פנטזיות, העברות וחוזים: ניקו וויליאמס בדרך?

לא בטוח למה אתה מתכוון.
לפורטה אמר שאף שחקן לא ירוויח מעל 20 מיליון, אבל מההדלפות נאה שדה יונג מרוויח יותר. זה רק בגלל שהוא דחה את השכר מ 21\20 ו 22\21 , החוזה המקורי שלו היה 16 או 18 מיליון .
אם התכוונת למשהו אחר , אז תסביר.

אולי התבלבלת עם לבנדובסקי, שעם כל המשתנים חורג כנראה מהתקרה של 20M.

השכר בסיס שלו זה באיזור ה-14-18 ברוטו, שזה במסגרת המקסימום של בארסה מאז לאפורטה נכנס לתפקיד(נניח).
הנטל האמיתי הוא בעוד 10 מיליון(בערך דחיית שכר) ו-10 ירידת ערך, בזמנים של תקרה מוגבלת.

אם בארסה תמכור אותו הרי היא תקנה קשר אחורי שסביר להניח ירוויח 10-12 מיליון ברוטו, לכן החיסכון בשכר לא יהיה משמעותי.

היה זכור לי שטר שטגן ודה יונג חורגים משמעותית מתקרת השכר שברצלונה של לאפורטה הציבה, כירושה מההנהלה הקודמת, וזו גם הסיבה שרצו להיפטר ממנו. אם זכרתי לא נכון אז טעות שלי.

יש פה עניין נוסף מעבר לחריגה כן\לא היבשה גרידה. מאז שלאפורטה נכנס לתפקיד הוא הנהיג תקרת שכר והיררכיית שכר חדשה. פרנקי וטר-שטגן לא אמורים להיות המרוויחים הכי גדולים בקבוצה, גם אם הם בתוך תקרת השכר, כי הם מחוץ לטווח שהם תופסים בהיררכיה.

אני בטוח שאתה מבין שהיררכיית השכר מושפעת לא רק מהתרומה המקצועית, אלא גם מהתפקיד על המגרש ומידת הסלבריטאיות של השחקן - כמה כסף הוא מכניס למועדון רק מעצם זה שהוא בכלל משחק בו?

גם דה-יונג וגם מאטס הם עמודי תווך ברורים וחשובים במועדון, לראיה שניהם קפטנים העונה, אבל הם לא אמורים להיות המרוויחים הגדולים של המועדון, כמו גם שני הקפטנים האחרים - רוברטו ואראוחו.

ולא אמרתי מילה אחת על השאלה אם הם כן או לא בתוך תקרת השכר, כי באמת שאני לא יודע מספיק על השכר שלהם. על כל פנים, נראה לי שהמרוויח הגדול בקבוצה אמור להיות לבא. לא נראה לי שנכון שמישהו אחר ירוויח יותר ממנו (אפילו אם רובנו מייחלים שיעזוב בסוף העונה) לאור זה שהוא ה״פנים״ של בארסה מבחינה שיווקית ביחד עם פדרי וגאבי שעוד צעירים מכדי להיות המרוויחים הראשיים. לכן הגיוני שידברו על חוזים חדשים בשכר מופחת (נדמה לי שטר-שטגן כבר האריך והפחית, אם אני זוכר נכון) לשאריות של ההרס של ברתומיאו.

אגב, רוצה לנחש כמה אמורה להיות המשכורת של לנגלה שעדיין הוא שחקן בארסה? אני לא רוצה לנחש, זה מצטער אותי מדיי…

מקווה שעזרתי לעשות סדר בהבנה של החריגות.

עם כוללים את דחיית השכר אז הוא חורג, עם השכר המקורי אין בעיה.

בנוסף באותו זמן היה אפשר להכניס עליו סכום משמעותי כשהוא עדיין לא הצליח למצב את עצמו בתוך הקבוצה.
גם אז, אגב, המטרה הייתה להחליף אותו בברנרדו סילבה.

אם איכשהו כן יגיע, נותן לו עד אוקטובר לקריאות הבוז מהקהל. גג.

הפכת לאופטימי אה

:slight_smile:

אבל אני חושש שדקו מנסה לקמבן את החברים שלו מפורטוגל…

ג’רארד רומרו מפרסם(בין שאר הדברים) שבארסה עוקבת אחרי מאריו הרמוסו שעומד לסיים חוזה בקיץ.

