מחזור 10 :: תיקו 1 בחוץ מול ויאריאל \ הבלדה על ראול וכרים

אתה בוחר להבין את התוכן בצורה די אווילית ידידי. הרעיון הוא לא לתת דוגמות נגד, אלא להמחיש את הבזיון. טיטי יכול לכתוב שראול היה כינור שני, אין ספק, אבל הקלות הבלתי נסבלת שבה הוא משווה בין שמיים וארץ באמצעות גולים, באמצעות סטטיסטיקה יבשה, אינה מכבדת את הנפשות הפועלות.

ואתה בוחר לצדד כי גם אתה אוהב את הרעיון של ללכת נגד הזרם. אין בעיה, זה בסדר, אבל אל תקצין ותזכיר את רדונדו כאילו מודריץ’ ובנזמה יושבים על אותה סקאלה.

מוריינטס לחלוטין פחות טוב ומוכשר מבנזמה. מצד שני לא שברתי טלוויזיה בגללו כמו עם הצרפתי אז לא יודע. בכל אופן בנזמה נסבל הרבה יותר בשנתיים האחרונות ולא הייתי רוצה לראות את מריאנו, קיבל את ההזדמנויות שלו והוא לא ברמה.

סטטיסטיקה ויכולת אישית בנזמה לא נופל מראול, גם מבחינת השגים, איך אתה רוצה להשוות אותם?

זה לא ללכת נגד הזרם, זה פשוט לכתוב את הדברים כפי שהם, לכתוב שראול ובנזמה זה שמיים וארץ זה שיא האוולות.

מודריץ’ לא יושב על אותה סקאלה של בנזמה וראול. וראול יזכר כיותר גדול ממודריץ’, וזה הכדורגל ואין מה לעשות.

ראול כידרר כשהיה צריך ויש לו הרבה מאוד בישולים מרהיבים בקריירה, הוא היה שחקן סופר-חכם. שוב, אתה מתעלם, כי מאוד נוח לך - נוח וקל לבשל לכריסטיאנו, ראול שיחק בתקופה אחרת. את ראול התקשורת שחטה בגיל 20 וכמה חודשים אחרי עונה חלשה יחסית (1997/98), לבנזמה תמיד היה מאחורי מי להתחבא. אני אשאל פה שוב: כל המשתתפים בדיון באמת ראו את ראול בשיאו או את הגרסה הדהויה של 2004 ואילך? אני עוד אחשוב שמדובר פה באינזאגי. עוד דבר שאתה מתעלם ממנו - נגד מי ראול הבקיע. בנזמה כבש 5 שערים נגד אתלטיקו מדריד ב-34 משחקים. יש לו 9 שערים נגד ברצלונה. אפילו מוריניו נשא את הנאום המיוחד. והיגואין לא היה חלוץ מושלם.

מאכזב אותי שאתה מתעלם במזיד מהתוכן הנפלא שראוליטו כותב פה. יש טעם שאצרף תקצירים מהיוטיוב? אם זה מה שאתה צריך על מנת להתרענן…

חוץ מלנופף במספרים של בנזמה (למרות ולא בזכות) אולי תנסה להשתתף בדיון? בלילות אני מתעורר מתוך שינה הודות לכוכב קארים, מטה את הכף לרעה במאני טיים על בסיס קבוע. ממש גיים צ’יינג’ר.

איזה תוכן נפלא? ככה הוא זוכר את כוכב הילדות שלו, הכל ורוד כשמדובר בנוסטלגיה, זה בסדר, כאילו ראול היה שחקן ענק ובנזמה סתם בטטה ובטעות בנזמה הבקיע יותר ובישל יותר.
יוטיוב מה יתרום בדיוק? כמו בנזמה גם לראול היו משחקים ותקופות מחפירות, אבל ראוליטו זוכר רק את ראול משחק אותה מטאדור עם הדגל של ספרד, זה ראול בשבילו.

בנזמה הביא אליפות, גיים צ’נג’ר או לא.

אין לכם מה להגיב אז מתחילים עם הסיפורים כמו שמדובר בתקופות אחרות, ראול היה גם מנהיג, לא הכל סטטיסטיקה, תא הכל יכולת אישית, סיפורים בקיצור.

