סופר קופה:: מפסידים בחצי הגמר לריאל מדריד 3:2 (לוק דה-יונג, פאטי)

כן שביט אבל הגול הזה נבנה במשך 25 דקות בהן בוסקטס פשוט מחפש מסירה קדימה ולא מוצא

זה שאין לו אופציית מסירה לא אומר שהוא צריך לחלום ולאבד לבנזמה. יש לו 4-5 שחקנים מלפניו, כולל גאבי, לא רק גאבי.

אין ספק שהגול על בוסקטס. הוא גם שיחק אחר כך את שארית המחצית בנסיון לכפר. השחקנים מתחבאים. אין לו אופציית מסירה. רק אחורנית

תגידו, מה הקטע עם הסעודים אבל? מרגיש כמו משחק ביתי במדריד.

סיכום מחצית : משעמם. לא מרגיש כמו קלאסיקו בכלל.

מרגיש אווירה של בית אבות

לא משנה איך יסתיים- אני מבסוט.
הראינו אופי.
מתרגשש שפאטי חוזרר :heart_eyes:

אם אתה באמת רוצה להוציא קשר מהאמצע זה אותו. הוא פשוט נוראי היום.

אני מת אני מת אני מת שברתי את כוס הבירה מרוב שימחה ואני לא צוחק!!!

תודה לך אנסווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

וינסיוס ובנזמה הצמד הכי טוב באירופה מול פאטי ולאקי לוק, הצמד היחידי שכובש בברצלונה.

מחצית שנייה משמעותית טובה יותר, בעיקר בזכות בוסקטס משופר ויותר כלים התקפיים מהירים.

אבדה מאכזב בגישת הדאולופאו שלו היום. חייב ללכת פחות עם הראש לתוך הקיר של מנדי ונאצ’ו.

דווקא אני ממש מבסוט עליו. עושה לדעתי עבודה טובה בהתקפה וגם בהגנה. דמבלה מעצבן אותי כשהוא עושה הגנה בכאילו

מחצית שניה מרגישה כמו קלאסיקו אמיתי.

אבדה ודמבלה צריכים להחליף אגפים. אבדה לא יכול מול מנדי, אבל דמבלה יכול. ואבדה מול קרבחאל יש סיכוי.

הבעיה שלנו נגמרו החילופים ועכשיו מתחילות הפציעות… אם נסיים ב11 זה נס.

זה אחד הגולים הכי ביזיוניים שראיתי בחיי.

אלבה פרש רק לא הודיע לאף אחד. לא אכפת לי הבישול שלו. איזה שחקן אפס. בחיי .

יאללה, לנוח, ולמאבקי הליגה.

יש קצת שחקני התקפה, עכשיו צריך לשפר את כל שאר הדברים.

עצם זה שאני מאוכזב מהתוצאה - הצלחה כבירה של צ’אבי.

דמבלה הוכיח היום שהוא לא צריך להשאר פה עוד דקה אחרי שמסתיימת העונה. בחינם, בתשלום, לא מעניין. לא פה.
נכון שעכשיו אין לנו שום דבר להציע חוץ ממנו אבל יש תקווה שעונה הבאה יוכלו להנחית פה דברים שיוכלו להציע (ולא בהכרח האלנד).
שחקן כ"כ טיפש לא ראיתי הרבה זמן עם יחס כישרון-שכל מהנמוכים שראיתי.

גם איבד את הכדור לשער השלישי.

אני מאוד מרוצה. ללא ספק המשחק הכי טוב שלנו השנה. לדעתי גם הוכח שהם קבוצה לא ממש מרשימה.