מחזור 32: 3-2 על ברצלונה בדרך לאליפות

ראפיניה נמצא בכושר מדהים והוא הסכנה הגדולה. אחרי ההופעה של סיטי אתמול אני קצת בחשש מאיך שאנחנו נשחק כי המשחק באמצע השבוע היה 120 דקות מהגהינום, אבל אם נשחק טוב אנחנו נהיה בסדר.

“ההחלפה” היא לא לוקה מודריץ’ מול נאצ’ו אלא טוני קרוס מול נאצ’ו. הגרמני שיחק משחקים אינטנסיביים מאוד מול מנצ’סטר סיטי ונפל מהרגליים אחרי 60-65 דקות פלוס-מינוס. הסגנון שלו פחות לרוץ כמו מטורף אלא פעם ב…לרדת לגליץ’ ובעיקר מיקום והזזת כדור ועדיין. לוקה עלה מהספסל פעמיים והיה לא רע בכלל. אני גם כן מבואס שנאצ’ו לא משחק. השחקן שתמיד הכי קל לספסל אותו. אגב קמאבינגה כמגן שמאלי נגד ברצלונה זה זורק אותנו ישר ל-0:4 המדהים ההוא בקאמפ נואו - אמן יעשה העתק-הדבק.

צ’אבי כביכול עולה התקפי אבל לא עד הסוף כי פדרי מסופסל לטובץ אנרס כריסטנסן כצפוי. ראפינייה יהיה הרבה במרכז לדעתי. היו כבר קלאסיקוס שצ’אבי נראה כמו פפ מול קרלו אנצ’לוטי. מרגיש לי שההרכב הזה קצת מחליש אותנו ומצמצם את הפערים בין הקבוצות (שאף פעם לא באמת היו נראים על המגרש כפי שהם היו אמורים להיות).

בנושא אחר: אחלה קבלת פנים לאוטובוס של הקבוצה כמו תמיד. הסנטיאגו ברנבאו צריך להיות אש היום, באווירת ליגת האלופות. שברצלונה תסבול:

שוברים שיאי אדישות פחות משלוש שעות לפני קלאסיקו…
למרות שאני מבין ומרגיש אותו דבר, הייתי מאוד רוצה להתלהב טיפה יותר לקראת המשחק הזה.
אולי זו הידיעה שלא משנה מה, לא נראה איזה הצגה של ריאל (שלא נדבר על גוליאדה).
חבל.

מניח שכשהשחקנים כבר יהיו על הדשא, נרגיש מתח רגיל.

אני בפוקט מחפש מקומות שמשדרים את המשחק (השעה פה תהיה 2 לפנות בוקר) הללה מדריד!

הרכב לא טוב. מודריץ׳ וקרוס יחד זה מתכון לאסון, בטח אחרי השחיקה של הגרמני.
מצד שני, קיבלנו את ההרכב הטכני ביותר שיכולנו להרכיב, מה שאולי יוכל להתברר כהברקה.
מפחד מהמאצ׳אפים באגפים. ואסקז שלא ידוע ביכולת ההגנתית שלו מול השחקן הכי חם של בארסה, כשבצד השני אני מהמר שקאמאבינגה יקבל צהוב תוך דקות ספורות מול יאמאל.
לפחות אני זוכה לראות את המשחק בבית אחרי ששוב קראו לי למילואים… (את הגומלין של סיטי ראיתי מהנייד עם קליטה מחורבנת) יאללה שיתנו לי להיות רגוע שאפספס את משחקי הליגה הקרובים בכך שיהיו חסרי משמעות.

לא בטוח (יותר נכון להגיד בטוח שלא) שאני יכול לעמוד בעוד משחק סטייל המשחק נגד סיטי, 90 דקות של בונקר עם ניסיונות, עקרים ברובם, לעקוץ.

קחו בחשבון שזו תהיה תוכנית המשחק. זה הלך לנו טוב בפעמים האחרונות מולם שישבנו מאחורה ועקצנו במתפרצות. אל תצפו שנשחק כדורגל הערב, התוכנית הייתה ותהיה לשחק על מתפרצות.

