ברצלונה מודל 21/22 - סגל, טקטיקה וכל זה

קצת אירוני שאתה “שורף” את קומאן על זה שהוא שרף שחקן על סמך שמועה כשבעצם זה הכל אה נו… שמועה…

סתם זה הצחיק אותי אז הרגשתי צורך להגיב, מוזמנים להתעלם.
שבת שלום ובהצלחה לכולנו בליגה :slight_smile:

כי יש עניין של הקצנה.
לגבי היכולת של מסי יש הסכמה ולגבי זה של ריקי אין הסכמה, לפחות לא באותה רמה.
לגבי מסי יש קונצנזוס, לגבי ריקי אין, עובדה!

דרך אגב, יותר העיליתי שאלה מהבעתי דעה. לא טענתי שלא מגיעות לריקי דקות, רק שאלתי אם יכול להיות שיש לזה סיבה מקצועית שלא נראית בעין כמו כושר גופני או מיקום.
את הריב עם קומאן לא הכרתי, בהחלט יכולה להיות סיבה לזה. הנה בבקשה.
דיון לא חייב להיות שאני מביע דעה, ומקצין אותה עם הזמן ודבק בה.
דיון יכול להיות גם על נושא שאין לי רגשות חזקים לגביו. אני לא מתבצר פה מאחורי איזו עמדה אנטי ריקי, רק מכל הדיבוריפ עליו לא ראיתי דעה ביקורתית אחת שטוענת שאולי יש משהו בשחקן שאתם מפספסים, רק מה שהמאמן מפספס, ועד ההודעה על הריב עם קומאן כל מה שידענו זה שקומאן שלא חושש לתת דקות לצעירים לא נותן לו ורוצה שהוא יעזוב.

בכל אופן, הטרלה זו לא. גם אם הייתי עומד מאחורי הדעה שריקי גרוע, לטעון זאת על שחקן מחליף בברסה כל כך גרועה לא שווה ערך ללטעון שמסי גרוע.

לא זוכר אם הגבתי על זה, אבל אתה צודק ומאז ההודעה שלך לא כתבתי 3 מאמנים שונים.

לא רשמי.
גם ספורט וגם מונדו כותבים שינסו לרשום אותם מחר, כאשר ספורט טוען שהדדליין למשחק מול סוסיידד הוא 19:55 ביום ראשון. ( 5 דקות לפני הפתיחה? תמוה בעיניי)
הסגלים יתפרסמו קודם, לדעתי זה יהיה רמז עבה מאוד.

העיקר בריקינג סמילי אש… :slight_smile:

זה הבן אדם.

סוף העונה הוא יבוא ויגיד שהוא נכשל כי חוליית התקפה של ממפיס, גריזמן, קוטיניו, דמבלה, פאטי, אגוארו ובריית’וייט היא לא התקפה שאפשר להביא איתה תארים.

יש הצעות. ברצלונה נתנה אוקיי. דון מרטין טוען שהוא רוצה להתחרות על חולצת ההרכב…

ועכשיו זה רישמי:

אני לא יעשה קליק בייט בריקיניג סמילי אש:

https://twitter.com/barcacentre/status/1426482803252858884

תודה לך פיקה!
https://twitter.com/barcacentre/status/1426482962107965442

שימו לב:

https://twitter.com/barcacentre/status/1426502287178887169

האתר הרשמי מספק גם כמה פרטים על המחירים של אלה שעזבו, וגם אומר שבוסקטס ואלבה לגמרי בעניין.

כל הכבוד לפיקה. הלוואי ואחרים היו נוהגים כמוהו.

האמת סרגי רוברטו אמר שהוא ממתין להארכת חוזה בשכר מופחת… :rofl: :rofl: :rofl:

https://twitter.com/barcacentre/status/1426504632591867906/photo/1

לא להרוג את השליח בבקשה :stuck_out_tongue:

הוא גם אמר שעכשיו שמסי לא בקבוצה, הם צריכים ללחוץ יותר, כדי לכפר על זה שאין שחקן של 40 גולים בעונה.

מזל שיש להם עכשיו סיבה לעשות זה.

אני לא רוצה להשמע מניאק יותר מידי, אבל חוץ מפיקה שלדעתי כבר מזמן הסכים להוריד בשכר שלו. הייתי אומר שרובם עושים את זה מאוחר מידי.

