פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

פה למשל כתוב 16.

ניסיתי למצוא את השכר של פאו טורס כדי להשוות.
הכי טוב שמצאתי זה שהוא מרוויח 6 מיליון ברוטו.
אם זה נכון אז זה מספר את הסיפור.

רשמי: הקטור פורט האריך חוזה עד 2026.

(עד 2026 בגלל שהוא מתחת ל 18. אחרי היום הולדת יוכל להאריך עד 2029)

יש כבר הסכם מוכן בין בארסה לנייק לחידוש החוזה ל-10 עונות נוספות.

:moneybag: 150 מיליון אירו בונוס חתימה .
:moneybag: 100 מיליון יורו שנתי קבוע + בונוסים.
:white_check_mark: זה יעזור לבארסה עם בעיית הפייר-פליי.

שומע את זה כבר כמה חודשים .

למכור דחוף

אולי המלים אחרות, והסיטואציה הרפואית אחרת, אבל זה לא מריח אומטיטי 2?

ולכן:

הבעיה עם אומיטי לא היתה שהוא סירב לעשות ניתוח לפני המונדיאל. זה לגטימי לחלוטין, אלא שגם אחרי המונדיאל שהוא סיים הוא סירב לעשות ניתוח. …

הלך לאיזה מכשפה בקטאר.

לא קורה אצלנו כלום. איזה דיכאון.

יש אירו בקיץ… בלי קשר למצב כלכלי, בד"כ שיש טורניר גדול בקיץ הכל נדחה לאחריו…

אל דאגה, עוד מעט יגידו שהסכם החסות החדש אוטאוטו יגמר וזה ימשך וימשך וימשך

אפשר לפנטז בינתיים. מי אתם מעדיפים כקש"א?
לי נראה שזובימנדי הוא האופציה הכי טובה מהשמות שעלו. אני לא מת על הרעיון של קימיש, בעיקר בגלל הרקורד ההגנתי שלו, אבל גם בגלל הגיל.
אם לא זובימנדי הייתי מביא את אוננה.

בסנאריו היפותטי לחלוטין בו קאנסלו נשאר, מביאים נגיד את זובימנדי ומצליחים גם להביא איכשהו את ניקו וויליאמס, הייתם מגדירים את הקיץ כמוצלח?

אני יודע שלאפורטה בחיים לא יעשה את זה, אבל בהינתן וגם הקיץ יש קושי כלכלי, וזה שספק אם נוכל להיות תחרותיים מול ריאל, הייתי שוקל שנה כלכלית\שנת צעירים.

לא רוכש כלום, מוכר כמה שאפשר, בפרט מהקשישים, ומעלה חצי נוער לבוגרת. נואה דרוויץ, ברנאל, פיי, המגן השמאלי הצעיר שחוזר, פורט, גיו.
אני מודע לסכנה הענקית, אבל גם ככה לא נהיה תחרותיים במיוחד העונה, אז למה לא לחסוך כסף ולפתח צעירים?
כן כן, פגיעה במוניטין, ספונסרים… זה לא כאילו המוניטין שלנו בשמיים כרגע.

תלוי איך מסתכלים על זה.
קשר אחורי וקיצוני שמאלי הם החורים הכי משמעותיים אצלנו. קימיש/זובימנדי וניקו הם יופי של רכישות.
מצד שני יש עוד המון נושאים שצריך לטפל בהם ולא ברור איך המועדון רוצה לטפל בהם. אראוחו, פרנקי, פאטי, אריק, קאנסלו(?).

אריק לפחות זו בעיה חיובית. בכללי, נראה שבחזית הבלמים אנחנו במצב טוב. בנוסף לאראוחו וקובראסי, יש את קונדה וכריסטיאנסן (אם כי הם כבר לא משחקים הרבה כבלמים), אריק שנתן עונה מצויינת, ועוד כמה פוטנציאלים גדולים מתחממים על הקווים - פיי, מבאקה, נטאלי.

@dmitrys כמה זמן צריך עוד לחכות עד שהערך פיירפליי של פראן יאפשר לעשות עליו רווח? (בהנחה ומוכרים אותו נגיד ב20-30)

ברצלונה לא יכולה לקחת את הסיכון הזה, זה התאבדות ספורטיבית וכלכלית.

להכנס למה שנקרא “עונה פול טיים פיננסית” ולהסתכן באיבוד טופ 4 זה משהו שאי אפשר אפילו לקחת סיכון בו.

לאבד ספונסרים זה לא משהו שצריך לזלזל בו או להקל ראש בו , זה יצור שרשרת … תאבד הכנסה , לא תוכל להתחזק גם שנה הבאה , בעקבות זה שחקנים בכירים לא ירצו להגיע לברצלונה… אתה מבין לאן אני הולך נכון?

יחד עם זאת, אפשר לקבל את זה שריאל מדריד בשנתיים שלוש הבאות היא הקבוצה הטובה בספרד וזה לא ישתנה בקרוב וכתוצאה מזה, להחליט לקחת סיכון ולהיכנס לתקופה של חיסכון ובנייה לטווח הארוך ולעשות רק מה שידרש בשביל לסיים בטופ 4.

אני מניח שללכת רק עם צעירים ולמכור את כולם עלול לגרום לתאונת שרשרת…

הוא שווה 30 עכשיו ויורד 10 כל שנה.

הבנתי. כלומר יכול להיות שבקיץ הבא סוף סוף תהיה אפשרות סבירה למכור אותו.

השאלה היא אם זה באמת יוריד אותנו מחוץ לטופ 4. לא התכוונתי כמובן למכור לגמריי את כולם. כלומר, הייתי משאיר את קונדה, אראוחו, ומאטס לכל הפחות. אולי גם את פרנקי ואת מרטינז סתם כי הוא זול. המחשבה מאחורי זה היא להגיע לעונה הבא מיושרים בפייר פליי ועם אפשרות לחזק את הקבוצה באופן נורמלי.

זאת לא באמת הסיבה שלא מוכרים אותו.

אני מודע לכך שלצ’אבי היתה פיקסציה כלפיו ושהוא שחקן שהגיע לבקשת צ’אבי, וגם ספרדי וכו’. לפחות זה מה שהיה בהתחלה, לפני שגם צ’אבי הבין במי מדובר וספסל אותו.
מעבר לזה, לא נראה לי שיש סיבה להשאיר אותו פרט לשיקולים כלכליים. ההבדל הוא שעל ראפיניה, שהוא שחקן יותר טוב ויותר שימושי, אפשר אולי להרוויח קצת, ועל פראן זה ברייק איוון ביום טוב מבחינת פייר פליי (כרגע).

שאתה מציג את זה כך זה נשמע יותר טוב

מההודעה הראשונית שלך הבנתי למכור את כולם ולעלות עם הילדים לשחק… חחח

צריך להתאבד על ק.א טוב קנסלו או מגן ברמה גבוהה

ובעיקר לשמור על הנכסים המעטים שיש לנו.