valverde out טייק 100000000

וואיי וואיי, אני כמו אישה מוכה (שמחפשת תירוצים להצדיק את הבעל המכה)…

באמת קיויתי שהדביל התחיל להבין את הצורך ברוטציות לפני שיתחילו פציעות או ששחקנים יגיעו סחוטים למרץ.

אבל טוב, זה באמת הגיוני שאצל הצנון אלבה לא צריך לנוח. אחרי הכל, הוא לא רואה בעיה באסון אנפילד, אז אם אלבה לא יתפקד טוב משחק אחד בשנה… מה כבר יקרה??

תראה, אם זו זכותו או לא - זה נושא אחר. אני חושב שלא, ויש גבול אפילו למסי, אבל זה באמת נושא אחר.

השורה התחתונה, מבחינתי - קשה לי, מאוד, לרחם על שחקנים (במיוחד במעמד של מסי) שמרגישים בנוח במצב הנוכחי, ולהגיד ש"מבזבזים את השנים שלהם על המאמן הזה" (לא שאתה אמרת את זה, אבל זו סוג של דעה נפוצה), כל עוד הם נהנים מהמצב הנתון ולפחות לא נראה כאילו הם פועלים לשינוי.

כל עוד כל שלישיית הגורמים: הנהלה, מאמן ולפחות חצי מהקבוצה (ובעיקר הוותיקים שבהם) לא תתחלף, לא נוכל להגיע להבראה אמיתית. לא משנה אם ואלוורדה יעזוב מחר, או לפחות לא באמת באמת משנה.

אבל עזוב, אנחנו בערך באותה גישה. השאלה היא האם ניאלץ לחכות רק עד קיץ 2021, או אפילו מעבר.

אני לא מרחם על השחקנים. אני מרחם עלינו.

יש לנו בקבוצה את השחקן הכי טוב בהיסטוריה, ולקחנו אלופות אחד מאז 2011. נטו בגל מאמנים פחי אשפה.

ההדחות מול אתלטיקו, השנתיים האחרונות, זה 4 פעמים שבהן היינו צריכים לקחת את הגביע ומאמנים עלובים נתנו אותו במתנה.

באיירן מינכן מפטרת את המאמן שלה, בזמן שברתומאו מסביר לנו שמותר להפסיד ואי אפשר לנצח כל הזמן.

המצחיק הוא שיש מצב שבאיירן מביאה את המאמן של אייאקס שאנחנו כל כך רוצים.

כן, כי המצב של באיירן ושלכם מאוד דומה.

הבחור עונה שלישית אצלכם, עם 2 אליפויות ומקום ראשון כרגע. אין אף קבוצה אחרת בעולם שהייתה מפטרת את ואלוורדה במצב הזה.

על זה נאמר צאו מהסרט.

אני יודע… אני יודע… אין לך שום רצון לראות משחקים של בארסה… אני מבין אותך, גם אני לא רואה את ריאל…

אבל בכל זאת, רגע לפני שאתה כותב שאנחנו חיים בסרט, שב תראה משחק או שניים.

אתה תבין מהר מאוד שהסיבה שאנחנו עדיין במקום הראשון היא לא תוצאה של המשיק הטוב שלנו. אנחנו במקום הראשון כי אף אחד אחר לא טורח לקחת אותו מאיתנו :man_shrugging:t3:

ואגב, אחרי התיקו שלכם קראתי שראמוס אמר שזו הליגה הכי תחרותית כרגע, כי אפילו בארסה וריאל מאבדות הרבה נקודות :man_facepalming:t3:

-אגב 2, אם אתה קונה את השטות הזו למרות הנרפות שלכם (!!!) ושלנו :zipper_mouth_face: אז תשכח מה שאמרתי ותאמין שאנחנו בכיינים, זה בסדר.

בשלב הזה, אני לא לוקח לא אותך ולא את אורי יותר ברצינות. אם זה לא היה המועדון שלי, אני אולי אפילו היתי צוחק מהתגובות שלכם.

