פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

גם אני
בלי לזלזל בנגלסמאן אנחנו צריכים ניסיון וראש אחר, יותר אחראי.
פליק לטעמי יביא גם משמעת וכושר ובין שניהם מעדיף אותו ובכללי מהשמות בשוק לטעמי הוא צריך להיות מועמד גבוה אצלנו

זה כבר תלוי בסמנטיקה ולמה אתה מתכוון בדיוק.
במועדון עשו עבודה ברורה בקיצוץ ההוצאות. עדיין יש חובות להתמודד איתם וחוקי ליגה נוקשים בכל הנוגע לרישום שחקני רכש.

קח בחשבון שזה פשוט מצב נתון שצריך להתמודד איתו.
במועדון עדיין מכוונים לשחקנים לא זולים(מיטומה למשל עלה בימים אחרונים), אבל האפשרות לבצע את העסקאות האלה תלויה בסכום שיצליחו לגייס ממכירות.
מאמין שכן תהיה רכישה אחת יקרה בקיץ.

הידיעות על פרנקי בהחלט נראה לי כמו קמפיין מתוזמן ומחודש כדי לנסות לדחוף אותו החוצה.
שוב מזכירים את החוזה שלו, שהוא המרוויח הגדול בקבוצה, ולרוב גם לא מזכירים שחלק מהשכר שלו הוא דחוי משנות קורונה כשהוא הסכים לעזור למועדון בזמנים קשים.
מתעלמים לגמרי מכל הרעיונות שלו בעבר הלא רחוק בהם הוא אומר כמה הוא מאושר בברצלונה ולא חושב על עזיבה בכלל.

אני חושב שהוא שווה 100 מיליון, וכל קבוצת צמרת אירופאית תשמח לקבל אותו וגם יכולה להרשות אותו לעצמה.
זה שהוא סירב ליונייטד ב 2022 זה כי הוא לא רצה לעזוב ורק יונייטד לא הבינה את זה והמשיכה לעשות כותרות. זה לא שהוא היה נגד יונייטד, אלא נגד העזיבה.

זה השכר שלו, שמפרסמים עכשיו על סמך ONZE .
image

וזה השכר שלו שפורסם בקיץ 2022 ושמרתי לעצמי כרפרנס.

אני חושב שבקיץ הקרוב הוא בעצמו כבר ימאס לו.

כל שנה אותו סיפור ואין שום התקדמות. לדעתי הקיץ הוא יעזוב.

אני בכלל לא בטוח, וגם המועדון לא בטוח, אחרת לא היו צריכים קמפיינים.
טוב לו בעיר, קנה בית, האישה מרוצה, יש תינוק, מה הוא צריך עכשיו את הגשם של אנגליה?
לא הכל כסף או לשחק בקבוצה בלי בעיות.

זה לא עניין של כסף, מתישהוא ימאס לו כל שנה אותו קמפיין… לא נראה לך מוזר שכל קיץ אנחנו מדברים עליו בהקשר הזה?

מסכים,אבל כמה הוא שווה אם מתחשבים בעובדה שכל אירופה יודעת שאתם מתים להיפטר מהשכר שלו?

עדיין שווה 100 מיליון לפחות.
זאת מכירה פומבית. גם אם כל הקונים יודעים שהמוכר רוצה להיפטר מהמוצר, הם מתחרים בינהם ומשלמים מחיר שוק.

כן, ועדיין מצופה שדה יונג יבקש את אותה משכורת שהוא אמור לקבל בברצלונה, וזאת חתיכת משכורת, אמור להשפיע על המחיר.

אין לדה יונג שום סיבה לעזוב אלא אם זו קבוצה שבנויה לזכות בתיארים. להיות במועדון ענק, עם משכורת עתק, בקבוצה שככל הנראה לא תזכה בתואר בקרוב זה כבר יש לו. לעבור לאיזו צ’לסי זו תהיה ירידה ברמה בכל מובן.

תיאורטית, במקום דה יונג, הייתי עובר רק לסיטי, באיירן, ואולי אולי לליברפול. כל השאר לא באים בחשבון.

אם דה יונג רוצה להמשיך, אין בעיה.
יש הצעה להאריך חוזה.

הוא גם יכול לגמור את החוזה, לא יודע אם משהו יעצור אותו. ברצלונה כבר לא מסוגלת לשלם לו את השכר שהתרגל אליו.

אני מאמין שהוא ימכר הקיץ.

בסיטי יש לך בקישור את רודרי, סילבה ודה בריינה, שלושתם עולים עליו, ילחם על דקות מהספסל מול קובצ’יץ, ליברפול לא תשלם את השכר שהוא מקבל מברצלונה, גם לא באיירן.

אז זה או צ’לסי או יונייטד.

לא הייתי עובר לקרקס של צ’לסי, ביונייטד אני גם לא רואה מה יש לו יותר מדיי להשיג שאין לו בברצלונה, אולי חוזה עתק שגם ככה יש לו. סיטואציה לא פשוטה.

פסז׳ יכולה לשים עליו את הכסף,אבל הוא גם יכול להמשיך בסיטואציה הנוחה שלו בברצלונה להרוויח את שכר העתק הזה ולהיות חופשי בעוד שנתיים כדי לחתום על חוזה עתק בקבוצה אחרת,ברצלונה עם הגב אל הקיר,לא רואה איך אתם סוחטים עליו מעל 70 מיליון שזה גם מעולה אם תדעו לנצל את הסכום הזה כדי להביא קשר אחורי אמיתי להרכב.

רוצה להאמין שהמשכיות ב-bad faith זה לא משהו שהוא ירצה לעשות. יש לו גם מה להפסיד מזה.

לא הבנתי למה בארסה ''לא יכולים לשלם לו את השכר שהוא התרגל אליו", דה פאקטו הם משלמים ומציעים לו את אותו שכר. הארכת חוזה גם תוריד את העלות השנתית שלו.

100 מיליון זה סכום דמיוני לדעתי עבור קשר שלא חווה עונה מוצלחת מאז 2018, ומאז התבגר ב-5 שנים.

בארסה משלמת את זה היום בלית ברירה, אבל השכר שלו מהווה נטל עצום על התקציב והיא לא תחדש לו את החוזה עם שכר שקרוב לזה שהוא מקבל היום.

לגבי ערך השוק שלו אני באמת שלא יודע. יכולים לזרוק 60,80,120 וכולם ישמעו לי הגיוניים מסיבות שונות שכבר פירטו כאן.

אף אחד לא ישלם על דה יונג 100 מיליון אירו.

לא יודע מאיפה הבאתם את זה בכלל…

זה הסכום שזורקים בתקשורת.

אותם דיווחים שאומרים שהוא כבר קיבל הצעת חידוש, אומרים שזה באותם תנאים כמו החוזה הנוכחי.

לא אמרת לנו אתה בעצמך שיש תקרת שכר חדשה שדה יונג חורג ממנה? האמת שהסתמכתי על מה שאתה אמרת כשכתבתי את זה.