פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

כמה מהם שיחקו במשחק נוקאאוט של ליגת אלופות? במשחקי עונה על אליפות? איך אתה משווה בכלל?

ניימאר היה הדבר הכי גדול שיצא מדרום אמריקה מזה 20 שנה, ועדיין לקח לו עונה שלמה להתאקלם, וזה בבארסה הרבה יותר בריאה מהנוכחית.

יש 0 קשר בין כמות המשחקים של פאטי לבין הפציעות שלו. אם כבר אז פדרי, אבל שוב הטענות שלך לא מגיעות ממקום רציונלי.

הלכתי לבדוק את הדיווחים, ואכן מדובר על שכר של 100M ללבנדובסקי, ולא על דמי העברה. אצל ראפיניה דיברו על הצעה של אל הילאל של סך 100 מיליון לברצלונה ועל לשלש את שכרו (עומד כרגע על 11M בברצלונה אז מדובר על 33M לעונה.

אני מזכיר שוב, אחד בן 16, השני בן 19, ובגילאים האלו זה הבדל ענקי.

אני בעצמי אמרתי פה שבגיל 18 אפשר אולי לדבר על לתת ללאמין הרכב.

לגבי לבה: התנגדתי לרכישה שלו דאז, ואני בעד מכירה שלו היום. הוא מקבל שכר מהגבוהים בליגה הספרדית, ומתוך שנתיים שהוא פה הוא היה מזעזע בחצי השני של העונה השניה ובראשון של העונה הזו. אה, והוא בן 35, אז זה רק ילך ויתדרדר מפה.

במציאות אחרת, עם סיטואציה כלכלית אחרת, הייתי ממש שמח לשמור אותו על הספסל כסופר סאב. אבל המצב הוא שאנחנו צריכים כל שקל, והערך שלו קטן מהעלות שלו למועדון.

כפי שהבהירו לך, אתה גם לא תראה ממנו שקל.

זה כבר משהו אחר. אם כי גם תמורת 30-40 ולחסוך את השער האסטרונומי שלו הייתי מוכר.

ירית חץ ואתה מתעקש לצייר סביבו מטרה, למרות שאין לך כסף לקנות צבע בשביל לצבוע את המטרה, כי בזבזת את הכל על החץ הזה. לבנדובסקי שווה בספרים הרבה כסף, לכן גם מכירה שלו בסכום כזה לא תכניס כסף למועדון שאפילו קרוב להחזיר אותנו למצב של 1:1.

שלא לדבר על זה שלבנדובסקי סרב להצעה, והבהיר מעל כל במה שהוא מתכוון להישאר אצלנו עד סוף החוזה.

עדיף לסגור את הדיון הזה.

לדעתי יהיה לא אחראי להשאיר את לאמין לבד בעמדה. זה להכניס את עצמנו לסיטואציה רעה של בן 16 שמשחק איזה שני משחקים בשבוע, עד גיל 18 הוא יסיים את הקריירה ואז יהיו לנו 0 שחקנים באגף ימין ו-0 כסף לקנות חדשים. אם הולכים למכור את ראפיניה בלי להביא איכשהו מחליף אז כבר תמכרו גם את לאמין בהצעה של ה200 שכולם בזו לה בשבוע שעבר ותנו לו לפחות לפתח את הקריירה שלו במועדון שידאג לו ויטפח אותו כמו שצריך, ובכסף שהרווחת תקנה שני שחקנים סבירים.
לשחוק את לאמין בטרם עת זה רווח לטווח קצר, אבל בטווח הארוך זה רע למועדון, רע ללאמין ורע ללחץ הדם שלי :no_good_woman:t2:

אידיאלית הייתי רוצה לתת לגיו ורוקה להכנס בהדרגה במקביל ללבנדובסקי ולראות באמת איך הם מתפקדים ואם אפשר להסתמך עליהם, ורק אם וכאשר הם בסדר למכור את לבנדובסקי. לצערי בינתיים זה לא כל כך קרה והזמן הולך ואוזל.
כולם פה מדברים על איזה קטסטרופה זה יהיה להסתמך רק על שניהם כי הם צעירים, אבל זאת לא סיטואציה מופרכת שלבנדובסקי ייפצע בכל רגע ואז עם מי נשארנו, אותם שחקנים בדיוק. אז צריך להתמודד עם השאלה של ההחלפה שלו במוקדם או קצת פחות מוקדם ועדיין מאוד מוקדם.

