פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

בעיקרון מסכים.
אבל מה שפחות זמני זה המשכנתא שלקחנו עונה שעברה.
כלומר, גם זה זמני, אבל ל-25 שנה.

אני לא מצוי בפרטי ההסכם, אבל אם הבנתי נכון, יש לנו סעיפי באי-באק בהסכם המכירה הזה, ככה שאתה כנראה צודק ויש סיבה טובה לנסות לסגור את החובות האלו ולקנות בחזרה את זכויות השידור.

עם זאת, יש לך קאמפ-נואו ב 66% תפוסה בנובמבר (בתקווה שלא יהיו דחיות) ובעוד שנה פלוס מינוס יש קאמפ-נואו חדיש בתפוסה מלאה. יהיה מאיפה להחזיר חובות אם וכשאר נצליח למלא איצטדיונים.

זה לא יקרה כל עוד צ’אבי המאמן, אבל לפחות לגבי השחקנים יש כמה פרוספקטים מצויינים שיוכלו למלא איצטדיונים.
מקווה שהמאמן הבא יעשה עבודה טובה יותר.

המון המון המון הערכה יש לי לצ’אבי על העבודה שלו בזמן שהיה פה, אבל הוא לא האיש לנווט מועדון על בתפקיד המאמן.
רכש של מאמן על מתאים הוא קריטי מאוד בפאזל שלנו, הרבה יותר מאשר מכירות של שחקנים בשביל להרוויח כמה גרושים זמניים.

שוב, זה אחלה אם אתה מדבר על מועדוני דרג ב’-ג’ שהמטרה שלהם זה למכור שחקנים ולמנף את הכסף.

אתה מרים פה להנחתה, אבל אני אוותר הפעם :grin:

איפה חותמים?
באיירן שמו אותו בשוק וזה המחיר?
על בלינגם, סנצ’ו, אנטוני, שילמו יותר. על פרנקי דה יונג יכלנו לקבל יותר. אז קבוצת פאר לא תמכור את הכוכב הצעיר שלה בסכום כזה.

אני לא מוכר את לאמין ב 200. רק בסכום שיפתור לנו את כל הבעיות הפיננסיות בבת אחת. שיבואו סעודים וישלמו מיליארד יורו, נדבר. 200 מיליון זה מה שבזבזנו בקיץ הקודם ותראו מה יצא.

אגב, בדיון אחר סיפרו לי עד כמה בהצלחה של בארסה בעידן המודרני היה חסר משמעות כל דבר מעבר לעובדה שנפלנו על שחקן בודד עם איכות כדורגל מדהימה.
ועכשיו שצץ לנו עוד כישרון בקנה מידה שאני לא זוכר מאז רוצים לשכנע אותי שצריך למכור אותו.
בטח גם אז היו אומרים שצריך למכור את מסי וללכת לקנות 4 מסי בכסף.

אני טועה או שאתה מדבר ברבים על אוהד ריאל אחד מסוים מאוד?
גם באשכול הזה וגם באשכול ההוא.
נדמה לי שגם בצד הלבן יש קונסנסוס שלאמין זה הדבר הבא אצלינו .

אני חותם על זה עכשיו, הוא הדבר הבא אצלכם, רק בניגוד למה שאתם חושבים זה ממש לא מדאיג אותי ואני מאמין שגם לא שאר אוהדי ריאל.

תדייק, איכות חד פעמית, לא מדהימה.

יאמין לא נראה קרוב לשם, ואיך הוא יכול הרי אמרנו שההוא חד פעמי.

לאמין נראה מעולה בגיל צעיר מאד, אבל עדיין הרבה יותר סביר שהוא יהיה וויין רוני ומטה (והדוגמה לא במקרה) מאשר משהו שאפילו מזכיר את הדרגה מתחת מסי (נניח ניימאר, סוארס או משהו בסגנון). יגיע לרמה של כל אחד מאלה - זו הצלחה מסחררת. אבל האם הייתי מהמר 200 מיליון יורו על זה? לא חושב.

