ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

טוטנהאם מנצחת במארסיי 2-1 משער בדקה ה-95 ועולה מהמקום הראשון
פרנקפורט מסיימת בתיקו בליסבון ועולה מהמקום השני.
ספורטינג לאירופית, מארסיי הביתה.

אחד מבתי האלופות הכי משוגעים שהיו אי פעם

רק לציין שבמחצית מארסיי וספורטינג היו עולות .
ואם מארסיי לא הייתה סופגת את השער בדקה ה 95, היא זאת שהייתה מגיעה לליגה האירופית במקום ספורטינג.

בית נפלא של *הליגה האירופית.

ועכשיו תחליפו את השמות בהודעה של אהוד ל: ליברפול, ריאל מדריד, פריס סן ז’רמן ודורטמונד - ותבינו מה אנחנו מפסידים שאין לנו סופרליג.

דרך אגב, בליגה האירופית היה בית עוד יותר מטורף. לא זוכר כזה מקרה.

בעונה עם רוסיות ואוקראיניות שמשחקות באוקראינה מניח שהם גם היו בצמרת

טבלת הרווחים של הקבוצות מליגת האלופות השנה, נכון לעכשיו.
הטבלה כוללת בונוסים על העליה לשמינית הגמר, ולא כוללת הכנסות פוטנציאליות של הקבוצות שנשרו לליגה האירופית.

הגרלת שלב שמינית הגמר סיפקה לא מעט מפגשים מעניינים:

בנפיקה - ברוז’
מנצ’סטר סיטי - לייפציג
ליברפול - ריאל מדריד
מילאן - טוטנהאם
פרנקפורט - נאופלי
צ’לסי - דורטמונד
אינטר - פורטו
באיירן מינכן - פסז’

אם בכל שנה לפעמים קשה לנחש מי תעלה לרבע הגמר כבר עכשיו, השנה, בעקבות המונדיאל שתקוע באמצע, ההימורים הרבה יותר מסובכים. לכו תדעו מה יהיה מצב הקבוצות בעוד 3-4 חודשים.

מצד אחד שני מצ׳אפים מלהיבים לשמינית, מצד שני לחשוב שלפחות שתי גדולות לא יהיו ברבע כשארבע קטנות יהיו שם בוודאות… קצת מבאס.

הגרלה נחמדה, רוב הקבוצות הן בערך באותה רמה.
ההימור הבטוח היחיד זאת סיטי שתעלה, אלא אם פפ יחליט לעשות את השטויות שלו כבר החל משלב שמינית הגמר.
אולי הפעם קונטה יצליח לשבור את קללת שמינית הגמר שלו?אני חושב שלא. הקבוצה של כבר כיום בצניחה וידוע שהקבוצות של קונטה תמיד קורסות פיזית בחצי השני של העונה ועם השילוב של המונדיאל באמצע העונה זה רק יקשה עלהיים יותר.

אני חושב שזו תהיה שמינית מוזרה ומעניינת כי היא אחרי מונדיאל וכנראה רוב השחקנים הגדולים יגיעו עייפים ואחרי ירידת מתח אז אני מצפה לכמה הפתעות.

שתי הקבוצות שהכי הרשימו אותי בבתים היו נאפולי המלהיבה ובנפיקה המייאשת.
בנפיקה הזכירה לי את אתלטי של 2014: אין פה מגה סטארים אבל יש קבוצה מאוזנת וחונקת. יהיה מאוד קשה ומתסכל לשחק מולה.
נאפולי אחרי שנים שהיא תמיד פותחת בהתלהבות ואז מתפרקת משדרת וייב שונה. היא נראית פחות תלויה במצב הרוח וההתלהבות וספאלטי בנה משהו מרגש שמה.

מקווה שלא יפגישו ביניהן ברבע.

