פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אפשר, אבל אז -
א. חוץ מאולי עניין היכולת המקצועית, זה לא מתאים לאף אחד מהסיבות האפשריות לעזיבה שעלו למעלה (עלות כלכלית גבוהה בשכר, התבטאויות בעייתיות, סכסוך עם פליק). ואם כן מדובר ביכולת המקצועית - בעולם בו פדרי לא מחזיק יותר מ-4-5 משחקים ברצף, גאבי פצוע עד נובמבר ולך תדע איך יחזור, פרמין שיחק כל הקיץ, ופרנקי הוא בחזקת נעלם אחד גדול מאוד, גונדואן (שכבר מחובר למועדון ולקבוצה ולשחקנים) באמת לא יכול לתרום? וזה גם לא איזה שחקן נידח שצריך לבחון לפני שיודעים כדאי שימשיך או לא, ולקבל החלטה לגביו רק באמצע אוגוסט.
ב. זה לא ממש מתאים למה שגונדואן כתב בהודעת העזיבה שלו, שנכתב בה במפורש שהוא היה שמח להמשיך, אבל שאם עזיבה שלו עוזרת למועדון כלכלית, זה עושה אותו קצת פחות עצוב.

כי זה לא חייב להצביע לנקודה אחת עיקרית שאפשר לשים עליה את האצבע. יש פה שילוב של דברים שלקח להם זמן לקרות עד הרעיון לשחרר אותו הבשיל.

המינוי של פליק, מחנה אימונים, התרשמות מברנאל וקסאדו, ההתרשמות הטקטית מהשחקנים, ההבנה שגונדואן לא יוכל לשחק לצד לבנדובסקי בשיטה שלו, חוסר ההתקדמות באפשרויות מכירה אחרות ובסוף המסקנה שבשכר שהוא מקבל זה לא יצדיק את המעמד שלו בסגל.

זה פצוע, זה פצוע, זה פצוע. סבבה, אבל בשורה התחתונה אם לא תהיה בעיית כשירות אז נדפקת עם שחקן שמרוויח המון ויושב בספסל. צריך לקחת הימורים מושכלים.

ברור שגונדואן רצה שלהישאר, יכול להיות שגם פליק רצה שישאר, אבל יש עוד המון משתנים מסביב.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1828102196749115757
BIG BREAKING: Dani Olmo will be REGISTERED because of Christensen being sidelined due to injury. He will be provisionally registered until 31st December. Barring any surprise, Olmo will PLAY tomorrow.

א. זה בכלל אפשרי?

ב. מה יעשו עם כריטסטסן שיחזור מפציעה?

המועדון הזה מנוהל ע"י מטומטמים

אם זה אפשרי , אז אני בכלל לא מבין מה הבעיה. כל חודש נפצע שחקן אחר אצלנו. כל פעם שנפצע שחקן מוציאים אותו מהרישום ומכניסים את זה שלא נרשם. הבא בתור זה יהיה פדרי.

200w (2)

מז"א מה יעשו? למה צריך לחשוב על זה עכשיו? יש עד דצמבר לישון, ואז להתחיל לחשוב.

חלאס עם הציפיות המוגזמות האלו מהמועדון. “תכנון מראש”, אל תיסחף.

נ.ב.
מתחילים עונה עם אריק, קובארסי ואיניגו. כשעוד מנסים להיפטר מהראשון.
אפשר לעשות Simulate ולזרז את מה שלכולם ברור שיקרה?

בכל מקרה סוף סוף אפשר לעשות רווח מהפציעות.

אני אומר פראן טורס יעדר כך עד שנת 2034 עקב מתיחה ראשית בשריר הראשי של חוסר החשק הראשי (@Aimarito יכול לתת לנו הסבר מעמיק על הבעיה עם השריר הזה וספורטאים בענף)

זהו פתרנו את בעיה עם ארוחאו.

