פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

לא קשור גם לצ’אבי.
הביקוש עבורו כמעט ולא קיים, ומצד שני אתה בקושי יכול לצרף שחקנים.

ביקוש זה תלוי במחיר לא? ב-50 מיליון אין ביקוש. גם לא ב-40. ב-20+ אולי כבר אפשר למצוא קליינטים.

בהמשך למה שכתבתי על פראן, רק אותי מעצבן הקטע הזה של מאמנים להביא שחקנים מהמדינה שלהם? קומאן מביא הולנדים, צ’אבי רוצה ספרדים, פליק רוצה גרמנים.
אם אתה מאמן רציני מהרמות הכי גבוהות, למי אכפת? תלך עם השחקנים הכי מתאימים, בין אם הם מבלגיה או גמביה.

גם נכון, אבל לדעתי במקרה שלו הביקוש מאוד נמוך משני השיקולים, אולי אם היה אפשר להתחזק למרות המכירה שלו אז היו שוקלים את זה. אפילו השאלה.

מאמנים לרוב ירצו שחקנים שהם מכירים, לגיטימי.
המערכת צריכה להיות מסודרת בצורה שזה לא רלוונטי ושמבחינתם המאמן צריך לדבר במונחים של איכויות משחק והם אלו שימצאו את האופציות הכי טובות לענות על זה.

בניגוד לצ’אבי - קומאן ופליק אימנו את הנבחרות, אז הגיוני שהם ירצו להביא שחקנים שהם עבדו איתם. ברור לי שזה לא רק השלושה האלה, אבל אצל קומאן ופליק יש איזושהי הצדקה.

תיזהר שלאפורטה לא יפטר אותך

יש עכשיו איזה ציוץ שרץ שהעסקה עם נייקי תוכרז בסופ’'ש הקרוב. יאללה כבר.

את מי פליק רוצה להביא?
קימיש? דיברו עליו כבר שנה שעברה.
קינגסלי קומאן? הלוואי, אפילו שהוא צרפתי.
לא זוכר על מי עד דיברו.

גם צ’אבי הביא (או הביאו לו) לא רק ספרדים. בכלל , כיצד אפשר להבדיל בין את מי המאמן רצה ואת מי הביאו לו מההנהלה? צ’אבי רצה את זובימנדי, קיבל את רומיאו. רצה את לבנדובסקי, קיבל אותו. רצה את איניגו, קיבל אותו. גם קאנסלו לדעתי היה הבקשה שלו.

דימה לא נמאס לנו מצרפתים?

ליאור תגבה אותי פה נגד הצרפתים, זכור את אשר את עשה לך אמפבה במונדיאל ברוסיה… חחח

אנטי צרפת בצורה מוחלטת.

כנראה שהצייצן אמין כי עכשיו כבר מדווחים ברלבו שהעסקה עומדת להיות מוכרזת.
100-150 מיליון מענק, 120 תשלום עונתי.

כל מה שמגיע מצרפת זה גועל נפש. גם ברזיל ופורטוגל. רוצים לההיא? יש את ארגנטינה, את ספרד, את גרמניה… רק לא צרפתים ודוברי פורטוגזית!

כשאתה מאמן חדש ובטח זר אתה רוצה שחקנים “שלך” בחדר הלבשה כדי שיהיה לך קל להתמודד איתו. טקטיקה מוכרת שהמון מאמנים השתמשו בה לאורך השנים (כשיש להם say על הרכש)

לאפורטה: ״עמדת הקשר האחורי? אני לא חושב שצריך להשקיע שם הרבה. יש לנו את כריסטנסן וקסאדו״.

רש"י: אין כסף, אין הסכם עם נייקי.

אללה יירחמו

תרגום נוראי.

We are studying the positions to be reinforced with Flick . In the pivot, with Christensen, the team took on another dimension, but it is a position in which another player may need to join . In the quarry we have Marc Casadó, who has done "an extraordinary season . We’re not talking about players, we’re talking about positions

שאנחש שזה מאניה?

בארסה מאניה אכן. אם מה שאריאל הביא זה יותר מייצג נרגעתי.

הוא גם התייחס לקימיש וזובימנדי ואמר שלמרות שאין בעיה כלכלית ולא צריך למכור שחקנים גם לא צריך לקנות שחקנים. “אולי קשר ושחקן כנף”.

לא הייתי לוקח כלום מהראיון הזה. מהונדס מראש ומכסה את כל האפשרויות הקיימות.

עסקת גידו רודריגז ככל הנראה מתה.

השם החדש הוא מיקל מרינו של סוסיאדד, שמסיים חוזה בקיץ הבא.

אני יכול לרשום בשלוף 10-15 צרפתים גרועים בבארסה.
אבל בשביל קומאן, אני מוכן לשכנע את כל הפורום שהוא יותר גרמני מצרפתי.
כשהוא בריא ובכושר , הוא שחקן אדיר.

גם מיקל מרינו עושה לי הרבה יותר שכל מזובימנדי. אף פעם לא הבנתי מה צ’אבי מצא בו. רק שמרינו לא עשה עליי רושם של קשר אחורי אמיתי, הוא יותר במרכז . אבל לא עקבתי אחריו במיוחד.

מניקו ווליאמס עדיין לא התרשמתי. יש לו את כל הנתונים הפיזיים שצריך, אבל הסטטיסטיקה שלו מאכזבת.

שני המשחקים היחידים העונה בהם מרינו שיחק כקשר אחורי, ליד קשר אחורי אחר:
1-0 על מיורקה
image
3-0 בחוץ על ויאריאל
image