רוברטו יודע שהוא לא ירויח סכום כזה בשום מועדון אחר וספק אם מועדונים בכירים עומדים בתור בשבילו. לקבל עוד שנתיים במעודון בשכר טוב זה לא עסקה רעה בשבילו.

תקראו לי ציניקן כמה שאתם רוצים, אבל השריקות בוז לאומטיטי עשו את שלהם. הם יודעים שהיה קרוב לשלושים אלף אנשים מחר ופוחדים משריקות הבוז שלהם.

צריך להפריד בין אומטיטי וכל השאר.
לא אשמתם של השחקנים שהם חתמו על חוזה גבוה, שפתאום מבקשים מהם לקצץ. גם אני הייתי שוקל ברצינות אם להסכים לקיצוץ בשכר לו החברה בה אני עובד הייתה בקשיים.
אבל בשום פנים ואופן לא הייתי זורק זיין בעבודה, וכך גם נהגו כל השחקנים פרט לאומטיטי.
אם הייתי באיצטדיון בגאמפר, גם אני הייתי שורק לאומטיטי. לא הייתי שורק לכל השאר, בטח לא לסרג’י רוברטו.
אפילו לגריזמן, שאני לא סובל על המגרש, לא הייתי שורק.

השריקות לרוברטו זה בכלל לא ברור - הוא לא בין המרוויחים הגדולים ביותר, מקום טוב באמצע. הוא לא מצדיק את המשכורת שלו, אבל כך כמעט כל הסגל.

אני לא שונא את רוברטו. ואני לא אוהב בדרך כלל ששורקים בוז לשחקנים (חוץ מאומטיטי שזה מצווה) אבל הם יודעים את המצב הכלכלי הנוכחי של ברצלונה שנגרם לא מעט בגלל השכר שלהם, לא מאשים אף שחקן בזה חוץ מברתומאו . פיאניץ (ותעשה לי טובה דימטרי פיאניץ יודע 10000 אחוז שהוא לא שווה 16 מיליון אירו אפילו בשיא הקרירה שלו ) אז אוקי לגטימי הם חגגו על התחת של ברתומאו ושלנו. כנראה שזה מגיע לנו לקבל את זה. זה העונש על ברתומאו, אבל כל אחד אמור לדעת מתישהוא שהחגיגה נגמרת והגיע הזמן לחזור למציאות. אף אחד לא אומר להם לעבוד בחינם או לקבל שכר מיינמום. גורדי אלבה עדיין יהיה לו כסף לממן את המוניות של ברצלונה גם בעוד 1000 שנה עם השכר המקוצץ שלו. מבטיח לך שהשכר שלהם עדיין נוצץ.

אבל הם עשו אותה קשים להשגה וחלקם נאחז בקרנות המזבח, ועכשיו אוקי אחרי שמסי עזב . וייממה לפני המשחק הראשון אז הם מרימים דגל לבן ומסכימים. אז אני לא מתרשם מהם (חוץ מפיקה)… במקרה הזה, אני לא יודע אם המשפט מוטב מאוחר מאשר אף פעם, זה מספיק לי לכבד אותם.

גם מחוץ לכדורגל , שמקום העובדה שלך בקשיים ועומד לפני פשיטת רגל, בהנחה שאתה רוצה להמשיך באותו מקום, אז עובדים בד"כ מסכימים לקיצוץ בשכר. הבקשה לקיצוץ שכר בגלל משבר כלכלי זה לא אירוע נדיר או משהו שקורה פעם ראשונה.

הסיבה שמסי עזב היא גם אותה סיבה שהושפלנו בשנים האחרונות מול רומא, ליברפול ובאיירן. במשך שנים התעמרנו בריקי או בכל אחד שהראה פיפס של מחויבות למועדון, והעדפנו על פניהם את כל האומטיטים והפיאניצ’ים. אפילו שחקני הבית שנשארו פה הם רק אלה שקיבלו חוזים שמנים ו"עשו טובה למועדון שהסכימו לדחות חלק מהשכר" בזמן הקורונה.

המועדון צריך לשנות גישה, ולחפש להיפרד מרוברטו, בוסקטס ואלבה. בדיוק כמו מאומטיטי, פיאניץ’, בריית’וייט ולנגלה. הם כולם מביישים את סמל הקפטן. לחשוב שלפני עשור היו לנו דמויות כמו פויול, צ’אבי, אנדרס ומסי.

מוחה בתוקף על הרמיזה הזאת.

