פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

מת לראות אותו מקבל קצת דקות בבוגרת.
נשמע שחקן מאוד מבטיח

השנה: 2092.
התקופה: אפריל-אוגוסט.
הידיעות/ציוצים/שמועות: “ברצלונה תנסה להביא את ברנרדו סילבה בקיץ, אם היא תצליח לעמוד בזה כלכלית”.

שחקן נפלא, אבל לא צעיר, ואנחנו קודם כל צריכים לסגור את קאנסלו וקש"א.

אלא אם לאפורטה זוכה בלוטו…

ההימור שלי - התבוסה הערב חתמה את הסיפור של לבנדובסקי בברצלונה, והוא יעזוב מרצונו בקיץ.

הניסוי שלו נכשל.

אני לא חושב שהוא יעזוב.
מאוד תלוי מי יבוא לאמן ואיזו קבוצה יצליחו לבנות.

בסוף הוא שחקן שמאוד תלוי במה שיש סביבו. הוא לא יוצר והוא צריך קישור פעיל שמכניס כדורים חכמים (מה שאמור להיות בבארסה וכמעט ואין) ואז היכולות שלו יכולות לבוא לידי ביטוי.

לשלוח לו 90 דק׳ כדורים ארוכים שישתלט עם הגב וימסור הצידה זו הדרך הכי לא נכונה לשחק איתו.

חושבים שהוא סוארז…

לבנדובסקי לא יעזוב.
הוא נוגח עם האף, בועט ממצב מעולה במקום למסור, מאבד המון כדורים ומקבל על זה 20 מיליון בשנה.
בשום מקום חוץ מסעודיה הוא לא יקבל את זה, ולסעודיה הוא לא יילך. הוא אוהב את החיים הטובים בברצלונה.
אם היו מספסלים אותו, אולי היה מוותר על כסף והולך למקום אחר. אבל הוא באנקר אצל צ’אבי ורוקה לא מראה שום דבר. גם המאמן הבא יבנה עליו.

רק לפני שבוע היה לו משחק מצוין.
לא חושב שיש מה לקחת מהמשחק אתמול. זה לא היה כדורגל.

אה…לא כתבתי את זה בגלל איך שהוא שיחק אתמול או כביקורת עליו בכלל, אלא בגלל התוצאה של אתמול. ושל השנתיים שלו בברצלונה בכללי.

זו לגמרי הרגשה שלי, שלא מבוססת על כלום חוץ ממה שאני חושב שהוא יחליט לעשות בסיום העונה.

טוב, עושה רושם שרפא מארקז הולך להיות המאמן בעונה הבאה. אופציית הלואו קוסט.

המועדון הזה ומי שמנהל אותו זה בדיחה עצובה.

א. ראיתי בדיוק ידיעה אחת על זה, נגיד שהיא מהימנה -

כל מה שהיא אומרת זה שהסיכויים למינוי של מארקז גדלים.

ב. זה שכתוב שהסיכויים שלו גדלים, יכול לנבוע מהרבה דברים שלא בהכרח אומרים שהוא ימונה או שבכלל משהו השתנה בסיכויים שלו. 2 אופציות שעולות לי לראש - אין חדשות והעיתונאי המציא כאלו, או אולי זו טקטיקת משא ומתן מול מאמנים אחרים.

ג. ואם זה בסוף יתברר כנכון, אבל המינוי הזה יהיה לשנה, כדי לחכות למישהו אחר?

יש ידיעה ראשית גם ב-‘ספורט’.

זו האופציה הכי הגיונית בהתאם לשוק ולמצב.

אני מקווה שזה זה.
בקיץ הבא קלופ ואלונסו יהיו זמינים. או שמארקז יצליח בצורה פפית, או שיפוטר בקיץ הבא ובארסה תכנס לשוק מאמנים חם.
לעומת זאת, אם מחתימים עכשיו מאמן בכיר, ואין אחד שיש עליו קונסנסוס, בארסה תצטרך לתת לו חוזה לכמה שנים ולשלם פיצועים במקרה ולא יצליח.

אלונסו לא יגיע לבארסה.

אין שום היגיון בסירוב שלו לבאיירן ולליברפול חוץ מזה שהוא פשוט החליט שהוא מחכה למדריד. קלופ ספק פרש מאימון.

האופציה הכי טובה זה נגלסמן, ואם לא ניקח אותו בקיץ הזה הוא לא יהיה זמין בקיץ הבא.

אלונסו - אולי אתה צודק.
קלופ פרש מהאימון? בגיל 57? אתה סתם פסימי.
נאגלסמן חוזר לבאיירן, הוא לא יהיה זמין לא בקיץ הזה וכנראה גם לא בקיץ הבא.
קלופ הוא התקווה הגדולה שלי. לא יאמן באנגליה אף קבוצה חוץ מליברפול, ריאל נגיד תחתים את אלונסו, נגלסמן בבאיירן. אין לקלופ הרבה אופציות. או אנחנו או PSG או אולי אינטר.
בינתיים מארקז הוא הימור גדול כמו כל האפשרויות האחרות. אבל זולה לפחות.

שמעתי את השמועה על נגלסמן ובאיירן וזה נראה לי קצת מצחיק אחרי שהם העיפו אותו רק לפני חצי שנה. מחכה לשמוע הכרזה לפני שאאמין.

לגבי קלופ- אל תקשיב לי, תקשיב לו- הוא אומר שוב ושב שכרגע נראה לו שהוא פורש מאימון (ואז משאיר לעצמו חלון מילוט עם האמירה של “אבל מי יודע איך ארגיש עוד שנה”)

הלוואי קלופ, אבל אני ספקן.

יש סיבה לתת לנארקז חוזה מעבר לשנה? מהמון סיבות עדיף לתת חוזה קצר טווח למאמן לא מוכח ולא ליפול עם עוד מאמן מפוטר עם שארית חוזה ארוכה ופיצויים.

השוק כנראה תקוע מבחינת בארסה, וצפוייה עונת מעבר קשה שנה הבאה. לדעתי הרבה שחקנים יבקשו לעזוב.

אני מניח שגם שנה הבאה אני ישמע שאין תנאים למאמן בברצלונה והוא לא אשם וזה האוהדים אשמים והתקשורת אשמה.

ויקטור פונט מתחיל להשמע אופציה טובה להחליף את לאפורטה.

תרשה לי להיות סקפטי וציני, אם הייתי סופר את כל אלו שאמרו שהם פורשים (בגיל צעיר) רק בשביל לחזור אחרי כמה שנים, הייתי יכול לקנות את ברצלונה לפטר את צאבי ולהחתים את קלופ בעצמי וישאר לי עודף…

לא חושב שזה הימור מטורף מבחינתי, עד שנתיים שלוש הוא חוזר לאמן.