פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

ההפך, לדעתי @SantiagoBernabeu זה שיזם את זה בשביל לשים אצבע בעין ל @RDT

:wink:

אני עדיין לא שם אצבע בעין כי ככל הנראה הוא לא יחתום אצלינו.
אבל במידה וכן תקנו מגנים לעיניים :wink:

רוקה מוכרז רשמית באתר של בארסה וקיבל חולצה מספר 19.
עדיין לא מופיע באתר של הליגה.
אמור להיות רשום למשחק מול לאס פלמאס מחר, אבל גם אם לא, זה מסיבות ביורוקרטיות ולא בגלל הפייר פליי.

מישהו מכיר את הבורגול הזה, ויכול להביע את דעתו בנושא?

הבנתי שמדובר על קשר 50/50 לא ראיתי מעבר לסרטונים.

גם במיטב שלו נראה שמדובר על עוד 50/50 שיודע לפרוץ קדימה ולסחוב כדור. לא ראיתי ממש מסירות מתוחכמות ממנו או יכולת לשחק בנגיעה.

אין לי ציפיות.

יפה. אז בהצלחה לאני אוהב אותך פרמין.

קבוצות עשירות עם סגל חזק יכולות להשתעשע בלרכוש צעירים מבטיחים לעמדות בהן הן לא צריכים חיזוק. אני באמת לא מבין למה ברצלונה מתעסקת בלהחתים קשר 50-50 ב-8 מיליון, כשאנחנו צריכים כל שקל מהכסף הזה כדי לעמוד במשימה הגם ככה לא אפשרית של להביא קשר דפנסיבי ומגן ימני בקיץ. אם היה כסף פנוי אחרי ההוצעות האלו הייתי גם מחפש שחקן אגף שמאל ומגן שמאלי. אם אחרי כל זה יש למועדון כסף לבזבז - יאאלה, אבל יש לי ספק חחחח

מהסרטון אפשר לראות שיש לו גם סיומת טובה מאוד, למרות שנראה שמשחק בליגה מאוד חלשה.

את הסיומת מאבדים כשמגיעים לבארסה

כסף יש לנו , אין לנו מרווח מתחת לתקרת השכר.
הבחור יירשם בבארסה ב’ ולכן לא ייחשב כחלק מתקרת השכר.
בכל מקרה הוא לא יבוא עכשיו אלא בקיץ, ועד אז אלוהים גדול.

מעניין אם יש איזשהו סיכוי להביא את קלווין פיליפס מסיטי. הם רוצים להיפטר ממנו (בהשאלה) אנחנו נואשים לקשר דפנסיבי חצי נורמלי. יש ביקוש של כל מיני קבוצות עשירות יותר, אבל בברצלונה יש לו סיכויים גדולים לקבל הרכב+ זו במה קצת יותר זוהרת עבור המשך הקריירה שלו.

הבעיה היא כמובן שאין לנו כסף לשלם לסיטי על השאלה או כסף לתת לו משכורת נורמלית אז… כולם יצטרכו לוותר על הרבה.

מאז ששמעתי שהם רוצים להעיף אותו בהשאלה פינטזתי על ההעברה הזו. אם זה יסתייע זה יכול להיות מעולה, אבל יהיה קשה.

image

לפורטה יכול לעשות תרגיל לפורטאי קלאסי כמו שעשה עם קסי.
לנצל את הרצון של השחקן, לקנות אותו ב 6M מדיורגארדנס ואז למכור ב 10M לפרנקפורט.