זה דווקא לא כל כך נכון בהקשר הזה.
המונדיאל נגמר 18.12 וליגת האלופות חוזרת ב-14.2, זה חודשיים הפרש.
אחרי המונדיאל לשחקנים יהיה עד תחילת ינואר פגרה של שבועיים ואז בגלל שאין מסגרת אירופית כל שבוע הם ישחקו פעם בשבוע רק בליגה, מידי פעם אולי מחזור אמצע שבוע אבל בגדול אחרי המונדיאל ועד החזרה באמצע פברואר אלה דווקא החודשיים הרגועים של העונה המתישה הזאת

מחצית פשוט משוגעת באנפילד.
נונייז בשער אדיר, קורטואה מברטז.
מהצד השני ריאל חוזרת עם ויניסיוס ובריטוז גם של אליסון.

קצב מעולה כמו שאנחנו אוהבים בליגת האלופות וזה המפעל של ריאל אין מה לעשות עם זה.

במשחק השני נאפולי 1 משער של אוסימן וטראפ עצר פנדל אדיר של קווארצחליה

ריאל מדריד כובשת 2.06 שערים בממוצע למשחק העונה בליגה.

מול יריבה אנגלית - פי 2.5 מזה. בינתיים. וזה אפילו לא משחק יותר מידי מדהים של הלבנים.

זה כי ליגה ספרדית חלשה ברמות.

אני אומר את זה בצחוק, אבל ההגנה של ליברפול במשחק הזה חלשה יותר מכל חטאפה ואוססונה שאני רואה כל שבוע.
וקלופ נרדם בספסל. גאקפו לא עשה כלום, אין אף קשר שמצטרף להתקפות, והוא עדיין חיכה לדקה ה 60 כשכבר מאוחר מדי.

השער של נונייז - וואו.
השער של ויניסיוס גם וואו יחסית לציפיות ממנו. ממתי הוא בועט חזק ומדויק לפינה?

בשביל מה בכלל יש VAR?

יושבים שופטים מול המסך, רואים שגברדיול שם שתי ידיים על שחקן סיטי ולא נותן לו לקפוץ ומאשרים את הגול של לייפציג ומצד שני יושבים ורואים יד ברחבה דקה 93 ובוחרים לא לתת פנדל לסיטי.

זה פשוט נהיה בדיחה כבר.

לא ראיתי את מה שקרה בדקה ה93, אז לא אגיב על זה.
לגבי ההנחת ידיים. השדרים אמרו זאת בשידור ואני די מסכים. יש הבדל בין להעזר בידיים בקפיצה עצמה ולדחוף את היריב למטה ולמנוע ממנו לנתר, לבין להניח אותם כשאתה בשיא הגובה בלי איזו עוצמה כלשהי.

ההבדל כמובן מתבטא בכך שהידיים פשוט לא השפיעו על המשחק, דבר לא היה משתנה אם גברדיול היה קופץ בלעדיהן.
דיאס לא ניתר בזמן וזה לא בגלל הידיים וגם בלעדיהן הוא בחיים לא היה מונע את הגול מגברדיול.

בכל מקרה, זה מקרה קלאסי שקורה המון בו הואר לא קורא לשופט אם השופט לא טעה. לדעתי הוואר גם לא היה מתקן את השופט אם השופט היה שורק לעבירה.

אני לא חולק עליך נחרצות אבל חושב שיש הבדל גדול בעוצמה ודיוק של נגיחה בין מצב שהנוגח חופשי לבין מצב שהוא קופץ עם עוד שחקן.
בגול של אתמול הוא חד משמעית נעזר בידיים כדי להיות חופשי וגבוה יותר.
האם זו עבירה?! לא יודע. כנראה גבולי והיתרון הולך עם ההתקפה.

ליד בדקה ה93 הבמאי הגרמני לא נתן הילוכים חוזרים אז לעולם לא נדע.

לא מבין למה סיטי מתאמצים, גם ככה הם יגיעו לרבע/חצי, ופפ יתפלפפ ויעלה במערך 1:2:4:2:1:0, עם הלאנד כבלם וקאנסלו כשוער עולה עד החצי, ויודח.

חוץ מזה, אם סיטי הייתה מובילה 6:0 נגד ריאל, באלופות, בדקה 59, ו-7:1 במצטבר, הייתי אומר שזה 80:20 לטובת ריאל מבחינת סיכויי העפלה.

מבחינה עובדתית קאנסלו בבאיירן… אז זה לא יקרה.

כן לא כיף איתי במסיבות.

tumblr_mdk932FSeV1rs9nb2o1_250