בעיני זה מסמן אפשרות עבור בארסה לבצע עוד מכירה מעבר למה שכבר סימנו.

רביעיית בלמים של אראוחו, קובארסי, איניגו והרמוסו.
מצד שני 100 מיליון ביד ממכירה של כריסטינסן וקונדה.
נשמע לי אחלה.

מאריו הרמוסו בחינם זאת גניבה, הרבה יותר גדולה מאיניגו ויותר גדולה מכריסטנסן.

יש רק בעיה שזה רומרו, ולא ברור למה הרמוסו יבחר דווקא בנו עם כל הבעיות הכספיות שלנו.

אילו בעיות כספיות יש לך אחרי שמכרת את אראוחו ב100 מיליון וקונדה ב-5 מיליון ונשארת עם כריסטנסן והרמוסו?

הוא מרוויח באתלטיקו פחות ממה שכריסטנסן וקונדה מרוויחים בבארסה כל אחד. בנוסף, קיבל הצעה משונמכת להמשיך.

מישהו פה באמת מעלה על לשונו מכירה של ארוחאו?

אוקיי, אבל זה לא אומר שהוא יסכים לקבל בבארסה מה שהוא מרוויח עכשיו באתלטיקו, וגם לא יסכים לקבל מענק חתימה שמן כי הוא בא שחקן חופשי.
אנחנו עדיין לא תחת הכלל של 1:1 בפייר פליי, ויש דברים יותר חשובים לפניו - חידוש לאראוחו, גאבי, לאמין, קאנסלו, ואני לא זוכר מי עוד.
בנוסף, אם יהיה מענק חתימה, אני חושב שאותו רושמים בעונת חתימת החוזה ולא מורחים על פני שנות חוזה.
התחרות עליו תהיה קשה, ואני לא בטוח שהוא יתפתה להיות חלק מהקבוצה בקשיים.

אני לא חושב שמי שעושה את זה, עושה את זה מרצון. מבחינתי צריך למכור את כל שחקני ההגנה לפניו.

בגלל זה אני משער שזו עסקה שתהיה שקשורה ישירות למכירה של בלם(עמדה שאנחנו כבר עמוסים בה).
מספיק לנו שהוא ירוויח את השכר של אחד הבלמים(שדרוג עבורו) ונהיה עם עוד 40-60 מיליון יורו ביד שיעזרו לפתור את הבעיות האחרות.

נ.ב.

יש גם את האופציה של להעביר את כריסטנסן לקישור פול-טיים במקום להשקיע בקשר, אבל זה פחות הכיוון נראה לי.

אתה מתעלם שבמצב הנוכחי כדי להחתים שחקן עם שכר X, צריך לשחרר שחקן\שחקנים שמרוויחים 2*X.
אני די בטוח שהמחיר של השחקן לא נכנס לחישובי שכר.
לא בטוח לגבי אמורטיזיישן. אם זה כן נחשב, אז עדיף למכור את קונדה מאשראת כריסטנסן.

מה הבעיה להחתים את הרמוסו על שחקן נמוך יותר ולתת לו מענק שמכסה את השכר?

כי אז טבאס יעשה כמו שעשה עם פליקס.
שכר נמוך , אז לצורכי הפייר פליי אנחנו נניח שיש לו שכר גבוה.
טריקים שקופים לא יעבדו.
זה גם לא כדאי כי הוא לא בהכרח יסיים את החוזה, אבל את המענק כבר שילמת.

אם נניח אתה ב 1:2.5, אז בשביל לרשום את הרמוסו על שכר ברוטו של 12, אתה צריך הכנסה/חיסכון של של 30 מיליון. מכירה של כריסטנסן למשל ב-40 פלוס שכר של 12 מיליון, זה 52 בטוטאל.
החלפת בין הבלמים, סגרת עוד יותר את הבור, הכנסת עוד מזומן והתקדמת לכיוון 1:1.

מענקים, עמלות סוכנים וכו’. הכל מחושב בתוך התקרה.

נראה לי שאתה קורא רק את המשפט הראשון בתגובה שלי וישר מגיב.

מה פספסתי?
המשפט האחרון הוא יותר עניין של דעה, לא ראיתי צורך להגיב.