סופר קופה:: מפסידים בחצי הגמר לריאל מדריד 3:2 (לוק דה-יונג, פאטי)

@Dovi פשוט עשיתי דליט על כל מה שכתבתי. כל מילה בסלע.

עצם זה שעלינו היום עם ¾ מחוליית ההגנה שעלינו איתה ב2012, לפני כמעט עשור אומר הכל.

אנחנו חייבים להעיף מהקבוצה כל שחקן שעבר את גיל 24 חוץ מטר שטגן. לעשות חריש עמוק ולהיפטר מכל הזבל.

לחצתם ורציתם יותר אין ספק.
אבל כל מי שרואה את ריאל העונה מבין שהשחקנים כנראה קיבלו הוראה ברורה לא ללחוץ דקות ארוכות של המשחק (משום מה).
אין לי ספק שאם היינו ממשיכים ללחוץ אותכם כמו בתחילת המחצית הראשונה לא היינו מגיעים להארכה בכלל.

משחק טוב של בארסה לעומת משחק מחפיר של ריאל, בעיקר מגיע לכם קרדיט על משחק הקרבה ולחץ אפקטיבי ברוב שלבי המשחק (והעלמת עין של השופט מהרבה עבירות), זה ביחד עם תכנית משחק ביזיונית של אנצ’לוטי סידר משחק שהייתם בו יותר טובים. ואתם משחקים עם מגן בן 38 ועוד שלושה בני 17.

הפסדתם כי פערי הרמות בכל זאת גדולים, דבר שבא לידי ביטוי ב-5 דקות היחידות במחצית השנייה שבהן ריאל שיחקה כדורגל, 60-65, ריאל פשוט העלו הילוך ובנזמה בעט פעם אחת לקורה ופעם אחת הבקיע, אבל ללא ספק אחד המשחקים הטובים של בארסה העונה אם לא הטוב שבהם.

בתור אחד שלא עוקב אחרי ריאל יותר מדי באמת תהיתי לעצמי האם אני מדמיין או שהם משחקים בהילוך ראשון.
כל הכבוד על הלחימה והרצון אבל בזמן שאנחנו קרענו את התחת ריאל עשו טובה שהם משחקים.

אני פחות מתרשם מהיכולת, מרגיש לי שאנחנו לא מנסים מספיק לשלוט על הקצב, הרבה כדורים ארוכים של הבלמים כאילו רק רוצים להיפטר מהכדור. חלק מזה נובע גם מכך שהקשרים ישר רצים קדימה במקום לבוא לקבל כדור ולנהל בעצמם את המשחק. מאוד מפתיע אותי שדבר כזה מגיע מצ’אבי.

בוסקטס חייב להתחיל לראות ספסל, משחק רע שלו. אני רוצה לראות את דה יונג כקשר אחורי עם פדרי וגאבי/ניקו מקדימה.

ריאל לא שיחקה בהילוך ראשון ולא קיבלה הוראה לתת לבארסה את המשחק. כן, ריאל מדריד יכלה לתת קצת יותר ואם המשחק היה משוחק עוד מספר פעמים אז אני מאמין שריאל מדריד היתה מציגה יכולת יותר טובה ברובם אם לא בכולם, אבל עדיין בארסה ניצלה את החולשות שלנו בסגל בצורה מושלמת והצליחו להיות יותר טובים ברוב שלבי המשחק. קרבחאל ומנדי לא תקפו, ובמקרה של קרבחאל גם לא הגנו. דמבלה עשה עבודה מושלמת עליו ואסנסיו לא הצליח לעזור לו מספיק. בוסקטס שחטף פה ביקורות כרגיל על אוטומט (כן שמתי לב שבנזמה חטף לו את הכדור בשער הראשון, טעות אחת לא מעידה על משחק שלם), הוביל את הקישור של בארסה לעליונות על הקישור של ריאל. מת שהוא כבר יעזוב כדי שתכו על חטא ותבינו מה היה לכם ביד.

למעשה המשחק חזר להיות בשליטה של ריאל מדריד כשהמגנים כן תקפו וכך גם בא השער השני. בין לבין, כל עוד שהמגנים לא עלו, צ’אבי הימר אול אין התקפה דרך האגפים, וביחד עם החוסר של אלאבה ההגנה של מדריד הייתה מאוד שייקית. ההימור הזה בסופו של דבר עלה לו במשחק, אבל לעומת זאת גם שיתק את מדריד לא מעט והחזיר את בארסה פעמיים למשחק.