לא הבנתי מה אתה רוצה משכיר חרב כמו פיאניץ’ (או קוטיניו, או דמבלה, או גריזמן או מי שזה לא יהיה.)
הוצעה לו משכורת גבוה יותר מהמקום הקודם שלו, הוא הסכים לעבור. הוא לא החרים אימונים, לא נחר על הדשא, לא עשה שום דבר לא מקצועי. למה לו להוריד שכר עבור המועדון שלא רוצה אותו?
לפי השמועות, הוא הסכים לרדת לשכר של 10M ברוטו כדי לחזור ליובה. כל הכבוד לו אם זה יקרה. הוא מוכן לרדת בשכר עבור המועדון שלו, ולא מוכן לרדת בשכר עבור ברצלונה.
כנ"ל לגבי גריזמן ואתלטיקו.

ורק שיהיה ברור - אני לגמרי איתך שהאשם העיקרי הוא ברטומיאו.
אני מאוד אכעס על שחקנים שברצלונה זה הבית שלהם. אם בוסקטס או אלבה לא יסכימו להורדה, אני אכעס עליהם. בגלל זה אני כועס על מוריבה.
אם קוטיניו או דמבלה לא יסכימו, אני אבין זאת. שכירי חרב. ואני מקווה שלפורטה ימצא דרך לדפוק אותם לטובת ברצלונה, כי אין לי רגשות כלפיהם. איתם זה הכל ביזנס, לא כמו עם שחקני הבית.

לגבי הטיימינג, אתה צריך לבוא בטענות ללפורטה. הוא שידר שהכל טוב עד לפני שבוע, ולא השכיל להגיע להסכמים עם השחקנים קודם. עד הרגע האחרון הוא חשב שמסי יעבור גם ככה ויש לו זמן למו"מ עם יתר השחקנים. זאת טעות שלו, לא של השחקנים.

אם הם היו מסכימים לקצץ אני חושב שאפשר היה להחתים את מסי, זה מה שלאפורטה רמז במסיבת העיתונאים. המשא ומתן עם השחקנים אם אני לא טועה נמשך במקביל למשא ומתן עם מסי והם ידעו טוב מאוד שאם הם לא יקצצו זה עלול להעמיד את האפשרות שמסי ישאר בסכנה. תקן אותי אם אני טועה פה.

אני לא רוצה כלום משכיר חרב, והאכזבה שלי בעיקר זה משחקני בית. כתבתי את זה. אבל גם “שכיר חרב” רצוי שיגלה רגישות למקום העבודה שלו.

תפריד בין רגשות של אכזבה מרגשות של כעס ושינאה. אומטיטי דמבלה ומוריבה שיכים לקבוצה השנייה.

פיאניץ לפני ברסה היה קשר מצוין.
אין לי יותר מידי מה להגיד על הרמה שלו כי כולנו מכירים אותו. בפיפא 20 דורג 86, ובפיפא 21 דורג 85. (עבר לברסה עם רייטינג של 85).
ולא, אני לא מודד ככה שחקנים, סתם נעזר בזה לחיזוק הטענה. מי שמעדיף יכול לדלג על השורה הזו.

על גבו עשו קומבינה ופשוט דפקו לו את הקריירה.

תלוי מה קיבלת ממקום העבודה.
וואלה אם הייתי מתקבל למקום עבודה נוצץ שהיה דופק לי את כל העתיד לא בטוח בכלל שהייתי מוותר על אחוזים מהמשכורת כדי להציל אותו. הייתי לוקח מהם כל שקל שהייתי יכול.

נאמנות זה דו צדדי ועם איך שברסה התייחסו לפיאניץ׳ לא מגיע להם שום דבר ממנו.

בהחלטה אגואיסטית ברטומאו וקומאן הרסו לפיאניץ
את העתיד ואת החוזה הבא, אני בהחלט עומד מאחורי ההחלטה שלו לא לוותר על החוזה הנוכחי כי את החוזה הבא הוא כבר איבד בגלל ייבוש לא מוצדק על הספסל.

שוב צריך להסתכל על זה בבחינה רחבה.
מי זה אותו שכיר חרב? שחקן שקיבל מכם משהו או שחקן שרק דפקתם.
אני יכול להבין את התלונות למוריבה, לא לפיאניץ׳

תסביר לי מה זה סותר את מה שכתבתי. הוא לא שווה 16 מיליון אירו נטו. אין סרט שיש קבוצה אחת בעולם חוץ מברצלונה שהיתה מסכימה לזה.