ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

ליגת האלופות משעממת אותי מה אני יכול לעשות

למי שלא מבין למה האלנד הוחלף

יש לסיטי סיכוי נגד באיירן?

לעזאזל…!
ואני עוד הוצאתי את הלאנד בפנטזי אחרי שסיטי שיחקה ככ גרוע במשחק הקודם מול לייפציג
גם הייתי בטוח שלייפציג תעבור אותם

לייפציג האלו מאוד מאכזבים. איזו מין קבוצה מפסידה 7-0 במשחק חשוב? בושה.

אם אני מבין נכון את השיבוץ, אחת מבין מילאן/נאפולי/אינטר/בנפיקה הבטיחה את מקומה בגמר העונה.

הגרלת רבע הגמר -

1. ריאל מדריד - צ’לסי.
    המנצחת תפגוש בחצי את המנצחת במשחק 2.

1. מנצ’סטר סיטי - באיירן מינכן.
    המנצחת בחצי תפגוש בחצי את המנצחת במשחק 1.

1. בנפיקה - אינטר.
    המנצחת תפגוש בחצי את את המנצחת במשחק 4.

1. נאפולי - מילאן.
    המנצחת תפגוש בחצי את המנצחת במשחק 3.

האם באיירן-סיטי יהיה המפגש בו פפ מתפלפפ, או במפגש מול ריאל בחצי? אולי גם וגם? האם נזכה לראות את בנפיקה מול נאפולי בחצי? האם הכסף שצ’לסי שפכה בינואר יעזור ליותר מ-5 דקות מול ריאל מדריד? האם אוסימן וקווארצחליה ימשיכו להעלות את המניות שלהם, אולי לקראת מעבר בקיץ? ומה כל זה באמת משנה אם גם ככה ריאל תזכה שוב?

כל זאת ועוד, בפרק הבא של ה-ח-ת-ו-ל-י-ם ה-ס-מ-ו-ר-א-י-ם.

אמת.
מחזיק אצבעות לנאפולי. מילאן או אינטר בגמר זה גועל נפש

אהא. אין כמו לחתום עונה ענקית ואליפות מרגשת עם הפסד למדריד בגמר.
לפחות קיבלנו לפני זה מפגש בין שתי הקבוצות הטובות באירופה, יהיה ממתק אמיתי.

פפ והמזלות שלו…
למרות שאני לא יודע איזו קבוצה היתה קלה לו יותר בצורה משמעותית.

אני מצטרף לטיטי (בהודעה בתרד אחר) וחושב שבאיירן היא אוברייטד רצינית השנה.
אם פפ לא מתחכם איפה שלא צריך והשחקנים פחות או יותר בכושר סטנדרטי, סיטי אמורה לעבור.

מקווה לפגוש את נאפולי בגמר :heartbeat:.
התאהבתי בקבוצה.

חוץ מזה , בנפיקה קבוצה הרבה יותר חזקה מאינטר.
בכלל, נראה כאילו העזיבה של אנזו בקושי הזיזה לה.

הגרלה מעניינת.
האם יש לנו פה את אותו התסריט של לפני שנתיים כשריאל העיפה את ליברפול ואז עפה מול צ’לסי? או תסריט כמו בשנה שעברה שריאל עוברת את ליברפול, צ’לסי, שיטי בדרך לעוד זכייה בגביע הבית?
אני באמת לא יכול להמר על המשחק הזה כי אם צ’לסי תתחבר היא עוד עלולה לעשות בעיות לריאל. אבל ריאל יודעת לפרק אנגליות והיא משחקת בברנבאו אז אי אפשר לדעת.
60-40 ריאל

באיירן באמת אוברייטד. הם הרבה פחות טובים משיטי והרבה פחות דורסניים ממה שהתרגלנו לראות מהם. אם פפ לא יעשה פפ שיטי אמורה לעבור ואז לעוף מול ריאל.
אם פפ לא מתפלסף זה 55-45 לשיטי, אם פפ עושה פפ זה 100% באיירן.

