פנטזיות, העברות וחוזים: מה מחכה לנו בחלון ההעברות של קיץ 2024?

בוא נגיד שבארסה תנצח 9-0 בקלאסיקו.
זה משנה?

גם אם זה יקרה, זה לא ינחם אותי.

אני מתחיל באמת לחשוב שאתה מאמין שיש לך כח מאגי לעשות נאחס :slight_smile:
אולי הגזמתי טיפה עם @Aragones

לא ישקר, אני מוכן לסיים במקום השני בשביל זה :joy: :joy: :joy: :joy:

לא מבחינת מי תיקח אליפות.

אין לי לצערי.

מפגשי העבר מוכיחים שבמצבים דומים ברצלונה לרוב מנצחת בקלות את ריאל, האליפות הוכרעה, ברצלונה על הקרשים וריאל באופוריה ו…קרלו
הניצחון שלכם די מובטח.

מה קרלו צריך להביא לכם בשביל שתפסיקו לזלזל בו…

יש לכם אליפות ו95 אחוז צמפיונס בכיס.

אני כבר הפסקתי לזלזל בו.

עוד 2 דאבלים.

נושא זה נסגר אוטומטית אחרי שהגיע למספר המקסימלי של תגובות: 10000 . ניתן להמשיך את הדיון תחת פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק (חלק 2).

קטע, אפילו לא ידעתי שיש הגבלה לכמות התגובות הכוללת בדיון.

בכל מקרה, @titi_camara - הדבר היחיד שברצלונה תנצח בו 4:0 בקלאסיקו הקרוב, הוא בכמות הכרטיסים הצהובים שישלפו למאמן. במחצית.

אני בעד לחכות עד שני, או אם הטראומה תהיה גדולה מדי - עד אפילו אחרי זה, בשביל להתחיל לחרטט חירטוטים בנוגע להעברות, פנטזיות וחוזים לקראת הקיץ הקרוב. גם ככה הכל יקרה רק ב-5 הדקות האחרונות של חלון ההעברות, אחרי שלאפורטה ישים את הבית והמשפחה שלו כערבות כדי להביא שחקן מסיטי שפפ גם ככה ישמח להיפטר ממנו.

גם אותי זה הפתיע, ומתוך סקרנות הלכתי לתגובות הראשונות בשירשור הזה לבדוק ממי לא הייתם מרוצים ואת מי רציתם, רק 6 שנים אבל איזה תהום יש בין אז להיום.

הגדלתי את המקסימום פי 10, אפשר להמשיך להשתמש פה.

לו יהי ואוהדי ברצלונה ימשיכו רק לפטנז לעוד 10 שנים קדימה.

נחמד שהדיון נפתח בדיוק בשיא הבזבזת של ברתומאו, כשהיו קולות שבבירור אמרו שזה לא יגמר טוב, שיש בעיות פיננסיות אבל לא הפריע לאנשים לפנטז, כשידעו שאין פה חשיבה מקצועית.

ספורט ו MD אומרים שהסוכנים של פיי\פאיה\מישה נפגשו עם דקו כדי לדעת מה בארסה מתכננת לגביו.
לפי העיתונים, דקו אמר להם שהוא יהיה חלק מהסגל הראשון בעונה הבאה.

הכל תלוי במחיר.
אני רואה שאנשים סימנו אלונסו ורומיאו, אבל אי אפשר לקבל עליהם כלום.

זו לא הייתה השאלה. השאלה הייתה את מי מוכרים, לא על מי נקבל הכי הרבה כסף.

@Aimarito למה פראן לא ברשימה? כי הוא יותר באנקר מאלונסו ורומאו?

בכל מקרה - פירוט והסברים בהמשך.

• טר שטגן
  • קובארסי
  • אראוחו (100)
  • איניגו
  • אלונסו
  • קונדה
  • כריסטנסן
  • באלדה
  • פורט
  • רומאו
  • גונדואן
  • פרנקי
  • פדרי
  • גאבי
  • פרמין
  • פראן
  • לבנדובסקי
  • רוקה
  • לאמין (200)
  • ראפיניה
0 מצביעים

עשיתי סקר חדש כי חלילה שלא אחשיב את את הוד פראניותו. לגבי המחירים, כתבתי בעיקר את התמחור הבולט ליד מי שזה רלוונטי. ברור שמדובר על הצעה טובה ולא רק בעד כל מחיר, אבל זה זו שאלה הנוגעת ל"מי לא באנקר לשנה הבאה ואפשר למכור?"

דבר אחרון, אשמח אם אוהדי קבוצות אחרות לא ישתתפו בסקר, בגדול אני רוצה לראות בקרב אוהדי בארסה אם יש הבדלים בהסתכלות. אפשר להסתלבט עלינו בתגובות מין הסתם.

זאת תמיד השאלה.
אני סימנתי את קונדה למשל, אבל לא הייתי מוכר אותו תמורת 5 מיליון למשל.
אני מניח שמי שסימן את רוקה, לא התכוון למכור אותו בכל מחיר.

מסתבר שאפשר לראות מי סימן. אתה לא צריך לרחם על נדב :slight_smile:

@dmitrys דימה תעשה שוב, העליתי סקר חדש.

אני בעד למכור את ויטור שלא בטוח שיראה דקות לפני שנאכל יותר חרא עם ירידת הערך

מבין שזה לא ממש הפתרון הכי טוב, אבל סימנתי גם את גונדואן וגם פרנקי כי לדעתי אחד מהם צריך ללכת. פשוט לא יודע מי.

לגונדו פחות “נקשרתי”, והוא גם מבוגר משמעותית מההולנדי, חוץ מזה שלא ממש התרשמתי ממנו מספיק השנה. לגביי פרנקי - נקבל עליו משמעותית יותר (כולל השכר שישתחרר), ואני עדיין לא מבין מה לעזאזל התפקיד שלו במערך. אבל אולי זה בגלל שאין מערך ואין מאמן.

נראה לי שכולם חוץ מהגרעין הצעיר(מאוד) יכולים להיחשב מועמדים לשחרור עבור המחיר הנכון.

דווקא את מאטס, גונדו ולבנדובסקי אני משאיר בכוונה בגלל הגיל המבוגר שלהם ביחס לדור החדש. מי שבגילאי הביניים 23-29 ומפגין חוסר יציבות או לא מתאים לגרעין - חבל על הזמן איתם.

בכל מקרה ממליץ לא לצפות לקיץ עם הרבה מהלכים.
יותר הגיוני שימשיכו עם מה שיש.