פרמייר ליג 24/25 :: פעם למעלה פעם למטה

אם סיטי תמשיך בשלה (תזכה באליפות באנגליה, תגיע לשלבים מאוחרים באלופות וכו וכו) אז זה אומר שסיטי יותר גדולה מהשחקנים שלה ופפ מאמן ביקום משלו או שכל ההייפ על רודרי היה לא יותר מPR ממש ממש מוצלח (לא מוריד מזה שהוא בהחלט שחקן טוב)?

לא חושב שפפ עוד צריך הוכחות אבל את הטענה שלך יהיה קשה להוכיח כי אני מהמר שהם יביאו קשר אחורי ASAP בטריליון פאונד.

אני מניח שהבנת שהטענה שלי היא שרודרי נופח מעבר לכל פרופורציה.
אם סיטי תביא קשר אחורי אחר שיעשה את העבודה אז זה רק מוכיח שרודרי הוא לא החייזר שעושים ממנו.

זה שמסי היה שחקן גדול מנע משחקנים אחרים להיות מצויינים ולזכות בתארים?

עתידות: דה בריינה יפצע פציעה ממושכת או 2 העונה. סיטי תפסיד את האליפות. ויכוח אינסופי פה בפורום על האם זה בגלל רודרי שאיתו אף פעם סיטי לא הפסידה אליפות או אפילו משחק, או שמא דה בריינה.

איך טיטי אומר - זה ששחקן מעולה, לא אומר שהוא לא יכול להיות אוברייטד.

(סתם, על מי אני עובד. סיטי לוקחת אליפות גם השנה)

דה בריינה נפצע לשלושת רבעי עונה כל עונה וסיטי לוקחת אליפות גם בלעדיו. הוא פשוט חוזר לאיזה שלושה משחקים בסוף כך שכל מי שלא עוקב שוכח.
איך אמרו פעם על וויין רוני - מבין השחקנים הטובים הוא עובד הכי קשה, ומבין השחקנים שעובדים קשה הוא הכי טוב. אז דה בריינה מבין השחקנים הטובים הכי אוברייטד ומבין האוברייטדים הוא הכי טוב.

עד שהוא חזר עונה שעברה המצב של סיטי לא היה משהו, מאז שחזר לא הפסיקו לנצח.

זה לא שהוא ניצח לבד אבל הוא היה ממש חסר לסיטי וזה נראה כל משחק, רודרי יכאב להם לא פחות, יש להם מחליפים ראויים לבלגי והם סבלו לרודרי אין להם מחליפים בכלל, כנראה שפפ יזיז אחד מהגנת הטרליון דולר שלו לשחק קשר אחורי, אופתע מאוד אם יבנה על קובאצ’יץ’ כקבוע, מבחינת הנעת הכדור מאחורה ברנרדו סילבה יטפל בבעיה לבד אם צריך.

יהיה אדיר, היסטורי ומדהים רודרי ככל שיהיה, מעולם קשר אחורי לא זכה לכל כך הרבה קרדיט מהתקשורת. וכולם יודעים שסיכויים בכדור הזהב זה לפי היחס בתקשורת, אחרת שחקנים הישגיים היו מקבלים הרבה יותר קרדיט במהלך השנים.

התקשורת מריצה את רודרי לכדור זהב רק כי כל שאר המועמדים מריאל (והמרכזי שבהם הוא ויניסיוס אז בכלל)

ואחרי זה מטיפים לנו שלאוהדי ברצלונה יש ריגשי נחיתות…

דרך אגב מארקה כבר דיוחה שויני קיבל הודעה שהוא זכה בפרס…

https://x.com/MadridXtra/status/1838339270781669625

כנראה שלא דופקים אותכם

זה שאנחנו פרנואידים לא אומר שלא רודפים אותנו.

רק זה חסר לנו, שיקבל פרס על ההתנהגות המופתית והאגו יפרק לנו את חדר ההלבשה.

הייתי אומר שגם קרבאחל בגבולות הקונצנזוס אחרי עונת שיא.

להיפך, זה ממש לא רגשי נחיתות, אני אדבר בשם עצמי ולא אבצע הכללות, אני יודע שריאל המועדון הכי גדול בעולם, אני יודע אחרי העונה הקודמת למי מגיע כדור זהב, אני גם יודע לכמה גירודים גורם פלורנטינו לכל מני ראשי פיפות ואופאות למינהן.

אני לא נכנס לריב או סיכסוך, אבל אי אפשר להגיד “אנחנו מלכי אירופה” אבל בנשימה השניה להגחיך את המצב ולהתלונן שהתקשורת העולמית עושה קונספרציה נגד שחקנים של ריאל. בטח שבאותו יום המארקה מדוחת שויני כבר קיבל את ההודעה על הזכיה שלו.

ואם אפשר, אז בבקשה לא לבוא אלינו בטענות שאנחנו “רותחים” על השיפוט בפעם הבאה.

