פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אתה יודע משהו על זה?

אתה מתכוון לסכום מכירה?

כן

לכאורה כל הכנסה היא רלוונטית למאזן השנתי, והמאזן השנתי משפיע על התקרה של המועדון.
המועדון מוכר שחקן, מגדיל את ההכנסות ובכך מגדיל את התקרה.
כמו שבהוצאות לא מדובר בשכר בלבד, אין סיבה שרק הורדה של שכר תוכל להביא לרישום של שחקן. זה חוזר לדיון אחר שהיה לנו לגבי חישוב עלות השחקן.

1:1, 1:4, או 1:2, הכל ביחס להכנסות או חיסכון שהמועדון מצליח לבצע.

אתה מדבר מתוך היגיון או מתוך ידע?
הקיץ היה מותר להשתמש רק ב 20% או משהו כזה מסכום המכירה לטובת הגדלת תקרת השכר.

אתה מנסה לקבוע עובדות מהיגיון, אבל זה לא עובד ככה במקרה הזה. ספר החוקים של תקרת השכר כלל כ 100 עמודים, החוקים משתנים כל הזמן. אפילו רואי חשבון של בארסה לא יודעים אם חוזה מסוים יאושר או לא. למשל החוזה של גאבי אשתקד

בקיצור, אף אחד לא יודע מה החוקים, ובטח לא יכול לקבוע כמה חסר לנו כדי לרשום שחקנים חופשי, ובטח לפני שהעונהנהזאת הסתיימה .

כשהחוקים ישתנו, נתייחס לשינויים. זה לא שהליגה קמה בבוקר ואומרת לבארסה כמה אחוזים מותר להם להשתמש מכל מכירה. יש להם חוק ברור שכל עוד אתה לא מאוזן אתה. עובד לפי יחס מסויים. בעבר זה היה 1:4, זה שונה ל1:2.5, והעונה זמנית זה 1:2.
אבל גם אם אתה צודק, זה לא רלוונטי לנקודה המקורית שלי כי אני לא מתיימר להבין לעומק את חוקי הליגה.
הנקודה שלי מלכתחילה הייתה הכי פשוטה בעולם: אם אפשר למכור בלם ביוקר ולהחליף אותו בשחקן חופשי, זו עסקה שאנחנו חייבים לבצע.

הבעיה ששניכם חושבים שיש משהו לוגי מאחורי החוקים, כשאין מאחוריהם כלום חוץ מלזיין את המועדון שיכול להרשות לעצמו לשפץ את האיצטדיון במיליארד אירו וחצי.

ליגה שרוצה שאחד משני המותגים היחידים שלה ימכור את דה יונג ואראוחו זו ליגה שאין לה זכות קיום.

אויש הצחקת אותי עכשיו. כל שנה החוקים משתנים.
פעם מותר להשתמש ב 40% מהשכר שהתפנה, פעם ב 25% , פעם ב 50%, פעם ב 50% אבל רק אם השחקן מרוויח יותר מ 5% מהשכר הכללי, ופעם שחקן כזה מותר להשתמש ב 60%.

ומה דעתך שבקיץ היה מותר להשתמש ב 20% מסכום המכירה עבור משכורות? זה מסתדר לך הגיונית שזה 20% ולא 50% ?

והחוזה של גאבי? רשמו אותו, ואז ביטלו, ואז בארסה הגישה עירעור בבית משפט ושוב רשמו אותו ובקיץ שוב החוזה שלו לא יוכר עד שבארסה תרשום אותו מחדש.

אם זה הגיוני לך והחוקים ברורים, אז אתה צריך להחליף את אלמאן. כי הוא אמר בפומבי שהחוקים משתנים כל הזמן ואי אפשר לעבוד ככה.

יכול להיות שבגומלין באיירן ידפקו ללאציו חמישייה אבל בעיני זה לא משנה את התמונה הכללית.

באיירן של טוכל לא נראית טוב גם בליגה שהיא בדרך כלל לוקחת בנובמבר, צלסי לא נראתה טוב תחתיו וגם פריז.
בנוסף, בכל הקבוצות (כולל בבאיירן) יש רחשים על זה שהשחקנים לא סובלים אותו.

מאמן אוברייטד בעיני שלא מתאים לקבוצות גדולות ובטח לא האיש הנכון לשיקום של ברצלונה.

