ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

פריז תעבור בגומלין. אמבפה עם עוד משחק סולידי מאוד, דמבלה כרגיל מסוגל להבקיע רק נגד בארסה.

סאנצ׳ו שיחק היום כמו השחקן הכי טוב בעולם. מטורף כמה בטחון זה חלק חשוב בתפקוד של שחקן.

הקהל של דורטמונד מרגש מאוד.

יונייטד הבעיה. סאנצ’ו שחקן גדול.

יוליאן בראנט לא הופיע מחצית ראשונה, בשניה הוא היה טוב, אבל היה צריך לכבוש במצב שסאנצ’ו סידר לו שם.

אני חושב שדורטמונד לא שיחקה טוב היום. מרסל סאביצר בהופעה מאוד פושרת היום. אדיימי וסאנצ’ו נתנו משחק גדול שניהם.

פריז שיחקה הרבה יותר טוב מבדרך כלל, בליגה הצרפתית הם קבוצה שנראית כבויה ועצלנית, בליגת האלופות הם יותר משכנעים.

אני פחות בטוח בהימור שלי שזה בכיס של דורטמונד, זה עדיין יכול ללכת לכל כיוון. שתי הקבוצות החמיצו המון. היתרון הזה של דורטמונד לא שווה יותר מדיי. צריך רק שאמבפה יתאפק עוד משחק אחד בלי לכבוש.

אמרתי “בורוסיה דורטמונד נאיבית” כל כך הרבה פעמים והופתעתי שהם עברו את אתלטיקו מדריד אבל לצערי אני עדיין אגיד זאת שוב. בכל זאת בינתיים רוצה לפרגן להם על משחק מצוין, אהבתי את היציאה למתפרצות, מר חלוץ שהבקיע שער גדול ממצב לא קל - דווקא פספס שם מצב מתוך הרחבה. כן מתסכל להיות אוהד מנצ’סטר יונייטד בימים אלה ובטח לצפות בג’יידון סאנצ’ו. אני לא עוקב מספיק מקרוב אבל לבטח הוא לא משחק ככה בכל שבוע. בכל מקרה הוא בא רעב, לטרוף, הצעד הראשון שלו היה כל כך פנומנלי, לא קל לעבור את נונו מנדש שלעתים אגב שאנן בגלל היכולות הפיזיות והאתלטיות שלו. אפילו מאטס הומלס היה סבבה לגמריי ושוער דורטמונד גם עושה טריקים עם הכדור ולוקח סיכונים.

קיליאן אמבפה לא מצא את עצמו, היה צריך יותר לנסות באגף שמאל, למעט המהלך ההוא בבעיטה לקורה. אני חושב שפ.ס.ז’ אמנם שיחקה במשחק חוץ אבל צריך לדרוש ממנה יותר. קצת פביאן רואיס, קצת ויטיניה הנפלא, גם אשרף קצת אבל כולם קצת. עוסמאן דמבלה ניסה לשחק פשוט.

אגב בתור אוהד שלוקח ממש ללב, זה היה כיף לראות משחק בו אתה מנותק רגשית. כלומר כמובן שהייתי בעד דורטמונד כי יש להם קהל מרגש והם תמיד משחקים התקפי מאוד, אבל אחרי דפיקות הלב בבאיירן-ריאל, אין תלונות, גם הקצב היה טוב מאוד. לדעתי ה-0:1 זה פור קטן מדי.

הניצחון של דורטמונד אתמול על פאריס הבטיח את המקום של דורטמונד בעונה הבאה בליגת האלופות.

2 המדינות עם הניקוד הגבוה ביותר העונה (איטליה וגרמניה) מקבלות 5 נציגות בפורמט החדש של ליגת האלופות עונה הבאה (איטליה יכולה גם לשלוח 6 אם רומא או אטלאנטה יזכו בליגה האירופית).

הניצחון של דורטמונד הבטיח לגרמניה את אחד מ-2 המקומוצ הראשונים ודורטמונד שנמצאת מקום 5 בליגה סידרה את עצמה לעןנה הבאה.

הימורים על שערוריית שיפוט לטובת פריז? (כמובן שזה רק אם דורטמונד יעשו “צרות”)

זה לא נקרא “הימור”

שמישהו יקח כבר את זכויות השידור מהערוץ הזה. אני לא יכול להקשיב יותר, האוזן שלי כורתת את עצמה עוד רגע.

לא יודע איך המשחק הזה יגמר אבל דורטמונד פשוט קבוצה טובה יותר למרות שהכישרון של השחקנים שלה לא מגיע לחצי מהכישרון שיש לשחקני פסז. לא קל להשתיק ככה את אמבפה, והם מציגים משחק כמעט חף מטעויות.

חבל שדונארומה לקח את הכדור של אדיימי.

איזה משחק הגנה משובח של דורטמונד. קבוצה מרגשת שמשחקת בלי רגשי נחיתות מול קבוצה שלא הודבקה כראוי.

אבל שני פנדלים לפריס תוך 3…2…1…

בתוך דקה דורטמונד עם גול ועם פאול ברור שהיה שווה לכל הפחות צהוב.
אם דורטמונד ישחררו כדור בזמן הם יכניסו כאן גם 3 ו4

מה פשר החילופים של טרזיץ׳? הוציא את שני הסילונים שלו דווקא כשיש המון שטחים.

ראמוס עם 2 בעיטות שהיו חייבות ללכת למסגרת.

אדיימי מוחלף בדרך קבע באיזור הדקה ה70… אולי עניין של אויר.

אינלי מושג למה סאנצ’ו הוחלף, אולי פציעה, אחרת אין היגיון.

ויטיניה זה אולי הרכש הכי מרשים של פסז’ תחת הקטארים.
שחקן שחקן.

והספירה נמשכת.

יאללה ביי ביי פסז. זה מה שרציתי שיקרה, זה גם מה שחשבתי שיקרה, מי שרואה את שתי הקבוצות שבוע אחרי שבוע יודע מי הקבוצה הטובה יותר ומי נהנית מאובר הייפ ומחרבנת על הדשא וחיה על טעויות של היריבות.

עוד שנה שהקאטרים נכשלים … איזה כיף. דמבלה טמבלה.

מצטער חייב לשחרר

יאללה דורטמונד!!

מי חשב שהם יהיו בגמר.

איזה כיף לראות את הנבלות הצרפתים נכשלים

רק אני מרגיש ש3 קורות היום פלוס הקורה של שבוע שעבר זה קארמה רעה בעקבות האופן המסריח שבו הם בכלל עלו משלב הבתים?

ביי ביי בארות נפט פריז

תיקנתי .

איזה כיף לי לראות גם את אמפבה ודמבלה נכשלים.

תירגעו, אמבפה סך הכל שומר על התחמושת לעונה הבאה.