מחזור 2 באלופות :: מובכים 1-2 בבית מול שריף

לקראת שריף| אחרי 580 ימים זה קורה: ליגת האלופות חוזרת סוף סוף לסנטיאגו ברנבאו כשריאל מדריד תארח מחר (שלישי, ב-22:00) את אלופת מולדובה שפתחה עם ניצחון על שחטאר. אם אפשר לשחק קצת יותר כמו נגד סלטה או מאיורקה ופחות מתצוגת הנפל נגד ויאריאל. הזאר ולוקאס צפויים לפתוח, קרוס נכלל בסגל לראשונה. בנזמה ינוח? הכל לקראת המשחק - כאן.

image

אמנם ריאל מדריד כבר פתחה את שלב הבתים ועשה זאת כמו שצריך עם 0:1 על אינטר בסאן סירו, אבל אפשר לומר עכשיו באמת או אפילו לשיר – “football’s coming home”. אחרי 580 ימים, ליגת האלופות חוזרת לסנטיאגו ברנבאו. למעלה משנה וחצי נדדנו למגרש אחר. הפעם האחרונה? ההפסד המצער 2:1 למנצ’סטר סיטי במשחק שהרס את המאזן המושלם של זידאן. שער יתרון של איסקו לא הספיק כשהאנגלים ביצעו מהפך. אנחנו כבר מחכים לראות את ההמנון המצמרר מתנגן ברקע ולהיזכר בכל הרגעים הגדולים. ועכשיו אחרי הפתיח הדרמטי:

Image

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי ה-0:0 המאכזב נגד ויאריאל בברנבאו שהוריד אותה לקרקע והזכיר לה – התוצאות מפתיחת העונה וגם רקורד השערים המשובח - היו הרבה יותר מרשימים מהכדורגל עצמו. נאצ’ו וכן המאמן עצמו הודו שריאל עדיין לא ממש התכוננה למשחק ולא מכירה את היריבה (מפאת חוסר זמן, תקראו לזה ככה), אך ברור שאסור לזלזל, ואת הדוגמא הטובה ביותר קיבלנו בשנה שעברה – עם תצוגת הנפל נגד שחטאר במחצית. כעת זה הברנבאו, הבית האמיתי שלנו, כשעם אנצ’לוטי בפרק א’ ריאל ניצחה בעשרה מ-12 משחקיה וכבשה 32 שערים. אנצ’לוטי אמר כי הוא מבין את הביקורת אחרי ויאריאל וציפה לזה, וכמובן אמר את המצופה ממנו: “כל משחק בליגת האלופות מרגש ואנחנו שמחים לחזור לברנבאו כי הזיכרונות נהדרים. בשבילנו לייצג את המועדון הזה בתחרות הזו – זה משהו מיוחד. זה מפעל מסובך וקשה, אבל אנחנו רגילים לזכות בו יותר מקבוצות אחרות ויש לנו יתרון קטן”.

המאמן לא רוצה שאננות והבהיר כי: “עלינו להיות עם ריכוז מקסימלי, אנחנו זקוקים לשלוש הנקודות. שריף קבוצה לא מוכרת אבל היא מאורגנת ומהירה”. וכאן מגיעה מעין התלבטות של המיסטר. בשנה שעברה זידאן סיפסל את קארים בנזמה וטוני קרוס כאשר סרחיו ראמוס לא נכלל בסגל. ריאל התפרקה ואיבדה כיוון. בנזמה, למשל, נראה נפלא העונה אך גם הוא צריך לנוח, בטח עם העומס המצטבר גם מנבחרת צרפת. המטרה שלו לעקוף את ראול, יכולה לחכות. האם אנצ’לוטי יהמר על יוביץ’ שנגד ויאריאל למשל לא שותף על אף שהקבוצה הייתה זקוקה לשער? “המאמן יודע שהוא יזדקק לסרבי בשלב מסוים, אך נראה שבשבוע האחרון זה היה צעד לאחור”, נכתב ב-AS. 31 דקות בארבעה משחקים זה לא מספיק. גם במשחקים אותם ריאל הכריעה די מהר – הוא מיעט לשחק. “אין לי ריאל מדריד א’ וריאל מדריד ב’”, התעקש המאמן.

