הקלאסיקו הגדול:: 0-0 בקאמפ נואו

מורגשים בחסרונם 2 המחליפים של רונאלדו, זה שפצוע וזה שלא הגיע, חוץ מזה משחק זידאן טיפוסי, מאמן גאון טקטית.

אגב, ראיתם את הגול של רונאלדו ? בגיל 34 ! מדהים !

ועדיין לא מבין איך מגן שמרים יותר גרוע מאייל משומר הגיע לריאל, ועוד ב55 מיליון יורו !

סופר את הדקות לעקיצה של סוארז.

כמה התסריט הזה שקוף שזה משעמם. זה כל כך ידוע שבארסה תבקיע ונשאר בסוף עם המחמאות.

נ.ב. ועדת חקירה לכל צוות השיפוט. ואני עוד חשבתי לתומי שהואר עוד יציל אותנו מהשופט הארור הזה.

מנדי הורג אותי. נגיד שהגבהה זה פעולה מסובכת, אבל גם מסירות על הדשא לא יוצא לו כמו שצריך. כואב כי בצד ההגנתי הוא באמת אחלה.

אם חסידי קרוס יוכלו להצדיק למה להוציא את ואלורדה ולא אותו בדקה ה80, אשמח.

מסכים לגמרי. משחק חיובי בסך הכל.

סביב הדקה ה - 65 הייתה התקפת מעבר בה ואלורדה הוביל כדור ובחר ללכת שמאלה לבייל במקום ימינה לאיסקו. זה אמנם לא העביר כדור בהצלחה, אך החלטה טובה ללכת לשחקן הרבה יותר מסוכן, וגם מדגים איך איסקו נתפס בקרב חבריו לקבוצה. גאה מאד במאמץ של איסקו, לא מאכזב.

לא תוצאה רעה. כרגיל אנחנו טובים יותר, אבל למזלינו ושלא כרגיל מסי לא מנצח את המשחק. כבר התקדמות. בטח שלא נדבר על זה שלא ספגנו עוד חמישייה.

אנחנו קבוצה טובה יותר, בארסה קבוצה פגיעה והיא עוד תאבד נקודות. אני יוצא מרוצה בהתחשב בנתוני הפתיחה: השחקנים שלנו קיבלו פחות מנוחה, והגענו בלי אגף שמאל, הזאר ומרסלו. אפילו היינו 20 סנטימטר קרובים לכבוש אבל מנדי היה בנבדל.

אפרופו מנדי, היום הבנתי את הטענות של טיטי. חשבתי שהוא (ואלו שהסכימו איתו) סתם קשים איתו. אבל היום נוכחתי שבאמת אין לו את זה. את המחצית הראשונה מרסלו היה מסיים עם שני בישולים.

בנוגע לשופט בבקשה בואו לא נזכיר את הפנדל. אין מה לעשות עם זה ואלו חייה של ריאל מדריד מול ברצלונה. תמיד זה היה ככה וככל הנראה תמיד זה יהיה. לפחות הפעם לא קיבלנו אדום מגוחך.

אני אף פעם לא באמת שמח בתיקו, אתם לא יודעים כמה רציתי פה 0:1 קטן-גדול שהיה מעיף אותי באוויר. אנחנו ריאל מדריד, אבל אני גאה. אוהדי בארסה אמרו לי שנקבל בראש, זלזלו בנו, הגענו בהרכב בלי חצי התקפה, בהתחשב בנסיבות - בסדר גמור. כאפיים לכולם על משחק הקרבה יוצא מן הכלל. ראמוס הציל גול (איפה כל הנשמות הטובות שתמיד משמיצות אותו?), איסקו סתם פיות, ואלוורדה מספר 1 על המגרש, פוגבה החדש ושלא יביאו את הצרפתי הכושל ב-200 מיליון יורו בקיץ. ומעל כולם - זידאן. שקט, בטוח, עובד. לא הפסיד בקאמפ נואו.

בייל, אמשיך להגיד, קצת אכזב, הוא הגיע בסוף למצב גדול אבל בעט רע לפינה הקרובה משום מה, השקיע לקראת הסוף אבל לא נתן משחק של קראק, אבל לא נורא, מעניין מה יהיה במשחק הגדול הבא, מעניין מה היה יכול לקרות עם אדן הזאר. השער שלו היה בנבדל ופתאום בדקו ב-VAR, מה נעשה. אולי עדיף שמנדי לא ירים אלא ייכנס ויחכה לכדור עומק בדיוק כמו באותו מהלך. מעניין מה היה קורה עם מודריץ’ במקום איסקו למשל קצת לפניכן.