לא חושב שמדובר בנוקאאוט טקטי, פשוט ניצול של החסרונות של הסגל שלנו. פערי האיכות בין הקבוצות קיימים אבל לא בגלל שאנחנו כאלה טובים, אלא בגלל שאתם כל כך רחוקים משם.

בעיניי, המשחק הערב היה בשורה רעה לברצלונה. ריאל מדריד היתה פגיעה מאוד. שלישיית הקישור שלנו לא היתה טובה. אסנסיו במשחק פושר מאוד ביחס ליכולת שלו לאחרונה, מיליטאו ביכולת לא טובה, אין את אלאבה. ויני למעט הגול ואולי עוד פעולה אחת, לא היה במשחק (גם בגלל האגרסיביות המוגזמת של אלבס ימח שמו). מרגיש לי שהרבה מאוד קבוצות היו מוציאות יותר מתיקו במצב כזה. למרות שקיבלתם מתנה שער דרדלה, למרות שריאל מדריד נתנה פה משחק מתחת לרמה של עצמה ללא קשר לזהות היריבה, למרות שבארסה הצליחה לגרור אותה לסגנון משחק שיותר נוח לה, עדיין זה מרגיש כמו פספוס של מדריד והצלחה יחסית של בארסה. אין לכם את הקילריות, אין לכם את האופי לקבור משחקים כאלה. גם לנו אין, אבל אנחנו הרבה יותר קרובים לשם.

בוסקטס מקבל ביקורת כמו שהוא צריך לקבל ביקורת. כולנו פה אוהבים אותו נורא, ואין הרבה אוהדי ברצלונה בעולם שאוהבים אותו יותר ממני, אבל לא צריך להפוך אותו לאיזה חסין או באנקר מביקורת. והטעות מול בנזמה זה לא איזה ארוע חד פעמי שלו. כל מי שיש לו עין רואה שבוקסטס נהיה איטי יותר עושה טעויות יותר ומתקשה להתמודד עם קישור של קבוצה חזקה. לפעמים הוא מתקשה גם מול קבוצות חלשות.

אם בוסקטס היה שחקן ספסל זה היה הפיתרון הכי טוב לנו ולו, אבל כמו שאנחנו מבינים הוא ממשיך ולהיות באנקר ולהיטחן.

ההוכחה לזה? ההצטינות שלו בספרד. שאתה משחק בנבחרת כל כמה חודשים אז אתה נשמר וקל יותר לשמור על הכושר לעומת זאת בברצלונה שמשחקת כל שלושה ימים והוא משחק את ה90 הוא פשוט נופל מהרגליים…

לא לגמרי נכון. זה לא שכשבוסקטס משחק בנבחרת הוא עובר לאיזשהו יקום מקביל בו הוא נח כמה חודשים לפני המשחק. אם יש פגרת נבחרות והוא משחק בנבחרת 2-3 משחקים בפגרה בטווח של שבועיים, זה בדיוק אותו דבר כמו אם היה משחק בשבועיים האלו 2-3 משחקים בברצלונה.

ההבדל היותר משמעותי, לטעמי, מעבר לגיל והעייפות, זה הנושא של מהירות המחשבה והשחקנים שמסביבו. כנראה שבנבחרת הקישור וההגנה יותר מעלימים את זה שהקומבינציה של מהירות מחשבה-תנועה של בוסקטס (שהייתה בשיאה בעיקר בנושא מהירות המחשבה, ולא בגלל מהירות התנועה. תמיד) כבר לא מה שהייתה, ובברצלונה יש פחות אפשרויות כאלו.

אני לא מוריד ממנו אחריות, ממש לא, והגול הראשון לחלוטין עליו. אבל הוא (יותר נכון - הגיל שלו) לא האשם היחיד בירידה ברמה שלו. חוץ מזה שגם היה אפשר לראות בבירור, לדעתי, שבמחצית השנייה הוא היה הרבה יותר טוב. מה גם שלמדנו לאחרונה שיש סיבות למה אלבה והוא לא רואים ספסל, וזה לא בהכרח נושא מקצועי או חברתי. נראה אם זה ישתנה אם וכאשר גאבי וניקו המלך יירשמו כשחקני הקבוצה הראשונה.