זה נראה לך תקין שאתה לא מסוגל להצביע על הופעה אחת גדולה של בנזמה במאני טיים? לא, הבלחה של פעם בחצי עשור (אתלטיקו בצ’מפיונס) או גול של קאריוס זה פשוט לא. היגוואין עזב מאותה סיבה בדיוק. מוראטה עזב אחרי שהופיע רק במאני טיים.

קורטואה, ראמוס, קאסמירו וזידאן פשוט נתנו עונה סטנדרטית במימדים שלהם. אני מבין למה אתה בוחר להעניק את התהילה לצרפתי המגושם. שנים שהוא לא נותן יותר ממה שמותר ופתאום כשההתקפה אימפוטנטית מתמיד אז הוא גלגל ההצלה ולא העוגן שנתקע וגורר מטה? כי רונאלדו כבר לא מפריע לו לפרק סביליות? Give me a break

הבנאדם הביא אליפות ואתה ברוב חוצפתך כותב לי תביא משחק שהוא הכריע… הבנאדם הכריע עונה שלמה, אתה יכול לסובב את זה כמה שאתה רוצה, העובדה היא שהבנזמה הביא אליפות.

הביא אליפות בחלומות שלך אולי. באותה עונה הצטיינו גם קורטואה (שנתן לנו יותר נקודות מבנזמה, מתאגר אותך לבדוק), ראמוס, קאסמירו וזידאן ככה שבנזמה במקרה הטוב היה 1/5 שהאליפות כתובה עליו, בטח ובטח שלא היחיד או הראשון מהנ״ל שהביא את האליפות.

מצטער לבשר לך, אבל חלוץ ריאל מדריד שלא הבקיע חמישה מחזורים ברציפות, ארבעה מחזורים ברציפות ושוב פעם ארבעה מחזורים ברציפות באותה עונה לא יכול להיות כתוב על האליפות שזכתה הקבוצה. בטח שלא בשורה הראשונה.

אגב בנזמה נכשל לכבוש באותה עונה נגד ויאריאל בחוץ (2:2), אתלטיקו בחוץ (0:0), ברצלונה בחוץ (0:0), בילבאו בבית (0:0) ומדובר רק בעונה אחת בליגה…

לפי הסטטיסטיקות שלך הוא הבקיע 21 שערים ב 4 משחקים.

איך קורטואה יכול להביא נקודות אם בנזמה לא הבקיע?
ובתקופת ראול האם קסיאס, היירו, הלגרה, קרלוס ומקאללה היו על תקן דחליל או מעודדות?

מה?

אה, כן. 21 שערים ב17 משחקים. חוץ מעוד 20 משחקים בהם לא הבקיע. נגד אוססונה (המשחק ה38) הוא ישב על הספסל וראה 2-0 של ויניסיוס ורודריגו.

@titi_camara בגלל שאתה ״משחק אותה״ אני אסביר לך כיצד שוער מביא נקודות. דמיין מצב של 1-0 לריאל ואז קורטואה מציל שער בטוח, כמו שהוא עשה כמה וכמה פעמים אחריי פגרת הקורונה ובמהלך העונהמציל שער בטוח = מבקיע שער ואם נגמר 1-0 אז בקלות אפשר להניח שהוא ״זכה״ בנקודות עבור הקבוצה להזכירך קורטואה זכה בתואר הזאמורה.

איך אני יכול לדמיין מצב של 1-0 לריאל מבלי שבנזמה שחקן ההתקפה הבכיר שלנו הבקיע?
אז בנזמה מבקיע כשהוא משחק עם עציצים לידו וקורטואה הוא בלעדית אחראי על הנקודות?

אתה לא צריך לדמיין, ראמוס כבש

קצת באיחור אבל…
כשכל הדיון הזה התחיל, זו בדיוק הטעות שכולם עושים.
עזוב רגע בנזמה נגד ראול, איך אפשר להגיד שמריאנו קיבל את ההזדמנות שלו והוא לא ברמה. הוא שיחק בשנה האחרונה בקושי 90 דקות, 2 דקות מול ברצלונה בעונה שעברה וכבש, ובמשחק האחרון וכבש. אז מה הוא לא הוכיח? וגם אם לדעתך זה לא נחשב והוא היה צריך לעשות יותר, אתה באמת חושב שמשחק וקצת במשך שנה (שנה!) לחלוץ זו הזדמנות שהוא יכול לפתע להוכיח משהו?

