פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אם זה מוכיח את האיכות של פראן העונה (כשהוא משחק בצד שמאל)

אז איך זה מסתדר?

לגבי להעלות מישהו- אין שחקן כזה lined up ככל שאני יודע, אז זה לא ממש רלוונטי כרגע.

למרות הנתונים שציינת אני רואה את שני השחקנים על המגרש ועדיין חושב שראפיניה הרבה יותר טוב. ביצועים מסתכמים במעבר לנתון הבישולים+ שערים. למשל, יצירת מצבים.

הוא מקום שני בשכר בליגה הספרדית. הוא מקבל שכר של ספורסטאר עולמי, אתה טוען שזו הרמה שלו? לדעתי זו טענה בעייתית מאוד.

הוא היה כזה לפני 4-5 שנים. זה ממש לא המצב עכשיו.

פשוט מאוד, תסתכל על המשחקים שהוא היה אש בהם בתחילת העונה, ותראה שהוא שיחק בימין או באמצע, כשהוא שיחק בשמאל את רוב המשחקים האחרונים לפני הפציעה הוא לא השפיע יותר מדי.

לפי הנתונים שמצאתי (Transfermarkt) זה בערך חצי חצי. בכל מקרה, זה לא רלוונטי כל כך לדעתי כשאין בפייפליין אף שחקן שאפשר להרכיב בשמאל, ככה שבסבירות גבוהה הוא ישחק בשמאל בעונה הבאה - אלא אם יהיה רכש, שזה יהיה מפתיע בהינתן המצב הכלכלי. אם קונדה לא נמכר או אם מביאים מגן נוסף אפשר תאורטית לעלות עם באלדה כמגן שמאל וקאנסלו כווינגר שמאל.

אני מסכים איתך באופן עקרוני שאם לא פליקס, אז יש לנו בור בשמאל. עוד כישלון של צ’אבי שהתעקש על ראפיניה, כשהיה לנו את דמבלה ולא דאג לאגף שמאל.

אם אפשר להביא חלוץ בכיר במקום לבנדובסקי בשכר שהוא חוסך ובסכום העברה- לא הייתי חושב פעמיים. אם זה להשאר עם ויטור רוקה וג׳יו אז זה לחלוטין לא רציני.

לגבי ראפיניה, בסכומים שמדוברים למכור ויפה שעה אחת קודם. הוא שחקן חביב אבל רחוק מלהיןת כוכב והוא לא מספק את הסחורה באופן עקבי. אנחנו צריכים קשר אחורי מוכח ובכסף שנוכל לקבל עליו אפשר להביא אחד כזה.

אני טוען שהשכר שלו הוא בגדר הסביר עבור שחקן במעמדו. מסי היה מרוויח פי 5(בצדק), וגריזמן כמעט פי 2.

אם לצ’אבי (/ המאמן שיבוא אחריו) היה (/ יהיה) ביצים, הוא היה מנסה את קובארסי* בעמדת הקש"א ומחזיר את כריס להגנה. לילד יש מסירות עומק טובות וראיית משחק טובה, אולי הוא מתאים יותר לעשות את המעבר מאשר כריס הלמלמ שעוזר הגנתית אבל לא ממש מועיל לקישור.

ועל אף האמור לעיל, כריס בעמדת הקש"א, בחינם, עדיף לי על פני הימור של קש"א בעלות גבוהה שיבוא עם טייטל וימשיך את אותו החור בדיוק שהשאיר אחריו בוסי. התמנון מבאדיה לא ניתן להחלפה סתמית, כמה שנבין את זה יותר מהר ונתאים את עצמינו למצב החדש, ככה נהיה מוכנים יותר.

אין לנו בקבוצה גם צ’אבי, אינייסטה ומסי, והנה - אנחנו מסתדרים. בקושי. לומדים לעבוד עם מה שיש.

זה לא שיש בחוץ צ’אבי, איניסטה, מסי ובוסקטס ורק הכסף מונע מאיתנו לקנות אותם. אין ונצטרך לבנות קבוצת כדורגל אימתנית עם קשרים וחלוצים אחרים שיתנו את הקסם שלהם.