כאחרון תומכיו של לאפורטה פה בפורום (ואולי בעולם :joy:), אני חייב לציין שמאוד מדאיג לפתוח עונה כשלא כריסטנסן ולא אראוחו רשומים. נכון, פצועים, יחזרו בדצמבר (מה שאומר ינואר), אז יש זמן לרשום אותם. אבל אז בשביל מה לעזאזל נפטרנו מגונדו? ולא פחות חשוב - מפאייה?

אכן כל עיתונאי וההסבר שלו. אם הם, שיושבים שם ומתפרנסים מזה, לא סגורים על עצמם, מאיפה לנו לדעת את כל החוקים.
MD עכשיו אומר שמבקרה של פיי, 20% מהמכירה שלו כן נחשבת לפייר פליי, אבל השכר לא. בניגוד לעיתונאי של אונדה סרו שציטטתי קודם.
ב MD גם אומרים ש 60% מהשכר של גונדוגן נחשב, לא 70%.

גונדוגן חתם על חוזה עד 2025 עם אופציה לעוד שנה. כנראה שהחוזה לעונה הבאה כבר היה רשום, כי כמו שאמרת היו צריכים לייצר פייר פליי לשנתיים. החוזה לעונה שאחרי כנראה לא היה מאושר בליגה, אז אין מה להוריד אותו.

אין עדיין חוק כזה. מדברים על זה בפרמיירליג בגלל צ’לסי, אבל זה לא התקבל וגם לא קשור לספרד. בכל מקרה, לא ברור למה חילקו ב 4 דווקא.

אפשרי אם יצליחו לשכנע את טבאס שכריסטנסן פצוע ל 4 חודשים. בדיוק כמו שרשמו את רוקה בשנה שעברה או את איניגו על חשבון אראוחו עכשיו.
אין שום מניעה להשתמש בכריסטנסן או אראוחו אם הם יחזורו לפני הזמן. אבל צריך יהיה לרשום את איניגו ואת אולמו מחדש בינואר.

רשמי - לנגלה הושאל לאתלטיקו.

יש גם הודעה רשמית על רוקה

הם רשומים טל. לא מחוקים. אתה יכול לבדוק באתר של הליגה שגם אראוחו וגם איניגן רשומים, למרות שאיניגו קיבל אישור על חשבון של הפפציעה של אראוחו. זה בנוסף, לא במקום.

אבל כריס כבר נרשם. זה לא אותו דבר. ארוחאו מהתחלה לא היה רשום לשנה הזאת.

לא מבין את ההגיון שבזה אבל לא חשוב, אולמו לפי מה שהבנתי מהתקשורת נרשם כבר.

אראוחו היה רשום ממזמן ורשום גם עכשיו. איניגו לא היה רשום, והיה צריך את הפציעה של אראוחו כדי לרשום אותו.
אותו דבר עם כריסטנסן ואולמו.

MD אגב טוען שרישום כזה במקרה של פציעה הוא לעונה שלמה, לא עד החלון הבא. אז יכול להיות שאני טועה והם צודקים.

בינתיים, קאנסלו מתרחק.
image

זה בערך פי 3 ממה שהוא ירוויח בבארסה.
אגב, בדקתי, החלון בסעודיה נסגר ב 6 לאוקטובר. קאנסלו יכול להרשות לעצמו לחכות לבארסה עד הרגע האחרון, ואז לסגור עם הסעודים.

אני חושב שהוא צריך כבר עכשיו לאשר את ההצעה. מברצלונה לא תגיע הישועה.

אנחנו כרגע תקועים עם שתי שחקנים לא רשומים עד דצמבר.

חלון העברות שני כושל לחלוטין של ברצלונה.

כבר עברנו כל מיני מקרים. החוקים נמצאים לראווה אם אתה רוצה לקרוא אותם.

מכירה של שחקן מבארסה ב’ מייצרת רווח כמו מכירה של שחקן בארסה שלא נרשם.
מה שלא מייצר פייר פליי זה ששחקן שקנית ומעולם לא רשמת ולא מכרת. אין פה שום רווח חיסכון בשכר.