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. או שאתם מלכי אירופה או שרודפים אחריכם …

ומה שמעצבן, אוקי ויני זכה במה שמגיע לו, אבל רודרי שחקן מספיק טוב בשביל לקבל מועמד לכדור הזהב בלי קונספרציה…

מה קשור ריב? לא כל שיחה היא סכסוך, הכל בסדר.
מעולם לא טענתי שהשיפוט בספרד הוא אנטי ריאל, הוא פשוט אנטי כדורגל.
אבל כן, בגלל שריאל כזאת גדולה היא מעוררת אנטגוניזם אצל אנשים שחלקם בעמדות מפתח. זה לא סוד שאופא ופלורנטינו לא חברים וזה לא מופרך להגיד שהם ינסו ככל שיוכלו להצניע (to humble, עברית זו שפה מוזרה) אותו.
ולמרות כל זה, עדיין, ריאל מועדון גדול יותר.
כדי להיות ראוי לשרשור הנוחכי ולא להיות חלק מטרנספר לפתע:
רודרי שחקן מעולה, קשר אחורי מחונן, לא חושב שהוא אמור להיות מועמד לכדור הזהב, בטח לא בטופ 3 והפציעה, המאוד מצערת שלו (אני לא מאחל לאף אחד להיפצע), לדעתי, תוכיח שהוא לא “הקשר האחורי הכי טוב בהיסטוריה וסיטי לא תנצח משחק בלעדיו”
כמובן בהקצנה…

הכוונה שלי היתה שעם כל אוברייטדיותו של רודרי (בעיני), עדיין יהיה לסיטי קשה להסתדר בלי שניהם. כמו שקרה עונה שעברה. כמובן שבמציאות פפ יהפוך את אקנג׳י לקש״א הטוב בתולדות הפרמיירליג או משהו.

לא הבנתי מה מטרת ההודעה למעט הטרלה אבל שיהיה, זורם איתך. ויניסיוס ג’ו’ניור סופג פה ושם ביקורות במארקה וב-AS על ההתנהלות שלו אבל לאף אחד אין ספק שהתקשורת במדריד היא מעין כתבי חצר עבורו וכן עבור המועדון. וזה לא שונה באף מקום אחר. אני לא חושב שזה שחור או לבן לגביו. הוא סובל מהצקות מהאצטדיונים ומפאולים מכוערים אבל הוא גם לא מסוגל לשלוט בעצמו וכמובן מתגרה.

רודרי מועמד ראוי לפרס, לא רוצה לשים כאן שוב את הדוגמא של לוקה מודריץ’ ב-2018, אבל ויניסיוס זוכה ראוי ממנו.

אתה יכול, אתם יכולים להתלונן על השופטים כמה שבא לכם. הזווית שלי אחרי אתמול היא ששחקני ריאל מדריד מתעסקים בקקה וחבל. בין אם זה חמור מאוד כמו אנדריק ו-ויניסיוס ובין אם זה כמו ג’וד בלינגהאם שעשו את זה יותר ‘לייט’. שחקנים לא יכולים להיות כמו אוהדים והם חייבים לשלוט בתסכול שלהם גם אם השופט מעצבן ובטח אם אלו החוקים החדשים [והמטומטמים].

השורה התחתונה היא שבפורום מותר לכם לכתוב הכל ולהגיד הכל ולהתלונן עד אין קץ ולנו אסור, כאילו תדמית אנדרדוג כזו ולא כי ריאל זכתה בצ’מפיונס אין קשר אלא כי זה הפורום של גיא והוא מדרידיסטה ולא פעיל איזה שנתיים כביכול ויש כאן הרבה מנהלים בכירים שהם מהפקולטה של ריאל כמו דוד, נירו, אביעד נדמה לי ועוד.

לא יודע מה אתה רוצה ממני, לא ניסיתי להטריל.

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. או שאתם הקבוצה של אירופה או שאתם קבוצה נרדפת שכל התקשורת העולמית רוצה להריץ שחקן אוברייטיד מסיטי רק בשביל לדפוק אותכם .

תבחרו מה שבא לכם, חופשי רק תבחרו צד ותשארו בו.

כן אתם ממש נרדפים בפורום. ממה חיה נרדפת כזו.

התקשורת העולמית לא מחפשת להריץ שחקנים רק בשביל לדפוק את ריאל ובטח שלא אתה ואוהדי ריאל נרדפים פה בפורום. אתה רוצה שאני יגיד לך את האמת? נותנים לכם פה יד חופשית להטריל אותנו כמה שאתם רוצים בפורום שלנו. כולל הודעות של “אמרתי לכם” של טיטי.

ממש נרדפים.

דרך אגב אם באמת היית קורא את ההודעה שלי לא כתבתי שום דבר שיסתור את הזכיה של ויני או את הלגטימיות שלה בפרס הקרוב.

תמיד יש את ה team to beat.
בעשור+ האחרון זו ריאל (לדעתי בלבד).
זכותך לא להסכים אבל זה לא אומר שאנחנו רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

זה בדיוק מה שאתה עושה . זה זכותך.

קבוצה שחושבת שהיא המלכה של אירופה לא מספרת לעצמה סיפורים על קונספרציות מגוחכות שהתקשורת העולמית זוממת נגדה. בטח שרודרי ולא משנה כמה אתם “תנסו” לגמד אותו (אני מחכה שהוא יעבור לריאל בשביל שהוא יקבל את התואר יותר טוב מבוסקטס וצאבי ביחד!) הוא מועמד לגטימי (גם אם אני מסכים שמגיע לויני יותר)

במיוחד שבאותו היום, המארקה (שאני מניח שאתם אוהבים את העיתון) מדווח שויני הוא הזוכה.

תעשו מה שבא לכם. זה פשוט נראה לי באופן אישי מגוחך.