כתבת כאילו ברצלונה של אתמול זה המוצר המוגמר ולא קבוצה מפורקת שבשלבים ראשונים של בניה מחדש: כששניים מהשחקנים הכי טובים שלה רק חזרו מפציעות מאוד ארוכות, עוד שחקן שלפחות אמור להיות מרכזי נחת לפני יומיים ודני אלבס בן ה-39 בהרכב!

כולם פה פחות או יותר ציפו לתבוסה.
העובדה שגם במצב הזה נתנו לריאל פייט דווקא מאוד מעודדת, כי אחרי (בע"ה) קצת רכש בקיץ, שכל הפצועים וטורס יחזרו לכושר משחק מלא וישתלבו בקבוצה ושצ’אבי יקבל קצת יותר זמן לחבר את כל חלקי הפאזל זו תהיה קבוצה אחרת.

מצד שני, בעונה הבאה יהיה לכם את אמבפה חחח.

ולנו היה את האלאנד

:clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face:

והוצאה לפועל.

תעמוד בפינה ותחשוב על מה שאמרת.

ואל תשכח את סרגי רוברטו!

מקווה שלא הגזמתי…

מה שהכי מפריע לי אצל בוסקטס זה שהוא עדיין עושה לחץ על כל המגרש. ניחא היה מתואם עם הקשרים שלנו שיחפו עליו מאחור - אחלה, אבל אני מוצא את גאבי מפטרל בצד, בוסקטס לוחץ בלם/קשר אחורי של היריבה ובמקום שניקו/דה יונג ינסו להיות הקשר האחורי במקומו של בוסי הם נתקעים בעמדה בה הם פתחו, ואז כשהלחץ של בוסי לא עובד ואני רואה אותו רץ אחרי סילונים צעירים כשיש וואחד בור במרכז הקישור זה רק תפילות לאלוקים שזה לא ייגמר בכדור ברשת. איך אמר אנצ’לוטי, הלך לנו הפעם עם מתפרצות…

ובלי קשר לבעיות הידועות בהגנה, הבעיה בה"א הידיעה היא החורים שמייצר בוסי. או שהוא ילחץ בעמדתו, או שמישהו יחפה עליו כשהוא יוצא ללחץ גבוה (היי צ’אבי, עשית את זה טוב שנים כששיחקת ליד בוסי ונכנסת לעמדת הקישור האחורי).

וזו הדינאמיות והקושי בלעשות לחץ בצורה נכונה. ראיתי איך עושים לחץ כשרצים באמוק ומתנפלים על שחקן יריבה אבל אם לא יהיה תיאום והחלפת עמדות הלחץ יהיה שווה לכפרות.

מאוכזבים? לא בדיוק.
אני חושב שכולנו ציפינו ליותר גרוע וכולנו מעט התעודדנו לנוכח קבוצה שנראה שמתחילה ליישם את הפעולות שהמאמן שלה מנחיל לה בצורה סבירה יותר

אנחנו רחוקים מלהיות מוגמר ולכן יש נקודות חלשות שאנחנו מכירים (בוסי, אלבה, בעיטה לשער מישהו?!) אבל כן יש גם כמה נקודות טובות כמו לחץ גבוה ורגל מסיימת שחוזרת כמו פאטי.

כנראה שאם מיליטאו לא היה במשחק ממש גרוע היינו כאן בקרב פחות צמוד אבל לפחות לא התבזנו וזה כבר נקודה טובה.

להיאמר לרעת ריאל שגם הקבוצה ההרבה יותר מוכנה שלה מול הקבוצה הלומדת שלנו היא לא מצליחה להביס זה קרה גם בליגה וגם אתמול.
צמד החלוצים שלה כובש ומבשל מלא אבל בהרבה משחקים של ריאל היא מנצחת אבל לא מצליחה להביס יריבות נחותות ממנה והשאלה אם זה הדרך של אנצ’לוטי או פאק בתוכנית המשחק.

