פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אז זכרוני לא מטעה בי.
נשאלת השאלה למה מישהו בבארסה חושב שהוא קשר אחורי.

אולי מסתכלים יותר על האיכויות שלו מאשר על התפקיד.
אם הכוונה לשחק בדאבל פיבוט, זה יכול להיות הגיוני.

אז היה לנו סגור וחתום קשר אחורי אמיתי לא רע בכלל בחינם, שיהיה או גיבוי לשחקן בפרופיל גבוה יותר או עדיין שיפור משמעותי על הכלום שיש לנו כרגע, וזרקנו את זה לפח כדי לרדוף אחרי שחקן אחר, שהוא לא באמת קשר אחורי, ושיעלה הרבה כסף, או במילים אחרות- שלא יגיע?

נהדר.

על מי מדובר?

Guido Rodríguez

ברצלונה מומחית בזה.
צריכים בלם? מחתימים את מסצראנו ומעבירים אותו לעמדת הבלם.

צריכים קשר אחורי? מעבירים בלם (כריס) לעמדת הקישור האחורי.

צריכים שוער? מחתימים את לנגלה (אולי זה יסביר את כמות נגיעות היד שלו)

אפשר היה לחסוך הכל ולשים את סרגי…

רוברטו?
עדיף כבר להישאר עם כריסטיאנסן.
בכל מקרה, מעצבן מאוד. כבר ממש התעודדתי מזה שיהיה קשר אחורי אחד חצי סביר בסגל.

סוגרים את גידו: נו באמת - זה מה שמביאים לנו? בושה!
יורדים מגידו: נו באמת, עד שהיה אמור להיות קשר אחורי לא מביאים אותו? בושה.

אין לי בעיה עם הדעה שעדיף שהיה לנו אותו בסגל, אני בעצמי לא מכיר אותו ואין לי מושג אם הוא שווה סגל בברצלונה. אבל צריך להיות החלטיים.

זה היה אמור להיות הומור…

מי פה הביע על זה ביקורת?
אני לא. קיוויתי כמו כולם שיגיע איזה זובימנדי, אבל זה עדיין אחלה שחקן רוטאציה לכל הפחות.

האישיו פה הוא:
א’. את גידו כנראה רצה צ’אבי ולא אף אחד אחר.
ב’. בשביל להתחייב עכשיו אתה צריך להבטיח לשחקן שאתה הולך לרשום אותו, ובארסה כרגע לא יודעת מה יהיה מצבה החשבונאי.

דווקא הייתי כועס על בארסה אם היו סוגרים איתו בכל מקרה. ההחלטה לרדת מזה היא יותר אחראית.

מרינו לא אמור להיות יקר כמו זובימנדי, הוא מסיים חוזה בעוד שנה.
אבל אם הוא לא משחק כקשר אחורי, וכל מה שאור מצא זה 2 משחקים בעונה בדאבל פיבוט, אז למה הוא אמור להיות הקשר האחורי הנבחר?
אני חושב שהוא שחקן מצוין, רק שאני לא בטוח שהוא מתאים לעמדה.

עכשיו דוחפים לנו את מארק קסאדו בתור הקשר האחורי. פליק התרשם ממנו עמוקות כביכול.

הנה קיבלתם מה שרציתם , השמועות של הקיץ התחילו. עוד מעט רומארו יכנס לקבוצה ויתייג את ברננדו סילבה…

אני שונא את חלון העברות.

MD טוען שנמצאו פריירים שרוצים את פראן טורס.
לטענת העיתון, ניוקאסל הציעה הצעה קונקרטית של 15 מיליון ועוד 10 במשתנים.
בבארסה לא מתלהבים כי הוא שווה 30 בספרים ויצטרכו לרשום הפסד.
אני הייתי מוכר אחרי ה 30.6 כי בכל מקרה נאבד עליו 10M בשנה הבאה, אבל לא בטוח שנוכל למכור אותו גם ב 5 מיליון אחר כך.

בסוף יצא בהשאלה ונשתתף בחצי מהשכר…

אחרי ה30.6 מה יהיה השווי שלו בספרים?

בהנחה וזה יורד ל-20, עדיין לא באמת משתלם למכור אותו בפחות מ-25.

אני המעריץ האחרון של פראן, אבל אם למכור אותו לא מקדם אותנו מבחינת פייר פליי- שישאר. לפעמים יש לו קצת מה לתרום כשחקן רוטאציה, וכרגע אין לנו בכלל שחקן לאגף שמאל אז עדיף משהו מכלום.

יהיה 30M ב 1.7 .
ב 1.7.25 יהיה 20M, הוא מאבד 10M כל שנה כי נקנה ב 55 עם חוזה ל 5.5 שנים.

בקיצור הצעה של 15+10 לא מועילה לנו.

נכס שנרכש כדי לשמש לזמן ארוך, אבל עם אורך חיים שניתן לזיהוי (כאן זה משך החוזה שמחייב שחקן לשחק בקבוצה) אכן מופחת באופן שיטתי (לרוב קו ישר) על פני אותה תקופה. ההפחתה היא לא אמורה להיות לאפס, אלא למחיר שניתן לצפות שיהיה שווי הנכס בתום תקופת ההפחתה, ולכן לא בהכרח מפחיתים לאפס.
מצד שני, אם מתברר שיש סימנים לירידת ערך, חייבים להפחית מיידית לערך של אותו מועד, וסימנים יכולים להיות למשל שהנכס לא נותן את התמורה שנחזתה ממנו במועד הרכישה. עם זאת גם במקרה כזה, אין להוריד את הערך מתחת לשווי השוק, שזה המחיר שניתן להשיג על השחקן במכירה.
לצד זה, אני בכלל לא בטוח שנכון להחליט אם למכור או לא רק לפי רווח או הפסד חשבונאי. מכירה היום תייצר מקור מזומנים למטרות אחרות (רכישה, שכר, עמידה בדרישות פייר פליי וכו’), כאשר אי מכירה תביא להוצאות של ההפחתה השנתית (10 מיליון לפי האמור) פלוס המשכורת של השחקן, וכנראה גם נזק פוטנציאלי של אי קידום שחקנים אחרים שכן בתוכנית לטווח ארוך. מודה שאת ההשלכות על הפייר פליי אני לא נכיר לגמרי