צלסי תחתיו זכתה בליגת האלופות ותבדוק איפה צלסי עכשיו אחרי שהוא עזב… פריז לא נראית טוב תחת אף מאמן.

ששחקנים מודרנים לא סובלים מאמן מסוים זה רק גורם לי לרצות אותו יותר.

לא אומר שהוא המועמד הראשון שלי וגם לא השני אבל הוא הרבה יותר טוב מכל המאמנים הפורטוגלים שדקו מנסה לדחוף למועדון עכשיו.

הסיבה שאני לא בעדו לא קשורה לאיכות שלו בתור מאמן אלא שהוא מתקשה לעבוד עם הנהלות ותמיד רב איתם. זה נראה מתכון לכישלון בטוח אצלנו.

קצת לא מבין את העמדה שלך. מצד אחד, אתה אומר שלטבאס אין אגנדה נגד ברצלונה ועכשיו הודעה שלמה במילים יפות יותר כותב איך הוא משנה חוקים כל הזמן…

זה לא סותר אחד את השני.
החוקים משתנים כל הזמן וכולם סובלים מזה, לא רק ברצלונה.
גם בטיס ואתלטיקו סובלים מזה בוודאות, ואולי עוד קבוצות.

הוא בעיקר משנה חוקים רק אחרי שהוא שומע שברצלונה מוצאת איזה חור באיזה חוק מסוים.

למשל ברצלונה מוכרת חלק מהנכסים שלה . פתאום אני שומע שלה ליגה מנסה לשנות את החוק בקשר לזה…

אני פשוט לוקח את זה כמובן מאליו. משעשע שאתה עדיין לא.

הלואי שהיה אפשר לעזוב את הלה ליגה להשאיר את ריאל מדריד לבדה . הלואי שזה היה אפשרי.

רק בשביל שהליגה הזו תהפוך לליגה הסקוטית ולראות את הפרצוף של אוהדי ריאל מעודדים את טבאס.

וואלה זה מה שעשיתם השנה :wink:

mic-drop-gif-1

עצוב שזה מצחיק אותי…

כל שנה זה לא כל הזמן.
גם כל מה שכתבת היה ידוע מראש.
אם אתה רוצה להגיד שהחוקים שלהם נוקשים ומבלבלים זה דבר אחד, אבל להגיד שהם כל הזמן משתנים בגלל שיש להם הרבה תת סעיפים זה פשוט יהיה לא נכון.

החוק 1:4 קיים כבר כמה עונות,הוא השתנה העונה לטובה בגלל שראו את הבעייתיות איתו.
העובדה שהיחס משתנה לטובה כשמדובר בשחקן עם משכורת כבדה זה גם לא משהו חדש. פורסם כשקוטיניו היה בדרך החוצה. זה עזר לרשום את פראן טורס.

במקרה של גאבי, אין שום קשר לעניין הזה.
בארסה ניסתה לרשום אותו בצורה עקיפה ע’'י הוכחה שהחוזה נחתם לפני שחוקים חדשים מסויימים נכנסו לתוקף. הם זכו ואז הוגש ערעור ומאז העונה כבר נגמרה.

זה שאנחנו לא מבינים הכל, לא אומר שהליגה עושה פה משהו מסריח.

מצד אחד מדווחים שלפורטה רוצה את דה זרבי כמאמן, אבל קשה לבארסה לשלם 10 מיליון סעיף השחרור שלו מברייטון.
מצד שני ג’רארד רומרו עם הסקופ שדקו נפגש בחשאי עם הסוכן של אלפונסו דייויס, שדורש מעל 20 מיליון לעונה פלוס מענק חתימה.

השאיר אותי מבולבל רומרו הזה.

לא אמרנו שלא מתיחסים יותר לרומארו?

זה ספינים של כל מיני סוכנים.

מותר לצחוק עליו

איך זה יכול להיות??
למה??

וגם, אני עדיין לא מבין לחלוטין איך עם הכנסה לא כזו רחוקה מזו של ריאל המסגרת שכר שלנו היא רבע משלהם ועוד פחות מאתלטיקו, שלהם יש הכנסה הרבה יותר נמוכה.

@dmitrys?

כתבתי באשכול ההנהלה שאין לי הסבר לירידה כזאת גדולה