פנטזיות, העברות וחוזים: ניקו וויליאמס בדרך?

כי בשביל להשאיר אותו צריך לרשום אותו כמו רכש חדש, ובארסה לא צריכה רכש בעמדת הבלמים וגם דלה באפשרויות רישום.

מהדיון פה עלול להתקבל הרושם שיש לנו מאמן או תכניות לשנה הבאה

שעשוע לימי ההמתנה:

אם אתם יכולים להחתים שחקן אחד, כל שחקן, בלי מגבלות מבחינת עלויות, פייר פליי, רצון של מועדון למכור וכו’, אבל אחרי חוזרים למצב הנוכחי עם הקשיים הנוכחיים, את מי הייתם מביאים?

בא לי לומר רודרי, אבל משיקולי טווח ארוך הייתי אולי מביא את דקלן רייס.

האלנד

פפ. אם הוא לא בכושר לשחק אז שיאמן :smiling_imp:

עם איך שהקישור האחורי שלכם נראה פפ עדיף גם בכושרו הנוכחי.

ולשאלה- אני הייתי מחזיר את מסי.

אתה חושב אבל שזו העמדה שהכי דחוף לחזק? כלומר, הוא שחקן על, אבל אין לנו קש"א, אין לנו שחקן אגף שמאל נורמלי, יש סימן שאלה לגבי עמדות המגן הימני והשמאלי.

נראה לי שעדיף לחזק את העמדות האלו קודם, בהינתן ולפי כללי המשחק חוזרים לקשיים הכלכליים הנוכחיים מיד לאחר הרכש.

זו לא העמדה שהכי דחוף לחזק, אבל זו העמדה הכי יקרה.
בסופו של דבר, מה שאני מבין זה שצריך להיות יצירתיים וללחוץ הרבה, אבל יש עם מה לעבוד.

אנחנו נצליח להחתים קש״א לדעתי, גם אם לא את ההכי טוב בעמדה הזו.

להביא את הנורווגי זו בעיה שגם אחרי שתחזור לצרות הכלכליות הנוכחיות ותסדר אותן ככה שנגיע ל 1:1, עדיין לא נוכל להחתים אותו.

כן, אין לי ספק שאני מעדיף להתמודד עם המשך הבעיה הכלכלית הנוכחית כשבקבוצה כבר יש לי את האלנד.

תבוא מחר הוא כבר לא יהיה על המדף :stuck_out_tongue_winking_eye:

מה עדיף ? הקשר האחורי הטוב בעולם או החלוץ הטוב בעולם ?

אפשר להסתדר טוב מאוד עם קשר אחורי בינוני והאלאנד, יהיה קשה מאוד עם רודרי וחלוץ בינוני.

אם יש אפשרות בחירה של כל שחקן בעולם זה יהיה לא ממש חכם לחזק את עמדת המגן השמאלי ולוותר על האלאנד, גם אם המגן השמאלי שלך זה האח התאום של אייל משומר.

צאבי השחקן שיחליף את צאבי המאמן

לא כל כך בטוח. תסתכל על הרקורד של סיטי בלי רודרי מול הרקורד שלהם בלי האלנד.

הפסידו את כל המשחקים בלי רודרי, ניצחו את הרוב בלי האלנד.

אם כבר, אני מעדיף את אמבפה. האלנד הוא חלוץ רחבה מדהים, אבל לא שחקן יוצר.

בכל מקרה, אני חושב שהרבה פעמים קשר אחורי מדהים הפוך את כל הקבוצה, כולל החלוץ, לטובים יותר.
אני ממש לא בטוח גם שנצליח להביא קשר דפנסיבי איכותי, ובעיקרון קנינו חלוץ ברזילאי צעיר ומוכשר כדי שיהיה החלוץ הבא שלנו.

תראה מה קרה לנו שבוסי עזב. תראה מה קרה לגאלקטיקוס בלי מקאללה. תראה איך סיטי עם האלנד נראתה במשחקים שרודרי לא השתתף בהם.

קונה את אמבפה/הלאנד/בלינגהאם/שחקן אחר עם השווי הכי גבוה בשוק, חוזר למצב הכלכלי הרעוע שלנו, מוכר אותו מיד, ויוצא מהמצב הכלכלי הבעייתי.

אמבפה לא שחקן יוצר. הוא אולי גורם לקבוצה להגיע להרבה מצבי הבקעה, אבל הוא מאוד נכה בקטע היצירתי.

לגמרי מסכים שרודרי. השחקן הכי טוב בעמדה הכי חשובה שיש. אפשר להסתדר עם כל השאר.

חחחחחח אתה מרמה

אני לא מרמה, אני פשוט יוצא מהקופסא. אני גם עונה לכללי המשחק, וגם מוציא את המועדון מהבעיה הכלכלית שהיא נמצאת בו, מה שלדעתי יעזור הרבה יותר מהבאה של שחקן אחד. לא משנה איזה.

אני חשדתי שהתשובה הזו תגיע- התלבטתי אם לכתוב דיסקליימר מראש.
אבל המטרה של המשחק היא אחרת (:

אז אם אצמד לכללי המשחק כולל הדיסקליימר הנעלם ( :slight_smile: ), אגיד שכל עוד אין שיטה נורמלית בברצלונה, בעיקר כזו שמבוססת על הקישור, לא יעזור גם אם נביא 364 רודרים, כי גם ככה הם ייעלמו תחת השטויות שצ’אבי עושה בניהול המשחק.

במקרה כזה עדיף לי שחקן שיכול לנצח משחקים לבד, גם אם כל הקבוצה נראית גרוע ולא מחוברת. אמבפה של גמר המונדיאל האחרון היה כזה (כן, @EHUD , אני יודע, הוא הפסיד בסוף. אבל למסי, אז זה לא נחשב), אבל הוא גם ילד חרא. אז אמבפה אחרי חפיפה מ-RFA. או הלאנד.

כי אין להם תחליף לרודרי, ברגע שהוא לא משחק אין להם קשר אחורי מחליף ראוי, פפ מחלטר עם סטונס ואחרים שם, בקשר להאלאנד הסגל הזה רץ והצליח גם לפני האלאנד, הוא בנוי לשחק גם בלי חלוץ מטרה.
אבל אם יש לך סגל חלש ואתה בונה מחדש האלאנד הוא הבחירה הראשונה, כי אפשר למצוא תחליפים לרודרי בתקציב סביר, אתה לא תוכל למצוא שחקן של מעל שער למשחק.

בקיצור חלוץ טופ עולמי הרבה יותר קריטי מקשר אחורי טופ עולמי.

בעצם בדיון ‘‘מציאותי’’ השאלה מצטמצמת למה חסר לנו בהרכב ומי השחקנים הטובים בעולם בתפקיד הזה.
אני מאמין שכולנו נסכים שקשר אחורי וקיצוני שמאלי הן העמדות הכי בעייתיות שלנו.

אני מסכים לגבי רייס.
רק העונה התחלתי לראות אותו בפעולה אחרי שנים של דיבורים(אחרי ווסטהאם פחות יוצא לי לעקוב) ואני חייב לומר שהוא עומד ברוב הסופרלטיבים כלפיו. שחקן ממש טוב.
מבאס שבקיץ שבו בוסי עזב, רייס היה בשוק ואנחנו לא היינו מסוגלים אפילו לגשש לגביו.