יש שחקנים אחרים שיותר קל לנו להמר שייפתחו וכך גם למאמן. אחד מהם הוא אדן הזאר, שחקן ספסל בריאל מדריד החדשה, אם תרצו. הוא היה לא רע בדקות ששיחק כמחליף נגד ויאריאל (20 כאלה) ומחכה למשחק שידחוף אותו קדימה, הוא זקוק לביטחון. מאז ה-2:2 נגד פ.ס.ז’, משחקו הטוב בלבן – הברנבאו לא ראה אותו במפעל היוקרתי (נעדר נגד סיטי). ההנחה היא שהזאר יפתח, אולי במקום ויניסיוס, כאשר בצד ימין ימשיך רודריגו אותו כינה אנצ’לוטי כקשר כנף מבריק, וזה האיש שניצח את אינטר, להזכירכם, ובמפעל היוקרתי משחק מצוין. לוקאס ואסקס יפתח כמגן ימני הפעם. אנצ’לוטי מעריך אותו פחות מזידאן ואינו רואה בו כמחליף הברור לקרבחאל ("לוקאס לוחץ מעולה, אני רוצה להוציא ממנו את המיטב – אמר בדיפלומטיות), וזה יהיה צ’אנס שאסור לו לפספס. “אני יכול לחשוב שטעיתי ב-11 (נגד ויאריאל) אך לא אגיד דברים כאלה בפומבי”, הכריז. מיגל גוטיירס יחליף את נאצ’ו בצד שמאל (מנדי, כה אמר המיסטר – יחזור לאחר פגרת הנבחרות) וירשום הופעת בכורה בליגת האלופות, כשהאחרון ‘הגן’ על ההגנה ובעצם גם על עצמו.

“אני חושב שההגנה שלנו טובה מאוד, עם שחקנים טובים ושמות גדולים. כל הקבוצה צריכה להשתפר. אני לא יודע אם להגדיר את עצמי כשחקן הרכב בריאל. אני משחק הרבה בתחילת העונה ואני רוצה שזה יימשך, נראה מה יקרה בסיום העונה. אני יכול לשחק בכל עמדה בהגנה ואהיה היכן שהקבוצה צריכה אותי”. הוא עדיין כועס על הפנדל שלא נשרק לטובתו נגד ויאריאל ואמר: “כן, ההגנה נמצאת תחת בדיקה מתמדת בכל משחק, בין אם ראמוס ישנו או לא, אבל ככה זה בריאל מדריד – הכל בזכוכית מגדלת. אנחנו צריכים לתקוף ולהגן כקבוצה”. אנצ’לוטי ניתח אף הוא את ההגנה, וכמובן שישמח אם הקבוצה תשמור על שער נקי שוב – “זה קצת מסובך יותר, מיליטאו ואלאבה לומדים להתרגל זה לזה, אבל אנחנו משתפרים, זה עניין קולקטיבי”.

לפתע, אגב, יש למאמן צרות טובות, על אחת כמה וכמה במרכז השדה. טוני קרוס לא יפתח בהרכב אבל נכלל בסגל לראשונה העונה - אחרי 141 ימים. זו תהיה הופעתו ה-75 במפעל במדי ריאל. הגרמני התאמן שוב כרגיל וסיפר בריאיון בספרד כי לראשונה מזה חצי שנה הוא לא סובל משום כאב. ריאל זקוקה לשיפור גדול ביכולת של קאסמירו, וגם מודריץ’ יפתח ("אני מרוצה ממנו, כשאני מחליף שחקן זה לאו דווקא כי הוא לא הצליח. צריך לזכור שהוא בן 36, אני לא רוצה שיסבול מפציעות). נראה כי קמאבינגה יחליף את פדה המותש. כשנשאל על שלישיית הקישור ההיסטורית והאם ישחקו שוב, אמר: “האם נראה את מודריץ’-קאסמירו-קרוס יחד? יש לנו הרבה קשרים, כשהם לא יהיו זה יהיה מסובך. אני צריך לבחור”. אנצ’לוטי נשאל לסיום על השוואה לזידאן ואמר: “קשה להגיד כי השחקנים קצת משתנים ואני לא אוהב להשוות. הוא עשה עבודה מדהימה, הכי טובה שאפשר, הלוואי שיכולתי לזכות שלוש פעמים ברציפות בליגת האלופות”. קרלו יסתפק גם בגביע שני במועדון שלנו. איך אמר נאצ’ו? “אנחנו לא פייבוריטים לזכייה? לא אכפת לנו בכלל ממה שאומרים. ריאל מדריד תמיד שם וכך היה גם אשתקד”.