יאללה הלאה חזרה למטרה האמיתית, מקום 4 בליגה

אנשים שוכחים שזו אותה קבוצה חלשה של שנה שעברה.
אז ויניסיוס התקדם וכל הכבוד, אבל גם לא מעט שחקנים עשו צעד אחורה. זה לא שבדרך קסם יש לרעאל סגל שחקנים ברמה של אלופת אירופה

א. “ויניסיוס התקדם” זה אנדרסטייטמנט. וואחד אנדרסטייטמנט. הוא כבש 6 שערים בעונה שעברה. בכל המסגרות. אנחנו באמצע העונה הנוכחית, והוא עומד על 15. זה שיפור סטטיסטי של 500%.
ב. אולי לא מעט שחקנים עשו צעד אחורה (מאוד בולט לי קסאמירו), אבל אלאבה (שאומנם לא שיחק אתמול, אבל אהוד כתב בכללי ולא רק על המשחק אמש) כנראה יותר טוב מראמוס מושבת לעונה שלמה, בנזמה ממשיך לשאוב יכולות שיא מהתחבושות על היד, ומודריץ’ נראה כאילו ימשיך להיות בשיא גם בגיל 62. זה, ודברים נוספים, אמורים להספיק ליותר משחקים חד צדדיים מצידכם.

לא בא להוריד מההתקדמות.
אבל זה צעד קדימה של ויניסיוס אל מול צעד אחורה בעמדת המגן הימני, והקשר האחורי. זה מצמצם מעט את הפערים.

וכמובן שניכר שההתקדמות הזו הפכה אותנו לקבוצה חזקה יותר, רק אני רוצה להגיד שאנחנו לא פתאום הטובים באירופה

שתי הקבוצות כרגע נבנות מחדש, ההבדל הראשון הוא שבארסה בונה עם מה שיש, ריאל מנסה לבנות את הקבוצה האידיאלית הבאה. ההבדל השני הוא שריאל יותר מתונה עם הצעירים שלה בעוד שבבארסה הצעירים מובילים את הקבוצה כבר עכשיו. האם הפערים ילכו ויגדלו? האם הם יצטמצמו? זה המון תלוי בשוק ההעברות. גם מי תזכה בהלאנד מאוד קריטי ואת זה כרגע אנחנו לא יודעים. כרגע הפעולות של בארסה שמביאה את המצוי ולא את הרצוי לא מבשרת טובות עבורכם. המון תלוי איך הצעירים גם שלנו וגם שלכם יתפתחו. קשה לתת תאריך ולומר ששם הפערים ימחקו.

ראיתי את זה, וכתבתי 10 פעמים תגובה ומחקתי כי לא רציתי להיכנס לזה. לפני שלושה או ארבעה חודשים - אולי היתה אפשרות כזאת. לא עכשיו. השתפרתם משמעותית וגם ריאל קצת נרגעה לאחרונה. דיבורים על תבוסה לא ריאליים.

אני מסתכל על זה קצת אחרת. במשחק הכי גרוע של ריאל העונה, ובמשחק הכי טוב שלכם העונה (וראיתי את כל המשחקים של שתי הקבוצות), לא הצלחתם לנצח. תשחק את המשחק הזה 10 פעמים וריאל תציג יכולת טובה יותר ב8 מהם. יותר גרוע מזה, לחטוף 2 שערים מצחיקים ב90 דקות, כנראה לא יהיה, ולשים 2 שערים להגנה של בארסה הנוכחית ב90 דקות גם כנראה יהיה המינימום לריאל הנוכחית.
הנקודה שלי היא שהצלחתם לתת פייט לגרסה הרעה של ריאל בגרסה הטובה שלכם, וגם אז זה הסתיים בתיקו. לא מספיק טוב בעיניי.

לגבי הרכש, אני אישית מעדיף להימנע מספקולציות. התאכזבתי מספיק כדי להפסיק להתרגש מהן. אם הייתי אוהד בארסה הייתי נזהר שבעתיים לפתח ציפיות בגלל המצב הכלכלי של הקבוצה אבל לחלום זה מותר ולפעמים חלומות מתגשמים.

בעיניי צ’אבי מוציא מים מהסלע עד עכשיו. השלם אצלו גדול הרבה יותר מסך החלקים וגם היכולת האישית של הצעירים בסך הכל השתפרה. אבל עם זאת, יש גבול למה שמאמן יכול לעשות בלי שחקנים.

יהיה מסקרן לראות איפה הוא ינחת בסוף אבל בינתיים הוא מקושר לריאל לא פחות מלברצלונה. מה גם שאני לא מבין מה יש לו לחפש בספרד ולטעמי הוא חייב להגיע לאנגליה. אסור לספור את האפרוחים לפני שהביצים פקעו כפי שאומרים בלעז.