ההבדל ביננו לבין באיירן, (לפחות תמונה חלקית)

הם משחקים כדורגל עדיין יותר יפה מאיתנו (התבוסה שהם דפקו לטוטנהאם היתה אלוהית)

וכמה שזה נשמע מצחיק, השנה ולפחות בשלב הזה, הם נמצאים בליגה שאין בה בועטים בדלי כמו אתטליקו וריאל. זהו.

בינתיים כל העולם צוחק עליכם. הרי צרחתם “לפטר את המאמן” גם כשלואיס אנריקה היה פה עם טריפל ודאבל.

אתה אשכרה השוות מקודם את המצב של באיירן ושלכם, ואיך הם פיטרו את המאמן ואתם לא. אתם מקום ראשון בליגה הספרדית, הם מקום 4 בליגה הגרמנית (!). את הקשקושים על כדורגל יפה תשמור למקום אחר. בעולם המציאותי אף קבוצת ספורט לא תפטר מאמן שעד עכשיו תמיד מסיים מקום ראשון.

“וכמה שזה נשמע מצחיק, השנה ולפחות בשלב הזה, הם נמצאים בליגה שאין בה בועטים בדלי כמו אתטליקו וריאל. זהו.”

אנחנו מקום ראשון רק בגלל שאתם דואגים להיות גרועים יותר.

השוויתי את המצב של באיירן אלינו, כי שם יש הנהלה שלא מוכנה לקבל את הבינוניות של המאמן שלה. הם גם פיטרו את אנצלוטי . למרות שהוא הביא להם אליפות (וגם המאמן הנוכחי אחרי שנת אליפות) ואצלו באיירן לא היתה מקום רביעי אלא יותר. לפפ אחרי שבסה"כ לא הביא להם טראבל הם יותר מרמזו אחרי שלוש שנים שיעזוב. (לקראת הסוף הם הדליפו ללא הפסקה לתקשורת שהם לא מרוצים)

אבל זה מחזיר אותי לחלק הראשון שכתבתי. בשלב הזה, כל מי שרואה את ברצלונה משחקת אחרי כל מה שעברנו ועדיין מגן על המאמן , אין לו שום מניע אמיתי וכנה מאחורי זה. או שאתה בכלל לא רואה משחקים של ברצלונה או שאתה עובד פה על כולם ומטריל אותנו.

דרך אגב, אני מבין את אוהדי ריאל, גם שבניטז היה מאמן ריאל . רציתי שהוא ימשיך בריאל לכל החיים. ההבדל הוא שאני לא הטפתי מוסר לאוהדי ריאל שבצדק גמור רצה להעיף אותו מהמועדון. (למעשה אני מאחל לכם שזידאן יהיה הונגר שלכם)

זה המשפט היחיד שאתה כותב ושאתה צודק בו (בהקשר של ואלורדה וברצלונה). באמת אחרי שנתיים וחצי של ואלורדה. העולם די צוחק עלינו. רומא ואנפילד זה ציון דרך די מרשים לכל פדיחה של קבוצת כדורגל בעולם. האסון של אנפילד אפילו נכנס לדפי ההיסטוריה. אף קבוצה לא הצליחה לייצר כזה תקדים בעבר. שנתיים רצופות לבזבז שלושה שערים בגומלין. העולם די צוחק על זה. בין היתר. אבל אני מבטיח לך שאף אחד לא באמת צוחק עלינו, שאנחנו נושאים תפילה למפלצת הספגטי המעופפת שתעזור לנו להיפטר מהמחלה שנקראת ברתומאו וואלורדה. (סתם אנדוקטה, ריי האדסן אומר את זה כמעט כל שידור שאני צופה בו, הוא מזמן הצטרף למועדון שנקרא valvrde out איזה פרשן. אלוהי!)