אל תטעה, אני לא טוען שמדובר פה בכריסטיאנו 2, אני חושב שיש פה חלוץ ליגה טוב מאוד שיכול לתת לנו ערך ונקודות אם רק היה חלק אמיתי מהקבוצה.

גם התומכים הכי נלהבים של הבטטה הצרפתי יזרקו אותו למכור שווארמה בשניה שהאלאנד/אמבפה יחליטו שבא להם לשחק בריאל

עכשיו אני בטוח שאתה @titi_camara משחק אותה לא אינטיליגנט.

1. 2-2 נגד לגאנס, הכובשים ראמוס ואסנסניו.
  2. 1-0 נגד א.בילבאו, הכובש ראמוס.
  3. 0-1 נגד חטאפה, הכובש ראמוס.
  4. 1-0 נגד אספניול, הכובש קאסמירו.
  5. 2-0 ברצלונה, הכובשים ויניסיוס ומריאנו.
  6. 2-2 נגד סלטה, הכובשים טוני קרוס וראמוס.
  7. 0-1 נגד ויאדוליד, הכובש נאצ׳ו.
  8. 2-1 נגד סביליה, הכובש קאסמירו (צמד).
  9. 0-0 נגד בילבאו.
  10. 0-0 נגד ברצלונה.
  11. 1-2 נגד אלאבס, הכובשים דני וראמוס.
  12. 0-0 נגד בטיס.
  13. 1-0 נגד גלאטאסריי, הכובש טוני קרוס.
  14. 2-2 נגד ברוז׳, הכובשים קאסמירו וראמוס.
  15. 0-0 נגד אטלתיקו.
  16. 2-2 נגד ויאריאל, הכובש בייל (צמד).

מספיק בשבילך? משחקים בהם קורטואה הציל לפחות פעם אחת ומנע מאיתנו לאבד 3 נקודות או נקודה אחת ומה משותף לכולם? בנזמה לא כבש אף שער ובבקשה אל תגיד לי שהוא פינה שטחים עבור קאסמירו או נאצ׳ו ולכן יש לזקוף לזכותו את השער.

אני כן אציין שהיו כמה וכמה משחקים שבנזמה ניצח לנו ומעולם לא טענתי אחרת. פשוט רצית להבין איך קורטואה מציל לנו נקודות בלי מעורבות של בנזמה וקיבלת סהכ 16 כאלו. אם אחפש חזק יותר אמצע עוד כמה וזה רק העונה שעברה

כן, קורטואה, וכל הסגל פלוס הנערים מביאי הכדורים, המסז’יסט שעשה עבודה מבורכת, מכין התה שעמל קשה כל השנה והרוח של ראול וחנטו כולם אחראים על האליפות הזאת יותר מבנזמה :joy:

די…

מוראטה עם 5 שערים ב4 משחקים בליגת אלופות.
עוד חלוץ שבעולם מתוקן נטול קומבינות אלג׳ריות-צרפתיות היה צריך לשלוח את בנזמה לעשות דוש בליון.

מריאנו קיבל את ההזדמנויות שלו בעונה שחזר מליון, מאז בקושי השתמשו בו כי הוא פשוט לא לרמה הזאת. יש סיבה לכך שהוא ביציע/ספסל באופן קבוע, גם במצבים שבנזמה לא היה כשיר. חלוץ ליגה טוב מאוד לליגה הצרפתית אולי. הסיבה היחידה שהוא עוד פה היא ענייני חוזה.
אני לא נכנס להשוואות לראול כי זה חילול קודש מבחינתי ואני לא אובייקטיבי, אבל לגבי הצרפתי אני חושב שיש בטן מלאה על שנים נוראיות שלו כשבקושי זז מההרכב וגם שהוא כבר טוב לא מעריכים אותו מספיק.