פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אתה סיטי (אם כבר להטריל אז עד הסוף), קבלת הצעה על הולאנד של 200 מיליון, אתה מוכר?

אתה ריאל, קבלת הצעה על בלינגאהם של 200 מיליון, אתה מוכר?

כן וכן

200 מיליון או סכום שקרוב לזה שילמה רק פסז’ כדי שהקטארים יוכלו להראות למי יש יותר גדול.
רק ברתומאו המטומטם עבר את ה 120 מיליון עם ה 145 מיליון המטומטמים ששילם על קוטיניו ועל דמבלה.

אחלה, ריאל וסיטי נושמות לרווחה שאתה לא מנהל אותן…

200m זה כלום כסף להמר על צעירים. כלום. כמה קנית, 3 כאלו כל אחד 70m? וזה עם צעירים מאוד לא מוכחים אלא נטו פוטנציאל. בשוק של היום כל צעיר בן 19 שעשה קצת דריבל בדורטמונד נמכר ב 100m מינימום.

אם יש לך כשרון ביד - ויש לך - כדוגמת בלינגאהם והלאנד אתה לא מוכר ב 200 כי זה פינטס. בשוק של היום 500 מתחיל להיות הגיוני. הריווח ששחקנים נותנים לך במורחב ולאורך זמן זה משהו שקשה לקבל מ4 כשרונות צעירים אחרים. תחסוך לי את חישובי הסטטיסטיקה, אין גאון כדורגל על כל 5 צעירים בפוטנציה, לא קרוב.

אתה יכול להתווכח על לאמין ימאל כמו שעושה אורי, אבל אם אתה מוכר גם את הלאנד אתה מדבר כאילו בראש של GMs אמריקאים שבהרבה מהמקרים טועים במכירה של סופרסטאר אחד תמורת מלא בחירות דראפט וחרטא ונשארים בלי מכנסיים אחרי 3 שנים…

הקושי בלהשיג כשרון היום, הוא עצום. יש הרבה מתחרות.

בוא נהפוך את התמונה. אם אתה מסכים למכור כל שחקן ב-200, משתמע שכל מכירה ב-200 היא טובה למוכר ורעה (או פחות טובה מלשלם 200) לקונה.

אם כל הצדדים מעוניינים, היית מתנגד לרכש של האלנד ב-200 מיליון על ידי ריאל?

Adjusted for inflation

ריאל שילמה יותר על רונאלדו.
החלטה גרועה לדעתך?

לקחתם את הדיון למקומות אחרים לגמרי.

התחיל בזה שכתבתי שלא למכור שחקן לא מוכח בן 17 ב 200 מיליון זה טמטום, משם התחלתם לדבר על 2 השחקנים הכי טובים בעולם.

ועדיין, כבר עניתי על השאלה הזאת, 200 מיליון על האלאנד זה לא חכם, אם החלפה ראש בראש על ויני אשמח.

אני מצטער, אבל אין שום דבר יותר חכם לעשות ב-200 מיליון בעולם הכדורגל של 2024.

אנסו פאטי זה שחקן לא מוכח.
אותו אני מוכן למכור ב-200 מיליון בכיף.

אבל כתבת גם:

אז תחליט

לא, החלטה מצויינת ולא רק בדיעבד.

עם מה שנבנה בברצלונה אם פרז לא היה מגיב ככה היינו נכנסים לעשור שאני לא יודע איך יוצאים ממנו.

אבל זאת דוגמא לא מתאימה, זה כמו לקבוע מחיר לבקבוק מים במדבר כשעוד מעט אתה מתייבש ומת.

כי החבר שלך שאל.

אתה לא רואה את הגרף הברור? 200m על שחקן כדורגל - סופסטאר על - זה הדבר הכי נכון לעשות, בדיוק כמו שריאח שילמה על רונאלדו סכום ביחסית קרוב אם אנחנו מתאימים את פער הדורות מאז.

חוזר שוב, כיום 200m זה פינטס. זה כלום כסף כדי לקנות כשרונות פוטנציאלים, תשאל את צ’לסי…

יש, לקנות את יאמאל אם אני מבין נכון את החברים שלך.

אז מה אם הוא שאל, אני שואל: 200 להסכים תמיד רק אם השחקן בן 17 או לכל שחקן לא משנה מה?

לא, כי ריאל כרגע לא חייבת את האלאנד כדי להישאר רלוונטית כפי שהייתה חייבת את רונאלדו וקאקה.

ברור, כל יומיים יש העברות בסכומים כאלה.

עניתי כבר 3 פעמים, לא ?

בפעם הרביעית, כל שחקן.

טיטי אתה אמרת לבמכור בכל מצב. 200 מיליון בעיניך זה סכום גדול מכל שחקן למעט מסי.

אתה כמובן טועה. לא קרוב לא כמעט.

אגב הטענה לגבי רונאלדו למה כן היה שווה את זה, ובכן, אם המכור את ימאל אז לא נשאר רלוונטים למשך עשור… בקיצור, זו טענה חלשה מאוד בעיניי.

תן רשימה של שחקנים שנרכשו ב 200 מיליון פלוס

אם במקום דמבלה, קוטיניו וגריזמן היינו שמים את ה-450 מיליון האלו על אמבפה, האלנד ורודרי הייתי מבסוט. הבעיה לא בהכרח הסכום, אלא רכש של שני שחקנים לא מתאימים ושלא צריך אותם פלוס עוד שחקן שדאז לפחות היה מבטיח אבל בהרבה מעל הערך שלו (ושבדיעבד היה גם הוא פלופ)

1. אין. חוץ מניימאר כמובן ששילמו את סעיף השחרור. מבסוט?

עכשיו כשעניתי על שאלתך הלא עניינית נשוב לדיון. הרי מעולם לא אמרתי שיש שחקנים שעולים 200 מיליון, אמרתי שאם יש לך כוכב סופרסטאר כדוגמת בלינגאהם והלאנד אתה לא מוכר אותם ב 200 כי התחליף להשיג כמותם יעלה הרבה יותר מ 200. כמו כן, 200 זה כלום כסף כדי לקנות היסטוריה שתשדרג דה פקטו את המועדון שלך למשך עשורים קדימה. בקיצור - פינטס.

עכשיו תמצא קבוצה שמוכנה לשים על המדף סופרסטאר בכזה סדר גודל ומיד יקנו אותו בקלות ב 200.

אם אני לאפורטה, הייתי מוכר, וסוגר עם השחקן שבתום החוזה הוא חוזר בחינם.

ככה גם הוא יכול היה לסגור חלק ניכר מהבור הכלכלי של המועדון וגם כשהיה חוזר בגיל 22 ככה עדיין תהיה לו קריירה משמעותית בבארסה. במקרה המאוד סביר שהוא לא עונה על הציפיות, הכסף כבר בכיס.

אבל לאפורטה בחיים לא יעשה את זה. הוא פופוליסט. מלבד זה שאני דיי בטוח שההצעה הזאת של פסז היא הנפצה ולא אמיתית.