מחזור 21: מנצחים את ויאריאל 1:0 במשחק קשה (פדרי)

הסגל של צ’אבי -

דמבלה ובוסקטס - בחוץ עקב פציעות.

כל השאר, בנוהל.

הסגל של קיקה סטיין -

ג’רארד מורנו נפצע שוב, וייעדר מהמשחק מחר.

ויאריאל בבעיה כרגע. ג’רארד מורנו מאוד חשוב לחלק ההתקפי, הקישור שלהם מתקשה מול לחץ גבוה (קרסו מול אלצ’ה של מאצ’ין) ובכללי עם ירידה באינטנסיביות. בכל זאת, עדיין מסתובב לי בראש המשחק ההוא מול בטיס בו פירפו נראה כמו גרסא משודרגת של ג’ורדי אלבה, ועל כן הכל יכול לקרות במשחק שהוא על הנייר מוקש, וכל זה לפני יונייטד.

קיקה סטיין לדעתי יעבה את המרכז כדי להתמודד עם הקישור הלוחץ של בארסה, בנוסף לעובדה שגם ככה מורנו בחוץ אז האלטרנטיבות לא בהכרח עדיפות על עוד קשר בנוסף לפארחו, באאנה וקוקלן.

בכל מקרה, מהרבה סיבות, זה זמן אידאלי עבור בארסה לפגוש את ויריאל בלה סרמיקה. יש לציין שיש לי שני שחקני ויאריאל בפנטזי, אז הסיכויים לטובת בארסה בכל מקרה.

ההרכב של צ’אבי -

קסייה תופס את מקומו של בוסקטס הפצוע באונסה דה גאבי.

כל השאר? כרגיל.

שימו לב לאראוחו וגאבי, שבטח ינסו לקבל צהובים היום, כדי לאפס אותם מול קאדיס במחזור הבא.

ההרכב של ויאריאל -

ידעתי שמשחק טוב של קסייה מול קבוצה חצי מקצוענית יבוא בעוכרינו. תתכוננו לאבד נקודות.

רגע, אתה לא חושב שאפשר לנצח את ויאריאל ב 10 שחקנים? הם הצליחו להפסיד לאלצ’ה אפילו.

גול של 2010/11.

יופי של לחץ. אני נהנה בינתיים

אחלה מחצית. מה העניין עם הצהובים?

אראוחו מוצהב, וייעדר מול קאדיס בבית. עכשיו שגם גאבי יעשה כמוהו.

ההגנה של ברצלונה לא במיטבה היום, ביחס למה שהתרגלנו, ואילולא עקימות לא ברורה של מוראלס, לא בטוח שהיינו יורדים למחצית ביתרון. קונדה וכריסטנסן צריכים להתעורר במחצית השנייה.

לבנדובסקי קצת מדאיג אותי בענייני הפיניש, ביחס אליו - 2 החטאות ממש לא רגילות בשבילו, במיוחד הראשונה (ממסירה ענקית של פדרי). אבל מה שמדהים בו, זה שהוא ממש לא “רק” חלוץ מטרה ברמה מטורפת, אלא גם עוזר לנהל את המשחק, פותח את המגרש גם לצדדים, ומחלק מסירות יפיפיות, כולל אחת לבאלדה (שהשמיד ציפורים), ואחת שהפכה לבישול.

קסייה מכסה המון המון על באלדה במחצית הראשונה, ואיכשהו הצליח לנצח את צ’וקואזה בתחרות ריצה. רק על זה מגיע לו צל"ש.

ההגנה דווקא התחילה חזק כרגיל ולקראת סוף המחצית היו כמה דקות של הפקרות.

אני כל כך אוהב את אראוחו… לא הרגשתי ככה כלפי שחקן מאז צ’אבי.

אם הוא לא הופך לקפטן בשנה הבאה זה ביזיון.

RFA היום -

d899359d-1951-4abb-9fee-c853d478c461_text

אם למישהו עוד היה ספק, הבחור הוכיח היום את הפאקינג אראוחיותו במלואה. איזה בלם ענק, איזה שחקן עצום. לא יודע מי זה שמצא אותו רועה בערבות אורוגוואי, אבל הוא צריך לקבל את כל ההעלאות והבונוסים האפשריים.

תנו לו את סרט הקפטן. כל דבר פחות מזה יהיה טמטום.

העובדה שלברצלונה אין שחקני ספסל בכושר, או כאלו שנספרים על ידי צ’אבי, מדאיגה אותי מאוד, במיוחד לקראת יונייטד. פאטי מחוק, פראן קבור, אריק נעדר, וזה עוד בהגנה ובהתקפה, בהן יש תחליפים. על הנייר. בקישור, בהיעדר בוסקטס, אין אפילו את זה. מתישהו אפילו רוח הנעורים של פדרי ופרנקי, ומה שלא יהיה שגאבי אוכל, ייגמרו. ואז מה?

יאללה ליונייטד.

