פציעות והשעיות 2019-20

Piqué:

:nine: Yellow cards in 14 matches this season
:seven: Yellow cards in 52 matches last season

סמדו בחוץ ל5 שבועות, ושאלוהים יעזור לנו מול דורטמונד.

ובנוסף, סרג’י רוברטו מושעה ממשחק ליגה הבא.

אז אולי יש סיכוי שוואגה יש…די. אפילו לא הצלחתי להשלים את המשפט.

לא נראה לי תהיה לו ברירה. סמדו ורוברטו. למרות שאם המאמן הזה אני לא יתפלא אם הוא ישים את ראקיטיץ .

מעבר לכל המיגרעות של המאמן הזה , על מה שכולנו, אני מניח, שנסכים עליו הוא שניהול הסגל שלו הוא כל כך איום ונורא…

וולוורדה יכול להיות מאוד יצירתי כשצריך לשים שחקן בעמדה אחרת.
מגן ימני יכול להיות וואגה, אבל יש לו 0 דקות משחק וגם אין זמן להיתאמן עם ההרכב בגלל הפגרה.
זה יכול להיות ראקוטיץ’. זה יכול להיות טודיבו גם. וזה יכול להיות גם הרכב מוזר ללא מגן ימני אבל עם קשר נוסף.
היות והמשחק הבא הוא משחק חוץ, גם ככה אין הרבה מה לצפות. וחוץ מזה לכו תדעו מי עוד ייפצע בנבחרת.

באס מפרסמים שייתכן ודמבלה יצטרך לעבור ניתוח ולהיעדר כשלושה חודשים.

עם כל הסיפורים על חוסר מקצוענות וההסתכלות הצינית בד"כ על הרכישה שלו, באמת שהסיפור שלו טראגי. יש שחקנים שעישנו לאורך הקריירה שלהם ולא נפצעים בכמות הזאת, אין ספק שזה לא כל הסיפור ועצוב לראות כישרון גולמי מטורף כזה פשוט לא מצליח להמריא.

cadena ser אומרים שאפשרות של הניתוח נפסלה, למרות שדמבלה עצמו היה מוכן ללכת לניתוח.
אבל הוא לא יהיה זמין לקלאסיקו.

אנדרסטמינט של השנה :wink:

חודשיים וחצי בחוץ

https://twitter.com/barcacentre/status/1200460730715250689

ראן הוא לא היה פציע בדורטמונד הוא לא היה פציע. מגיע לברצלונה… כל אחד יעשה לעצמו חושבים מי אשם במצב שנוצר. המועדון המאמן השחקן. בכל מקרה, הוא לא יכול להמשיך להיות שחקן ברצלונה בשנה הבאה. ברצלונה לא אמורה להיות מועדון הבראה לשחקנים פציעים.

מוש - לכל הפחות יש פה שילוב. לא חסרים שחקנים שעשו בית זונות גדול באותה מידה או יותר מהקריירה שלהם ולא נפצעו בעשירית מהתדירות.

למען הסר ספק - חוסר המקצוענות ואורח החיים הבלתי ספורטיבי לכאורה הם בעיה גדולה גם בלי קשר לפציעות.

צודק, אבל המסקנה הסופית לא תשתנה. ברצלונה לא יכולה להיות מועדון של שחקנים שלא מסוגלים לשחק.

מי אשם? לא יודע, אבל זה ברור שזה לא רק מזל רע או מכה מהגורל. בבארסה מניה כרגיל מנסים לגנוב דעת אם "גורמים במועדון " אומרים שהוא התאמץ הכי הרבה ובלה בלה בלה. אבל המציאות ברורה. ששחקן במועדון א לא נפצע מגיע למועדון ב וגם בו אין פציעות משמעותיות אבל אז מגיע למועדון ג ונפצע ללא הפסקה. משהו פה לא עובד.

