פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

רגע אתם רוצים להגיד אז שאני סתם כועס עליו?

כן, לפחות בעניין הפלסטינים .
אם אתה כועס עליו כי היה לא טוב רוב העונה ולא הצדיק את המחיר, אז אתה כועס בצדק.

הוא פתח רע השתפר בהמשך. אני לא יודע אם אני חושב שצריך להילחם עליו בכח אם תגיע הצעה ממש טובה עליו. לא החלטתי עדיין.

הנקודה שלי שהיה לו טורניר מצוין. זה לא רציני ונראה לי “מאולץ” הניסיון להפיל עליו קשר לגול השני שהם ספגו. גם אתמול הוא היה טוב

בנקודת הזמן הנוכחית קונדה אחד השחקנים היותר חשובים בסגל. מעבר לעבודה שהוא המגן הימני הפותח שלנו, עמדה שסובלת ממחסור מטורף בשחקנים איכותיים, הוא יכול לשחק בלם במקרה הצורך.

גם אם תגיע הצעה ממש טובה (כמה זה ממש טובה? 60-70 מיליון?) את מי בדיוק נביא בכסף הזה? נוכל להשאיר את קאנסלו, אבל אז זה אומר שאנחנו צריכים מגן חדש לצד שמאל כי השילוב של קאנסלו-באלדה היה מופקר הגנתית.

לא הייתי משחרר אותו בפחות מ-120.
הוא התאקלם בתפקיד המגן ומשחק ממש טוב כבר זמן מה.

כשבצד השני יש את באלדה שהוא א’ מאוד התקפי, ב’ לא משהו וגז’ חוזר מפתיעה הכי חמורה שיכולה להיות בכדורגל פחות או יותר (ופוטנציאלית משפיעה במיוחד על שלקנים מבוססי מהירות כמוהו), לדעתי הוא נכנס חשוב מאוד.

אם מישהו היה מציע לנו 40+ על באלדה הייתי מוכר מייד.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1810946699675701321

כנראה שתיאגו באמת חוזר. לתפקיד עוזר המאמן

ברדיו סר: ״לתיאגו אלקנטרה אין רישיון מאמן של אופ״א. סביר להניח שהוא ינסה לעזור בתור יועץ, אבל לא עוזר מאמן במשרה מלאה״.

זה מאתמול. מעניין אם הצליחו לפתור את זה עם קומבינה.
(כמובן, דרישה מחרידה בעיניי שנדרש רישיון מאמן כדי לאמן, ועוד אפילו כדי להיות עוזר מאמן, אבל לזה אנחנו כבר רגילים…)

תיאגו יהיה תוספת מאוד מרגשת לצוות, מבחינתי, ואני חושב שגם תוספת חיובית.
מעבר לשליטה בכל השפות הרלוונטיות, הוא 100% ברצלונה, ושיחק תחת פליק - בחירה מצוינת.

נו באמת, גם העסקנים והבירוקרטים אצל הרגלטור צריכים להאכיל את הילדים שלהם.

:wink:

זה באמת מסוג הדברים שיכולים לעצור את הניהול היומיומי?

עד כמה שאני זוכר אפילו בקומו פברגאס הוא המאמן הראשי אך לא על הנייר בגלל רשיונות וכו’.

אז יגדירו את תיאגו בתוך משהו אחר והוא בפועל יעבוד כמו עוזר מאמן.

הקטע הכי מתסכל זה שתיאגו השחקן זה מה שהכי חסר לנו בקבוצה כרגע.

לאמין וקוברסי מופיעים באתר הרשמי של הליגה כשחקני הקבוצה הראשונה.
זה אומר שכבר רשמו אותם.
מי שלא מופיע בינתיים הם כל המושאלים שחזרו, אלה שכבר לא תחת חוזה, איניגו וויטור רוקה.

האישה והאגדה, חביאר טבאס עם מילים חיוביות לגבי המצב של בארסה: “עם עוד עסקה אחת בארסה תהיה ב-1:1”, “בארסה קרובה מאוד להיות מסוגלת לצרף את ניקו וויליאמס”.