כבר הייתה לנו שיחה דומה בעבר.
לא מחשיבים שנתיים מהחופשה כי לא מדובר ברווח.
חסכת את השכר שלו, ולכן אתה מקבל על זה ‘‘פייר פליי’’ לעונה הקרובה. בעונה הבאה אתה מתחיל את העונה בלי ה-18 מיליון ולכן אתה מלכתחילה במצב בריא יותר.

כשמוכרים שחקן מדובר ברווח, ולכן הכל מחושב לאותה עונה.

עד כמה שידוע לי זה כבר באופ’'א, אבל אני לא זוכר בוודאות.

כולם פה כל-כך מודאגים ובינתיים בארסה מנהלת מו’'מ על קייזה של יובה וג’ונתן טא של לברקוזן. אני משער שהם יודעים יותר מאיתנו.
בוא נחכה לסוף החלון.

ראמון פואנטס ורוג’ר טוריו מ MD טוענים שבארסה כבר קיבלה אישור לרשום את אולמו והוא יהיה זמין מול ראיו.
הטריגר היה הפציעה של כריסטנסן.
אנחנו נראה עוד כמה שעות אם הם צודקים.

עוד נכתב שאם בארסה לא תייצר מספיק פייר פליי עד דצמבר, אולמו לא יוכל לשחק החל מינואר.

כן, מסמך של 100 עמודים בשפה שאני לא מבין.

אני לא מבין מדוע בשביל לרשום שחקן צריך לייצר פייר פליי לשנתיים, אבל כשמוכרים שחקן אז מתפנה פייר פליי של שנה אחת בלבד.
אני עוד איכשהו יכול להבין את החלק של קניה-מכירה, אבל לא מבין למה זה ככה גם בשכר של השחקן.

הלוואי שנפשל עם הרישום של אולמו ושחקנים לא ירצו לבוא אלינו… נמאס כבר מההתנהלות המחורבנת של לאפורטה, אולי פעם אחת מגיע לו לחטוף.

שערורייה

אולמו כבר נרשם לא?

נשלח לאישור הליגה עם קומבינה שהוציאו את כריסטיאנסן עם דיווח מעומם שהוא יחזור רק בדצמבר

דימה הלך לישון בדיוק שהתחיל להיות מעניין…

https://x.com/BarcaTimes/status/1828182275755757702

החוזה עם נייק נשלח ללה ליגה לאישור לפי העיתונאי המפוקפק הזה

יאללה לקנות אמבפה והאלאנד ובעודף לקנות את רודרי קטן עלינו! :slight_smile:

יש גם באנגלית.

למה כשאתה מוכר שחקן אתה רושם את הרווח לאותה עונה בלבד ולא לאורך כל שנות החוזה שחסכת?
ככה החליטו בליגה.

הגיונית זה מסתדר כי הרעיון בכל הנוגע לעניינים החשבונאיים הוא ליישר את החשבונות לאורך תקופה ארוכה כדי לא לייצר קפיצות מוזרות בחשבונות.
אם יש לך בית קפה וקנית מכונת אספרסו ב-10,000 שקל, במקום לרשום את ההוצאה לשנה אחת בלבד יותר הגיוני לרשום אותה לאורך חיי המדף של המכונה ואז הספרים נראים יותר בריאים והגיוניים.

הסיבה ששינו את הרישום לשנתיים זה כדי למנוע ממועדונים כמו בארסה לעקוף את המצב הכלכלי הרע שלהם. עכשיו אתה צריך לייצר מרווח של לפחות 40% מההוצאה הכללית שלך על השחקן. הרבה יותר קשה לקנות שחקנים אם אתה במצב כלכלי לא טוב.

את הפייר פליי מהשנה השלישית(נניח) של גונדואן אתה תייצר מעצם העובדה שהחוזה כבר לא נמצא שם.

שואל ברצינות - אתה קראת והבנת?

אני הדגשתי שמה שלא ברור לי זה עניין השכר.
אם צריך לייצר פייר פליי לשנתיים שכר כדי לרשום שחקן, מדוע מתפנית רק שנה כשהשחקן נמכר?
או ששוב העיתונאים לא יודעים על מה הם מדברים ?