פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אתה חושב שאופי זה דיל ברייקר לא משנה מה?
נגיד ויצרתי שיבוט של מסי בגיל 18, עם אותה יכולת בדיוק אבל עם האופי של ניימאר, ונגיד ויש לנו אפשרות כלכלית להביא אותו. אתה מחתים אותו? אתה מוותר עליו רק כי יש לו אופי חרא והוא עשוי לעשות צרות בהמשך?

בשלב הזה כשאתם לא יכולים להחתים כל מיני זובימנדים משעשע אותי שאתם מפנטזים על אמבפה.

אבל אני מאוד אוהב את ההתעניינות. אנחנו לא לבד מאלה שחולמים עליו ויהיו עוד אנשים שיתבאסו כשיחתום שוב בפריז, אם יחתום אצלינו זה יתן לנו הרגשה טובה יותר של אצבע בעין לאוהדי ברצלונה.

ועכשיו ברצינות אני חושב שאם הוא לא משחק בנו שוב פעם כדי לסחוט עוד ועוד כסף מפריז, אז הכתובת שלו היא רק אלינו. אני גם לא בטוח שכדאי למועדונים נוספים להתלכלך עם אמבפה כמו שאנחנו התלכלכנו ולהפוך לבדיחה בדיוק כמונו. אנחנו ופסז כבר עמוק בבוץ ויש לנו מה להפסיד מזה.
לפי לא מעט פרסומים אנחנו עומדים להגיש לו בתחילת ינואר חוזה וינתן לו אולטימטום של שבועיים להחליט אם כן או לא. במידה והפרסומים האלה נכונים אנחנו נדע הרבה יותר בעוד פחות מחודש.

זה שעשוע היפותטי, ואם החלטת להצטרף אליו כדי, בהשאלה מהניסוח שלך, להכניס “אצבע בעין” לאוהדי ברצלונה אולי עדיף שתעשה את זה בפורום של ריאל.

ידוע לכולם פה אני חושב שמעבר שלו למדריד היה ונשאר דבר הרבה יותר קונקרטי, ואם קראת את מה שנכתב עד כה כנראה שהיית מבין את האופי התאורטי של הדיון, אבל כנראה העניין שלך הוא פחות בדיון ויותר בלזרוע מלח.

אצבע בעין תכנס פה. אם הוא יחתום בריאל, אז תהיה בטוח שאנחנו נחגוג על זה, אחרי שהרבה הפכו אותנו לבדיחה ואמרו שאנחנו הביץ’ של אמבפה. אם הוא לא יחתום בריאל, אז אתם ועוד אוהדי הרבה מאוד קבוצות תתקעו לנו אצבע בעין. זו המציאות.

בתיאוריה המעבר הזה לא אפשרי כי גם אם אתם מאוד תרצו, ואמבפה מאוד ירצה, זה לא מתאפשר כלכלית. הייתם בסרט הזה עם מסי לפני שחתם במיאמי.

אף אחד לא חושב שהוא יחתום אצלנו… זה דיון תיאורטי.

אני גם לא רוצה אותו.

ראית את אוהדי ברצלונה בפורום מדריד חוגגים את “האצבע בעין” בשנה שעברה?
אני לא זוכר שהיה דבר כזה.

בכל מקרה, בהינתן ואמבפה יגיע בחינם, אם הוא יחליט להתפשר על תנאי השכר, ובהינתן שהמצב הכלכלי כן השתפר ביחס לקיץ הקודם, תאורטית זה כן אפשרי. פרקטית זה כנראה לא יקרה כן? אבל זו לא הנקודה.

יש ויש.

אני חושב שאמפבה כבר הראה שהדבר שהכי חשוב לו בחיים זה כמה כסף יש לו ולאימא שלו בחשבון הבנק.

לי הספיק כבר משחקנים כאלו.

כן יש הרבה שחקנים עם אגו והיום למצוא שחקנים כמו פויל שיזכה לחיים ארוכים, זה בלתי אפשרי. אבל יש עדייו גבול.

אני מדבר ברמה של עיקרון.

הסיבה יחידה שמבאפה ירצה להגיע לבארסה בניגוד להכל, זה כי הוא ברזילאי.

זהו אבל זה העניין- ניימאר היה כזה למשל, וכנראה גם אמבפה, ואני לא מתווכח איתך שזה משהו בלתי רצוי.
השאלה היא האם אין נקודה מסוימת בה היכולת מספיק גבוהה כדי שתגיד- בסדר, למרות עניין האופי, זה שחקן ששווה שיהיה במועדון.

