פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

זה לא הגיוני. אם ריחמנו על בטיס ורצינו לכבד את הרצון של אבדה, היינו צריכים לתת להם 40% ולא 50% תמורת ה 7.5M.
אני לא יודע כמה אבדה שווה והאם זה סכום טוב או לא, אבל ההסבר למה הורדנו מחיר ברבע ברגע האחרון הוא לא הגיוני.

אם צ’אבי ימשיך עם 4 קשרים, הסגל שלנו לא מאוזן. מעט מדי קשרים , יותר מדי שחקני התקפה.

כן, תיקנתי. גם פרמין זה לא ממש קבוצה ראשונה עדיין, ובכל מקרה, זה עדיין סגל קצר.

אני לא מת על אבדה, ומבין את הרצון שלו, אבל זה עדיין לא הגיוני לדעתי להישאר בלי אף שחקן אגף שמאל טבעי.

לשים את פליקס בשמאל זה כמו לשים את קוטיניו, גריזמן וממפיס בשמאל, אני מאוד פסימי.

אני כן חושב שלאבדה היה מה לתרום שם שלמישהו אחר בסגל אין, אבל זה מה יש, ובכל מקרה צ’אבי יפתח עם גאבי חח.

אני בעד סגל קצר. במיוחד כשהמאמן לא יודע רוטציות…

אם זה כל מה שהוא לא היה יודע…

לא שלפני זה כן (תמיד) הסתדר לי, אבל עכשיו באמת שאין לו תירוץ. במיוחד במשחקים לא מול הגדולות. יכול לפתוח עם פליקס, עם קאנסלו ובאלדה, ועוד כל מיני קומבינציות אחרות, שלא קשורות ל-4 קשרים. השחקנים שהוא לא ספר לא נמצאים איתנו יותר העונה. זהו.

אגב, במסגרת העפת המבט על באיירן, בהקשר לכמות השחקנים בסגל, קלטתי שלפי Transfermarket יש לבאיירן רק 4 קשרים בסגל -

הנה, יש לנו לאן לשאוף.

אתה צודק, בחלק מהקבוצות נספרים גם שוערים שלישיים וכו’.

בכל מקרה, אני מרגיש שהסגל הזה צר מאוד.

תוהה אם בשנה הבאה יהיה לנו כסף להביא קשר דפנסיבי נורמלי, מגן ימני ושחקן אגף שמאל או שנמשיך לקושש שחקנים בחינם.

מניח שהרבה מזה תלוי בליגה האלופות (וההגרלת הבתים בהחלט עזרה עם זה, אולי הכסף הלך על חימום הכדורים?), במצב המושאלים פנימה/החוצה בקיץ הבא, וכמובן בכמות הצופים במונז’ואיק ובקצב התקדמות השיפוצים בקאמפ.

אבל עזוב, בוא נשכח מזה בינתיים, לפחות עד ינואר.

עם פפ הגענו גם לסגל של 19. ההבדל היחיד הוא שהיום יש יותר חילופים.

כן, אבל אז היה יותר כסף, ויותר מאמן.

כן, הם נפלו ברגע האחרון על רכישת קשר התקפי מפולהם.
יש להם סגל קצר גם כן. ספרתי 19 שחקני שדה, ששניים מהם אני לא מכיר.

גם לסיטי ספרתי 19 שחקני שדה, פלוס אחד שלא שמעתי עליו מעולם.

איפה הימים שדיברו על עבדה בסכומים של 30 מיליון? חבל שנגררו איתו עד ליום האחרון בשביל הסכומים האלה. רק אם בטיס ימכרו אותו בהרבה כסף נרוויח בדיעבד.

אגב, לא אתפלא אם הסעודים יקחו אותו בעוד שנה ככה.

The Club wishes to thank the player publicly for the financial effort made and his desire to wear the Barça shirt.
אותו משפט מופיע גם בהודעה הרשמית על פליקס וגם בהודעה הרשמית על קאנסלו.
פעם ראשונה שאני רואה את זה רשמית. כשגונדוגן חתם, זה לא הופיע, למרות הדיווחים שגם הוא קיצץ.
מעניין.