הנה מה שמוזר,

בארסה יודעת בדיוק מה לעשות כשהיא בלי הכדור, לחץ נכון, חיפוי נכון של ההגנה ושל הקישור על המגנים, אבל ברגע שמשיגים את הכדור אין כל כך הרבה רעיונות איך לייצר גול או אפילו בעיטה או אפילו לקדם את הכדור. ואין קשר לדמבלה הוא רק מייצר בעזרת כשרון ודריבל יתרון מספרי.

ואז אני במלכוד, כשהכדור אצל היריבה בארסה נראית טוב אבל לא ככה כובשים שערים, וכשהכדור ברגלים של בארסה אין לה מושג איך לקדם אותו - וגם ככה לא כובשים שערים, כך שהמצב ההגיוני ביותר הוא תיקו בכל משחק. אין לי מושג למה ואיך אנחנו מנצחים פעם אחר פעם.

לא יודע. היו 3 החמצות של לבנדובסקי, ואחת של ראפיניה, מול אחת ההגנות הטובות בליגה, ואחת מקבוצות הבית הטובות בליגה. אפשר וצריך עוד להשתפר, אין ספק, אבל זה לא ברור מאליו.

תגידו איך ברצלונה השיגה אחד כמו אראוחו. הוא הגיע שברתומאו היה נשיא ובזול. כאילו הוא יושב בבית שלו עכשיו ובעצמו לא מבין את זה…

אמנם פער 11 נק׳ אבל הסיפור הזה שאנחנו לא יודעים לגמור משחקים קצת מטריד.
מצד שני, אני בהחלט רואה גרף שיפור ואפשר לקוות שזה אחד הדברים שישתפרו בהמשך.

נ.ב. תבדקו מי נפצע ונעדר בתקופת הצמפיונס הדחוסה שהודחנו ותבינו למה הודחנו.

אני לא סופר שערים ו/או הצלות, אני סופר בעיטות. ואין לנו מהדבר הזה הרבה כשזה תנאי די הכרחי לקבוצה איכותית. צריך הרבה מצבים ואנחנו לא שם.

כמה שכדורגל זה משחק מוזר. אתה מוציא 50 מיליון על חלוץ חדש ו50 מיליון על בלם חדש, ובסוף אתה מנצח כל משחק מ1-0 של ילד שעלה 5 מיליון והבלם הכי טוב שלך בכלל הוא ילד אחר שעלה 5 מיליון.

אני מרוצה מהיכולת , והיה משחק מעניין. ויאריאל נתנה פייט, אבל הנצחון מוצדק. הגענו ליותר מצבים מהם.
לבנדובסקי מתחיל להדאיג גם אותי, 2 משחקים בלי כיבוש למרות שהגיע לכמה וכמה מצבים. היום ספרתי לו 5 מצבים מצוינים.
אראוחו בדרך להיות פויול, רק שימשיך ולא ייפצע.
אני מת על פרנקי. עונה אדירה שלו. לא מחמיאים לו מספיק, רוב המחמאות הולכות לפדרי ולגאבי. אבל פרנקי תורם המון גם בהגנה וגם בהתקפה, הוא מעולה.
קסיה בעבודת גרזן לא רעה, אני מקבל בהבנה 0 תרומה להתקפה. בכל זאת, זה לא בוסקטס.
צ’אבי שוב עם חילופים רק בדקה ה 80, וגם לא ניצל את כולם. יתרון שברירי, אני מבין, אבל יש עוד הרבה משחקים לפנינו ונראה היה שפדרי וגאבי נופלים מהרגליים בסוף. למה להחליף את קסיה דווקא?

אתה יודע למי עוד יש 4 צהובים ? לצ’אבי. גם הוא בסכנת השעיה. מאמן לא מנוסה , היה צריך להוציא צהוב בשביל הרוטציה מול קאדיז. :grinning:

זה כי ברטומיאו לא התערב בהעברות של 2 מיליון עבור בארסה ב’. אנשי מקצוע סגרו את ההעברות האלה. אני מקווה שהסקאוט שגילה אותו ומישהו שהחליט להביא אותו עדיין בקבוצה.

אראוחו היה פצוע והודחנו בגלל שפסלו שער חוקי של פאטי. VAR בודק הכל אעלק.

אני סופר מצבים להבקעה. נגיד אני סופר את המסירה הרשלנית של לבנדובסקי כשהיה צריך לתת פס קטן לגול בטוח, ולא סופר כמה בעיטות רעות ממצב קשה של ויאריאל.
זה סובייקטיבי כמובן, אבל לדעתי היה לנו יותר מצבים, למרות שלויאריאל היו יותר בעיטות, 11 מול 6. הם בעטו 2 דרדל’ה למסגרת, אנחנו בעטנו 4 פעמים למסגרת.

לפראן.

RFA לגמרי תחליף פויול, חייב לגדל תלתלים. אם ימשיך ככה, רק עצם נוכחותו כבר תשפיע על שחקני היריבה שיחפשו להעיף את הכדור לפני שהוא מיירט אותם. היה חייב לקבל MOTM למרות שפדרי היה שובר השיוויון.
מאוד אוהב את פרנקי כשהוא בזון. הייתי רוצה לראות ממנו עוד ריצות קדימה ויותר מעורבות במשחק ההתקפה בעיקר כי הוא הראה יכולת לשים כדור ברשת רק לפני 2 עונות.