דרך אגב. אני לא עושה את דמבלה שעיר לעזאזל. יש בעיה מאוד חמורה של פציעות. בכל שחקני הסגל, לא יודע אולי זה קשור למאמן שאומר במפורש שהוא “לא מקפיד על אימונים פיזים” או נותן לשחקנים ימי חופש ללא הפסקה. אולי, אני רק אומר נקודה למחשבה.

סתום זה…
כאילו לכל הברזילאים יש משהו דפוק במוח.

נטו המלשין :slight_smile:

אני לא יודע אם להאמין לדיווחים האלה, אבל טוענים שהוא החמיר את הפציעה שקיבל בנבחרת עם הסנואובורדינג הזה.
הוא גם לא יהיה זמין לקלאסיקו.
יופי.

טר שטאגן לא ישחק מול אספניול בגלל פציעה בברך. לא ברור מתי יחזור.

ואלורדה תלוי במשך הפציעה של טר שטגן. לפי מה שהבנתי הפציעה שלו שווה העדרות של שבועים עד שלוש.

הוא דוחה ניתוח כבר הרבה זמן, הבנתי מכל מיני פרסומים, שאחרי היורו בקיץ הוא יכנס לניתוח. לא מובן לי הרפיסות של המועדון הזה מול השחקנים. קודם אומטיטי ועכשיו הוא.

אם אני יגיע חולה או לא כשיר למקום העבודה שלי, הבוס שלי ישלח אותי הביתה עד שאני יחלים. למה זה שונה בקבוצת כדורגל? למה מאפשרים לשחקנים לשחק שהם פצועים.

כנראה שזה לא חד משמעי. אני למשל לא ידעתי שיש לו בעיות בברך עד עכשיו. לא רואים עליו.
גם סוארז בשנה שעברה סחב פציעה ושיחק המון.
אצלי בעבודה זה לא כמו אצלך. אם אני טיפה לא מרגיש טוב, הבוס שואל אם אני מסוגל לעבוד, ואם אני עונה שכן, אני נשאר לעבוד.
כל מקרה לגופו.

הבוס שלך יגיב בסלחנות, אם תדחה טיפול רפואי וזה יפגע בתפוקה של מקום העבודה שלך?

אני מכיר את זה, כי פורסם שהרבה שחקנים בברצלונה “סוחבים” פציעות וטר שטגן היה אחד מהם. בקיץ הקודם לא היה טורניר. והיה לו את הזמן לעבור ניתוח בפחות לחץ. בקיץ הזה יש אירו. ולכן הוא יעשה את הניתוח רק אחרי. מה שיגרום לו להעדר גם שנה הבאה.

צריך לגרום לשחקנים של ברצלונה להבין שברצלונה זה לא מועדון בית זונות (תסלחו לי על המילה אבל צריך להגיד את זה כך) לא יכול להיות ששחקנים שמרויחים כל כך הרבה כסף חושבים שמקצוענות זה “תוכנית כבקשתך”…

זה לא אישי נגד טר שטגן שאני מאוד אוהב אותו. אבל זה כבר לא רציני. זה לא גן ילדים. הם שחקנים שאמורים להראות מקצוענות.

לא הבנתי את התיאוריה. איך בדיוק לסחוב פציעה זה “פינוק” לשחקנים? מאמין שטר שטגן\אומטיטי באופן אישי היו מעדיפים שלא לסחוב חודשים עם כאבים. אין קשר לבית זונות, יש שיקולים מקצועיים לכאן ולכאן.

לא קשה להבין, שחקן אחד פצוע אבל יוצא לי לעשות סנובורד ומחמיר את הפציעה. שחקן שני שכל הצוות הרפואי מתחנן שיצא לניתוח אבל במקום זה הוא הולך לי לקבל טיפול ממכשף בקטאר. דמבלה זה כבר סיפור גמור. וטר שטגן זה שחקן נוסף ברשימת השחקנים שדוחים את הניתוח…

שחקן שצריך לעבור ניתוח , צריך לעבור אותו. ולא לדחות אותו.