פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

למה? ההיגיון שלי אומר שאם רוצים למכור אותו, בטח בסכום יפה, צריך שהוא דווקא יצליח בברייטון. אם ייכשל - אף אחת לא תרצה אותו, והוא יחזור לברצלונה ונחפש לו מחזרות כל הקיץ, כאילו הוא לנגלה ודסט.

בארסה מקווה שפאטי יצליח ואז יוכלו למכור אותו.
אבל פאטי לא רוצה להימכר.
אז לפי ההיגיון, הוא צריך להיכשל בברייטון כדי להישאר.

ואז בא החצי השני - אם הוא נכשל, ינסו להיפטר ממנו כי הוא שחקן כושל.

אלבה, פיקה, בוסקטס ורוברטו היו האחרונים מימי צ’אבי השחקן.
אלבה ופיקה סופסלו קשות.
בוסקטס היה באנקר בזכות.
רוברטו שיחק הרבה שנה שעברה בהיעדר אלטרנטיבות, והשנה לא רואה דשא כשיש אלטרנטיבות.
אני עדיין חושב שאין לו יותר מדי סנטימנטים לחברים. אם אתה חושב שהדקות שרוברטו קיבל בשנה שעברה מפריכות את הטענה הזאת, שיהיה לך לבריאות.

איזה ספין? הספין שהוא חשוב בחדר ההלבשה או הספין שלא יחדשו בעונה הבאה? הם די סותרים אחד את השני.
אם אתה אומר שספין זה שהוא חשוב בחדר ההלבשה, וזה רק כדי להטעות אוהדים, למה אתה מאמין לספין השני?

ברור שהוא לא לרמה של שחקן פותח ולא מגיע לו שכר גבוה. זה בדרך כלל בא ביחד. אתה רוצה רק שחקנים ברמה שמרוויחים שכר גבוה גם בקצה הספסל?
אני מעדיף שיישב לי כלבויניק בינוני בשכר נמוך על הספסל מסוללה של כוכבים ממורמרים עם שכר גבוה. אנחנו לא פאריז, לא סיטי ואפילו לא צ’לסי ויונייטד.

בזמנו הגנתי גם על גאברי מאותן סיבות בדיוק.

זה העניין, כל דקה שהוא מקבל זה אסון. אתה צריך שהיה לך שחקן ספסל שלא יעשה התקף לב הכל פעם שאתה שומוע שהוא בהרכב,
אני רוצה שחקן שיכול להחזיק מול קבוצות כמו מאיורקה ואססונה ושיתן לשחקן הרכב ראשון יכולת לנוח במשחקים האלו. רוברטו זה לא. זה לא דעה זה עובדה.

העובדה שהוא מסכים לקבל שכר מינמום זה לא בגלל שיש לו נשמה כמו פויול. הוא לא טיפש והוא יודע שהאטלטרטיבה זה קבוצות בסוף הטבלה בספרד.

הספין שהוא עכשיו שחקן ברצלונה. אני שמעתי שזה שנה אחרונה שלו כל כך הרבה פעמים. שזה יקרה אז נדבר.

רשמי: לאמין עד 2026 -

סעיף שחרור של מיליארד יורו.

זה מקסימום ההארכה שהיה אפשר להחתים אותו עליה, בגלל שהוא רק בן 16.

קצת נחת -

image

אני לא יודע אם זאת אמת או לא, לא מכיר מספיק את החוקים.
אם זאת אמת, זה פותח את הדרך לויטור רוקה.
בארסה התקשתה להביא אותו בינואר כי לא קיבלה את ה 40 מיליון מהקרן הגרמנית, וכבר התחילו לדבר שהוא לא דחוף.
היות ולא מדובר במחליף לאותה עמדה בהכרח, כל התנאים הללו יתקיימו עבור רוקה בינואר.

גם MD וגם מארקה מיישרים קו עם הדיווח בהודעה הקודמת.
בארסה יכולה לרשום את ויטור רוקה כבר בינואר.
אבל בבארסה כביכול מתלבטים אם להביא את רוקה או קשר בהשאלה עד סוף העונה.

אני לא כל כך מבין מה ההתלבטות - ברור שרוקה.
מה כבר בארסה תמצא בחורף בהשאלה לחצי שנה? עוד ג’ייסון מוריו או פרינס בואטנג? שישתמשו בשחקנים צעירים.
לעומת זאת, רוקה רק חוזר מפציעה ובברזיל יסחטו אותו עד הסוף. עדיף שיהיה בדינמיקה של בארסה, שילמד מלבנדובסקי, ואולי יתרום משהו כבר העונה.

בארסה מספיק מטומטמת בשביל ללכת על הקשר בהשאלה. ושאני מדבר על קשר בהשאלה זה בסגנון פראחו.

דקו נשבע באמא שלו בערך שלא יביאו מחליף לגאבי.

אם לא יהיו עוד פציעות יש מספיק קשרים. חוץ מזה, אם יש משהו שאנחנו יודעים לייצר זה קשרים. מניח שאפשר למצוא שחקן מספיק טוב בנוער כדי לתת לו כמה דקות כשצריך.

מצד שני, לבנדובסקי עדיין בן מיליון. ויטור רוקה לקאטלוניה.

דימטרי לא אוהב את העיתונאי הזה , אז קחו את זה בזהירות

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1727749816891953316

image

למי שתוהה למה אנחנו צריכים שחקן פצוע, הוא כבר חזר לשחק.
גם כבש דרדלה הלילה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1731049463794262095

זה רישמי

קשה להיות אופטימי כשהקבוצה נראית כמו שהיא נראית, אבל חלוץ צעיר שיעשה תנועה בלי כדור ולחץ זה יהיה לנו מעולה. מקווה שהוא יצדיק את ההייפ.

עכשיו רק נשאר להביא קשר דפנסיבי, מגן שמאלי, מגן ימני, שחקן אגף שמאלי ומאמן ותהיה אחלה קבוצה :grimacing:

חצי קבוצה חדשה מישהו פה על אופיום יותר מידי :rofl:

התשובה של צ’אבי:
קשר דפנסיבי - אלייש גארידו שכבר מתאמן עם הקבוצה הראשונה ונמצא בסגל למשחקים.
מגן שמאלי - אלכס ואלה. מושאל ללבאנטה , קראתי שצ’אבי מאמין בו.
מגן ימני - אראוחוב, מהמעט שראיתי הוא היה טוב.
אגף שמאלי - פאטי כבר אמור להיות כשיר לעונה הבאה, לא? אף אחד לא יקנה אותו, אז הוא יהיה “הרכש הגדול של הקיץ, ובחינם!”
מאמן - לאוסקר הרננדס יש 100% הצלחה. צ’אבי יהיה עוזרו.

איזה כיף, עכשיו גם לכם יש באגף שמאל שחקן סגל פציע, שבאופן קבוע יכריזו עליו לקראת הקיץ ש"הנה הרכש!"
פתאום השם Fati מקבל משמעות חדשה:

ציינתי מה צריך, לא אמרתי שזה יקרה חחחח

1. הרכש שלנו עלה 100 מיליון פחות, אז כבר ניצחנו בניהול הסגל.
  2. התמונה היותר מתאימה לפאטי היא

meme-thumbs_asi_guri_13177723_1720408371577960_4702932489660910299_n

אגב, ניחושים מהו ‘התנאי’ שברצלונה הציבה לבאיירן כדי לרכוש את לנגלה? תשובות לא נכונות בלבד.

אני אתחיל:
במשחקים ישירים בין שתי הקבוצות, לנגלה יהיה חייב לפתוח בהרכב של באיירן.