אחרי כמה אכזבות בתחום הרומנטי, אני מאחל לעצמי, ולכולנו פה שנמצא שותפה שתאהב ותתמוך בנו כמו שאוהדי ריאל המאוד נאמנים אוהבים ותומכים בואלורדה. בלי ציניות.
בוקר טוב לכולם.

זה טיעון שעולה כאן שוב ושוב, מאיזו סיבה לא ברורה. והרי ההגנה שלנו פה על ואלוורדה לא משפיעה כהוא זה על מקבלי ההחלטות בברצלונה, כך שהטיעון הזה חסר כל היגיון. גם אם היינו מאוד רוצים בהמשכתו של ואלוורדה, כיצד בדיוק להגן עליו כאן אמור לעזור?

או שאולי תקבלו את זה שאנחנו מגנים עליו כי הביקורת שלכם חסרת פרופורציות.

פשוט יותר נוח לך שמאמן מסוגו של ואלורדה מנהל אותנו, כמו שלי היה מאוד נוח עם בניטז היה מאמן אותכם ולכל החיים…

כמו שכתבתי, אני לא הטפתי לכם מוסר כל פעם. אתה הרי לא מנסה מבחינה ענינית להגן עליו. ואו אנחנו מקום ראשון אם ריאל סודידאד כובשת עוד כמה שערים והשופט לא היה גונב לאתלטיקו 2 נקודות מול סביליה וויניוס לא היה מתחפש לטל בן חיים ביום גרוע. אנחנו היינו מקום רביעי כמו באיירן ואז זה היה לגטימי לפטר את ואלורדה?

אני יחזור ויכתוב עוד פעם. אין שום טיעון עניני שיגן על ואלורדה בשלב הזה. כל מי שבאמת רואה איך ברצלונה משחקת מבין את זה. (ולא משחק אחד או שנים)

בכל סקר שנערך אצל אוהדי ברצלונה בעולם, ואני מדגיש בעולם, 80 90 אחוזים רוצים להיפטר ממנו. ואתה קורא לנו חסרי פורפורציות?

אתה רוצה להגן על ואלורדה אל תטיף לי ולאחרים פה מוסר ואל תסתכל עלי מגבוה, תכתוב באופן עניני. על המצב של ברצלונה. תסתכל על איך ששחקנים של ברצלונה עומדים במגרש. יש לי תמונות. אני יחסוך ממך את התמונות . זה מביש. בלי שום תוכנית או ארגון משחק. תנסה מבחינה ענינית ובלי לעקוץ, תסביר לי , למה הוא צריך להמשיך להיות מאמן ברצלונה.

אני לא רוצה לפטר את ואלורדה בגלל שהפסדנו משחק אחד או שלא זכינו בטראבל. הביקורת שלי עליו התחילה עוד שחצי מהפורום פה היה שייך “לצבא האמת של ואלורדה” אני באופן עניני וקבוע מבקר אותו. בהתחלת העונה הראשונה שלו, שלדעת אז הוא עשה עבודה טובה. ידעתי בצורה מאוד ענינית ומאוד כנה לפרגן לו. אבל בהמשך, שואלורדה האמיתי צץ. ביקרתי אותו. הכל עניני. היום, הוא איבד את האמון של כמעט כל האוהדים של ברצלונה. ואם היה לו כבוד עצמי, הוא היה מניח את המפתחות על השולחן ומתפטר. אם לואיס אנריקה עשה את זה וכמה שלואיס אנריקה היה מאמן בינוני, אבל לו היה את הכבוד והאהבה למועדון, אז זה לא מתחת כבודו של ואלורדה לעשות את זה.

