פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

שימו לב שבכל פעם שיש איזשהן חדשות רעות ואווירת דאון לאפורטה יוצא לתקשורת ומשחרר הצהרות. הפעם זה היה הפציעות של אראוחו ופדרי. אני חושב שזו אסטרטגיה שלו והאמת שהיא לא רעה, היא מסיטה את המחשבה של האוהדים (לא כמונו עכברי כדורגל, אלא של האוהדים הפחות מחוברים) מהדברים השליליים ומשדרת הצלחות.

בברצלונה יש תמיד אוירה רעה חחח זה לא משנה מתי הוא יצא.

יותר ויותר אני מקווה שמישהו ירים את הכפפה ויעשה אי אמון. הכישלון של לאפורטה מחפיר.

הקבלת החלטות שלו הרבה יותר טובה מזו של דמבלה. אגב הדריבל קצת פחות טוב.

אם דמבלה היה רק טיפה פחות אידיוט וקצת יותר מקצועי הוא היה יכול להיות שחקן על.

אני דווקא מאוד אשמח אם לא ייצא מההר עכבר. לדעתי הוא שחקן מצויין. מתי פעם אחרונה היה לנו קיצוני שמאלי נורמלי?

נראה לי זה לא היה מאז ניימאר

דווקא בראיון הוא מדבר גם על הפציעות של אראוחו ופדרי.

ברור שבמצב כלכלי נורמלי לא הייתי מתנגד להביא שחקן כמוהו (וגם כמו דמבלה אם לא בונים סביבו את הקבוצה - אפשר מדי פעם להוציא ממנו תועלת).

לדעתי, בהתחשב במצב, צריך לשים את כל הכסף על קשר אחורי ועל מגן בהנחה שקאנסלו הולך.
ניקו זה לעשירים בטח כשיש את ראפינייה.

ראפיניה לא קיצוני ימני, שלא לדבר על שמאלי. הוא הכי טוב כחלוץ שני/חצי קיצוני. הוא לא השחקן שירוץ על הקו, יעבור מגנים בדריבל וירווח את המשחק. מה שאנחנו צרכים בדחיפות זה איום בצד שמאל, כי במרכז ההתקפה אין לנו כזה ובמצב הנוכחי כל יריבה פשוט תשים שמירה משולשת על לאמין וזהו- שותקנו.

אם פליק הולך לעשות דאבל פיבוט, והרכש שהוא רוצה זה מרינו אז לא תודה- אני בסדר עם גבי, פרנקי פרמין, גונדו קסאדו וברנאל. אם זובימנדי היה על השולחן זה משהו אחר, אבל כרגע נראה שלא.

לגבי מגן, הייתי רוצה את קאנסלו רק תמורת סכום נמוך, כי הוא כבר מבוגר, ולא שמעתי שיש מטרות אחרות באופק. מעדיף להסתדר עם קונדה ואראוחו (המגן) בצד אחד ובאלדה וואייחו בשני ולהתחזק בניקו.

אם ניקו+ קאנסלו ב-15 זה אפשרי כלכלית- זה היה אידיאלי מבחינתי.

דל"פ, אבל קונדה אחרי פתיחת עונה זוועתית חזר להיות באנקר בצד ימין. אם ממשיכים עם מגן שמאלי תוקף, אז אין שום סיבה בעולם לחפש לו מחליף.

על זה אותם אוהדים לא ישמעו. על זה אתה תשמע כי אתה תשב ותקרא את הריאיון המלא. אפשר לדרת על לאפורטה ומי כמוכם יודע כמה אני מבקר אותו אבל הוא מתברר כאיש תקשורת יוצא מן הכלל.

אגב התפקוד של ראפיניה, החלום הלא ריאליסטי בעליל שלי זה למכור את ראפיניה ופראן, ולהביא בכסף הזה את אולמו, שמשחק בתפקיד דומה רק יותר טוב בהרבה.

לא יודע, לא מרגיש לי נכון לסמוך על קונדה.
הוא לא יציב ביכולת ובעיני אשם בצורה ישירה בלא מעט הפסדים שעלו לנו ביוקר בעונה הקודמת.

אגב,
גם אראוחו הוכיח שהוא זמין לבערך 50-60% מהעונה.

מסכים לגבי אראוחו הבלם, לכן אני כל כך מודאג מזה שאנחנו מוכרים/מאבדים את כל הבלמים הצעירים המוכשרים. הלוואי ופיי יישאר בסוף.

לא ברור פשר הראיון הזה כרגע.
דווקא השקט היה נחמד.

לגבי ניקו, אני מאוד אשמח שיבוא שחקן כזה אלינו. בסכומים שמדוברים יש פה סיכון קטן בעיני.
יש רגעים שהוא נראה כמו כישרון על, ורגעים שהוא נראה כמו סתם כישרון נחמד.
כנראה שזה משהו באמצע ואז אנחנו תלויים במאמן שידע להוציא ממנו את האיכויות.

נכון שהשער הזה לא באשמתו הישירה ויכול להיות שהיה נכנס גם אם לא היה נוגע ויכול להיות שהוא עוד ייתן את משחק חייו אבל זו דוגמא מצויינת למה שאני לא סומך ביכולת של קונדה.

יש לו טורניר מצויין עד עכשיו.

זו בדיוק הבעיה.
יכולה להיות לו יכולת מצויינת אבל ידפוק טעות או 2 קריטיות במדרג הגבוה של הטעויות.

לא יודע כמה הוא יכל לעזור… הביצוע של דני אולמו נקי ביותר, זרק את המגן מולו עם הטעיה ושירר טיל, זה היה נכנס עם ובלי הרגל של קונדה וכמובן זה לא שער עצמי.

אני לא חושב שהוא עשה שם משהו לא בסדר. הכדור הלך לרשת והוא ניסה לשים את הרגל. טשואמני וסאליבה שם פספסו בענק אם רוצים למצוא אשמים, אבל דני אוךמו עשה שם מהלך ענק.

לא יודע למה האגנדה נגד קונדה הוא השחקן הכי טוב של הצרפתים בכל הטורניר לא רק במשחק הזה.

אומנם לא סובל אותו בגלל שהוא פרו פלשתיני, אבל זה 95 אחוז מהכדורגלנים היום…

קונדה לא אשם, והוא היה הכי טוב בצרפת בכל הטורניר, מסכים עם משה.

הוא גם לא פרו פלסטיני ואפילו לא מוסלמי. היה איזה בלגן כשהוציאו מהקשרו משפט אחד ומהודעה ניטראלית או אפילו פרו ישראלית שלו. כתבתי על זה אז.
מותר לשנוא אותו בגלל התלבושות. מקבל את זה.

מסכים.
אפילו התבטא בעד ישראל והפעילות שלה ונגד הטבח ב07/10

היה לו איזה משהו על ההרס וההרג בעזה אבל באמת שאין מה לבוא בתלונות למי שלא מחובר בו ביומיום ובטח רואה תוכן מסוג אחד בלבד.