Entrenamiento del Real Madrid - 27-09-2021

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, דויד אלאבה, אדר מיליטאו, מיגל גוטיירס| קאסמירו, לוקה מודריץ’, אדוארדו קמאבינגה (איסקו)| רודריגו, אדן הזאר וקארים בנזמה

מה המצב שריף?

שריף, אימפריה מקומית במולדובה, מגיעה למשחק במצב רוח מצוין. היא מוליכת הבית להזכירכם בזכות 0:2 אדיר על שחטאר דונייצק במולדובה במחזור הפתיחה – שני בישולים של מגן שמאלי העונה לשם כריסטיאנו. כאמור, שריף לא הסתפקה בזכייה באליפות ה-19 בתולדותיה (שיא מקומי) ללא שום קושי (99 נקודות, 116 שערי זכות, הפסד בודד), אלא עשתה היסטוריה עם העפלה ראשונה בתולדותיה איי פעם לשלב הבתים. בדרך לשם, בסיבוב האחרון, היא הדיחה בצורה מרשימה את דינמו זאגרב עם 0:3 מרשים בבית – צמד של טראורה ואחד של קולובוס, והגומלין היה למעשה ‘לפרוטוקול’. גם הכוכב האדום נבעטה על ידי החוצה. “הצ’מפיונס שוב בברנבאו, הפעם נגד קבוצה בעלת היסטוריה דלה וקצרה בעולם הכדורגל, אבל היא לחלוטין על המפה”, נכתב במארקה.

אולי לא במפתיע, כיאה לקבוצה שנהנית מכל רגע כשההמנון המפורסם מושמע – תשומת הלב במשחקי הליגה פוחתת, מורידים רגל מהגז, או שסתם מדובר בפתיחת עונה בינונית, הכוללת הפסד בסופר קאפ המקומי בתום דו-קרב פנדלים סוער. האלופה מדורגת רק שלישית בטבלה (מאזן 6-1-1) ונכנעה כבר במחזור הראשון, אך במחזור האחרון ניצחה 0:7 בחוץ בדרבי את דינמו טריספול - ניצחונה הגבוה ביותר העונה. יש לה שלושה משחקים חסרים ואם תנצח בכולם – תשוב לפסגה. אז מי הרעיד את הרשת? הקשר ההתקפי דמיטריס קולובוס והאיש למשימות מיוחדת, פרנק קסטניידה, שסיים כמלך שערי הליגה עם 28 כיבושים אשתקד ו-33 בכל המסגרות - בלטו עם צמד כל אחד. למרות לוח המשחקים החסר, הקבוצה עדיין עם ההתקפה הטובה בליגה - 26 שערים בשמונה משחקים.

קסטניידה הקולומביאני מלא ביטחון, כשגם את 2021/22 הוא פתח טוב, אפילו יותר מטוב - עם חמישה שערים. לקראת המשחק הוא מזהיר: “אנחנו מאוד חזקים ומסודרים טקטית, יהיה לריאל קשה לכבוש על אף האיכות שלה בחלק הקדמי. למדנו אותה היטב וצפינו גם במשחק נגד אינטר. נוכל להפתיע, הנשק העיקרי שלנו הוא התקפות המעבר המהירות - אל תזלזלו בנו. נגרום לה להרגיש מאוד לא בנוח. אין אגו בקבוצה הזו”. כשנשאל עם מי היה מחליף חולצות, ענה: “עם בנזמה, הזאר או מודריץ’, כל אחד מהם זה נחמד”, והחמיא לצרפתי: “הוא מודל לחיקוי עבורי. אני אוהב את התנועה שלו על המגרש ושהוא תמיד חופשי לקבל את הכדור, הוא שחקן בעל איכות טכנית מרשימה ואני מנסה ללמוד ממנו”. הוא סיפר כי אהד ריאל מילדותו ועקב בשקיקה אחרי הגלאקטיקוס. “מי לא חלם לשחק בברנבאו? נגד שחטאר לא הייתי לחוץ, אולי הפעם אתרגש לפני המשחק אבל לאחר השריקה הכל משתנה”.

