פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אסור להיות אופטימי בפורום הזה…

כן, עליה לשמינית תכניס כ 10 מיליון.
גם כל נקודה בשלב הבתים שווה מיליון.

התחילו לצוץ חדשות מאוד מעניינות על החוזה של פליקס.
איך כל הקיץ בארסה אמרה שהיא לא יכולה להרשות אותה לעצמה ובסוף פתאום כן?

קודם כל, ידוע שהוא האריך בשנתיים את החוזה שלו באתטיקו וקיצץ בשכר כדי להגיע לבארסה.
פרננדו פולו מ MD מוסיף שתוך כדי הארכת חוזה באתלטיקו , הוא גם הסכים לקצץ בחצי את השכר. זאת הייתה הדרך שלו לשכנע את אתלטיקו לתת לו ללכת לבארסה בחינם. הם רצו דמי השאלה גבוהים, כי הוא מאבד ערך של 18M כל שנה בספרים של אתלטיקו. בהארכת חוזה, הם יאבדו הרבה פחות, 12 מיליון, וירידה בשכר משפיע ישירות על הפייר פליי של אתלטיקו.
זה למה הם הסכימו לתת אותו בחינם.
זה אמנם MD, אבל פרננדו פולו לא כזה שקרן כדי למצוץ את כל הסיפור הזה מאצבע.

בכל זאת, גם חצי שכר שלו היה יותר מדי עבור בארסה.
עכשיו בא העיתונאי פדרו מוראטה מ COPE ומוסיף עוד פרטים.
בשביל השנה הזאת בבארסה, הוא הסכים לקצץ עוד הרבה. בארסה משלמת לו רק 0.4 מיליון בשנה, אתלטיקו משלמת 1.5 מיליון, שמהווים תשלום של חודשיים מה חוזה שלו בלבד. בארסה לא משלמת כמעט כלום.
בארסה לא יכלה לשלם יותר בגלל הפייר פליי, ואתלטיקו שמחה לשלם רק שישית ממה שהייתה אמורה לשלם.

לדעתי זאת עבודה של מנדש ויש סיכום בעל פה שבארסה קונה אותו בקיץ הבא, אם לא יפשל לגמרי.
לא רואה מצב שגם אם רק חצי ממה שכתבו נכון, בארסה לא תפצה אותו ואת מנדש בשנים הבאות.
אני משוכנע שיש הסכם גם עם אתלטיקו על סכום הרכישה, וההשאלה היא פורמלית רק לצורך הפייר פליי. הוא יהיה שחקן בארסה גם בשנים הבאות ונצטרך לאכול את זה.

וואו נשמע כמו קומבינה תפורה להפליא.

@dmitrys אז בגלל זה לאפורטה הודה לו :joy:

מקווה שזה לא נכון. אני חוזה כישלון מוחלט כמו כל החלוצים השניים שהגיעו למועדון ושאז כולם “גילו” שאין לנו את התפקיד הזה ושאי אפשר פשוט לזרוק אותם לאגף שמאל ולצפות שזה יעבוד.

גריזמן, ממפיס פליקס

מצד שני: הנרי, וייה, אלכסיס.

אני לא ארשום מה ההבדל, כי זה יקפיץ את שביט, אבל יש הבדל קטן.

מה עכשיו טל?

אני קצת לא מבין את הרכישה של פליקס אני חייב לציין. מבחינת מחיר זה מעולה, מבחינת התאמה מקצועית, לא מבין את זה. הבחור לא משחק חלוץ שני? הוא לא קיצוני הריי, בטח לא קיצוני בסגנון של ברסה, אז מה הקשר? מה הוא כאילו סוג של פדרו/פראן משופר? אני לא רואה את זה קורה, לא כי הוא לא שחקן טוב, אלא כי הוא לא קיצוני. הוא הגיע לתת מנוחה ללבה?

יש מלא זמן עד החלון הבא, ומינוס גדול בעו"ש, אבל לחלום זה בחינם -

באלדה חותם מחר עד 2028.
יש הודעה רשמית.

אוקיי.

וגם -

giphy (51)

לא כל כך מבין את השמחה לאיד שסרג’י רוברטו אולי לא ימשיך.
יושב לך על הספסל שחקן שלא משחק, לא עושה צרות, מקבל שכר נמוך ויכול להיות מחליף שלישי בכמה עמדות.
בנוסף (ולא בעיקר), שחקן בית ששיחק בקבוצה כל הקריירה , והסכים לדחות שכר כל פעם שהתבקש.
מה רע בשחקן כזה בקבוצה?

ואם כבר ציטוטים שמסתמכים על הזבלונים, אז גם
image

מעניין,
במאניה הביאו ציטוט כמעט אחד לאחד על מרכוס אלונסו:

מה רע בשחקן כזה? זה באמת שאלה?