האמת אחלה שחקן ואחלה פוטנציאל (פיזי, טכני, וויז’ן ומה לא) ועוד במחיר סביר ביותר.
2 הבעיות העיקריות שאני ראיתי בו-
א) הוא משחק רחוק מאוד מהשער, הוא כמעט ומתחבא בתוך עיגול האמצע ולא נכנס בכלל כמעט לחלקים המסוכנים של ההתקפה.
ב) יש לו כל כך הרבה כישרון. בעצירה של הכדור, בכדרור, מסירות מעולות לכל הטווחים וכו’. אבל הוא פשוט עושה הכול בצורה כל כך איטית. לפעמים נדמה שקצב הפעולות שלו היא של ליגת על אבל אז אתה רואה מה הוא מסוגל לעשות עם הכדור ומבין שהוא שחקן.
בכל מקרה שתי הבעיות הללו הם פתירות. יתרה מכך מאמן איכותי מוציא מפוטניאל כזה שחקן ברמה. בקיצור אם הוא ייצטרף ההצלחה שלו תלויה לחלוטין באיכות של צ’אבי המאמן.
לעומתו, הפנטזיה האמיתית של הקברניטים בבארסה ושל שאר אריות אירופה. אסטבו וויליאן “מסיניו” להרגשתי ייתברר כאחד הבלופים הגדולים. עם כל הכישרון העצום שלו, הוא בנוי כמו ילד (זה לא הבעיה עצמה, זה פתיר, בטח שמבינים שהוא בן 16) הבעיה הגדולה איתו היא שהוא כבר משחק כאילו הוא כבר הפנים שיש פער פיזי משמעותי. והוא פשוט בורח ממאבקים. עם דריבל וטכניקה שכריסטיאנו לא היה מתבייש בה. הוא מתחיל לרוץ עם הכדור על הקו ואיך ששחקן מגיע אליו עם טיפה אגרסיביות הוא מחפש ישר איך להיפטר מהכדור. הכישרון שלו כל כך גדול שברוב המקרים שהוא מנסה להיפטר מהכדור זו עדיין תהיה מסירה טובה או בעיטה מוצלחת. אבל ברמות הגבוהות של אירופה פחדנות כזאת לא יכולה להצליח. ועוד לשלם על הדבר הזה 60 מיליון! זה פסיכי. על הפראיריות הרגילות (יונייטד, בוהלי ופאריז) זה כנראה לא יפריע. אבל המועדונים המצליחים באמת, לא ייקנו את הבלוף הזה במחיר כזה. (הימור אישית שלי, הוא בכלל לא ישחק בטופ. יכול להיות שהוא כן יהיה רשום. אבל לשחק בפועל, ממש לא).

אם רמת הפיתוח הפיזי של בארסה אתלטיק תחזור להיות מה שהיתה בשיאה, או לפחות תשתדרג לרמות של ריאל וסיטי, נוכל יותר להשתמש בשחקנים מהבית או למכור אותם ביותר כסף.

סתם לדוגמה, פאו ויקטור שמושאל למילואים מג’ירונה, דייגו פרקאן שהגיע לקבוצה בקיץ. כובשים שערים במילואים, אבל לא נספרים בכלל כאפשרויות לחלוץ מחליף העונה, ואנחנו זקוקים לאיזה גיבוי, גם אם לא ל-90 דקות בכל משחק.

כבר הזכרתי את זה בתחילת העונה. מי שמגיע לבוגרת לא עובר בבארסה ב’. לאמין, באלדה, אפילו פרמין.

מה שאני כרגע רוצה להוציא מהעונה הזו זה לסיים במקום שמוביל לליגת האלופות, לשלב את הצעירים כמה שיותר, ושלבאיירן מינכן תהיה עונה כמה שיותר גרועה כדי שהם יפטרו את טוכל, שיגיע אלינו, ויקחו את אלונסו מלוורקוזן, כדי לוודא שהוא לא יגיע למדריד בזמן הקרוב.

זו הפנטזיה שלי (:

בחזית הכלכלית, לעבור שלב באלופות זה יכול להיות נחמד אבל עם איך שאנחנו נראים- לא סביר. פרמין הוא מבחינתי שחקן קבוצה ראשונה לכל דבר, ואם זה היה אפשרי כלכלית הייתי שמח שגם ירשמו אותו ככזה כדי שהוא, הקטור וקובראסי יקבלו עוד דקות. בעיית בלמים אין לנו בעיקרון (אם כי אראוחו כריסטיאנסן ומרטינז פציעים מאוד, מרטינז גם זקן, וקונדה פשוט מזעזע לאחרונה), אבל הייתי שמח לראות גם את פורט בעונה הבא רשום בבוגרת. הוא יהיה בן 18 באוגוסט, ונראה מאוד מבטיח.

למה לנו טוכל?

מאמן מעולה

איפה ראית את זה חוץ מדורטמונד?

היה גם דיי טוב בצ’לסי

חדשות לוהטות!!!

ליברפול הודיעה רשמית שקלופ עוזב בסוף העונה!
קלופ יהיה בשוק בקיץ!!!

מניח שיהיו לא מעט מחזרות, ועדיין!