מסי בגיל 16 מגיעה הצעה של 200 מיליון אירו למכור? צאבי איניסטה בוסקטס?

רק בבקשה אל תגיד לי מסי. אף אחד לא ידע שמסי בגיל 16 יהיה מסי בפרישה.

אני לא צריך שלאמין יהיה מסי כי הוא בחיים לא יהיה מסי, גם לא גוד בלינגאהם, אבל גם אם יצא ממנו רבע מסי זה מספיק לי, ואז אסור למכור אותו בשום מחיר.

לא חושב ?
הפכת לנו למיסטר אנדרסטייטמנט ? לא מתאין לך.

כפי שטיטי ציין כבר כמה פעמים - זה לא רציני להביא את מסי בתור דוגמה לכלום. לא יהיה עוד אחד, ואם מישהו היה מוכר את ההוא שהיה בגיל 16 בתמורה ל-200 מיליון יורו לא הייתי אומר שהוא טיפש - כי זו חוכמה בדיעבד.

שאל את עצמך אם היית מוכר את בוז׳אן, דוס סנטוס ודומיהם. האמת שבוז׳אן הקבלה נהדרת, כי עשה ניסים ונפלאות בגיל צעיר מאד וגם השתלב בסגל בוגרת חזק פי 200 (ממשיך עם האנדרסטייטמנט).

אין לי כיוון למישהו מסויים אלא על ההוואי.
אם אני לא טועה היה קונצנזוס שמסי, שחקן אחד, היה אחראי לכל ההצלחה של בארסה בתקופה שבה שיחק.
אפילו נטען שאפשר היה להחליף את כולם מסביבו בשחקנים פחות טובים ולהגיע לאותם הישגים.
עכשיו בדיון הנוכחי כבר 2 אוהדים של ריאל טוענים שאם תגיע הצעה שווה אז בארסה חייבת למכור את ימאל.

כאילו ששחקנים בני 16 שמשתלטים על מקום בהרכב של אחד המועדונים הגדולים בעולם ומנצחים משחקים כמו מיטב הכוכבים שהיו זה משהו שקורה באהלן אהלן.

קורים כאן 2 דברים: 1. חוסר עקביות בצורה בה מייחסים חשיבות לאיכות של הכדורגלן. ו-2. חוסר הבנה של המצב הכלכלי של ברצלונה שגורמת לאנשים לחשוב שאנחנו מחפשים למכור את השחקנים הכי טובים שלנו.

כן, זה חוסר הבנה של המצב הפיננסי שלנו.
בגלל זה אני לא הייתי מוכר לו הייתה הצעה כזאת.
בלי שום קשר למסי.
אני גם לא הייתי מוכר את קוברסי או את פדרי או את גאבי ב 100 מיליון, זה לא מה שאני רוצה שהמועדון יעשה. אנחנו לא במצב נואש שכזה.

לא בוז’אן ולא דוס סנטוס מתקרבים לרמה שמציג ימאל.
השני במיוחד לא קשור לכלום.

אף אחד לא דיבר על המצב הפיננסי של ברצלונה.

שחקן בן 16/17/18 שאתה מקבל עליו הצעה של 200 מיליון יורו תמכור, לא משנה מי אתה ולא משנה מי השחקן, הסיכוי שאתה עושה טעות היא אפסית.

מאיזה שלב הוא כבר סופרסטאר בהתהוות? 19? 20? למה 18 זה הקו בו אתה עוצר ואומר לא למכור?

נו בסדר, אז צריך למכור את כולם. אין פה משהו מיוחד באמירה הזאת.

16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/27/28/29/30/31/32/33/34/35/36/37/38/39

קיבלת הצעה של 200 מיליון ? תמכור.

לא רוצה למכור בסכום כל כך נמוך.
200 מיליון אפשר להשיג בדרך אחרת, זה כולה רבע מהתקציב השנתי.
אני לא אוהד כדורגל כדי לעשות כסף בראש קר. יש לי סנטימנטים לשחקני בית ולא לגלקטיקוס או שכירי חרב. אותם אני מוכר לפני הילד.