נזהרתי עם האמירות האלה אבל שוב, אנחנו קבוצה טובה יותר העונה, מול מסי אין מה לעשות, אבל אני מאמין בזידאן. מקווה שההתקפה שלנו תשתפר ויהיו פחות פציעות ועם שחקן התקפה נורמלי בעתיד - יש על מה לדבר, באמת, גם אסור להספיד אותנו מול סיטי. בעזרת השם אני טס לקלאסיקו בברנבאו, ננצח שם סוף סוף, אני אקבל חוויה מתקנת ונחזיר את החוב מהעונות האחרונות וניקח אליפות. אנחנו ריאל מדריד. Hasta El Final Vamos Real.

מילה על צוות השידור ב-One, אני עובד בספורט1 אבל הייתי מת לשבת ולשדר לכם את המשחק, אני מודה. הזוי שרק במחצית אומרים את הנתון המתבקש על שיא ההופעות של ראמוס, על הפנדל שהגיע לנו (שניים) רק נמני הוציא מילה, לא דיברו על שוויון הניצחונות המוחלט לאורך משחקי הליגה. נו באמת.

קלאסיקו זה משחק שחווים כל שנייה ממנו. כל מסירה, תיקול, תנועה. מדהים כמה שזה מרגיש כל כך ארוך ואינטנסיבי.

היום היינו יותר טובים מברצלונה באופן קצת יותר ברור מבדרך כלל, אבל באמת ככה נראים קלאסיקוס בקאמפ נואו בעידן זידאן.

כל כך מתסכל שאתה יכול לעבוד כמו חמור ולשלוט על בארסה, אבל רק עצם העובדה שהיא מחזיקה את מסי עושה אותה שוות כוחות ומסוכנת לא פחות. אפשר רק לדמיין מה היה קורה אם הזאר היה כשיר.

• עזבו רגע את ההגבהות, מנדי במשחק מ ע ו ל ה. סגר סגר ושרף את האגף. נכון שמרסלו במקומו היה מנצל את הכדורים בהתקפה יותר טוב, אבל מנדי נותן לך שקט מוחלט בהגנה
  • מעבר לתותחים הקבועים, משחק מעולה ומלא השקעה של בייל, ומשחק נקי מטעויות של ראמוס ווראן.
  • הייתה תחושה שרודריגו יכל להיכנס מוקדם יותר.
  • פאן פאקט, זו הפעם הראשונה שלא ספגנו בקאמפ נואו מאז ה1-0 של זוליו באפטיסטה בדצמבר 2007.

וזהו. נבנה לעצמנו התקפה נורמלית ויהיה טוב.

באמת משחק סבבה והכל, אבל מול ההגנה הזוועתית הזו של בארסה האין אונות שלנו בהתקפה פשוט מעוררת רחמים.
איך יכול להיות שמשחק שלם בו אנחנו שולטים המון בכדור מול קבוצה שרחוקה מאוד מלהסתגר אנחנו לא מצליחים לייצר מצב אחד ממשחק שוטף קלאסי? בלי הזאר אנחנו דיי בקאנטים.

*איזה וולה-אים של פדה!

ראמוס היה היום מעולה כמו תמיד במשחקים גדולים. הבעיה איתו מעולם לא היתה במשחקים הללו, אלא מול הקטנות שם הוא משחק בהתנשאות וזריקת זין מובהקת.
איסקו היה היום למלם. כמה מצבים הוא יצר? הוא העביר כדור ימינה ושמאלה ו"הניע כדור" aka בזבז את הזמן. האגף הימני שלהם היה נקודת התורפה מבחינתם ובכל זאת כמעט כלום לא יצא לנו משם. אני הראשון לאכול את הכובע במצבים הללו אבל איסקו הערב לא הוכיח כלום. טוב, אולי הוכיח שלהזיק הוא יכול גם שלא להזיק. לא יותר מזה.

השופט היה באופן גורף לרעתנו בשריקות הקטנות (כמו העבירות של מסי, לנגלה… נגיעת היד של גריזמן) ושלף לנו צהובים מוגזמים בחלקם. זה הרגיז נורא.

מילה טובה לvar בדיקה דקדקנית ומקצועית של הגול של בייל.
ואם ננטרל ציניות, זכינו בשחקן כמו ואלוורדה. הלוואי ונדע לשמור אותו אצלנו ולא לדחוק אותו החוצה עם שמות גדולים בלי תוכן מאחוריהם.
לדעתי אפשר כבר להגיד שזידאן יודע מה הוא עושה.
מת לראות את הקבוצה הזאת עם שחקני התקפה שטובים בלכבוש שערים

משחק טוב בהתחשב במצב. הכנה מושלמת של זידאן טקטית-מנטלית-you name it. התקפה אין אבל הצלחנו לשמור את מסי על שניים וחצי מהלכים של גול במשחק וזה מרשים. חבל שלא הצלחנו לעקוץ, בשביל זה כנראה צריך קצת מרסלו ואת ההוא שקופץ לגובה באיטליה.