אגב, הרביעייה הקסומה הנ"ל לא הגיעה לתת לי את האושר שנתן לי הגאושו. הם לא עמדו ברף שהוא הציב ועדיין היו המלכים הבלתי מעורערים של הכודרגל העולמי לעשור ויותר. לא צריך לחפש העתק הדבק, צריך למצוא את הדבר הטוב הבא.

ולשאלה את מי הייתי מוכר? לא יודע, קטונתי.
לגבי לבה, הוא אולי לא מרשים יותר מדי, בטח לא בייחס לתקופה שלו בבאיירן, אבל נתון קטן שאולי יעודד אותך, היום הוא מלך המעורבים בשערים (גולים + בישולים) של הליגה. לא נתון שיש לזלזל בו.

הייתי רוצה לראות יותר מעורבות של רוקה במשחקים לפני שאני רץ למכור את לבה, לפחות שיהיה חילוף קבוע בדקה 70.

אני מאמין שהפולני ישמח לנוח ולראות את הדור הבא צומח תחתיו. זה שצ’אבי לא עושה את זה מעיד או על פחדנות או על חוסר אמון או על רמת מוכנות נמוכה של מישהו שבא מהליגה הברזילאית.

אני מקווה שזה פחדנות כי צ’אבי מאוד מאמין בצעירים ונותן הזדמנויות. גם חוסר מוכנות נשמע לי הגיוני. הרבה ברזילאים היו צריכים להתאקלם לאירופה לפני שהתחילו להפגיז. חוסר אמון זו בעיה קשה בעלות של 40 מיליון יורו ואני מקווה מאוד שאנחנו לא שם.

*אפשר כבר לקצר את השם של קובארסי לקובא? מי פה אחראי בודעת שמות? אני רוצה שימוע…

למה לא ארסי? יש לו חוצפה חיובית. חצי פנימי חצי חיצון.

שימו לב לשמועות שמתחזקות על שחרור של איניגו מרטינז בקיץ, סימן שבארסה מבינה שיש לה לא מעט כאבי ראש לקראת הקיץ.

תסביר.
אראוחו, קוברסי, כריסטנסן, קונדה, אריק/ריאד שאפשר להחזיר. איך שחרור של איניגו עושה לנו כאב ראש?

הכאב ראש שלי זה כריסטנסן בעמדת קשר אחורי וקונדה שלא רוצה להיות מגן. לא בלם מבוגר פצוע שאף פעם לא אהבתי

לרשום את איניגו מחדש בקיץ כשבארסה לא ממש צריכה אותו זה הכאב ראש.

בגדול מסכים, אבל לדעתי אם הוא היה שחקן כשיר הוא היה יכול לעזור לנו. חבל.

שהוא שיחק בהתחלת השנה הוא היה לא רע

כבר ראיתי דיבורים בקרב אוהדי ריאל סוסיאדד לגבי חזרה אפשרית של איניגו. בטח ילך בחינם אם ישלמו לו כמו אצלנו.

למה צריך לרשום אותו מחדש?
יש לו חוזה עד 2025, הוא לא מושאל ולא מחדש חוזה.

לפי הדיווחים הוא נרשם רק לעונה הקרובה.

ראיתי את הדיווחים האלה עכשיו, בעקבות מה שאמרת.
קצת מוזר. אם יש חוזה לשנתיים, למה צריך לרשום אותו מחדש אחרי שנה?
אולי חתמו על 2 חוזים נפרדים למשך שנה כל אחד. אם זה ככה, הוא בעצם שחקן חופשי ולא נקבל עליו כסף.

אני משער לעצמי שבארסה לא מצפה לסכום מכירה ובעיקר שהקבוצה שתיקח אותו תכסה את השכר שלו.

מוזר לי. אנחנו צריכים כסף, שעל מרטינז לא נקבל, הוא ממש אחלה כבלם רביעי ברוטאציה וככל שאני יודע השכר שלו לא גבוה במיוחד. למה למכור/לשחרר אותו?

אם קונדה/כריסטיאנסן עוזבים בקיץ, חשוב מאוד דווקא לדעתי שהוא יישאר, גם אם מעלים את פיי לבוגרת.

מה ממש אחלה בבלם שלא מצליח להשאר כשיר ? הוא יהיה פה כמו ורמאלן. יש אפשרות לשחרר אותו בלי נזק אני בעד.