פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

מאלקום - כל העיתונים ורדיו קטלוניה אומרים שהוא יעזוב לזניט סנט פטרסבורג תמורת 40 מיליון ועוד 5 במשתנים.
אני לא יודע איך לאכול את זה. מצד אחד הוא מיותר ולא רצוי על ידי המאמן, מצד שני שחקן צעיר וכשרוני שמכרנו ללא רווח.

העיתונים גם אומרים שפירפו ממש קרוב. יש פער לא גדול בין מה שבארסה מציעה לבין מה שבטיס מבקשת, ותנאיו כבר סוכמו.

בעיקר עצוב לי בשביל מאלקום. נראה כמו אחלה שחקן, ומעבר לרומא היה יכול להיות נהדר בשבילו והוא היה פורח. במקום זה הוא התייבש על הספסל של ואלוורדה, שניסה לבדוק כמה משחקים צריך כדי להפוך את הברכיים של סוארז לבשר קצוץ, ועכשיו הוא יעבור לרוסיה. חבל. חבל שבמקום גריזמן ומרדף מפגר אחרי ניימאר אין לנו את יוביץ כמחליף לסוארז ומאלקום כסופר-סאב להתקפה. שניהם צעירים והיו יכולים להיות שחקנים להרבה שנים.

לא מצליח להבין את ההתנהלות עם מאלקום. לרעתי יאמר שכל מה שאני מכיר מהבחור זה סרטוני יוטיוב אך הוא נראה כמו כישרון גדול. לא הבנתי איך עלה כל-כך זול בזמנו וגם איך עכשיו נמכר כמעט באותו הסכום, מבלי שיש קופצות רציניות יותר על המציאה. נשמע שאני לא היחיד שחושב ככה. מוזר.

עכשיו זה רשמי. מאלקום עבר לזניט תמורת 40 מיליון + 5 במשתנים. אין הסכמה בין כלי התקשורת האם בארסה תקבל אחוזים ממכירה עתידית שלו.

בגזרת מגן שמאלי.
פרפו קרוב מאוד. יש פערים לא גדולים בין בטיס לבארסה, והוא עצמו כבר סיכם את תנאיו אצלנו. וולוורדה רוצה שזה יקרה כבר עכשיו, ושהוא יצטרף למסע בארה"ב. המחיר יהיה בסביבות 25 מיליון יורו.
מחפשים פתרון למירנדה. הוא כבר גדול על בארסה ב’, אבל וולוורדה בינתיים לא רוצה אותו בקבוצה הראשונה. בארסה לא רוצה למכור, כי מקווים שהוא יהיה שחקן גדול. כל יום יש קבוצה אחרת שמתעניינת בו. בארסה רוצה להשאיל או למכור עם סעיף חזרה לא גבוה.

דעתי האישית שפירפו זה רכישה מעולה. אני מאמין שבעוד שנה-שנתיים ישתלט לגמרי על העמדה.

אחרי פירפו, יתרכזו בעזיבות (רפיניה, אולי רקיטיץ’ , קוטיניו) ובסגת ניימאר. בולנסיה מרסליניו כנראה נשאר בסופו של דבר, כך שראפיניה יוכל להימכר בקרוב.

פירפו חתם רשמית! בתמורה ל25 מיליון יורו (כולל בונוסים).

האם הוא רק מגן שמאלי או יכול לשחק גם כימני?

כרגע אומרים שזה 18 + 7 במשתנים. בכל מקרה, מחיר מעולה.

לא ידוע לי , אבל בכל מקרה הוא לא צפוי לשחק שם. סמדו יהיה המגן הפותח, וואגה מחליפו, וסרג’ רוברטו במידת הצורך. אנחנו מכוסים היטב בעמדה הזאת.

משהו שלא התיחסנו אליו בסאגת ניימאר.
אם ניימאר יגיע, הוא יהיה השחקן ה 4 ללא אזרחות אירופית.
בארסה תצטרך לשחרר אחד מ ארתור-וידאל-וואגה. מן הסתם זה לא יהיה ארתור.
הראש אומר שוואגה יושאל, וסרג’י רוברטו יהיה המגן המחליף. גם ככה יש עומס בקישור.
או שבארסה תנסה להיפתר מוידאל. אם גם ראקיטיץ’ יעבור ל PSG בעיסקת ניימאר , נישאר עם מאט מדי קשרים לוחמניים.