ודרך אגב כמה שהעונה האחרונה של אנריקה היתה רעה. ואלורדה הרבה יותר רע ממנו. עדיין לואיס אנריקה לא נאחז בקרנות המזבח והתפטר (למרות שברתואמו לא היה מפטר אותו) כך מתנהג אדם שמבין שהוא איבד את חדר ההלבשה ולא יכול לתרום יותר. שלא לדבר על מסיבות העיתונאים ההזויות שלו, שבו הוא מסביר לנו למשל. שמה שקרה אחרי ה1-1 זה נורמלי ודבר שקורא בכדורגל. טוב שלא אמר לנו “shit happen”… או מילת הקסם שלו אחרי בושה של אנפילד “it is what it is”

אני רוצה לחזור למשפט הקורע הזה שלך (באמת שזה מעלה בי חיוך) תכתוב באנגלית בגוגל “מה כבר יכול לקרות בשבע דקות” ואז תחזור אלי. ותכתוב לי בחזרה, למה כל העולם צוחק עלינו. מבטיח לך שזה לא בגלל הרצון שלנו לראות את ואלורדה בלשכת העבודה… תבדוק את זה

מוש - אנריקה לא היה מתפטר אם היה זוכה באליפות ולא התפטר באמצע העונה (למרות שכולכם ממש רציתם). הייתי מעדיף בהרבה שברתומאו היה מתחפש לפלורנטינו של 2005 ומפטר שמונה מאמנים בעונה בלי קשר למצב בליגה מאשר שואלוורדה יישאר ותאוריית הקונספירציה הזו באמת מגוחכת, מעבר לעובדה שהיא לא מייחסת לי ולדוד יושרה - הטענה היא שאנחנו לא מתכוונים למה שאנחנו כותבים וכן מתכוונים למה שאנחנו לא כותבים. זה לא רציני ולא מכבד.

וכן, לחשוב שאתם במצב של באיירן, שכושלת עד כה באתגר קטן בהרבה מזה שבארסה לא נכשלת בו, זה מגוחך.

אם תפסיקו להתנשא עלינו אני מבטיח לכם שאני לא יפקפק במניעים שלכם.

בשלב הזה, אין לואלורדה שום חבלי הצלה. שום תירוצים. כל מי שרואה איך ברצלונה משחקת מבין את זה. מספיק לראות את ההרכבים (רמז מגן ימיני פותח בצד שמאל, קשר פותח בצד ימין. שהמגן השמאלי האמיתי של הקבוצה נשלח ליציע, דמבלה מחוץ לסגל בלי שאף אחד מסביר למה, פאטי נשלח להציל את הקבוצה במצב של 3-1 סוארז נטחן והפלא ופלא נפצע שוב לשלוש שבועות גריזמן שכל אחד שבעיניו בראשו מבין שהוא לא יכול לשחק בשמאל אבל בברצלונה ואלורדה כופה עליו את זה , להמשיך?? יש עוד הרבה … ) אני לא צריך להביא לפה פרשנים יותר מכובדים ממני שעובדים בסקיי ספורטס bein ספורטס שאומרים דברים יותר קשים ממני על ברצלונה נכון?

היחידים שמתעקשים לשלוח לו פעם אחרי פעם חבלי הצלה, זה ריאל ואתלטיקו.

אף אחד לא מתנשא מעליך, תפסיק להתקרבן. לא מסכימים איתך, זה הכל.

מוזמן למצוא לי תקדים לקבוצה שפיטרה מאמן באמצע עונה אחרי שתי אליפויות ברציפות ובמקום הראשון. אח"כ נדבר על חבלי הצלה. ואלוורדה צריך להשאר עד סוף העונה או עד שהאליפות תהיה מחוץ להישג יד, כמו לוצ’ו.

אני לא רוצה שיפטרו אותו עכשיו, אני רציתי שיפטרו אותו אחרי רומא. רק אז, אתה ושאר “צבא האמת של ואלורדה” אמרתם לי שזה מזל רע וצירוף מקרים, אחרי זה התחילה העונה השניה. כל מי שראה את ברצלונה מבין שאנחנו משחקים רע והבלון מתישהוא יתפוצץ אבל עדיין צבא האמת של ואלורדה מחוזק באוהדי ריאל הסבירו לי שאני מפונק והכל בסדר. אבל אז קרה אנפילד שנה שניה ברציפות. מי היה יכול לצפות לזה?