במשחק האחרון הקולומביאני עלה מהספסל רק במחצית במקום אדאמה טראורה ממאלי (המאמן ורנידוב, שהגיע בדצמבר 2020, עשה בשכל כמובן ויודע לחלק את הקבוצות) חלוץ\קשר אגף מסוכן אף הוא שרשם שישה כיבושים העונה – חמישה מהם באירופה. מומו יאנסנה הבקיע חמישה לזכות הקבוצה והוא עוד שחקן שכדאי לשים אליו לב. נבהיר כי לא מדובר בקבוצה ‘מולדובית אמיתית’ ובסגל שלה לא פחות מ-22 זרים. דנילו ארבולדה הבלם הופיע בכל 18 המשחקים העונה וכבש פעמיים. השוער גאורגיוס אטנסידיס המושאל מאא"ק אתונה הוא מבין השחקנים שיחזרו ל-11 וכך גם קולובוס. הקשר מוסא קיאבו הוא הנעדר היחיד כך שלמאמן יהיה סגל מלא.

המאמן ורנידוב חזר כמה וכמה פעמים במסיבת העיתונאים: “יש לנו כבוד רב לריאל אבל בטח לא פחד”. “אנחנו שמחים להגיע למדריד, זה כבוד גדול, נשחק באצטדיון נפלא. זו אחת הקבוצות הטובות בעולם, אבל אנחנו מוכנים. חשוב מאוד שנדע ליהנות ולא נפחד. נצטרך להיות במיטבנו בהגנה ובהתקפה. אנחנו רוצים לשחק בכבוד. לריאל יש הרבה שחקני צמרת. ביקשתי מהשחקנים שלי להמשיך באותה הדרך. הקבוצה מתאוששת היטב ועומדת יפה בעומס. ריספקט אחרי הניצחון על שחטאר? לא אכפת לנו אם היריבה מעריכה אותנו או לא, זו לא המשימה שלנו”.

Sheriff-Shakhtar Donetsk | UEFA Champions League | UEFA.com

קצת היסטוריה: מן הסתם זה יהיה המשחק הראשון של ריאל מדריד נגד יריבה ממולדובה. שריף תהיה היריבה ה-108 אותה פוגשת ריאל מדריד בכל ההיסטוריה שלה בגביע אירופה. היריבה נגדה שיחקנו הכי הרבה פעמים היא באיירן מינכן (26) ואחריה יובנטוס (21 משחקים כולל שני גמרים). בשנה שעברה הצטרפו לרשימה אטאלנטה היריבה שלנו בשמינית הגמר וצ’לסי שהדיחה אותנו בחצי הגמר. נספר לכם כי 91 פעמים בעבר המשחק הראשון של ריאל באירופה נגד יריבה כלשהי היה בבית – והיא ניצחה ב-83 משחקים. בין היתר היו גם שש תוצאות תיקו (נגד באיירן למשל) ושני הפסדים - האחרון לארסנל איי שם ב-2005/06 בשמינית הגמר

בשלוש שנים האחרונות היו לנו פדיחות במשחקי בית בשלב הבתים. שחטיאר, קלאב ברוז’, צסק"א. שריף יכולה להצטרף לרשימה אם השחקנים יזלזלו. זה קלאסי עבורנו לפשל במשחק כזה.

בדיוק בגלל זה אפשר וצריך לעשות רוטציות היום. הייתי רוצה לראות את הזאר, יוביץ’, קמאבינגה, מיגל ובלאנקו בהרכב. הם יעלו רעבים. מעדיף אותם בהרכב היום על פני בנזמה, ויני, ואלוורדה וקאסמירו שגמורים מעייפות וסביר להניח גם מותשים מנטלית מלשחק כל שלושה ימים.

כותרות העיתונים הבוקר לקראת שריף:

שער המארקה: כותרת משולבת למשחק שלנו נגד שריף שמתוארת כקבוצה חדשה ומסוכנת והקרב של אתלטיקו נגד מילאן. “היום צריכים פיסטולרוס” כלומר אקדחונים=חלוצים על רקע תמונות של בנזמה וסוארס שלא כבשו גם במשחק הליגה האחרון| בפריויו למשחק נכתב שריאל מחפשת ‘הובלה כפולה’ - היא כבר בפסגה בליגה המקומית אך בצ’מפיונס מדורגת שנייה. “ריאל צריכה ניצחון שיטשטש את המשחק הרע שלה במילאנו ויקדם אותה לשמינית הגמר”, נכתב בנוסף. לפי ההרכב המשוער: קמאבינגה ב-11 במקום פדה, לוקאס בימיו ונאצ’ו בשמאל. אגב, במארקה אומרים שייתכן ואנדריי לונין יפתח במקום טיבו קורטואה.

זרקור אחד על אדן הזאר: הוא “רוצה להיות השריף” הערב כפי שנכתב במארקה. אחרי שסופסל בשלושה מארבעת המשחקים האחרונים (לא שותף בכלל נגד אינטר ונגד מאיורקה, אגב) הוא צפוי לפתוח ב-11 ומקווה להציג סוף סוף משחק גדול באמת ולהצטרף לכיף שעושים בחלק הקדמי בנזמה ו-ויניסיוס… זה צפוי להיות משחקו ה-50 בלבן אחרי שנתיים, חודשיים ו-11 חודשים - עצוב מאוד עוד מבלי להציג את הסטטיסטיקה שלו (חמישה שערים בלבד, אחד מהם בפנדל).

שער ה-AS: בנזמה הוא השריף. אזכורים לכך שיוכל לעקוף את ראול במספר השערים במפעל. בפריויו נכתב על כך שקרוס שב לסגל כשליגת האלופות שוב בברנבאו ושהזאר מחפש את מקומו. לוקאס יפתח כמגן לפי ההרכב המשוער, פדה עדיין ב-11. עוד נכתב על ‘ערב ניגודים’ - הקבוצה עם הכי הרבה זכיות במפעל וכן מספר המשחקים הגבוה ביותר - נגד הקבוצה החדשה לה שחקנים מ-19 לאומיים שונים.

בכתבה אחרת: בנזמה - שיא באופק. הצרפתי זקוק לשער אחד כדי לחלוף על ראול (71) ולהפוך הרביעי בטיבו בליגת האלופות אחרי לבנדובסקי השלישי, מסי השני וכריסטיאנו רונאלדו מעל כולם. 59 מ-71 שעריו במפעל הגיעו במדי ריאל. בספרד תוהים האם ינוח הערב ומה יהיה הסטטוס. נספר לכם כי כבש נגד 33 יריבות שונות באירופה והאחרונה - צ’לסי, אותו שער נפלא בחצי הגמר ההוא.

אני חושב שאין ברירה ובנזמה צריך לנוח היום וזה הזמן של יוביץ’ להיות שוב שחקן כדורגל ולהבקיע. אם היום אנחנו לא יכולים לקחת ‘הימור’ כזה אז זה לא יקרה לעולם. מקווה שהקבוצה תצפה במחצית העינוי נגד שחטאר משנה שעברה ותלמד את הלקחים - מי אנחנו שנזלזל. מוחק מהלקסיקון את מילה “גוליאדה” - מתאים לי ניצחון שקט ולדחוף קדימה אל עבר המקום הראשון, שאמנם הושג גם אשתקד אך זה היה לא פחות מסיוט. עצוב שאני צריך להזכיר את הזאר באותו מכנה משותף עם יוביץ’ אבל זה המצב - שיישחק הערב, שכל התקפה תעבור דרכו, שינסה לפחות להיותה שחקן של צ’לסי עם דריבלים, מסירות, בעיטות לשער, חזה נפוח על המגרש, הילה של כוכב. את פדה רוצים גם כן להרוויח שוב כי העונה הוא לא טוב ומצד שני הוא משחק המון וצריך לנוח - זמן קמאבינגה.
אולי היה מתאים יותר שקבוצה כמו אינטר תהיה היריבה בחג הזה בו הצ’מפיונס שוב בברנבאו אחרי 580 ימים, אבל אין דבר וזה בהחלט מרגש, אני הייתי במשחק האחרון האמיתי בצ’מפיונס כשהפסדנו 2:1 בבית למנצ’סטר סיטי. צופה הרבה עצבים ושריקות בוז של הקהל בדקה 25 וניצחון דחוק לנו, לא 0:1 כי אנחנו לא מסוגלים - אלא 1:2. אולי אם לונין יפתח בין הקורות כפי שמסתמן אז נראה את השחקנים ‘משחקים ברצינות’.

אין סיכוי שבנזמה יסופסל, הוא הכוכב של הקבוצה והוא רוצה את נעל הזהב

אני בהתלבטות האם לצפות במשחק שלנו או פסז’-סיטי. התלבטות קשה. יש פה מישהו שהולך לראות את פסז’-סיטי?

טוב, אז אין מהפכה גדולה בהרכב.
קצת רוטציות - מיגל, קמאבינגה והזאר בפנים. אסנסיו, רודריגו ומודריץ’ בחוץ.

אנצ’לוטי שוב לא נותן מנוחה לבנזמה, ואלוורדה, ויני וקאסמירו. בסוף מישהו מהם ישלם את המחיר.

חבל שיוביץ’ ובלנקו לא נספרים. החשיבות שלהם היא בעיקר כדי שיוכלו לתת מנוחה לשחקני הרכב.

ויני ובנזמה נראו עייפים מול ויאריאל. לא מבין את העקשנות של קרלו לפעמים. אם הם ישחקו לא טוב היום זה לא בגלל זלזול ביריבה אלא בגלל תשישות.

אם ננצח היום אנחנו 5 נקודות מעל אינטר ושחטאר. 12 נקודות בקופה.
שמח לראות הרכב רציני, אי אפשר לדעת מה הם יכינו לנו ואסור להו להסתכן באיבוד נקודות.
אהלה מדריד!!

אני. בלב חצוי.

לא פספסתי אפילו לא משחק אימון אחד של ריאל כבר יותר מעשור. אני לא מתכוון לוותר עכשיו חח.

מזכיר שבשנתיים האחרונות הובכנו בבית מול האימפריות שאחטר, ברוז’ וצסקא מוסקבה, רוטציות חשובות אבל יותר חשוב קודם כל להבטיח את המקום הראשון בבית, עוד יותר אחרי התיקו המצויין בשבילנו בין אינטר והאוקראינים.
מקווה שנוביל במחצית ואז יתאפשר להכניס את יוביץ, רודריגו ואולי קצת דקות לקרוס, בלאנקו והאחרים.

מזפזפ.

אחלה הרכב, נראה מה קישור כזה יכול לספק. קצת מאוכזב שאנצ’לוטי נבהל מואסקז וכנראה לא ישתמש בו יותר כמגן, אפילו לא מול קבוצות דייגים. זה אומר חצי עונה עם מגן מסורס בימין.

ולמה בכל הערוצים אנחנו משודכים לשדרנים הכי גרועים? מה זה החרא הזה

ויניסיוס לא הצליח לעבור שחקן פעם אחת עד עכשיו, או לבעוט כדור למסגרת… זה מצטרף ליכולת הרעה מול ויאריאל. נגמר ירח הדבש?

אדן הזאר לוהט. מקווה שבדקה 60 לא נראה אותו יוצא אם עדיין נהיה בפיגור. ויניסיוס ממשיך במגמת הירידה ואנצ’לוטי צריך להראות לו ספסל קצת, שינוח.

חבל. דקות טובות מאוד עם המון החמצות. ריאל צריכה להמשיך בהרכב הזה ובמידת הצורך לוותר על אחד משלישיית הקישור לטובת רודריגו.

