הדיון המתחדש של הצ'מפיונס:: מודחים בשמינית אחרי 1:1 בגומלין נגד פסז' (מסי)

ההרכב -

• אראוחו, כצפוי, פותח במקום פיקה המושעה.
  • פיאניץ’ פותח במקום בוסקטס.
  • פאטי בספסל, פדרי ודמבלה יחליפו אותו ואת קוטיניו. עוד שעה ורבע נבין מי מוצב איפה.
  • סרג’י רוברטו שלף קלטת חדשה, ופותח במקומו של דסט.

ההרכב של יובנטוס -

אם נתעלם רגע מענייני ריקי - אם יש משהו אחד שאני שמח לגביו אצל קומאן, זה הדקות לפדרי.

אולי זה לא יעבוד, אולי הוא לא יתפתח למקסימום הפוטנציאל. אבל כזה אמון בשחקן בן 17, בעונתו הראשונה במועדון, ובלי קשר לפציעות? לא היה אצלנו משהו כזה כבר הרבה מאוד זמן.

כמו הדקות שקומאן נותן לפדרי באמת מפתיעה לטובה. הבעיה שלי היא שלרוב הוא מתפקד אותו באגף, שם הוא לא תורם במיוחד. כשנתנו לו לשחק באמצע הוא הראה לא מעט ניצוצות. היום שוב באגף (קשה לי להאמין שהוא יהיה באמצע כשגם מסי וגם גריזמן משחקים).

שמע…בשיאו, גריזמן כבר תופקד באגף. לך תדע.

פדרי לא שחקן אגף.
דמבלה לא שחקן אגף שמאל.
מסי לא חלוץ 9 מעל קשר התקפי.
גריזמן לא מתאים לבארסה.

הימור שלכם על הסידור של ארבעתם? :joy:

כן -

גריזמן ופדרי ומסי - פדרי ומסי וגריזמן - דמבלה.

מסי

דה יונג - פיאניץ’

מסי

לא יודע אם זה קשור להנהלה או לא, רואים לפני השריקה שמסי במצב רוח מרומם.
מתחבק במנהרה, לא מפסיק לחייך עם בונוצ׳י בהגרלה בתחילת המשחק וכו׳

נ.ב. התלבושת של בארסה היתה פעם של תלבושת חוץ של יובה אם אני זוכר נכון.

מה זה???
ממתי השחקנים שלנו רוצים? ורצים?

עריכה: ו…זה נגמר.

בינתיים הוא בימין.

והוא מביא גם את הדבר הזה…

אבל למה לעזאזל מסי באגף שמאל? מה זה החרא הזה? לא אכפת לי מהבישול הזה. זה מטומטם.

המשתמש @Josepe מאושר עכשיו…

:slight_smile:

אפשר די עם גריזמן? פשוט די.

תן לו עוד שנה, שנה וחצי, לצבור ביטחון ואז תראה מה זה.

אפשר לפתוח ליין הימורים גריזמן vs סרג’י רוברטו.

השתגעת??? אתה אף פעם לא מהמר נגד סרג’י רוברטו. אף פעם!

אראוחו מוחלף במחצית על ידי בוסקטס, עקב פציעה.

אין כמו מהירות בהגנה.

אני כמעט מרחם על מוראטה… מעניין אם יש תקדים לזה.

1. וואו…יובנטוס ממש לא טובה כרגע.

2. ועדיין - משחק לא רע בכלל שלנו. הרבה זמן לא ראיתי את ברצלונה שולטת ככה במשחק, ולא רק מבחינת נתונים סטטיסטיים של החזקה בכדור וכמות מסירות. אפילו בהרגשה.
    רק מה? המחלה של לחכות עם הבעיטה עד שבא שחקן יריב לחסום, חזרה. ובכלל - חסר לנו מחץ, והרבה מזה. אבל שלב שלב, אי אפשר לקבל הכל ביחד.

3. פרנקי דה יונג - אחלה בלם. מצד שני - באין ציפור שיר, לא מסובך להיות מפיקה יותר מהיר.

4. במחצית השנייה השתפרנו המון (או שיובנטוס הידרדרו המון. או גם וגם). לא מעט מזה בזכות פיאניץ’ שהשתלט על האמצע. ביכולת הנוכחית של בוסקטס, וכשפרנקי יצטרך מנוחה מידי פעם (ובהינתן העבודה המועדפת של ריקי כמחמם אסלה) - זו אופציה לא רעה בכלל.

5. דמבלה הוא ההיפך מגריזמן. גם אחרי 2885 החטאות, 2939 איבודים, ושנתיים בחוץ - הוא לא מאבד את הביטחון. יש לו את הגנים השכליים של דאולופאו, אבל לפחות יש לו ביצים. זה יותר מכמה אחרים. רק מה? הוא מזכיר לי את הכלב שלי - קודם רץ, ואז מסתכל אחורה לראות אם מסרו לו את הכדור.
    יש משהו “יפה” בשחקנים כמוהו. אם כבר אנחנו לא משהו, שלפחות יהיה משעשע.

6. מה שכן - לא ברור לי למה הוא יצא, ופאטי נכנס, ועוד לימין. כמה עוד נסבול את הרצון לתת ביטחון לגריזמן? ומה יהיה עם החלודה של מסי?

7. פנדלאו.

8. אז…כמה עולה חולצה של פדרי?

רק דבר אחד אם בשביל לנצח ועוד באצטדיון שלא ניצחנו בחיים צריך שברתומאו יתפטר, אני בעד להחזיר אותו לתפקיד רק בשביל שיתפטר לפני כל משחק… מוכן גם שישלמו לו את זה. :smiley:

אתה צודק, חידה מי עשה את כל שלושת הנבדלים של יובה?

אם כן, בדוק זה של פיני בלילי.

1. אפשר לומר שרקדנו על מדרגות הרבנות (אחרי הגירושים מברתומאו), היינו קלילים יותר משל משא כבד הוסר מאיתנו.
  2. פדרי נפלא, רק חסר לי את ריקי ובכלל שאפו לקומאן.
  3. עם מסי בגירסתו המוחלשת, אין לנו התקפה טופ. וזו בעיה עמוקה ואפלה.
  4. מצטט מישהו: 'מוראטה לוקח היום את מערכת ה-var הביתה :smile:

אגב
יובה חלשה להחריד