נאפולי נפלאה ומרגשת אבל אם אני לא טועה זה הביקור הראשון שלה ברבע גמר האלופות. לא קל ואולי שחקניה יתרגשו יותר מדי.
מילאן פחות טובה מהם אבל עם המסורת והמשחק הנכון אפשר לעשות את זה.
באירופה אני מתייחס למשחקים של קבוצות מאותה המדינה כדרבי לכל דבר, אז גם פה יש למפגש חוקים משלו.
אז במקום 70-30 לנאפולי אני חושב שזה בקושי 55-45.

לפני המונדיאל אמרתי שבנפיקה מיוחדת השנה וחשבתי שאו הם או נאפולי יכולים ללכת עד הסוף (ואם אחת מהן תגיע לגמר מול לא ריאל היא מניפה את הגביע) וכנראה הם יהיו בחצי. אינטר לא ברמה ושרדו בנס מול פורטו.
כמה חבל שאנזו עזב אותם.
70-30 בנפיקה.

וכמה טיפשים באופ"א שהמשחקים במקביל…

אתם מזלזלים בבאירן יותר מידי. זה לא שסיטי קורעים את אירופה ואנגליה השנה. בכל מקרה, לבאיירן היה עבודה אחת וזה להעיף את פסז. עשו את שליהם מבחינתי.

משה הכל יחסי חביבי, הכל יחסי.
באיירן זה השפיץ של השפיץ מכל בחינה, רק ששיטי באמת אדירה פלוס הדחקן האלאנד וריאל זו ריאל פלוס הברנבאו.
בלי הצ’יטים האלה לבאיירן היה יתרון אבל כך זה.
אגב, לטעמי הם היו יותר טובים בשנה שעברה ותראה מול מי הם עפו.
מועדון מוזר. אולי בגלל חוסר התחרות מבית זה כך, אבל השנה הם עדיין לא זכו באליפות ויש קצת “תחרות” אז לך תדע, אולי סוף סוף יגיעו מרוכזים.

כל המשחקים יהיו ביום שלשי 11 באפריל או שחלק ביום רביעי?

ענף א’ של הדרך לגמר:
ריאל מדריד
ליברפול
מנצ’סטר סיטי
באיירן מינכן
פסז’
צ’לסי
דורטמונד
לייפציג

ענף ב’ של הדרך לגמר:
פרנקפורט
ברוז’
פורטו
אינטר
מילאן
טוטנהאם
בנפיקה
נאפולי

אם לא הייתי יודע שאופ"א זה ארגון הגון ומקצועי, הייתי חושד.

שלישי ורביעי בכל פעם 2 משחקים במקביל.

ומי כל פעם?

נראה כמו הטורניר הבא שימציאו לסופרקאפ האירופי

רשמתי בפורום של ריאל מדריד שהיה זורם לי גמר של נאפולי-בנפיקה, מעין שיחזור של 2004 (פורטו-מונאקו), אבל זה לא ייקרה. אין ספק שאני קצת מעקם גבה כשאני חושב שאחת מבין מילאן/אינטר/נאפולי/בנפיקה תהיה בגמר כאשר בצד השני ‘כביכול’ מדובר באריות של אירופה. מישהו פה זרק עקיצה על אופ"א ואני אצטרף ואגיד שעם כל מה קורה בפיפ’‘א ואופ’'א והרצון רק לדחוף עוד משחקים ולצרף עוד נבחרות שבחיים לא שמענו עליהן לטורנירים (כמובן שגם זה לא יעזור לישראל :stuck_out_tongue_winking_eye:) והכל למען השיוויון וההגינות או מה שזה לא יהיה, אני לא מופתע מההגרלה…

ובנימה יותר רצינית, אני קצת פחות מתרגש מהמפעל הזה וחושב שהגיע הזמן לריענון כלשהו. מרגש קצת לראות מה נאפולי ובנפיקה יעשו, אבל פחות מרגש לראות שוב את ריאל צ’לסי, או ריאל סיטי.

דעתכם?