גם אני מתגעגע לפויול (:

כן, היו בדיחות פה, אני לא אחפור עכשיו באריכיון כדי להביא הוכחות אבל לי זכור בדיחות לפחות ממשתמש אחד מאוד מוערך כאן. אני לא טוען שזה לא בסדר, זו אנחת רווחה רצינית עבורכם, ואני הייתי חוגג אם אמבפה היה כפסע מלחתום אצליכם ואז מאריך חוזה. זה האינסטינקט שלנו כאוהדים.
בכל מקרה ראיתי את הרעיון הזה לא רק כאן בפורום ולא רק מאוהדי ברצלונה אלא אוהדי עוד קבוצות כמו היונייטד וצ’לסי. כשאני אומר אתם אני לא מתכוון ספציפית אליך או למשה.

לא מבין למה נדלקתם ככה.

“נדלקנו” כי ניהלנו דיון תאורטי, שלך אין שום רצון כנראה להצטרף אליו או מה לתרום לו, אבל התעקשת לכתוב פה במטרה הברורה של לעצבן אותנו. מצטער, אבל מבחינתי זה לא דבר לגיטימי. רוצה להשתתף בדיון? מוזמן. אחרת, תחזור לפורום מדריד ותשתעשע עם החברים כמה ברצלונה דפוקה.

וזה כמובן לא הפעם הראשונה, השניה או השלישית שאוהדי מדריד עושים את זה.
כנראה לא הצלחתם להתאושש עדיין מעשור שלם בו אנחנו מפרקים אותכם ואתם מרגישים צורך להוציא את כל הכעס והתסכול שנאגרו.

אם היינו במצב כלכלי טוב וללא בעיות של ffp זה משהו אחר. עכשיו אין לנו את הלוקסוס לזה.

אני קיצוני. אם הייתי חוזר בזמן וכמובן יודע איך זה נגמר, לא הייתי רוצה שניימאר ידרוך לנו בקבוצה. והאמת גם שהוא הגיע אני זוכר שלא הייתי מהמתלהבים, אמרתי שצריך לקנות בלם לפני שמשקיעים 120 מיליון עליו. רוב הפורום (הפורום הקודם ) צחק עלי. כמובן שבסופו של דבר צדקתי. לא היה כסף לבלם רוסל עבד על טיטו והביא לו את סונג בתור בלם. ואיך זה נגמר באותה עונה כולנו זוכרים…

אתה צודק, בהחלט אין לי מה לתרום בדיון כזה אם אני חושב שהוא לא מציאותי.

אבל תנהלו את הדיון, נחמד לקרוא.

ומצד שני, אתה לא יכול להכחיש את האימפקט של ניימאר. אין ויכוח שניהול הרכש של ברטומאו את רוסיי היה כמכלול רע, אבל עם מאמנים טובים יותר ורכש מקיף טוב יותר אני חושב שהיינו יכולים להשיג הרבה עם ניימאר (והוא בכל זאת לקח טרבל עם אנריקה, גם אם כולנו ראינו סימנים מאוד מדאיגים להמשך בעונה ההיא)

עם הנהלה פחות מטומטמת אולי גם עניין הסעיף שחרור היה נמנע, ניימאר היה נאלץ להישאר עד סוף החוזה והיינו חוסכים את הבזבוז ההזוי על דמבלה, קוטיניו וגריזמן שנועד כדי לאושש את האגו של ברטומאו.

אתה צודק אבל שבהינתן המצב הכלכלי אין הרבה מקום להימור, אבל לפחות מקצועית אמבפה הוא לא ממש הימור. מצד שני, הוא שחקן שמאוד מסתמך על המהירות שלו וקצת במרחק פציעה אחת מלהפוך לשחקן הרבה פחות טוב.

אתה אומר שהוא לא הימור ובסוף המשפט סותר את עצמך.

זה הימור. וכמו שכתבת מצב כלכלי לא מאפשר לנו לקחת הימור כזה.

אבל שוב זה כמו לעשות דיון אם האלנד יגיע אלינו בסוף השנה. בערך אותו סיכוי. וזה סיכוי 0

עניין הפציעה הוא גם תאורטי כי עד כה הוא לא היה פציע במיוחד.
האלנד סגור בחוזה לעוד שנתיים או שלוש, אמבפה שחקן חופשי בקיץ, לכן זה, תאורטית, אפשרי.

אם כי כמובן לא סביר בעליל חחחחח

הבעיה היחידה שלי עם המעבר התאורטי הזה זאת ההנחה התאורטית שאמא אמבפה תסכים עם דברי כפירה כמו '‘כסף לא בעדיפות ראשונה" גם אם זה רק לטובת דיון תיאורטי.
מעשית יציעו לו בפסז’ יותר כסף ממה שריאל וברצלונה יכולים להציע ביחד ואז הוא יחדש שוב את החוזה, ואז יאשים את דמבלה שהרס לו ומנע ממנו לזכות בצ’מפיונס ובכדור הזהב.

תראה למה גרמת…

https://www.israelhayom.co.il/sport/world-soccer/article/15019123

לא נראה לי שמישהו קנה את “המתיחה” הזו חחח.

זה הכל כדי לשים אצבע בעין לסנטיאגו :wink: