מחזור 20: 1:4 קל באופן מפתיע באלאבס (קאסמירו, בנזמהX2, הזאר)

כבר הוכחנו שבממוצע בנזמה מבקיע כמו חלוצי הטופ האחרים של אירופה בשתי העונות האחרונות(בניכוי פנדלים), אז אני לא מבין איך זה מסתדר עם הקביעה ששאר חלוצי היבשת מופיעים באופן יותר עיקבי למשחקים, זה פשוט לא מסתדר.
אגב, זה גם לא מסתדר עם הקביעה שבנזמה מסתובב בעיקר באגפים וכמעט ולא בתוך הרחבה.

אפשר לבחון את הסוגייה מנקודת מבט נוספת.

מנצ’סטר יונייטד קבוצה לא שלמה. רצף של עונות לא טובות בשנים האחרונות נותן לנו אינדיקציה מצוינת לאיזה מצב לריאל מדריד אסור להגיע.

נקודת הדמיון הבולטת היא הזעקה הברורה, הצורך העז שהיה ליונייטד בחלוץ אמיתי. החלטורות עם מרסיאל וראשפורד היו בלתי נסבלות בוודאי. גם אם הם יזכו באליפות, מישהו חושב שאדינסון קבאני יוזכר היכנשהו העונה בצורה יוצאת דופן?

זה לא סוד שמאז שקבאני רץ בהרכב יש לסולשיאר מה למכור. הוא לא בשיאו זה ברור, אבל את כל מה שהוא למד אי אפשר לקחת. הידע שיש לו והאופן שבו הוא מוציא לפועל את הדרישות מחלוץ בטופ העולמי עושים את ההבדל למנצ’סטר יונייטד העונה.

בעיני מדרידיסטאס רבים עצם הקדנציה הארוכה של בנזמה במועדון היא מחדל, כתם בהיסטוריה של ריאל מדריד. אני לא אומר את זה, אבל אנחנו ריאל מדריד. ממתי אוהד ריאל מדריד יכול להרשות לעצמו להגן כך בחירוף נפש על החלוץ הבכיר שמופיע אחת לשלושה משחקים? לא ברור.

אבל, ריאל מדריד לקחה אליפות עונה שעברה…ובנזמה הוא האחראי אולי הבלעדי לאליפות, איך זה דומה ליונייטד שלא היה לה מה למכור והחלוצים הבינוניים שלה ?

יונייטד כרגע רלוונטית כי ליברפול מתפרקת מרוב פציעות והסיטי פתחה את העונה גרוע(וגם כמה החלטות שופטים שמזכירות את ימי פרגי), בהמשך העונה היא תחזור למקומה הטבעי ותתמודד על מקום בטופ4.

כי ממוצע זה מדד שקל מאוד ״לרמות״ אותו. ממוצע מושפע מאוד מתוצאות קיצון. תוצאה נמוכה יכולה להוריד משמעותית את הממוצע ואילו תוצאה גבוהה יכולה להקפיץ אותו. למשל במקרה הזה בנזמה יכול להפציץ מול כל הקטנות ומול הגדלות לקרטע. מה אתה יכול להסיק מזה? אני לא אומר שזה המצב כי מידי פעם הוא כן כובש נגד הגדולות, אבל זה לא קורה בתדירות מספקת. בוא אשאל אותך ככה, מה הממוצע של בנזמה יכול ללמד על אופי השערים שלו? האם הם היו שערי ניצחון? האם מול קבוצות גדולות? האם הם היו שערים שהעלו אותנו שלב בליגת האלופות? שערים שהביאו לנו את צלחת האליפות? אף אחד לא לוקח מבנזמה את היותו בטופ החלוצים בעולם, יש כיום מעט מאוד חלוצים עדיפים עליו, אבל יש לא מעט חלוצים טובים כמוהו.
גם בדיון הקודם התחבאת מאחורי הנתון של הממוצע בניכוי פנדלים, לא יודע אם למדת סטטיסטיקה באקדמיה, אבל אם כן אתה בטח יודע שיש מדדים שמהם ניתן ללמוד הרבה יותר, שוב מציין שבנזמה אכן חלוץ טוב, בשנתיים האחרונות אפילו אדיר אבל הממוצע שלו לעומת חלוצים אחרים לא מלמד כלום מלבד נתון של שערים פר משחק (וגם פה נכנס כמה כל אחד שיחק כי אם חלוץ כובש 8 ב 10 משחקים זה לא מעיד דבר).

קורטואה, ראמוס, קאסמירו. לא אומר שבנזמה לא איתם אבל למה להוריד מהעונה המעולה שלהם?

בנוסף אתה שוכח פה משהו מאוד חשוב והוא הדרדרות הליגה הספרדית. למה זה לא מצטרף להסבר של העליה ביכולת של בנזמה?

בכל אופן עדיין לא קיבלתי תשובה על רוב הטענות שלי ממקודם, כנראה פשוט יותר לענות לטענות מנומקות פחות…

אני עדיין מחכה להסבר למה אם לבנזמה מגיע הנחה כי הוא פינה שטחים לרונאלדו שהוא יותר דומיננטי מכל שחקן ששיחק את המשחק, אבל היום כשאין שום שחקן דומיננטי לצידו (סליחה ואסקז ואסנסיו) לא מגיעה לכל שחקני הטופ האחרים הנחה על שהם משחקים לצד שחקנים אחרים:
פירמינו לצד מאנה וסלאח.
סוארז לצד מסי וניימאר.
לבנדובסקי לצד רובן וריברי (והיום גנאברי וקומאן)
אגוארו לצד סילבה וסטרלינג

אני חושב שההבדל בדומיננטיות בין רונאלדו לסלאח קטן בהרבה מההבדל בין סלאח לאסנסיו.
אבל כנראה זה טיעון חד צדדי.
אם מגיעה לבנזמה הנחה על התקופה ששיחק לצד רונאלדו אז עכשיו מגיעה לכל שאר שחקני הטופ הנחה כשישוו אותם אליו.
לזה תוסיף גם את הליגה הספרדית החלשה ביותר שהייתה. ברור לך שאף ברסה מאז פפ לא הייתה מפסידה לנו את האליפות שנה שעברה, נכון? (אפילו לא זו של וולוורדה בשנתיים הראשונות שלו).

כל הכבוד לבנזמה על השנתיים האחרונות. אבל אם אתה רוצה לשפוט אותו על שנתיים בלבד אני לא אתן לו מחמאות כשחקן גדול (המון שחקנים נתנו שנתיים גדולות ואיש לא מדבר עליהם) ואם תרצה שאשפוט אותו על הקריירה אז כן היא גם כוללת עונות של 5 שערים.
אז לא, הוא לא אנדרייטד. כשהיה גרוע הוא נקטל, וכשהוא טוב מחמיאים לו. (תראה לי מי לא מחמיא לו פה בפורום בשנתיים האחרונות).
והסיבה היחידה שהרבה פה מפנטזים על חלוץ היא כי מדובר בהאלאנד שהוא משהו מיוחד, לא כי בנזמה גרוע, פשוט כי זה פאקינג האלאנד

יש לך נטייה לברור את התוכן שנראה שגוי ולעסוק דווקא בו וכתוצאה מכך אתה מתעלם מהעיקר. מה המצב של יונייטד בליגה אמור לעניין אותנו פה? ההשפעה של קבאני על תפקוד הקבוצה היא דוגמה קלאסית למה שאני חושב חסר לריאל מדריד. ניכר שחרף היכולת הנסוגה שהוא שרוי בה, הקבוצה נהנית מיתרונות רבים שאופי השחקן מביא והמשחק שלהם פשוט יותר טוב.

הקורונה הייתה גורם יותר משמעותי מבנזמה לזכייה של ריאל מדריד באליפות אשתקד. זה אומר הכל ידידי

ממוצע אי אפשר לרמות, במיוחד ממוצע של קריירה של מעל 10 שנים, אתה יכול לנסות להסביר לנו(ולהיכשל) למה ממוצע הוא לא הכלי הנכון למדוד את מידת התרומה של חלוץ מבחינת שערים, אבל הוא הכלי הכי מדוייק שיש, ושוב במיוחד כשזה קריירה של מעל 10 שנים, בדיוק כפי שהממוצע לוקח את נקודות הקיצון אצל בנזמה ככה הוא לוקח גם אצל כל חלוץ אחר.
ואם תתעקש לעסוק בדברים שלא נכנסים לסטטיסטיקה אז זה יהיה יתרון ענקי לטובת בנזמה דווקא.

קודם כל לשערים אין אופי, ניצחון על חטאפה שווה 3 נקודות בדיוק כמו ניצחון על כל קבוצה אחרת, וכל הסיפורים האלה של חלוצים אחרים שמנצחים משחקים בניגוד לבנזמה הם מצוצים מהאצבע כי אין לכם איך להתמודד עם זה שבנזמה “המחמיצה, הבטטה ומפנה השטחים” מבקיע כמו טובי החלוצים של היבשת.
לא יכול להיות שלבנזמה יש ממוצע קריירה של 10 שנים השווה לחלוצי הטופ ורק אצל בנזמה זה מתחלק בצורה כזאת שזה אף פעם לא הביא נקודות ולא השפיע על תוצאות ואילו שאר החלוצים כל שער הביא אליפות, זה לא יכול להתקיים, אין דברים כאלה.

כי זה שאלה שכבר ענינו עליה איזה 359 פעמים בדיון קודם…

לבנזמה לא מגיע הנחה, ובנזמה לא צריך הנחה ! כי כבר הוכחנו שבנזמה ליד רונאלדו הבקיע 0.5 שערים למשחק, שזה בממוצע רק איזה 0.05 שערים פחות ממוצע שאר חלוצי הטופ, ככה שבנזמה גם פינה שטחים וגם השאיר את רונאלדו שמח(ככה לפי עדויות של בנזמה ורונאלדו ואנצ’לוטי) וגם הבקיע כמו שאר חלוצי הטופ וגם בישל יותר משאר חלוצי הטופ, זה לא רק שהופך את בנזמה לכזה שלא צריך הנחה זה הופך אותו לסופרמן.
ואז כשרונאלדו עזב פתאום בקבוצה הבינונית שנשארה בנזמה התחיל להבקיע יותר, 0.6 למשחק ובישל יותר והוכיח את כל מה שנטען כל השנים שרונאלדו פוגע במספרים שלו.

פירמינו מפנה שטחים לסלאח ומאנה ומבקיע פחות מבנזמה, הוא שחקן שדומה באופי שלו לבנזמה רק פחות טוב.
סווארז כבר דיברנו עליו עשרות פעמים וכולנו הסכמנו שהוא יותר טוב מבנזמה ושבכל שלב כולנו היינו שמחים אם היה מחליף את בנזמה.
לבנדובסקי מפנה שטחים כשבא לו, אבל הוא הכתובת הראשונה בהתקפה, זה שכולם כולל כולם מפנים לו שטחים, זה שכל האימונים עובדים איך כל הקבוצה מפנה לו שטחים ואיך מחפשים אותו ברחבה כדי שיבקיע, עיקרונית מה שרונאלדו היה אצלנו, מולר בבאיירן הוא הבנזמה אצלנו.
אגווארו, תראה מה כתבתי על לבנדובסקי.

תשפוט אותו לפי קריירה שלמה, הבקיע 0.5 שערים למשחק רק 0.05 פחות מחלוצי הטופ כשהוא האופציה השנייה ולפעמים השלישית בהתקפה, והוא גם בישל יותר משאר חלוצי הטופ ועזר יחסית הרבה יותר משאר חלוצי הטופ בהנעת הכדור. והכי חשוב לפי עדויות רבות של כל המעורבים עזר מאוד לרונאלדו.

הליגה ספרדית לא כ"כ התדרדרה(הקבוצות התחילו לשחק הרבה יותר הגנתי), זה בעיקר ריאל מדריד וברצלונה התדרדרו, ולכן לחלוץ של ריאל עוד יותר קשה להבקיע בגלל שהקבוצה משחקת גרוע, ועדיין בנזמה מצליח להבקיע יותר.

השפעה של מחליף טוב שמביא שינוי מהספסל, על מה אתה בדיוק רוצה לדון ?

נסכים שלא להסכים. אני לא יודע איך אפשר להסביר עוד שבנזמה לא היה חלוץ לרמה של ריאל בזמנו.
היום הוא מספיק טוב.

שמע הוא היה ברמה של רוב החלוצי טופ בקבוצה טובה יותר. פרט ללבנדובסקי וסוארז שהפלא ופלא היחידים ששיחקו בקבוצות ברמה דומה.

באמת שיש דברים שמראה עיניים אומר הכל לגביהם. לראות שחקן כמו בנזמה משפיע בצורה כל כך מינורית על הקבוצה ולעיתים קרובות פשוט לא קיים ולא משנה כמה פעמים כבש מול לגאנס.

אוהדי ליברפול אוהבים את פירמינו (הפחות טוב משמעותית), תסביר את זה. אה אולי כי הוא מעורב במשחק ולא נעלם.

בנזמה היום שחקן מצוין, בנזמה אז היה נעלם.

למה בכל העולם לא אהבו את בנזמה? כי הוא ערבי? כי הוא אגואיסט? או כי חצי מהפעמים שכחו שהוא קיים וזה הזוי לחלוץ בריאל.

כל היחס אליו מוצדק, היום הוא משחק טוב, זה לא מוכיח כלום. גם אם ואסקז יראה פתאום כמו מסי לא אומר שטעינו לגביו כשהוא נראה כמו ואסקז.

אם פיפה היה חלוץ ראשון או אפילו שותף שווה אז הוא כנראה לא היה הולך. זה אמנם קרה אחרי שגם מוריניו הלך, אבל ההעדפה הברורה של רונאלדו לשחק עם בנזמה היא שהכריע את הכף ככל הנראה.

בלי קשר לעמדתי וכו’
אבל קצת אירוני לדבר על חוסר היציבות של בנזמה ואז לתת כדוגמה את פירמינו. ראית אותו משחק לאחרונה?

כן, כשמראה סטטיסטיקה לא מתאים למה שאתה מספר ואז אתה חייב לאלתר.

אתה שוכח שאתה מספר זאת לאוהד ליברפול ? :joy:
פירמינו הוא אחד השחקנים הכי פחות מוערכים בליברפול ע"י האוהדים, גם בשיאו הייתי חייב להגן עליו ולהסביר לאוהדי ליברפול כמה הוא חשוב לקבוצה.
אבל להביא אותו דוגמא דווקא עכשיו כשהוא כבר כמעט שנה בירידה תלולה בכושר ובמעורבות במשחק רק מוכיח שאתה לא צופה בליגה האנגלית.

כי יש לו פרצוף תחת ונראה אדיש וכאילו לא איכפת לו מה קורה.

אם ואסקז יתחיל לשחק כמו מסי לא אומר שטעינו לגביו, כי המספרים שלו כל הקריירה מוכחים זאת, עם בנזמה זה אחרת כי יש לו ממוצע קריירה כמו שאר חלוצי הטופ ואתה התייחסת אליו כנטל.

אני חושב שלצד ההתקפה הזו שהייתה לריאל כל חלוץ היה מצליח.
לראיה בעונות שהיה פה מוראטה כבש באחוזים יותר גבוהים מבנזמה. ומןראטה רחוק מלהיות חלוץ טוב לטעמי (על אף שהמספרים שלו מוכיחים שכן).
גם היגוואין נתן מספרים כמו של בנזמה.

הטענה טוענת לגבי חלוצים חלופיים. בנזמה חלוץ טופ שכובש כמו חלוצי טופ אבל באותה קבוצה שלו חלוצים שהם לא חלוצי טופ כבשו כמוהו ואף יותר.
אז… אולי לשחק לצד רונאלדו עזר לו ממש? שזה משהו שחלוצים אחרים לא נהנו ממנו.

השאלה היא לא אם הם השיגו נצונים כמו של בנזמה בקבוצות פחות טובות, אלא האם להחליף אותם בבנזמה היה עוזר לנו או לו.
ברור שלא כל שחקן היה עוזר לנו, חלקם אני שמח שלא הגיעו.

נתחיל מזה שלא אמרתי שבנזמה לא כובש במשחקים גדולים, כתבתי שהוא לא עושה את זה מספיק. מעל הביאו לך את נתוני הקלאסיקו שלו. בנזמה כבש 9 שערים מול בארסה בעוד סוארס כבש 11 נגד ריאל ברבע מכמות המשחקים. הנה לך נתון שממוצע לעולם לא ילמד אותך.
איך קשור הקשקוש שכתבת על חטאפה איכשהו למה שאני כתבתי? אתה בכוונה משחק את עצמך? אם בנזמה הבקיע את השער החמישי בדקה ה 90 בניצחון 5-1 של ריאל זה חד משמעית לא שווה ערך לשער ניצחון במשחק 1-0. מקווה מאוד שאני לא צריך להסביר לך למה. אני אחזור בשבילך שוב, לא כתבתי שממוצע זה חרא מדד שצריך להעיף אותו מהעולם, כתבתי שהוא לא מלמד כלום על השערים שהובקעו, איך אתה מסיק מהממוצע שלו כמה משחקים השערים של שחקן ניצחו משחקים או היו על שערים ״ריקים״ ובבקשה אל תעשה סיפור מהמילה ריקים, אם אתה מתקשה להבין את הכוונה שלי ראה ערך שערים ריקים לדוגמה שהבאתי על שער חמישי בדקה ה 90 בניצחון 5-1. ואם היית משקיע וקורא את התגובות שלי כתבתי שבנזמה חלוץ טופ 10 בעולם קל. אז אני אתעלם מהאימרות שלך לגביי חוסר הערכה לבנזמה וכו, אבל אל תזרוק לי פה ממוצעים כאילו זה מה שקובע וסגרנו סיפור. אתה בוחר להתעלם לחלוטין משנתיים מביכות שלו. שנתיים שכל חלוץ אחר היה עף מפה ולא חסר דוגמאות, ממתי היה לריאל חלוץ פותח ובאנקר בהרכב שכובש 5 שערי ליגה? ואל תביא לי את 11 הבישולים שלו באותה עונה, איך שלא תסתכל על זה היו לו שנתיים חרא בדיוק כמו שעכשיו יש לו שנתיים אדירות.
היה לי כבר ויכוח איתך באחד הדיונים ואני רואה שאתה אוהב להציג דעה שונה לחלוטין ולהתווכח עם כולם ולהתעלם כנוח לך. מקווה שהפעם תחרוג ממנהגך ותתייחס לדברים כהלכה.

זה מתחיל להיות מעייף…סווארז חלוץ על, הכי טוב בדורו ובלא מעט עונות לא נפל מרונאלדו ומסי, כל דוגמא שאתם מביאים משווים את בנזמה לרונאלדו למסי וסווארז, הוא לא ברמה הזאת.

אני קורא את מה שאתה כותב, הבעיה שאתה לא מבין מה אני מסביר, זה ממוצע של קריירה שלמה מול ממוצע של קריירה שלמה, הרבה מאוד משחקים והרבה מאוד שערים, אם הממוצעים דומים החלוקה שלהם בהכרח דומה, זה לא השוואה של עונה מסויימת מול עונה מסויימת, כל שאר חלוצי היבשת גם הבקיעו את פעמים רבות את הרביעי והחמישי של קבוצתם, אבל בגלל שמדובר על מדגם מאוד גדול והממוצע דומה החלוקה גם תהיה דומה.

זאת לא דוגמא טובה, כי תשים לב, ואני חוזר על זה בפעם הטרליון, אצל בנזמה מדובר בקריירה שלמה, אי אפשר לקחת עונה אחת של חלוץ שהבקיע הרבה בריאל מדריד ולהשוות, מספרי הקריירה של מוראטה מספרים אחרת, והוא כל הקריירה שיחק בקבוצות גדולות, גם ביובנטוס וגם בצ’לסי וגם באתלטיקו לא הצליח להפוך לחלוץ מוביל ולא הצליח להבקיע במספרים גבוהים. אז העונה בריאל כנראה הייתה היוצאת מהכלל.
תוסיף לזה שרוב השערים של מוראטה באותה עונה הגיעו כשרונאלדו נח והוא עלה בהרכב השני ששיחק הרבה באותה עונה ואז גם הטענה שהרבה יותר קל להבקיע ליד רונאלדו לא נכונה.

אם זאת השאלה אז כן, סווארז בלי ספק, לבנדובסקי כנראה(לא בטוח איך היה מסתדר עם רונאלדו), ואגווארו בחלק מהקריירה אולי, היו עוזרים יותר מבנזמה, אבל אף אחד לא טוען שבנזמה היה החלוץ הטוב בעולם, רק שהוא היה בין החלוצים הטובים ביותר בדורו ויחד עם סווארז הכי מתאים לשחק ליד רונאלדו של אז.

ממליץ לך לבדוק את מה שאתה כותב.

עונת 16/17 ליגת האלופות 5 שערים ב 13 משחקים, 0 בישולים. על פניו לא רע (בטח לא רוולד קלאס), אבל אז אתה מסתכל ורואה שערים מול לגיה ורשה, ספורטינג ודורטמונד. בשלבי הנוקאאוט כבש במשחק הגמור מול נאפולי ב 3-1 שער אחד ומאז ועד הגמר כבש פעם אחת נגד אטלתיקו במשחק שניצחנו 3-0. אז מה הייתה התרומה שלו בעונה בה זכינו בליגת האלופות? לא בישל, לא פינה שטחים כאשר 60% מהשערים שלו (3 במספר הגיעו נגד קבוצות חלשות).

עונת 16/17 ליגה ספרדית מתוך 11 שערים שלו רק 2 הביאו לנו נקודות נטו. כל שאר השערים שלו היו בניצחונות כגון 5:0 או 4:1 ודומיהם.

עונת 17/18 בליגת האלופות צמד ב 6:0 על הפועל ניקוסיה ואז 0 גולים עד הצמד מול באיירן בגומלין חצי הגמר, פה מגיע לו כל הכבוד ושער מזליקי בגמר שהשוער של קבוצתך מסר לו. עוד עונה גדולה של בנזמה בליגת האלופות. 0 בישולים למפנה השטחים הכי טוב בקבוצה.

לה דסימה, 5 שערים שלו. 2 צמדים בניצחונות 6:0 על גלא ו 1:6 על שאלקה. שם גם הגיעו הבישולים שלו. שער ניצחון ב 1:0 על באיירן ופה נגמרה התפוקה שלו בכל שלב הנוקאאוט.

3 זכיות של ריאל עם חלוץ טופ קלאס שאת תרומתו עדין מחפשים. אני שואל אותך בכנות, 3 זכיות בליגת האלופות, בנזמה חלוץ בודד פותח באנקר על וזה הנתונים שלו, נו באמת. על עונת 17/18 בליגה עם 5 שערים עדיף לא לדבר בכלל, זה רק מחזק את הטענה שלי שהממוצע שלך מרשים אבל במבט פנימה מגלים שהשערים שלו ריקים ולא משנה כמה המדגם גדול. שים לב בחרתי בזכיות של ריאל בליגת האלופות ולא הדחות, שם הנתונים שלו עוד יותר גרועים.

לא מעניין אותי ממוצע השערים שלו, אם החלוץ הבאנקר שלך לא רלוונטי ל3 זכיות שלך בליגת האלופות, שלא לדבר על 5 שערים לא רלוונטיים בעונה שלמה, זה מספיק בשבילי להבין שהנתונים שלך נחמדים אבל במבט פנימה מתגלה תמונה אחרת.

