הדיון המתחדש של הצ'מפיונס:: מודחים בשמינית אחרי 1:1 בגומלין נגד פסז' (מסי)

אפשר להמשיך להגיב או להמתין?

אני מרגיש אשם :frowning:

אם זה אגוארו במקום גריזמן בחצי משכורת פלוס עשרות מיליונים מהמכירה של גריזמן - אני בעד. גם אם הוא יהיה כמו סילביניו - BFF של מסי ולא בשביל כדורגל.
אם גריזמן נשאר אני לא רוצה אף אחד מלבד חלוץ על. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמינו עוד שחקני ספסל ששותים משכורת. ואגוארו ירצה משכורת גבוהה, לא כמו גריזמן אבל גדולה. מכירה של ברייטוויט לא תעזור פה.

לגבי הבלמים.
מבחינתי פיקה שונה מהשאר. הוא תרם הרבה מאוד למועדון ויש לי סנטימנטים. הוא צריך לפרוש אך ורק מרצונו גם אם המשכורת שלו לא תואמת את יכולתו. כרגע אני רואה בו בלם שני באיכותו בקבוצה, אחרי אראוחו. מבאפה עשה לו בית ספר, אז מה? זה מבאפה. מסי קירקס את בואטנג בזמנו , ועדיין הלוואי עלינו בואטנג כזה.
לנגלה - צריך להבין שזה שחקן עם משכורת מאוד נמוכה. פחות מגרסיה שיגיע. ככזה, לזרוק אותו מהקבוצה לא יעשה לנו טוב. הוא צריך להתחרות בבלמים אחרים ולתת להם דקות מנוחה.
אני לא יודע איך בדיוק מתכוונים לממן את השכר הגבוהה מאוד של אלאבה, שהוא גם לא צעיר, וגם דורש מענק חתימה. לדעתי הוא לא יגיע. יגיע גרסיה, ויחד עם פיקה, אראוחו, לנגלה ומינגסה זה מספיק. שהמאמן יג’נגל בינהם לפי הכושר והצורך.

מישהו כתב שבמשחק אתמול ההגנה של PSG עשתה עבודה מצוינת. אני לחלוטין לא מסכים, הם פישלו בגדול. הם צריכים לקנות באגט ענק לדמבלה. אם לא ההחמצות שלו והפנדל, היינו גם עוברים אותם.
ומדובר בקבוצה עם באר נפט אינסופי שמצפצפת על הפייר פליי. ועדיין קבוצה מפורקת כמו בארסה הייתה קרובה להשחיל להם חמישיה. אז אני חושב שהבלמים הנוכחיים שלנו, מינוס אומטיטי פלוס גרסיה זה טוב מאוד ולא יקר.

שכחתי שיש שחקנים כאלה.

אשמח אם תלמד אותי איך.

אז פריז מדיחה את באיירן האימתנית שדי אכזבה אותי ביכולת בסיכום 2 המשחקים.
היא עשתה עליי רושם של קבוצה הרבה יותר מאוזנת מאשר אחת שאם מוציאים לה את לבנדובסקי היא מתקשה לקנות גול.

יש להם די הרבה פצועים חוץ מלבנדובסקי, ואת המשחק הראשון “הגיע” להם לנצח. בסוף יש גבול לכל תעלול כשאתה נקלע לפיגור מול קבוצה שיכולה להתגונן ולצאת למתפרצות עם מפלצות כמו ניימאר ואמבפה.

זכייה בצ’מפיונס דורשת 50% מזל ו-50% יכולת.

יש קבוצות כמו צ’לסי 2012 שהיו מאוד קיצוניים עם 80% מזל ו20% יכולת, אבל הצד השני של 80% יכולת ו20% מזל הרבה יותר נדיר. אפילו בעונה הראשונה של פפ לא היינו שם לחלוטין. באיירן בעונה שעברה הייתה קבוצה אדירה, אבל גם היא לא הייתה שם. הקבוצה הגדולה היחידה בצד שלה של העץ הייתה סיטי, שפישלה מול ליון, וה-8-2 הוא לא פחות בגלל חולשתנו מאשר בגלל חוזקתם.

הקבוצה היחידה שאני יכול להגיד בצורה בלתי מעורערת שהייתה על 80%-20% לצד היכולת בעשור האחרון היא בארסה של 2011, וגם פה אפשר לדבר על האדומים של פפה וואן פרסי, שאולי היו מוצדקים (לפחות בעייני) אבל עם פחות מזל, השופטים היו הולכים נגדנו בהחלטות האלה.

לבאיירן של העונה פשוט לא היה את המזל שכן היה לה בעונה שעברה, וטורניר גביע הוא מאוד אכזרי. בטורניר ליגה שמכילה את כל הקבוצות שהעפילו לטופ 16, אני בספק אם פריז מסיימת מעל באיירן.

באיירן של שנה שעברה הייתה לא פחות עוצמתית מבארסה של 2011 ולדעתי אף יותר.

לשפוט יכולת של קבוצה בגלל משחק אחד או שתים בשלב הנוקאאטוט זה מגוחך בעיני.

מסכים, בתור אוהד ריאל אני זוכר בתקופה הזו מפחד מכל משחק נגד בארסה, זו הייתה הקבוצה היחידה שבאמת לא האמנתי שנצליח לנצח, לעומת זאת באיירן של שנה שעברה (וגם השנה, ללא קשר להדחה אתמול) לא יצרה אצלי את אותו חשש, למרות שלא שיחקנו נגדה כמובן. הניצחון המוגזם על בארסה נתן לגרמנים הרבה באז. זו דעתי האישית כאשר משווים בין בארסה מודל 2011 לבאיירן של שנה שעברה.