הלחץ שלו אפקטיבי עדיין. המון פעמים שהיריבות שלכם עושות טעויות בגלל הלחץ הזה. גאבי שוגה המון במשחק הלחץ שלו, דה יונג לא מבין את משחק הלחץ באותה הרמה, אבל זה לא אשמתו של בוסקטס אלא של הקשרים האחרים. לפעמים הם לא מחפים עליו מספיק טוב וזה יוצר חורים, לעומת זאת המון פעמים שהוא זוכה בכדורים ועוצר התקפות עם הלחץ הזה. מה גם שהוא יתרון מאוד גדול בשליטה בכדור. לדעתי, ברגע שהוא יפסיק לשחק אצלכם, אתם תאבדו המון מהאופי שלכם והמשחק שלכם יפגע המון. אתם משווים אותו למה שהוא היה וזו הטעות שלכם. נכון, הוא ירד ביכולת המון והוא איטי יותר גם מנטלית וגם פיזית, אבל עדיין אין לכם משהו שיכול להחליף אותו.

אנחנו לא קבוצה מוכנה, אנחנו קבוצה שנמצאת בתהליך של חילופי דורות הדרגתית. אמנם מיליטאו החליף את ראמוס, ויניסיוס את רונאלדו ומנדי את מרסלו, אבל עדיין בנזמה מודריץ’ קרוס ואחרים עדיין שם ויוחלפו בהמשך. ריאל עדיין לא מיצתה את הפוטנציאל שלה עם הצעירים, רק שאצלינו נופל פחות על הכתפיים שלהם, למעט כמובן מיליטאו וויניסיוס שנמצאים בהתקדמות משמעותית העונה.

יש לנו זמן, וגם עם הרכש של העונה הבאה נצטרך זמן עד שהקבוצה תתבשל. הקבוצה שראינו אתמול לא הקבוצה שתשחק בעשור הקרוב בברנבאו.

הגיע הזמן שגם אנחנו וגם אתם נחזור קצת לקרקע אחרי הקבוצות המטורפות שהמועדונים האלו העמידו בעשור וקצת האחרונים. לפרק כל דבר שזז, כנראה לא יקרה בתקופה הקרובה. מה גם שהתקופה הזאת לימדה את קבוצות הליגה לשחק כדורגל הגנתי מאוד, למרוח את הזמן וללמוד איך להרוג משחקי כדורגל.
אם אני מנסה בכוח למצוא הסבר למה שקרה אתמול, יכול להיות שברגע שהשגנו יתרון אנצ’לוטי בחר לשחק על מתפרצות והוא לא לקח בחשבון שההגנה תעשה שכונה ותחזרו למשחק. אם זה נכון, אני חושב שאנצ’לוטי שגה והוא לא היה צריך להתאים אותנו אליכם, במקום לשחק כמו שאנחנו יודעים ולגרום לכם להתאים את עצמכם אלינו.
בדיעבד אנצ’לוטי שגה, אבל רק בדיעבד, וגם זה בסימן שאלה. ההתקפה שלכם לא מספיק טובה, ההגנה שלנו העונה יחסית בסדר ולעומת זאת יש לנו התקפה מהירה שיכולה להרוג משחקים במתפרצות, ששם נקודת החולשה שלכם. בפועל דברים השתבשו כשחטפנו שערים שאסור היה לנו לחטוף. אם היינו משחקים כרגיל ולא עושים התאמות אולי היינו חשופים יותר למהירות של דמבלה מאחורה, אז קשה לומר אם תוכנית המשחק של אנצ’לוטי עבדה או לא. מה שכן, אני בטוח שהוא רצה קצת יותר ניצול מצבים במחצית הראשונה ולא לתת לכם שער מתנה.

מה שכן, אני חייב לציין את ההתקדמות שלכם כקבוצה. לא רק במשחק הזה, אלא בכללי מאז שצ’אבי הגיע. הקבוצה שלכם הרבה יותר מסודרת המעניינת. כרגע אין לו את כל הכלים הדרושים כדי להפוך את הקבוצה לקבוצת טוב, אבל כשזה יקרה, כשהצעירים ישתפשפו, כשיגיע רכש איכותי, אני חושב שהקבוצה שלכם תהיה קבוצה טובה מאוד.

אתה באמת לקחת אותי ברצינות? :slight_smile:

מסכים עם גב. אתם ממש לא קבוצה איתנית שיש מה לפחד ממנה.

