פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

איך ויקטור פונט ישנה את הדבר הכי טבעי בעולם?
תירוצים לכישלונות היו תמיד ויהיו תמיד.

פאן אינטנדד, או טעות פרוידאנית?

פרוידני, אני לא יצירתי מספיק.

ויקטור פונט משחק את משחק האופוזיציה. אני לא מאמין לכל פיתרון שלו. גם הקמפיין שלו היה מושתת על צ’אבי.

דקו מארקז הקשרים עם מנדז רכשים בינונים…

מה אני יגיד עוד מעט שלוש שנים מישהו יכול להגיד איפה מתקדם הפרויקט שהוא הבטיח?

השאלה אם יש לך על מה להסתמך כשאתה מעדיף פונט, חוץ מראיונות בחירות מלאות סיסמאות שנשמעות כאילו יצאו מפיו של כל פוליטיקאי ממוצע?

חוץ מזה - מה הבעיה עם מארקז? הוא מונה להחליף את צ’אבי ולא ידענו על זה? הוא חוסם את ההגעה של קלופ או פפ? מה התלונה פתאום? עד כמה שאני מבין, דווקא הולך לו לא רע יחסית בבארסה אתלטיק. וזה כשלוקחים לו את כל הילדים בני ה-16 לסדנת שחיקה בבוגרת.

אין לי שום דבר נגד מארקז, אבל כמו שהתנגדתי שפימי היה מאמן אחרי שנה (ולדעתי יותר מוצלחת ממנו) כך אני נגד מינוי של מאמן לברצלונה אחרי שנה אחת בברצלונה ב…

זה מעבר למארקז. אנחנו נראים בלי בעל בית עכשיו. לאפורטה אוהד מצוין של ברצלונה. אבל יותר מזה, נראה לי חי על נוסטלגיה.

מי יחליף אותו? לא יודע. פונט הוא ברירת מחדל.

התחלפה שם ההנהלה, אלה שעכשיו הם לא אלה שפיטרו אותו.
זה טבעי שהוא יחזור לשם.

לגבי קלופ, אני שמעתי רק שאין לו אנרגיות ולכן הוא לוקח הפסקה. לא שמעתי על יציאה לגימלאות.

אם מארקז מגיע, זה בגלל שאין אופציות ובעיקר אין כסף.

אם כבר להמר, אז מי אם לא מארקז.

נארקז - אהבתי.

“If you ask me now if I will ever manage again? I would say no. But you don’t know obviously as I’ve never had this situation.”

מתי אפשר להתחיל רשמית את הדיונים על העונה הבאה וסיכומי העונה? אחרי ההפסד בקלאסיקו?

אני חושב שכן. בוא נחכה לרשמיות שתהיה ביום שני.

אני מוכן.

בסנאריו הלא סביר שבו ננצח בקלאסיקו, זה ישנה משהו?

די, במצב שנוצר אני מניח שכולם מבינים שהתוצאה בקלאסיקו תהיה 4-0 ברצלונה.

בוא נגיד שבארסה תנצח 9-0 בקלאסיקו.
זה משנה?

גם אם זה יקרה, זה לא ינחם אותי.

אני מתחיל באמת לחשוב שאתה מאמין שיש לך כח מאגי לעשות נאחס :slight_smile:
אולי הגזמתי טיפה עם @Aragones

לא ישקר, אני מוכן לסיים במקום השני בשביל זה :joy: :joy: :joy: :joy:

לא מבחינת מי תיקח אליפות.

אין לי לצערי.

מפגשי העבר מוכיחים שבמצבים דומים ברצלונה לרוב מנצחת בקלות את ריאל, האליפות הוכרעה, ברצלונה על הקרשים וריאל באופוריה ו…קרלו
הניצחון שלכם די מובטח.

מה קרלו צריך להביא לכם בשביל שתפסיקו לזלזל בו…

יש לכם אליפות ו95 אחוז צמפיונס בכיס.

אני כבר הפסקתי לזלזל בו.

עוד 2 דאבלים.

נושא זה נסגר אוטומטית אחרי שהגיע למספר המקסימלי של תגובות: 10000 . ניתן להמשיך את הדיון תחת פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק (חלק 2).