פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני בטוח שערך שוק של שחקן כדורגל בספרים נקבע לפי הטראנספר האחרון. לא לפי יכולת או צד שלישי כמו טראנספרמארקט.
בסוף החוזה הוא שווה 0 כי הוא יכול לעזוב בחינם. אין לו ערך עבור המועדון שהוא עוזב.

אולי מה שרשמת נכון לשחקן שעלה מהנוער או הגיע בחינם. קשה לי להאמין שמכונת כסף כמו מסי בשיאו היה שווה 0.

אם אכן יש הצעה מהשיכורים של ניוקאסל על פראן טורס, אני בעד למכור מהר לפני שיתפכחו.
אבל בבארסה חושבים רק על סגירת השנה הקרובה , והספרים יותר חשובים להם מהשכל הישר.

זה משפט עם סתירה פנימית כי “ערך בספרים” זה ערך בדוח הכספי לפי כללים מקובלים, בעוד ש"ערך שוק" זה השווי בשוק של נכס/שחקן ביום בו נמדד השווי, לכן זה מתאים רק ביום הרכישה, ולאחר מכן הערכים לא שווים.
מסכים לגבי הפחתה לאפס כאשר תקופת ההפחתה היא אורך החוזה ובסופו השחקן יכול לעזוב בחינם.
אם אתיחס לדוגמה של “מכונת כסף כמו מסי בשיאו”- הערך בספרים יהיה אפס, לא כי הוא שווה אפס, אלא בגלל הכללים המקובלים של לרשום נכס מהסוג הזה לפי העלות פחות ההפחתה שנצברה, והרי העלות של רכישתו (כמו של שחקן נוער נניח קובארסי) היא אפס. ברור שהוא לא שווה אפס, אבל כל עוד הוא לא נרכש- אין אפשרות לזהות את העלות שהביאה אותו להיות כזה ולכן הוא רשום לפי ערך בספרים אפס. מתי מסי בספרים היה יכול לקבל ערך “הולם”? רק אם ברצלונה בתקופתו הייתה נקנית על ידי גוף כלשהו (נניח שזה היה מתאפשר) וגם אז רק בדוחות של אותו גוף (להבדיל מדוחות ברצלונה)

תפסת אותי, התכוונתי ל “ערך בספרים”.

אז אנחנו מסכימים ששווי השחקן בספרים זה בעצם החשבון הפשוט שתמיד עשיתי?
כלומר סכום הקניה לחלק לשנות חוזה כפול השנים שעוד נותרו לו בחוזה?

ושאם שווי של פראן ב 1.7 הוא 30M, אז למכור אותו ב 15 זה לרשום הפסד של 15 בשנה הבאה?
לא משנה כמה טוב זה היה עושה לטווח הארוך.

צודק בחישוב שלך.
ההפסד ירשם ביום בו בוצעה העסקה.

לדעתי מכירה שלו ב-15 תוביל בסוף לעלייה של 2.5 מיליון יורו בתקרת השכר.
השאלה פה היא: האם ויתרנו עליו והאם יש לנו איך להחליף אותו בכל זאת?

לדעתי יש יותר סיכוי שאנחנו נפרדים מרוקה מאשר מפראן.

ככל שאני מבין, ו @dmitrys יתקן אותי אם טעיתי, זה לא יפנה לנו כסף בתקרת שכר כי זה יוביל בעצם להורדת תקרת השכר- כתוצאה מהפסד של 15 מיליון.

להיפטר מרוקה בשלב הנוכחי לדעתי זה החלטה מופרכת.
זה שחקן שלפחות היה פוטנציאל גדול ושאף אחד לא נתון לו הזדמנות מינימלית להוכיח את עצמו. ההתנהלות לגביו היא בכללי הזויה. מצד שני, אם אנחנו מתכננים לרוץ עם לבה בכל מקרה עד שהוא יהיה בן 50 אז אולי עדיף למכור אותו, אם כי זה מטומטם ברמות.

במיוחד בהינתן משחק הלחץ המאוד אינטנסיבי שפליק דוגל בו. עד כה עידן פליק כבר מעצבן אותי על רקע ביטול רכישה של קשר דפנסיבי סביר בחינם עבור קשר מרכזי לא נחוץ ויחסית מבוגר תמורת כסף שאין לנו.

למכור שחקן ולקבל ירידה בתקרת השכר = מישהו צריך להתנקש בטבאס דחוף.

ה-15 מחולקים לשנתיים = 7.5 כל שנה. מצד שני אתה מקבל בחזרה את ה-10 מיליון יורו שכר.

הויתור על רוקה נובע מכך שהוא לא באמת שלך.
אתה צריך יותר מ-30 מיליון יורו ‘‘הכנסה’’ כדי לרשום אותו.
כל זה אחרי שאתה רושם את גאבי, אראוחו, איניגו, קשר אחורי וקיצוני שמאלי.

בארסה תצטרך הכנסה משמעותית כדי לרשום אותו.

מחולקים לשנתיים? ככל שאני יודע מכירה מחושבת בספרים על כל הסכום באותה שנה (בשונה מקניה שפורסים לכאורה).

בכל מקרה, בספרים יש לך נכס ששווה 30 שמכרת ב-15. כלומר, הפסדת 15 מיליון יורו. מצב הרווח/הפסד של המועדון משפיע על תקרת השכר, ולכן למרות שהכנסת כסף וחסכת משכורת הליגה תיתן לך תקרת שכר נמוכה יותר כי מבחינת הספרים הגדלת את ההפסדים שלך.

בקיצור, למכור אותו ב-15 לא באמת נותן לנו יותר כסף לרשום שחקנים אחרים.

הליגה הכניסו חוק חדש שהפסד במקרה כמו שציינת יחולק לשנתיים, כנראה בהתאם לקח שגם רישום של שחקן ארוך טווח צריך להיות לשנתיים.

גם הירידה בחוזה היא ‘‘רווח’’ במקרה שאתה 1-1.

אתם שוכחים שאם פראן נמכר אחרי ה 1.7, ההפסד בספרים נרשם לעונת 24/25, ותקרת השכר נקבעת על סמך 23/24.
כך שלעונה הקרובה זה לא משפיע על התקרה, אבל יתפנה שכר שאפשר לנצל. אם בארסה תהיה מעל התקרה בקיץ, עדיין אפשר לנצל חצי.

אלייש גארסיה של ג’ירונה, שהיה מקושר אלינו פה ושם, נמכר ללברקוזן ב 20 מיליון.

image

אני מציע שיחתימו אותי. גם אני יודע להיות גרוע בכמה עמדות.
אני אסכים לקחת חצי ממה שכל אחד מהם מרוויח.

:person_facepalming:

פליקס לא מופיע בספרים כי הוא מושאל, אבל סיכמנו שטורס עדיין מופיע בשלב זה כנכס בסך של 30 מיליון יורו, אז כדי לא לספוג הפסד מיידי יתכן שלא יקבלו את ההצעה שלך

לפחות שינסו למכור את פראן, גם את זה הם לא עושים.
פליקס רוצים להשאיר לעוד שנת השאלה, ולשלם לו שכר נאה.
אז ההצעה שלי עדיין בתוקף.

ב-‘ספורט’ טוענים שבארסה מנהלת מו’'מ עם פורטו לגבי מכירת פאייה בסכום של 15 מיליון יורו, והשאלת ויטור רוקה.

מכירה?
חבל… למה?

כסף.

בזבוז. פוטנציאל גדול וכבר איבדנו בלם מבטיח אחד הקיץ. אם קונדה בעיקר מגן וכריסטיאנסן קש"א אין המון רוטאציה לעמדת הבלם.