בקיצור לא יודעת, הארנק ריק ואין לנו את הפריווילגיה לסרב להצעות נדיבות. מצד שני אם נאבד את לאמין להתשה זאת תהיה בכייה לדורות. אני כבר מעדיפה למכור את לבנדובסקי ולהחזיק אצבעות על שחקנים בני 19-20.

לגבי משחקי עונה על אליפות- כולם.

לגבי אלופות- פרנקי וכריסטיאנסן.

בוא נסכים לא להסכים

אד הומינם זה המפלט של החלשים.

את מתעלמת מהעובדה שפראן אמור לחזור מפציעה, והעמדה שהוא הכי טוב בה מבין 3 הקדמיות היא העמדה הימנית.

זה לא אד הומינם, אני באמת חושב שאתה לא רציונלי בדיון הזה. בדרך כלל התגובות שלך הרבה יותר טובות מאלה של הדיון הזה.

הוא עדיין לא ברמה של לאמין בעמדה הזאת, מכורח המציאות עדיין נצטרך לפתוח רוב הזמן עם לאמין. אולי זה יהיה בסדר, ואולי גם אם לאמין ישחק הרבה הוא עדיין יצליח לשמור על עצמו, אבל בעיני זה להתגרות בגורל.

לפני שוב תקפת אישית, וחבל.
לגבי הטקסט המצוטט, על זה אפשר לדבר. כמה לבה שווה כרגע בספרים? בנוסף לכך, כמו שכתבתי, גם השכר שלו זה עניין משמעותי.

זה שהוא מסרב לעזוב זו באמת בעיה. שאלה מעניינת אם זה ימשיך גם אם המועדון ידחוק אותו החוצה.

לא הבנתי איך גיו שקיבל מעט מאוד הזדמנויות כשלא הייתה ברירה הפך ליקיר הקהל.

כן, הוא היה טוב וכבש שערים בכמה מפעלים אבל הוא עדיין מיובש למדי.

גם עבדה וז׳וטגלה הרשימו ופינטזנו שהם החוד הבא בהתקפה שלנו. בפועל המאמנים לא ראו בהם עילויים והם גם לא הגיעו לקבוצות צמרת.

גיו בוודאות בדרך הזו, למרות הגולים שכבש.

לגבי רוקה, ייתכן שיגשים את הבטחה וייתכן שלא, עוד מוקדם לי לדעת.

ומי ישחק בשמאל? לא יהיה פליקס בשנה הבאה.

אז מה אתה חושב שהכי נכון לעשות? את מי היית מוכר בקיץ?

מסתפק בקונדה/כריסטיאנסן כדי לרשום שחקנים ואולי לדחוף איזה קאנסלו? בלי קש"א?

16 ו-18/19 זה כל-כך שונה? טוב…

אין לי בעיה עם ההגיון בפסקה השנייה שלך, אני חושב שערבבת פה הרבה דברים ביחד במקום ללכת ישר לנקודה וזה שלבנדובסקי בעיניך שחקן לא טוב.

מה שבעיני לא מובן, זה למה עמדת הקשר האחורי חייבת חיזוק ועמדת החלוץ בלי לבנדובסקי לא. אם כבר מארק גיו, אז למה לא פאו פרים?

אני לא רואה על סמך מה אנחנו פותחים עונה עם רוקה וגיו.

הבעיה עם הלוגיקה הזאת היא שאפשר לקחת אותה ולכוון אותה לכל שחקן ולכל דבר שמרכיב את המציאות מסביבנו.
כל שחקן יכול להיפצע, אז נפסיק להחתים שחקנים? אולי נפסיק לשחק כדורגל?