הוא פשוט לא שחקן שמתאים לברצלונה. ולא אכפת לי כל הספינים שעיתונאי החצר של ברצלונה שמנסים להסביר לנו למה הוא משחק אצלנו. הוא יכול לפרוש מכדורגל לקבל תפקיד של איזה מקשר בין חדר הלבשה להנהלה ואז לא היה אכפת לי ממנו.

כל עוד הוא שחקן ברצלונה הוא תופס לנו:

א. שכר (הרי לא משחק בחינם)

ויותר חשוב מזה, את הספין שהוא בסה"כ למלם אני שומע כבר שלוש שנים. באופן מעשי, הוא תמיד מוצא דרך איכשהוא להתגנב להרכב. במיוחד בקלאסיקו… אבל כל הזמן מספרים לי שהוא לא מועיל אבל לא מזיק…

ובאמת הסכים להפחית מהשכר. זה היה או זה או לעשות עליה לישראל ולשחק במכבי ת"א עם קורל…

אני לא שונא את הבחור אני גם לא מפיל עליו את כל הצרות של ברצלונה, הוא אפילו בזמנו היה שחקן פרודקטיבי אצלנו. עכשיו הוא לא צריך להיות בסגל של ברצלונה נקודה.

אבל אני יודע שבסופו של דבר תהיה מלחמה גרעינית העולם יחרב ותשאר רק ברצלונה אבל סרגי רוברטו בגיל 89 עדיין יהיה שחקן סגל בברצלונה הוא אפילו יחזיק מעמד אחרי הגוקים בשביל זה…

כי זה הספין שמנסים “למכור” לזקנים בברצלונה.

זה מציטוט אחר, שבאמת היה על אלונסו. יצאו 2, אחד על כל אחד.

שכר נמוך.
צ’אבי כבר הראה עם אלבה , פיקה ורוברטו עצמו שאין לו הרבה סנטימנטים לחברים שפעם שיחקו איתו.
ישחק בקלאסיקו או לא, זה יהיה כי צ’אבי חושב שהוא צריך אותו.
אתה לא יכול להחזיק 20 כוכבים בקבוצה, צריך גם שחקנים כאלה.

כשעיתון אומר שרוברטו עף מהקבוצה, זה עיתון שלא מקשיב להנהלה ועבודת עיתונאות לתפארת?
אבל כשיתון אומר שרוברטו מכובד בחדר ההלבשה, שחקן בית, שכר נמוך, אז זה ספין?

הסתכלתי באתר של “ספורט” עצמו, שם מדברים על סרג’י רוברטו.
אולי הייתה גם כתבה דומה על אלונסו, אבל בקופי-פייסט צריך כנראה להאשים את העיתונאי של ספורט.

לא יודע מי גנב ממי שם .
גם איבן סן-אנטוניו (אלונסו) וגם לואיס מיגלסאנז (רוברטו) שניהם לא אמינים בלשון המעטה.

image
מה עובר על העיתון הזה?
פאטי רצה להישאר. כלומר, אם אכן רוצים למכור אותו, כדאי לו להיכשל בברייטון.
אבל אז הוא יחזור לבארסה והיא תנסה להיפטר ממנו . מילכוד 22.

זהו . שאר השחקנים צאבי די הראה שהוא כן דופק לחברים שלו.

אלבה ופיקה (ופיקה עם ההתנהגות שלו די דחף את צאבי לזה) היו יוצאי דופן בוסקטס רוברטו שצאבי דחף לחידוש חוזה ההזוי שלו.

זה לא קשור לכוכבים, אם בשלב הזה אני צריך להסביר לך שרוברטו שחקן שלא קשור לקבוצה כמו ברצלונה אני באמת לא יודע מה לעשות.

שבאים ואומרים לך את הספין הזה מנסים להסביר לאוהדים שלא מבינים למה שחקן כזה ממשיך בברצלונה. אז מחפשים את זה . זה אמור להיות מובן מאליו.

השכר שלו כל כך נמוך זה בדיוק בגלל הרמה העכשוית שלו. הרי אף קבוצה אחרת לא רוצה אותו. שנה שעברה אם הוא לא היה מסכים לקצץ הוא היה צריך לחפש לעצמו קבוצה חדשה. בוא נשאל את עצמנו למה הוא לא חיפש לעצמו.

מספיק לראות את קנסלו. גם על רגל אחת ופתאום אנחנו מתפלאים שיש לנו אגף שהוקם לחיים פתאום.

ואני עוד לא מדבר על הגישה התבוסנית שלו אחרי כל הפסד. כמו מה שהוא אמר אחרי שחטפננו רביעיה בקלאסיקו. עלאק קפטן.