אתה בטוח לגבי וואגה?
אני חושב שיש איזה עניין שלא כל חסרי הדרכון האירופאי נספרים במכסת הזרים.
הדר׳ אמריקאיים בטוח כן, אבל לא יודע איך זה עובד עם השאר.

אני לא בטוח עכשיו. אני לא מכיר את העניין של האפריקאים. התפלאתי שאף אחד בתקשורת לא מדבר על עניין הזרים, כשדיברו על זה רבות כשמאלקום היה פה.

שחקנים מרוב מדינות אפריקה לא נחשבים לזרים בליגות האירופאיות, במסגרת ההסכם הזה:

לפי rac1 קוטיניו מושאל לבאיירן.

בהנחה שלא איבדנו את השפיות (דמבלה לא בעיסקה) זה סוגר את הדלת בפני ניימאר.

חדשות טובות.
הם ישלמו את כל שכרו וגם ישלמו משהו לבארסה על ההשאלה. לפי הדיווחים, קוטיניו סירב לעבור ל PSG.
היות וניימאר שרף כמה גשרים שם, ומאס את עצמו על האוהדים, אולי בסוף יגיע אלינו בהשאלה, ונקנה אותו בשנה הבאה.
או שיילך לריאל.
הסאגה שלו עוד לא נגמרה.

הןא לא יישאר בפאריז העוננה.
הוא סחורה טובה מדיי ששרפה גשרים רבים מדיי עם המועדון…

הימור שלי; ינשק סמל לבן תוך שבועיים מהיום.

לפני המשחק, היתי בטוח שברצלונה ירדה מניימאר, אחרי המשחק של דמבלה. אני כבר לא בטוח בזה כל כך. .

מבחינה יחסי ציבור, אני חושב שבסיס האוהדים שלנו יקבל טרייד של דמבלה בניימאר. אני עדיין חושב שזה טעות. אבל זה לא תסריט דימיוני כל כך… וכמו שברתומאו הוכיח בעבר, שהוא בפאניקה הוא עושה שטויות.

בספורט אומרים שהשאלתו של קוטיניו לבאיירן היא חלק מסאגת ניימאר.
באיירן התעניינה בבייל. אם בייל היה עובר, זה היה מפנה לפלורנטינו הרבה כסף עבור ניימאר.
בארסה מנעה את זה, באיירן איבדו עניין בבייל ועכשיו יהיה קשה מאוד עבור ריאל לפתות את ניימאר.
בנוסף, טוענים שם שבארסה תקבל 20 מיליון יורו עבור ההשאלה, ויש לבאיירן אופציה לרכוש אותו ב 120 מיליון בסוף העונה.

עיסקה טובה מאוד. גם נפתרנו משחקן יקר שהמאמן לא רוצה (אני תמיד חשבתי שקוטיניו יהיה המחליף של אינייסטה) וגם תקענו את ריאל עם בייל.

אנחנו תקועים עם בייל לא בגלל קוטיניו. אנחנו תקועים איתו בגלל שלא ידענו למכור בזמן, ובגלל שבייל תקע את שתי רדליו האחוריות בחוזה כדי שיהיה החוזה המקצועני האחרון שלו.
אה, ובנוסף הם לא אותה עמדה.

אני מעדיף שנהיה תקועים עם בייל מאשר להיות תקועים בלי בייל.

עיתוני ספרד כבר לא נשאר להם מה לכתוב וכבר מתחילים להמציא שטויות כאילו ברתומלו(או מה שזה לא יהיה) ופרז משחקים שחמט כדי לזכות בניימאר…

איך שזה נראה כרגע לא נראה לי שריאל ממש מתעניינת בניימאר. לא אופתע אם פוגבה יגיע עד לסיום החלון(ויסלח לי @sh4rky )

אז לי זה נשמע כמו חרטוט אחד גדול.
לבארסה אין יורו אחד פנוי, הסיכוי היחיד שלה להביא את ניימאר היה על ידי מכירה/ טרייד עם פריז על קוטיניו שהוא בערך הנכס היחיד שמוצע למכירה, על ראקיטיץ’ לא נראה לי שאפשר היה לקבל יותר מדי.
במצב הנוכחי ניימאר רק מתרחק מבארסה לדעתי.