בשביל להתייחס לעניין הפציעות לא מפסיקים להחתים שחקנים טובים, פשוט מחתימים את הכמות הדרושה כדי להתמודד עם סיטואציה כזאת. כמו למשל, להחתים את רוקה כדי לגבות את לבנדובסקי.

גם ראפיניה לא ברמה של לאמין. אני לא רואה הבדל בינו לבין פראן, מעבר להיסטריה סביב הגיל של לאמין.

והתשובה היא לא, מכל הטעמים שהסברתי לך. גם אם הוא זקן וגם אם הוא לא באותה היכולת הוא עדיין סטאר עם כמויות של ניסיון, שאין לנו עוד אחד כמוהו. אם היה מדובר על הצעה רצינית שתכניס לנו כסף אולי היה על מה לדבר, אבל בשביל לפנות שכר אתה לא מוכר את אחד השחקנים שאתה שם על הפוסטרים בתחילת העונה. פשוט לא.

הסיכוי שנצליח להשאיל שוב את פליקס גדול פי בערך אינסוף מאשר הסיכוי שנמכור את לבנדובסקי ונממן בכסף הזה שחקן לאגף שמאל.

לראפיניה יש הרבה מגרעות, אבל לדעתי לפחות אי אפשר להשוות אותו לפראן. הוא הרבה, הרבה יותר טוב.

מסכים שזה חייב לבוא עם הצעה שלכל הפחות תכסה את הערך שלו מבחינת פייר פליי ועדיף שגם תכניס לנו קצת, אחרת הייתי משאיר אותו.

ככל שאני מבין הסיכוי להחזיר את פליקס דיי אפסי, אבל אם אתה לא מוכר את ראפיניה, יש לך את פראן עבור צד שמאל.

זה נכון שכל שחקן יכול להפצע. אבל זה עניין של הסתברות וניהול סיכונים. הסיכוי ששחקן אחד בן 35 ייפצע גבוה בהרבה מהסיכוי ששני שחקנים בני עשרים ומשהו ייפצעו, למשל.
לגבי לבנדובסקי, גם אם הוא לא ייפצע בצורה קשה, בגילו לוקח יותר זמן להחלים מפציעות קלות, וגם לא רחוק היום שהוא יפרוש. אז בין כה וכה זה עניין של זמן, ולא הרבה זמן, עד שלא נוכל להסתמך עליו יותר.

זה, פלוס אני חושב שיש לנו בסגל שחקנים עם המון פוטנציאל לעמדה ששווה לזרוק למים+ יש לו שכר מופרך+ אולי אפשר להרוויח עליו קצת לירות שישמשו למטרה טובה יותר.

הייתי שם את רוקה בהרכב לפני גיו אגב.

טורס עם 11 שערים ו-3 בישולים, לעומת ראיפניה עם 5 שערים ו-9 בישולים. אני מתקשה לראות איך היותר טוב הזה בא לידי ביטוי. פראן זה שחקן שזוכה ליותר מדי הייט על עונות קודמות, למרות שהיה מצוין העונה. היה ראוי ליותר קרדיט ממה שקיבל עד הפציעה.

עמדה שהוא לא מספיק טוב בה, ולכן עדיף להעלות שחקן מהנוער או בארסה ב’.

בהתחשב בהיסטוריית הפציעות של לבנדובסקי ההסתברות שזה לא יקרה היא הרבה יותר גבוהה ולכן לא מדובר בסיבה מספיק טובה בעיני לטעון שצריך למכור אותו וגם להחליף באף אחד.

עד כמה שאני יודע הוא חתום על שכר מתאים לשחקן במעמדו. אתה טוען שהוא לא ברמה הזאת, סבבה, אבל לא מדובר בסיטואציה כמו של גריזמן או קוטיניו שהרוויחו סכומים שהיו הרבה מעבר לערך השוק של שחקנים במעמדם. כל שחקן מוביל שתחתים ידרוש בערך שכר דומה.