אבדה וה 50% מהכרטיס שלו,
לפי האתר הרשמי, לא רשום כלום על 50% מהכרטיס של אבדה, אלא יש לבארסה 50% ממכירה עתידית. כלומר אם הוא יסיים חוזה בבטיס או יעבור בחינם, בארסה לא תקבל כלום. אבל יש לה בייבק בסכום לא ידוע (קראתי על 20 מיליון במקום אחר).
לדעתי, סיכוים אפסיים שהוא יחזור לבארסה אי פעם.

גונדוהאן סיים חוזה בסיטי וחתם מולנו על חוזה מאפס, כמו כן הוא הגיע בשלב מאוד מוקדם של החלון.

הסיטי ואתלטיקו לא הסכימו להשתתף בשכר של צמד הקנסלואים, ככה שהם היו חייבים לוותר על ההפרש ביום האחרון של חלון ההעברות, כשבארסה עם הגב לקיר וההנהלה צריכה לשים ערבויות אישיות בבקרה. אני חושב שמפה נובע ההבדל.

בינגו

תנו לצאבי גם 100000000000000000000000000000000000000000000000000000 שחקנים בסגל אבל הוא תמיד יעלה עם אותם אחד עשרה או מקיסמום יעשה שינוי אחד והחילופים תמיד יגיעו בדקה 70 ואם הוא מרגיש מהפכני באותו יום אז בדקה 68 .

יותר גרוע, סגל גדול בשבילו משמעות שלו זה יותר שחקנים “חמוצים”. שיסתדר עם זה. אין לו יותר תירוצים.

גם כך אני לא מבין איך הוא ינווט עכשיו עם פראן לאמין ראפיניה ופליקס בלי שלפחות אחד מהם יתייבש.

זה שקר, הרי זה לא באמת סגל רחב כשרובו מצורע באופן קבוע ונזרק להרכב הפותח כשהשחקנים הנטחנים נפצעים.
סינדרום קבוע בשנים האחרונות בברצלונה - מצוערים שנזרקים להרכב בלית ברירה ואחר כך “חוגגים” על כמה גרועים הם היו.

אז הוריד אן לא הוריד בשכר לעומת מה שהרוויח בסיטי? מה זה משנה אם הוא סיים חוזה או לא. כאילו מי שמושאל מצופה ממנו להוריד שכר, ומי שמגיע חופשי לא?
גונדוגן יכל ללכת לכל קבוצה, וגם לחדש בסיטי. לשחקן כמוהו לא חסרות הצעות.

עם ההגיון הזה שלך, תסביר לי איך בארסה משתתפת בשכר של פאטי, אריק ולנגלה. שניים מתוכם עברו ביום האחרון גם כן.

דבר אחד טוב יצא מהשנתיים האחרונות וזה שסוף סוף נפטרנו מכל חוזים הכבדים של ברתומאו.

קוטיניו דמבלה גריזמן אומטיטי פיאניץ פיקה בוסקטס אלבה נחתכו דסט ולנגלה הושאלו ואני עוד יכול להמשיך.

שנה הבאה, נראה לי אפשר לקוות שנחזור לנורמליות, ואולי לשם שינוי, לא לחכות ל10 דקות האחרונות של חלון העברות בלה ליגה בשביל לראות אם השחקנים נרשמים.

השרת של האתר של הלה ליגה ירויח מזה הכי הרבה כי הוא לא יצטרך לסבול את לחיצות f5 שלי…

אבל אל תשכח את המשכורות השמנות שדחיתם, של טר שטגן ודה יונג למשל.

פרנקי כבר מקבל את השכר הגבוה שלו, ומאטס אומנם דחה חלק מהשכר, אבל גם קיצץ ביחס לעכשיו. זה לא יתפוצץ לנו בפנים עוד שנה פתאום.

ואם יורשה לי לספקלץ - גם לבנדובסקי לא יהיה איתנו בעונת 24/25.

אגב סוף חלון ההעברות, תראו מה היה לנו רק לפני שנתיים -

מעניין מה תהיה התמונה בתחילת עונת 25/26…

גם לא לשכוח ירידת ההכנסות בגלל המעבר למונז’ואיק.
לדעתי זה יעלה לנו 80-90 מיליון לשנה הזאת.
בכלל לא בטוח שלא תהיה לנו בעיה בשנה הבאה. ההכנסות יירדו, המושאלים יחזרו, אין יותר משכונים ואין יותר אלמאן.

מה התסריט האופטימי לקראת שנה הבאה מבחינה כלכלית? אם נעלה שלב באלופות זה יעזור למזער את הנזק?