אז שוב, אנחנו נראים נורא, ולפי כל הסימנים אנחנו בדרך לעוד הופעה מביכה בליגת האלופות… אז מה תכתוב לנו שזה יקרה שוב? shit happen? באיזה שלב. אתה תודה שואלורדה לא מאמן שמתאים לקבוצה כמו ברצלונה? מה צריך לקרות? תסביר לי? אתה לא רואה איזה הרכבים הוא עולה כל משחק מחדש? אתה לא רואה איך ברצלונה משחקת? איך השחקנים עומדים במגרש? איזה חילופים הוא עושה? מסיבות עיתונאים שלו? באמת, בוא אתה ודוד תסבירו לי, בשביל שניישר קו וציפיות, ונשמור על יחסים טובים, אז מה צריך להתרחש שתסכימו איתנו שהוא לא צריך להיות מאמן ברצלונה. איזה תרחיש צריך לקרות. מקום חמישי? ליגה אירופאית? שנרד ליגה? מה צריך לקרות… מה יחשב בעיניך ובעיני דויד ככישלון?

זה ממש מתסכל.

אני רק יכול לסיים את זה באנדוקטה הבאה, היו זמנים שהיתי מחכה עם כוס בירה גרעינים או פופקורן למשחקים של ברצלונה , עכשיו, אני מפחד פחד מוות מהמשחק הבא. מתפלל שהוא לא יגיע, כי רק עצבים קללות ועוגמת נפש זה מביא לי. זה המורשת של ברתומאו וואלורדה בברצלונה. ממש תודה לשתי הליצנים. באמת תודה.

הבעיה שכשהסטנדרט לפיצוץ בלון זה הפסד אחד בעונה, כמעט כל עונה יתפוצץ בלון. העונה הנוכחית היא הראשונה בה אתם חלשים באמת בליגה, גם זה אחרי שליש אחד בלבד ואחרי שתי אליפויות. אובדן אליפות יהיה כישלון, וגם במקרה של אליפות אני מאמין שואלוורדה מיצה את עצמו ויכול לסיים את תפקידו בסוף העונה, אבל ההשפעה שלו הרבה פחות דרמטית מהשואה שאתם מציירים.

השאלה שצריכה להשאיל היא האם שווה לברסה לפטר את וולוורדה על חשבון איבוד אליפות?
הרי כרגע יש לכם סיכוי טוב לזכות באליפות ופיטורים רק יזעזעו את המערכת הגם ככה עדינה שלכם ויובילו לבעיות באמצע עונה.
בנוסף רוב המאמנים שתרצו יהיו זמינים רק בסוף עונה (טן האח אהמ).

ברור שוולוורדה לא מתאים וברור שצריך ללכת, אבל מה תעשו עם זה עכשיו?

אגב, אני חושב שכשכתבת שאוהדי ריאל שמחים לראות את וולוורדה דיברת עליי, אז זה לא מדויק.
תמכתי בוולוורדה עונה ראשונה, ובשנייה עד מקרה אנפילד. טענתי שקורה שמפסידים ופעם אחת להפסיד בליגת האלופות בגלל בעיקר חוסר מזל זה הגיוני. אנפילד שינה את דעתי, שגם אם זו לא האשמה הישירה של וולוורדה, איתו אתם לזרים ומתפרקים בקלות

אתה אחד ממחנה שלם . זה לא אישי.

זה הלא הנקודה. כל מי שרואה את ברצלונה , רואה קבוצה, שמשחק אחרי משחק, נהנית מהברקות של מסי, ושטר שטגן מציל לה את התחת משחק אחרי משחק. מי אמור לדעת את זה יותר טוב מאוהדי ריאל. כמעט כל קלאסיקו שלנו בשנים האחרונות , מסתיים בזה שאוהדי ברצלונה תופסים את הראש והשער שלהם ולא מבינים איך זה נגמר שברצלונה מנצחת.