MD, בהסתמך על רדיו קטאלוניה, אומר שלאיניגו מארטינז יש אופציה מעניינת בחוזה.
אם עד 15 ליולי בארסה לא רושמת אותו, הוא יכול לעזוב חופשי ובארסה עדיין מחויבת לשלם לו את השכר לעונה הקרובה. במקרה כזה, השכר הזה לא ייחשב לצורכי הפייר פליי.
העיתון טוען נחרצות שאיניגו לא יממש את האופציה הזאת כי הוא רוצה להישאר למרות הכל.
דעתי - גם אם הוא כזה ג’נטלמן, אסור היה ללפורטה ואלמאני\דקו לחתום על חוזה כזה.

פבריציו רומנו אומר שאנדרה אונאנה הולך לאסטון וילה. הוא היה אחד מ 2 המועמדים העיקריים לפי כל העיתונים להיות הפיבוט. השני הוא קימיש.
אסטון וילה הציעה כבר 50M פאונד , שהם 60M יורו. כשדיברו עליו בהקשר של בארסה, זה היה 40M , וגם זה היה יקר מדי.
גם קימיש יעלה לא פחות וגם ידרוש שכר של כוכב כי הוא כוכב.
האופציות לפיבוט וורלד קלאס מבחוץ הולכות ומצתמצמות. יש הרבה פתרונות מבפנים, אבל לא השתכנעתי מאף אחת מהן.

יכול להיות שנחזור לאופציית הדאבל פיבוט וזהו. זאת כנראה האופציה הטובה ביותר עד שלא יגיע פיבוט עם פוטנציאל.

זה יהיה אחד המבחנים הקשים של פליק. עם כל הפסטיבל סביב ניקו, גם אם יהיה כסף, כנראה לא יגיע פיבוט מהשורה הראשונה.
הוא יצטרך למצוא פתרון אפקטיבי, גם מבחינת התוצאות אבל גם מבחינת משחק אטרקטיבי. הוא לא במעמד של צ’אבי, לא יסבלו עוד 1-0-ים משעממים.

אני חושב שמבחינת זמינות יש כנראה אופציות יותר טובות בעמדות המגינים והווינגרים כדי שהסגנון המהיר והחזק של פליק יצליח. למצוא קשר אחורי טוב או אפילו פוטנציאל בסגנון של בוסקטס או רודרי זה על גבול הבלתי אפשרי בשביל שהסגנון של צ’אבי אולי יעבוד.

לא להביא קשר אחורי איכותי ולהמשיך עוד לאלתר עוד שנה בעמדה הזו מראה כמו ניהול חובבני יש לנו. ומה שמדהים שאני רואה שגם בפורום פה “שוכחים” את זה.

מדהים שמשהו שצריך להיות מובן מאליו הוא לא מובן מאליו… אל דאגה, יש את רומיאו…

שפליק מונה כתבתי את זה, הוא עוד יתחרט שהסכים לבוא למועדון הזה.

אם אני מבין נכון, זו רק האפשרות לשחקן “לבחור שיפטרו אותו”. ברצלונה יכולה לפטר אותו בעצמה ולשלם לו את שארית השכר ביוזמתה.

רודרי יש רק אחד, כפי שבוסקטס היה רק אחד, ורוב הקבוצות בעולם מצליחות להתמודד עם זה בצורה כזו או אחרת. אפילו המאמן הסופר מקובע שלנו הצליח בסוף לחשוב על פתרון מחוץ לקופסה בסוף בדמותו של כריסטנסן בקישור.

פליק כנראה ישחק בהרכב של 4-2-3-1 (שהוא לא שונה רעיונית מה-4-3-3 שאנחנו אוהבים, אבל שם פחות דגש כל שליטה במרכז דרך הנעת כדור), ואני אזכיר שאנחנו שנים מדברים פה על הפוטנציאל הלא ממומש של פרנקי כחלק מדאבל פיבוט. לא יודע איך גאבי יחזור מהפציעה, אבל הוא יכול להיות אופציה מעניינית, כשגם לקחת את פדרי אחורה יכול להיות אופציה. שלא לדבר על זה שאריק גרסיה חוזר מהשאלה והוא יכול להיות הברקה.

אני לגמרי מעדיף שיביאו את ניקו, כי אף רכש לא יעזור עד שתהיה לנו קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה. אין לי ספק שפליק יודע מה הוא רוצה בהתקפה (או לפחות באגפים, אין לי מושג מה יהיה באמצע אם לבנדובסקי לא יקח שיקוי נעורים פתאום).