עם זאת, אתם קבוצה מגובשת, ותיקה, מאומנת ומנוסה. יש לכם את כל הכלים לנצח על הנייר, ובפער קבוצה שמורכבת בעיקר משחקנים צעירים וחדשים, שלומדים שיטה חדשה ממאמן חדש שהגיע באמצע העונה, חסרי ניסיון במעמדים גדולים ומחזיקה חטייארים שאשכרה החזירו אותם מפרישה בשביל לבוא בתור חיזוק.

הייתם אמורים לתת לנו בראש, ובסוף כפינו עליכם תיקו והארכה בזמן החוקי. אגב, אני לא אומר את זה לרעתכם, ידעתי שאתם לא כאלה חזקים, אני אומר את זה לטובתנו. אנחנו גם לא כאלה חלשים.

ריאל מובילה את הליגה בפער ובצדק. אבל בארסה המתחדשת הראתה שהיא לא פראיירית. זה ממש משמח אותי לראות את ההתקדמות.
אני גם לא קונה את זה שבשמונה מתוך עשר משחקים אתם תתנו לנו בראש. לא יקרה, אלא אם המשחקים ישוחקו ברצף אחד אחרי השני, ואז לניסיון של ריאל יהיה את הייתרון. במשחק נוקאאוט רגעי, לבארסה יש היום כלים לכפות משחק על היריבה שלה, גם אם היא עוד לא מצליחה לנצח בזכות זה.

אגב #1, ריקי יעשה בשכל אם יחפש לעצמו קבוצה עוד בחלון ההעברות הנוכחי. יש לו כדורגל טוב ברגליים ואין לו מקום בקבוצה. חבל עליו.

אגב #2, צ׳אבי יעשה בשכל אם ישאיר את האגו בצד וייקח מדמבלה את מה שיש לו לתת בחצי העונה שעוד יש לנו אותו. כל כמה שהוא טיפש, הוא עדיין אחד משחקני ההתקפה הטובים בעולם. אין לנו כרגע בקבוצה משהו טוב יותר ואין לנו את הפריבילגיה להעניש אותו בישיבה על הספסל או לשחוק אותו עד פציעה כמו שאחרים מציעים פה. התקדמות בליגה האירופית והתבססות במקומות 3-4 הן מטרות הרבה הרבה יותר חשובות מאשר משחקי צ׳יקן עם דמבלה והסוכנים שלו.

נכון, אני בעצם מציע להמשיך ולהשביח את השחקן החרא הזה שאפילו אני מסכים היום שהוא אחת הרכישות הגרועות שלנו. נכון, הוא ילך בחינם ובזכות חצי השנה הזו שאני רוצה שייתן בה את המיטב שלו הוא גם יקבל חוזה טוב בקבוצה אחרת. ניחא. שיהיה לו לבריאות ויחיה חיים יפים ובינתיים שיעזור לקבוצה. זה מה יש.

ואנחנו נסבול עוד הרבה עד שננחית פה שחקן עם דריבל חזק ומהירות כמו שלו. אבדה לא מדגדג את הקרסוליים שלו בינתיים.

אגב #3, זה לא שלוק חלוץ מוכשר, זה לא שפאטי בכושר שיא ולא, אלה לא גולים מצחיקים דרדלה שקיבלנו במתנה מההגנה של ריאל. ברגע שהקבוצה משחקת מסודר, עושה לחץ וכולם יודעים איפה הם אמורים להיות ממקומים ואיפה הם אמורים לקבל את הכדור אז לחלוצים יש יותר אפשרויות לקבל כדור במיקום מסוכן ולהכניס אותו לשער. זה מה שקרה אתמול בשני השערים. בארסה בועטת לשער בלי סוף ובלי תכלית, אבל בסטטיסטיקה כמו בסטטיסטיקה. תבעט מספיק ובסוף משהו ייכנס.

בדיחה של 1 באפריל?

כבש שער אחד השנה וזה מול קבוצה בליגה השלישית. המחשבה שהוא עוזר או יכול לעזור לנו מקורה בדימיון מוחלט שלך , על בעיטות ליציע לא מקבלים ניקוד…

הוא אפילו לא מסכים לעבור בינואר לקבוצה אחרת כי הוא רוצה לעבור בחינם. הגיע הזמן שברצלונה תראה שהיא גם יכולה להיות “רעה”. זה לא יקרה ואני ימשיך לראות את הדביל הזה בועט ליציע… אבל אם זה היה תלוי בי…