שריף הילד הדרוזי העיף לנו את הסכך…

ויניסיוס היה צריך לקבל מנוחה כבר מול ויאריאל. כמעט כל הפעולות שלו לא נכונות וזה נובע מעייפות. אי אפשר לשחק כל שלושה ימים בלי שזה יתיש אותך מנטאלית. במיוחד מישהו שלא רגיל לשחק כ"כ הרבה. אנצ’לוטי חייב להבין את החשיבות של מנוחה לשחקנים כדי לשמור עליהם חדים.

היו לנו כמה התקפות יפות אבל לא מסוגלים לבעוט כדור למסגרת. שריף יכולה בקלות לעקוץ במתפרצת אם היא רק תנסה. היו רחוקים סנטימטרים מלהוביל 2-0.

האוהדים דוחפים את הקבוצה ולא שורקים בוז שזה יפה. נראה כמה זמן זה יחזיק. סך הכל הקבוצה תוקפת ומשחק סביר. הבעיה היא יותר בסיומת מאשר באיכות המשחק שלנו. איך אנחנו אוהבים לסבך לעצמנו את החיים.

רק לי זה מרגיש שכל עונה יש שוער תורן שמחליט לתפוס את היום של החיים שלו דווקא מול ריאל מדריד? כמות החמצות מזעזעת שלנו היום. אני רוצה לראות מיוביץ׳ יותר. מבחינתי שיחמיץ ויחמיץ, אבל אני רוצה אותו חי ובועט.

ללא קשר לתוצאה אי אפשר להמשיך להתעלם מהקלות שאנחנו סופגים פעם אחר פעם.
כתבתי בסוף העונה שעברה שנאצ׳ו ומיליטאו הם לא שחקנים להוביל את ההגנה. דויד אלאבה זה טוב ויפה, אבל הוא לבדו זה לא מספיק ולא, הבעיות שלנו בהגנה לא יפתרו עם מנדי.

חרא בלבן| כמובן שהבומבה הזו לחיבורים קצת כואבת אבל גם במצב של תיקו הייתי מקיא פה על המקלדת, מצטרף לרשימת הביזיונות יחד עם שחטאר דונייצק מאשתקד, ברוז’ וכן הלאה, אפשר לומר: החגיגה נגמרת. ככה הברנבאו מקבל אליו את הצ’מפיונס ליג בחזרה - בסטייל. אולי ננצח תשעה מעשרה משחקים כאלה עם הרבה איומים לשער כביכול אבל זה משחק שהרבה יותר מאפיין אותנו מאשר החמישיות והשישיות השקריות האלה. קבוצה שלא מסוגלת לתת גול. גם שחקנו את בנזמה וגם הפסדנו לקבוצה חלשה מאוד. לא מספיק לי עשר דקות של אינטנסיביות בטווח של 35-45.

ידעתי שנחטוף בצד השני כשאנצ’לוטי חשב שזה פלייסטיישן. לא היה צריך להכניס בכוח את קרוס כי התוצאה לא איפשרה זאת. לא היה צריך להוציא את הזאר כי הוא היה בסדר והלוואי והמצבים שנפלו לוויניסיוס היו מגיעים אליו דווקא. גם הכניסה של יוביץ’ הייתה מיותרת.
ויניסיוס פתח את העונה מדהים אבל למה הוא הפך לשחקן שאסור לגעת בו? שיסלח לי עם כל הכבוד לפנדל שהוא סחט והוא היה פעיל - הוא כמעט גרם לי לזרוק משהו על הטלוויזיה, איזה מתסכל הוא, יאללה. כל פעם בעט בצורה כל כך מרושלת והצליח לפגוע בשחקן הגנה ואחר כך מחייך ומתנצל. די אני לא יכול אני לוקח חופש קצת.

אפשר לעשות כזה גם על יוביץ’ או שיש הגבלה על כמות?

בסוף גוש הבשר האדיש הזה עוד 9 שנים יהיה החלוץ הכי חם באירופה…

ההתקפה של ריאל תשאיר אותה בחיים העונה, ההגנה שלה תפיל אותה.

גורל העונה של ריאל תיקבע על פי מה יתייצב שם קודם