3-0 בעונה הראשונה של ואלורדה, מחצית ראשונה, אם רונאלדו לא שובר שיא אישי באגואיזים ובזה שהוא עשה מעצמו צחוק עם ההשחלה בין הרגלים, וכרגיל בלי טר שטגן, המשחק ההוא במחצית היה צריך להיות 3-0 לריאל… אבל מה קרה במחצית השניה אתה כבר זוכר. למעשה המשחק היחיד שאני חושב שריאל הפסידה בגלל שהיא היתה באמת גרועה בו , זה הקלאסיקו של הליגה שניצחנו 1-0 שנה שעברה… (אתה בטח נזכר באימה ב5-1 . אבל אם בנזמה לא עושה בנזמה ומודריץ לא בועט לקורה זה משחק שאתם הייתם צריכים לנצח אותנו).

וזה הצורה שכבר כמה שנים ברצלונה משחקת. כל השקר שחלק מאוהדי ברצלונה מספרים לעצמם שזה “תסמונת אנפילד” זה לא נכון. אם מסי לא מסי וטר שטגן לא טר שטגן. היה צריך להיות לנו אנפילד ורומא כמעט כל שבועיים…

מה שמבדיל בין ברצלונה של השנה לשנים הקודמות, זה המזל. בשנים הקודמות. משחקים רעים שלנו היו מסתימים במזל עצום כי שחקני היריבה לא הצליחו לחדור את טר שטגן. ואז מסי דופק הברקה ובום ניצחנו. השנה המזל שלנו די מתחיל להסתיים. ואז לבנטה דופקת לנו שלישיה בשבע דקות ואני צריך לקרוא הודעות שאני מפונק והכל בסדר. ואת ואלורדה במסיבת עיתונאים אומר לנו במילים מנומסות : " Shit happens"

במחשבה שנייה , אני מודה שאני קשה איתכם, מהצד של ריאל , זה כנראה מתסכל שגם ברצלונה כל כך גרועה עם מאמן כל כך בינוני ואתם לא מצליחים לעקוף… מהצד שלכם, אנחנו מפונקים. מהצד שלי , ריאל של השנתיים האחרונות זה לא קנה מידה לכלום. דרך אגב, כתבתי את זה בפיסבוק של הכדורגל הספרדי, אפשר למצוא את זה. אני באמת מאחל לריאל שתשתפר ותחזור להיות קבוצה יותר תחרותית. הכדורגל הספרדי וגם ברצלונה צריכים את ריאל יותר חזקה. אין לי ספק שהבינוניות שלנו זה בגלל שריאל לא לוחצת אותנו מאחור. בעיני אחד הדברים שהכי אהבתי בקדנציה של פפ שהוא התמודד לרוב עם ריאל הרבה יותר חזקה . והצליח מולה. זה הישג הרבה יותר גדול ומרשים מלדפוק חמש אחד לקבוצה מפורקת כמו ריאל של שנה שעברה.

מה שאני רוצה לסכם, שמנקודת מבט שלכם, זה יכול להראות שאנחנו מפונקים. אבל מהצד שלי זה לא . ברצלונה בסגל הנוכחי (גם אם הוא לא מושלם ויש בו חורים לא מעטים) ועם מסי בשיאו צריכה להראות קבוצה אחרת לגמרי, אין לו שום תירוצים יותר. וגם לא היה לו שנה שעברה

האמת איפשהו באמצע. במבחן התוצאה ברצלונה באמת מצליחה. רק בנס עפה מליגת האלופות בעונה שעברה, לוקחת אליפויות בהליכה, אבל היכולת והכדורגל האסתטי, שהם הבסיס של הכדורגל שמאפיין את ברצלונה, לא קיימים כיום וזה מה שמעצבן את אוהדי ברצלונה.
האם לפטר את ואלוורדה או לא, תשמחו שלא אתם צריכים לקחת החלטה כזאת. חדר ההלבשה מאחריו וזו נקודה קריטית. זעזוע במצב כזה לאו דווקא יועיל. מצד שני, כבר כמה גרוע יותר יכול להיות?