ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

ההיגיון אומר שזה אמור להיות בעייתי, אבל באופן מוזר השחקנים שמשחקים הכי הרבה אצל קלופ וכמעט בלי רוטציה הם השחקנים שהכי פחות נפצעים, 2 המגינים, ואן דייק, סלאח, מאנה, פאביניו והנדרסון בנוסף ל ווינאלדום שכבר עזב שיחקו ושיחקו וכמעט ולא נפצעו, כמעט תמיד היו כשירים, שחקנים שהגיעו והיה ידוע שהם בעיתיים מבחינת פציעות הם אלה שנפצעים והרבה יותר ממה שנפצעו לפני ההגעה, קייטה, טיאגו, קונאטה ו צ’מברליין כדוגמא.

בקיצור, יש שחקנים שכמעט ולא נפצעים ושחקנים שהיו ידועים כפציעים לפני שהגיעו ונפצעים כל הזמן.

ליברפול קיבלה את מנצ’סטר יונייטד בהזמנה, תעשה לי טובה. איך שפיארת אותה - כאילו אנחנו בימי פרגי ואין כניסה לאולד טראפורד. כן את הגול של מוחמד סלאח נגד מנצ’סטר סיטי אני זוכר היטב. הוא מאכזב מאוד. יש הרבה דברים שהם גבוליים או נתונים לפרשנות ואתה ישר מכריז ‘הכי טוב בעולם’ או ‘הכי טובים בעולם’. לא אמרתי אגב שוואן דייק שחקן גמור אלא שמעשע לראות אותו נאלץ לעשות התאמות ולהתמודד אולי בפעם הראשונה בתקופתו במועדון עם קבוצה לא טובה\בפורמה חרבנא (כי ב-2020-21 שהייתה עונה מהגיהנום הוא היה פצוע). אותה עונה שבאמת הייתה נהדרת הסתיימה בידיים ריקות ועל כן קשה לי להבין איך ליברפול נראית מאוד שבעה וחסרת חיים. זה קרה בכל המשחקים. זה לא שהיא לקחה טריליון אליפויות ליגה כמו יובנטוס וזה משעמם, הישגית כמו ברצלונה של פפ גווארדיולה או יונייטד בתור הזהב שלה בפרמיירליג. אני גם חושב שהיא המועמדת הבכירה לסיים במקום השני.

טרנט יבשל גם העונה את ה-15 שלו ואולי מעבר, זה די ברור. הבעיה האמיתית היא שבהגנה הוא כמו דנילו. ואני עוד הייתי פחות ביקורתי לגביו בגול של ויניסיוס בגמר כי זה לעתים קורה. אבל הוא לא אגרסיבי, חסר ביטחון, לעתים אפילו הולך. הוא משחק כבר הרבה זמן, אוטוטו 250 משחקים, כמה הוא באמת-באמת-באמת השתפר בהגנה? כמובן שזה סיכון שתמיד צריך לקחת אבל קצת שיפור. מרסלו כן השתפר בהגנה בזמנו.

יונייטד ואברטון בחוץ זה אף פעם לא בהזמנה ואף פעם לא משחק קל, בנוסף שמול יונייטד עלינו עם 5 שחקנים שביום רגיל לא היו פותחים בהרכב ובלי ספסל בכלל.
אבל שוב, מדובר במשחקים קשים מאוד, האליפות הקודמת שאיבדנו על הפרש נקודה זה קרה בגלל תוצאות תיקו מול יונייטד ואברטון סופר חלשות בליגה, אבל מגיע המשחק מול ליברפול והן פתאום הופכות לאריה.

לפי פרשנות שלך איזה קבוצה הייתה הגנתית יותר טובה מליברפול של עונה שעברה ?

ליברפול לא משחקת כמו קבוצה שבעה, היא משחקת כמו קבוצה פצועה וחבולה שאיבדה את הביטחון. אחרי שהפצועים יחזרו נחזור להיראות כמו קבוצה של קלופ, בכל עונה יש את התקופה הזאת שכלום לא הולך, אצל ליברפול זה קרה בתחילת העונה.

מתי ואיפה מפרסמים סגל רשמי למשחק ליגת האלופות?

למשל הסגל של פריז לסמי עופר

לא כל הקבוצות מבצעות את זה, אבל בד"כ אני מוצא את זה בחשבון הטוויטר הרשמי של הקבוצה.

מאטיפ משאיר את ליברפול בחיים בליגת האלופות עם שער בדקה ה 90 מול אייאקס, שליטה מוחלטת של ליברפול בכדורי הגובה בסוף מביא את הניצחון.

ליברפול שלי נראתה יותר טוב עם החזרה של מאטיפ וטיאגו, אבל עדיין זה לא זה, אבל לפחות הפצועים חוזרים ונכנסים לאו לאט לכושר.

עכשיו 2 משחקים יחסית קלים מול הסקוטים שאמורים לשים אותנו בעמדה טובה לקראת 2 המחזורים האחרונים.

התופעה מתפשטת:

אתמול נשדד הבית של מולר בזמן שבאיירן שדדה את המשחק מול בארסה.

https://twitter.com/i/status/1570151308514177024

אומנם פריז בסוף הייתה עדיפה בכמעט כל פרמטר, אבל וואלה הקבוצה הישראלית לא באה להתקפל כמו כדור ולחטוף מכות. כל הכבוד לחיפה!

https://twitter.com/LeZigmou/status/1570145688167780352?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1570145688167780352|twgr^|twcon^s1_&ref_url=

בשנה שעברה בנפיקה הדיחה את בארסה המתחדשת של צ׳אבי.
נכון שזה היה בעיקר בגלל התוצאה במשחק הראשון שהיה עדיין תחת קומאן, אבל אלו עדיין בארסה ובנפיקה.

בנפיקה מתחילה להסתמן כ״סביליה״ של פורטוגל? כלומר, קבוצת דרג ביניים חזקה שעושה צרות לגדולות ואסור לקחת אותה בקלות ראש?

לא הבנתי, מקום רביעי הולך לליגה האירופית …?

לא, מקום שלישי הולך.
כרגע יובנטוס שלישית

נראה לי זו הייתה עקיצה סרקסטית…

אל תסחף, אני יודע שמקום שלישי הולך.
הכוונה היתה שבסוף חיפה יסיימו מקום 3.

איך חבר אמר לי אתמול, למכבי חיפה יש סיכוי, אולי, למקוה רביעי…

בשקט בשקט הסיפור של קלאב ברוז’ באמת אדיר
לא רק שהיא ראשונה בבית שלה עם 10 נק’ ועדיין לא הפסידה משחק היא גם לא ספגה שער, מאזן שערים של 0-7

נראה שלאתלטיקו ממש לא בא על הליגה האירופית ורואים את זה

מגיע להם

2 פוסטים אוחדו לנושא קיים: תקשורת שדרנים וערוצי ספורט