כן אבל ככה זה תמיד, אנחנו צריכים לקחת את זה כמובן מאליו. אין טעם לדבר על דברים מובנים מאליהם. כמובן שבסופו של דבר אוהדי בארסה יראו את עצמם מקופחים על ידי השופט איכשהו ואתה עוד תצטרך להצטדק לעומתם. חכה לתגובה של טל מהפורום השכן והוא עוד יוכיח לך את כל המזומנים שפלורנטינו שפך על השופט במשחק הזה.

כולם היו בסדר גמור חוץ מהשופט שהוא בן @#!ה

כמה הערות

1. וראן מפסיד בכל מאבק פיזי מול סווארז, רוב ההשתחררויות של ברצלונה להתקפה היו דרך סווארז.
  2. לא יודע אם אפשר לשפר את מה שצריך לשפר אצל וואלורדה(מניח שאפשר) כי אם אפשר מדובר בשחקן ענק.
  3. כל אלה שהשמיצו את זידאן, מקווה שעכשיו מבינים.
  4. מסי הנוכחי נראה מוגבל ל 3-4 פעולות טובות במשחק, טוב לריאל גרוע לעולם הכדורגל.
  5. 2 פנדלים ברורים שלא נשרקו, אבל אנחנו אוהדי ריאל ולא נעשה רעש.
  6. יש קבוצה.

עוד משהו שממש בלט לרעה: מסי בחצי שנייה שנתנו לו לנשום, שלח 2-3 כדורי עומק על סרגל לאלבה. אצלנו, כל כדור עומק שיצא מהקישור לעבר בייל (והיו הרבה) הלך לעזאזל, עד שנכנס מודריץ והכניס כדור יפה עם הפאלש. חסר לנו את האודגור הזה שאשכרה יודע למסור לעומק מהקישור. צריך לאסור על קאסמירו למסור קדימה.

אין לנו מוסרי עומק טובים בסגל, זה זועק לשמיים.
כמעט כל כדור שנמסר לעומק לא מגיע בצורה נוחה במקרה הטוב ועף לשוער במקרה היותר נפוץ. לא פלא שאת רוב הכדורים המתבקשים השחקנים שלנו מעדיפים לא למסור בכלל.

אין לנו שחקנים שעושים פעולות מפתיעות, לא רק מסירות לעומק, לא מצליחים להפתיע את היריבה, זה התפקיד של מרסלו והזאר הפצועים, אבל בכל מקרה חייבים עוד אחד ברמה של הזאר.

זה לא רק שאין לנו מוסרים, אין לנו שחקנים מהירים. בנזמה לא היה מהיר לדעתי גם בשיאו, מרסלו גם כן בירידה. אדן הזאר וזהו ואולי פדה ואלוורדה ורודריגו\ויניסיוס שלעולם לא ישחקו יחד.
אני לא רואה בזה בושה להתלונן על פנדל בקאמפ נואו שלא קיבלנו - אפילו שניים מאוד ברורים שאפילו לא נבדקו, במשחקים האלה זה קריטי. אבל פנדל שלא נשרק במשחק ליגה זוטר אחר, ומבחינתי כל יריבה אחרת זה זוטר - אז כן, מביך להתלונן, מעבר לכך ש…לא רוצה לפתוח כאן תיבת פנדורה, והמבין-יבין.

אני חושב שגם הזאר היה יכול לעזור לנו משמעותית, כמעט לא היו לנו פעולות של דריבל, שחקנים הלכו על בטוח. אולי לא היה כובש אבל כן מוסיף משחק אגפים.

לגבי ראמוס, זה שהגיב לי - אמרתי שוב, קשה להיות בלם בריאל מדריד, יותר מאשר להיות בלם ביובנטוס. לא מעוניין להרחיב על זה. הוא נתן משחק גדול היום והציל שער והוא טועה הרבה פחות ממה שאנשים כאן חושבים, ‘הדשא של השכן’. וכל עוד אמרת בעצמך שהוא טוב במשחקים הגדולים - או.קיי, אז שינוח יותר מול החטאפה והלגאנס.
גם אני מבואס על התיקו אבל בהתחשב בהרכב שלנו כל מי שיתלונן על 0:0 לדעתי הוא מתעסק בחרא ומחפש בכוח לצנן התלהבות כלשהי שגם היא בינונית, לא קפצתי משמחה כששרקו לסוף.