אתה לא עשית מבט פנימה, אתה החלטת לקחת מה נוח מבחינתך, צריך לקחת כל הקריירה מול כל הקריירה של חלוץ באותו לבל.

חוץ מזה שבתקופות ההם כמעט כל המשחקים של ריאל נגמרו בהפרש גדול לטובתנו ולזקוף את זה לרעתו זה די מצחיק.

אבל אתה מפספס את הנקודה שלי! לא טענתי שהוא גרוע, ציינתי פעם אחר פעם שהוא אדיר. הוכחתי לך שב3 עונות בנזמה לא היה פקטור של תארים / נקודות לא מבחינת שערים ולא בישולים. זה מוכיח את הטענה שלי שהממוצע שלו מתיישר, לפחות בחלקו הגדול, בעזרת שערים פחות חשובים.

שוב בפעם המיליון, הוא חלוץ אדיר, אבל ממוצע שערים לא תלמד מתי הוא הבקיע, האם אלו היו שערים חשובים וזה תקף לכל החלוצים. אני לא מבין למה אנחנו ממשיכים להתווכח פה. אני בטוח שאם אמשיך לנבור אני אמצא עוד עונות כאלו.

בחרתי 3 זכיות שלנו בליגת האלופות. אם כבר זה אמור להעצים את החלוץ הראשי של הקבוצה, בטח לאור כמות השערים שהבקענו. אם הייתי לוקח את השנים בהם הודחנו בבושת פנים הנתונים שלו היו גרועים עוד יותר.

מה שכתבתי נועד להמחיש שאי אפשר להסיק הרבה ממוצע שערים. חזרתי ואמרתי, ואגיד שוב שבנזמה חלוץ אדיר בטח ובטח בשנתיים האחרונות שם ביסס את עצמו כטופ 10 בעולם

אני מנסה לחתור לכיוון אחר. כל פעם שהיה פה חלוץ ברמתו של בנזמה אז הוא לא קיבל צאנס.
אני בא להוכיח שלהצליח בריאל מדריד הטובה בעולם זה לא קשה יותר מלצליח בקבוצות אחרות אלא להפך ולראיה שכל עונה שהיגוואין או מוראטה היו פה אז הם כבשו יותר מבנזמה.
על בסיס טענה זו אני אומר שבריאל לצד רונאלדו לא קשה יותר להבקיע וזה לא צריך להיות מינוס כשאתה משחק בקבוצה הטובה בעולם והשחקנים הטובים בעולם לצידך.

אני מעולם לא הפכתי את בנזמה לנוראי. הבעיה שלי עם בנזמה היא שזה ברור שיש שם משהו לא נקי. הרי גם בעונות של 5 שערים הוא הועדף על פני כל אופציה אחרת.
אגוארו לא יציב? אז הביאו את ז׳סוס. אגוארו בגלל זה שיחק הרבה פחות מבנזמה כדי להגיע לאותו מספר שערים.
בנזמה לא יציב? אז קח את מריאנו. זה ההבדל, במקום לראות שיש פה חלוץ לא יציב

לגיטימי ששחקן לא יהיה יציב, בגלל זה חשוב שתהיה לו אלטרנטיבה! וכדי שתהיה לו אלטרנטיבה אז צריכה להיות רוטציה. זה לא קורה עם בנזמה ואפשר לחשוב שמדובר ברונאלדו.
אגב, אתה משווה פה קריירה, תשווה רק את השנים בקבוצה גדולה. אין מה להשוות את קבאני בפריז לפני הגדולה שלהם.
אגוארו גם לא כל הזמן שיחק בסיטי כזו גדולה שקורעת את הליגה בהליכה.

למה חלוץ כמו אגוארו צריך גיבוי מהספסל ובנזמה לא? למה בנזמה שנראה טוב יותר כשהייתה לו תחרות צריך להשאר חלוץ יחיד?