הנסיונות לגמד את ההישג של באיירן גדולים כמעט כמו הניצחון על ברצלונה. שמונה שערים במשחק אחד על קבוצת ליגת אלופות לגיטימית (סופר אנדרסטייטמנט) ברבע הגמר. לא היה דבר כזה מאז ש… באיירן עצמה תקעה שביעייה אחת או שתיים לפני כמה שנים בנוקאאוט (וגם בשלב הבתים באותה שנה, בלונדון, על טוטנהם.)
לדרוס כל מה שזז בליגה הגרמנית ובליגת האלופות, לקחת טראבל, להשאיר את ההתקפה של פאריס על כמעט אפס הזדמנויות בגמר ליגת האלופות, וכל זה לא הרבה אחרי שהיא איבדה את שניים משחקני ההתקפה הטובים של העשור האחרון - רובן וריברי.

בנוגע לתחושות וחששות, אני יכול להעיד שהמפגש מולה בברנבאו בחצי הגמר של 2018 היה אחד המלחיצים שחוויתי. בניסי ניסים סחבנו שם את התיקו עד הסיום.

יש כל מיני הגדרות למזל.
מזל בהגרלות? לא זכורה לי אף קבוצה שעברה דרך קשה כמו ריאל ב2018 עם פריז בשמינית , יובה ברבע, באיירן בשמינית וליברפול בגמר.
מצד שני בחצי הגמר לטעמי יצאנו בנס כאשר באיירן היו טובים יותר (אם כי בכל שאר המשחקים היינו טובים יותר וניצחנו בזכות).

תמיד יש כוכבית לזכיה ואמירת ״אם״ כלשהי. צריך ללמוד לא להתייחס לזה.

תואר של נוקאאוט כולל מזל. זה גם היופי במשחק. אם היה מדובר על דירוג עוצמה על הנייר אז למה צריך לשחק את המשחק בכלל? אפשר היה לתת לבאיירן את התואר בתחילת עונה.

סיטי טובה יותר.

או שהגיע הזמן להבין שטורניר נוקאאוט זה חרא גדול מאוד. הגיע הזמן להקים סופרליג.

סופרליג תעלים את כל שאר הקבוצות שלא שם, את שאר הליגות אפילו האנגלית, ולא בהכרח תהיה מעניינת כמו שמצפים, כי אף אחד לא באמת יחשוב שיש אפשרוץ סבירה לצלסי או דורטמונד גם בעונות העי גדולות שלהם להתברג ברביעייה הראשונה לא מדבר אפילו על מקום ראשון, לפי דעתי חייבים להחזיר את השלב בתים השני, בטוח זה עדיף עך הגבינה השוויצרית הלא מובנת שמתוכננת חעלות.

לא אם אתה בוחר לפי תחילת העונה. ועל זה דיברתי.

ליגה גם פחות מעניינת אבל יש לזכור.
אין כמו הציפיה למשחק אחד על כל הקופה
מוזמן להגיד לי מה מרגש אותך יותר, ליגת אלופות נגד ריאל או משחק ליגה נגד ריאל כשחצי מהם לא משפיעים על כלום וכמעט כל השאר נגמרים בתיקו מבאס שמשאיר את ההכרעה לפי המפגשים מול קאדיז.

מה גם שמהר מאוד תהיה היררכיה בסופרליג

מסכים ביותר, כבר עכשיו יש מעמדות בכדורגל של מועדוני טופ ומועודונים גדולים, ליגה רק תגדיל את הפערים עד כדי כך שדורטמונד ריאל תהיה רמת התעניינות כמו ריאל ויאריאל היום, ושלא נדבר מה יהיה רמת העניין של ריאל ויאריאל כשיהיה סופרליג. רק שלב בתים שני ירצה פחות או יותר את כולם, יותר משחקים וכסף לגדולות וגם הימנעות מהגדלת הפערים שבין כה וכה גדלים אך עדיין בקצב מתון.

אני עצבני על ברצלונה וואלורדה פי אלף יותר ממה שהייתי עצבני בעבר. בחיי שהוא מקולל כמו ברתומאו מבחינתי.

רק רציתי להוציא קיטור.

מה? למה? מה קרה? פספסתי משהו שקרה היום?

בכל מקרה, קקי על הראש של הצנון גם אם האשמה שלו היא חלקית בלבד.

לא משנה כמה ההנהלה הייתה בזיונית, אחרי אנפילד היה חייב לקום וללכת. כבר אחרי רומא הכתובת הייתה על הקיר, אבל אנפילד היה שיא.

אותו כנ"ל סטיין. לא להתפטר אחרי שחטפת 8:2 והקבוצה שלך נראית כאילו לא התחלף בכלל המאמן…

נו…
מים מתחת לגשר.
משה, מה רצית ולמה העלית את שני הליצנים האלה באוב?

תבדוק את ההבדל בין ריאל באנפילד ואנחנו שם.

הוצאתי קיטור…

מסכים שברצלונה הייתה ביזיונית באותו משחק, אבל ההבדל הוא גם אצל ליברפול. כלהעונה שלה מתחרבנת ולא בטוח שהיא תהיה באלופות בכלל שנה הבאה. ריאל מדריד לפעמים מצליחה להנות ממומנטום רע של קבוצות טובות, ועלהדרך יודעת גם להתעלות כשצריך.

זה הרגע בו ריאל מדריד תפוצצת. לא פוסל בכלל שהיא תיקח עוד אלופות ועל הדרך את הלה ליגה פעם שנייה ברציפות.