מחזור 24 : 3-3 מאכזב מאוד מול גרנדה ( לאמין 2, לבנדובסקי)

לאמין השחקן שהכי מרגש אותי מאז מסי. אם הוא יצליח להתחמק מפציעות רציניות ונקבל מאמן רציני כמו האנזי פליק, אז פנומנו יאלץ להיפרד מהתואר של זוכה כדור הזהב הצעיר ביותר.

לאמין ימאל פוטנציאל מפחיד. מקווה שיהיה לו את השכל לעזוב את בארסה אחרי שיבסס את עצמו ויעבור לקבוצה תחרותית יותר.

יש לכם ג’וד הגוט הבלתי מעורער ואבמפה הגדול מכולם בהעברה חופשית אליכם ואתה פוחד לי מילד שעדיין לא השלים בגרות ,:sob::joy::joy:

עתיד שלכם מזהיר.

לצערי

פאטי היה מרגש לא פחות. , שמור על ההייפ במצב בריא

הדבר הכי מזיק שנעשה לילד הנהדר הזה שנשים את השם של מסי לידו…

פאטי לא היה פנטזיסט. הוא היה קטלני ברמה של האלנד אבל פציע ברמה של ורמאלן.

אני מבדיל בין התלהבות לבין התרגשות.

לאמין ימאל זה המסי הבא ה 12 או כבר ה 13 ? התבלבתי בספירה.

רק שלא ילבישו גם עליו את המספר מוקדם מדי.
שירוויח את זה.

לא יהיה עוד מסי חבל על המאמץ.

בתור מצנן מים קרים ידוע בנוגע לצעירים- לאמין בהחלט הכשרון הכי גדול שהיה לנו מאז מסי.

פאטי בהחלט היה יכול להיות שחקן טופ אמיתי אם לא הפציעות אבל הוא לא היה שלם כמו לאמין.

מישהו פה היה מתלונן אם פאטי היה גומר את הקרירה אפילו חצי האלאנד? בטח לא אני. .

צריך רק להיזהר ולא לרתום את הסוסים מוקדם מידי…

תראה מה זה.
פעם חיפשו את המארדונה הבא, וכמובן השוואות בין מארדונה למסי בתחילת דרכו, עכשיו את המסי הבא.

נראה לי זו צריכה להיות שאיפה של שחקן (עם פוטנציאל), לא להיות הX הבא אלא להיות הX שבעתיד יחפשו את ההבא שלו.

זה קורה פעם בהיסטוריה, אסור לשים משקולת כזאת על גבו של ימאל, שחקן צנום בתחילת דרכו.

אני לא מפחד ממנו כמו שאני מבואס על זה שאתם כל פעם מקריצים ילדים משום מקום שהופכים להיות סטארים.

מלבד זה, לאחרונה עם האוכל בא התיאבון, אני נהנה לראות אתכם מתקשים, הוא קצת מעיב לי על החגיגה.

מי ?

ימאל, פאטי, פדרי, אראוחו

פאטי וימאל הפכו לסטארים ?

פדרי זה רכש בדיוק כמו קמאבינגה.

פאטי נעצר בגלל פציעות וימאל בדרך לשם. אי אפשר להתכחס לכישרון שלו. המון חוצפה חיובית, מסירות פלס, טכניקה מהירות ודריבל. יש לו הרבה מאוד תכונות חיוביות והוא רק בן 16.

פדרי לא בדיוק כמו קמא. פדרי נדחה בריאל מדריד, אף אחד לא ידע שהוא יהיה כוכב גדול. בארסה הימרה עליו והצליחה.

אני לא מתכחש לשום כישרון, ימאל כישרוני בטירוף אבל עדיין מאוד מוקדם, הוא משחק רק הוא מתחרה מול עגלות, אין מצב שהוא היה פותח בברצלונה ההיא או זאת שאחרי ההיא.

פאטי לדעתי היה כישרון על, עוד יותר מימאל, שחקן ישיר שתמיד מוצא את הדרך הכי קצרה לשער, אבל גם הוא לא כוכב, לא משנה מה הסיבה.

מאוד מבלבל.
אם היית מחליף בין השמות הייתי מסכים.

לדעתי האישית פאטי הוא ה’‘מסי הבא’’ הכי מוצלח שגדל אצלכם, אם לא הפציעות כנראה היה הופך לכוכב על.
ימאל גם כישרון ענק, אבל פחות מפאטי לפי ההתרשמות שלי.

מסכים לגמרי.

מצד שני גם על מסי שמו משקולות בגיל צעיר ויאמאל לגמרי נראה אחד שפחות מתרגש מהמסביב (למרות שנורא מוקדם לדעת).

באופן אישי, אני עדיין לא לגמרי מתלהב ממנו. אולי זה כדי לא להתאכזב בעתיד.