אני בספק שצ’אבי יבוא וילחץ אותנו, נדמה שהוא למד משהו על פי איך שהוא שיחק מול פסז, שם הוא גם שיחק באופן הזה בדיוק.

ועוד הימור קטן, אנחנו נתחיל לשחק רק במחצית השניה, נעשה מהפך וננצח.

מה שבטוח שההרכב הזה לא יתקשה להניע את הכדור מאחורה, גם קמאבינגה במקום מנדי, גם ואסקז במקום קרבחאל, גם צ’ומה במקום נאצ’ו וגם מודריץ’ וקרוס ביחד.

טוב הנה המשחק שלנו בקקה, במקום לשחק כדורגל אנחנו עושים שטויות כדי לגרום לבארסה לעשות שטויות ולמצוא את המתפרצות. אבל עכשיו לפחות נתחיל לשחק כדורגל.

מה שסיטי ניסתה לעשות משחק שלם ובמשך 1742 קרנות, ברצלונה מצליחה לעשות על הקרן הראשונה. והכול מתחיל מהזמנת הלחץ המטומטמת מצידנו.

בהרכב הכי טכני שלנו אנחנו לא מצליחים לצאת מלחץ מול פאקינג ברצלונה, ואח"כ מצפים לעשות את זה מול סיטי באיתיחאד. בחיי שאני לא מבין על מה עובדים באימונים.

נקודת זכות לצ׳אבי
אין ספק שראה את הקרנות של סיטי. לונין מצוין עד שזה נוגע לכדורי גובה ומשחק הרגל

לורד ואסקז במיטבו. מגיע לו לבעוט.

זה לא פנדל בחיים

עריכה: יש מגע עם הרגל השניה קודם. צריך לראות שוב.

וואו כמה מפחיד זה לראות פנדל של וניסיוס

פנדל סופר גבולי
לוקאס מלך רק כי הוא דמות כל כך שולית ויש לו 100% של ביצים

איזה כיף שכל מה שיש לבארסה להציע זה מצבים נייחים

לוקאס עם, כל המוגבלות, מוכיח כמה ריאל יכולה להיות מוחצת עם מגינים תוקפים.

פפ עלה על זה שהקרנות הן הקריפטונייט שלנו ועכשיו זה ינוצל שוב ושוב.

בקלאסיקו הראשון ספגנו בדקה השישית, בקלאסיקו עכשיו בדקה החמישית. לא יאומן, רק הם מסוגלים לפתוח משחק ברשלנות פושעת כזו. לעולם לא נראה ריאל מדריד שתוקפת בחמת זעם, באה ללחוץ גבוה, לתת שואו. אנחנו קבוצה טובה יותר מברצלונה, במומנטום שונה לגמרי, משחקים בבית. מישהו שם לב לזה? כלום. פאסיביים. הם יותר טובים. אנדריי לונין הרג אותנו עם התקפי הלב האלה. עכשיו אין גול אבל ה-2:1 שלהם כל כך מרחף באוויר. אנחנו מפסידים בכל מאבק גובה אגב למרות שאורליאן טשואמני ואנטוניו רודיגר שם. כצפוי אדוארדו קמאבינגה מתקשה מול לאמין ימאל, הילד חוגג על הצרפתי. חרפה. זה נראה שאנחנו קונים פה תיקו. אי אפשר לשבת וליהנות. לרוב מנצחים בליגה, נדיר שאני רואה משחק ואומר ‘איזה כיף היה’.

ויניסיוס ג’וניור שיהיה בריא, הוא מטריף אותי, המסירה איומה שלו לאחור היא פשוט פשע. גם קשה לי להבין למה ג’וד בלינגהאם לא הפנדליסט, ולא בגלל שהוא במאבק הפיצ’יצ’י. שום דבר לא טוב במשחק הזה חוץ מלוקאס ואסקס הגבר. אחלה לוקאס. פלוס ענק בהתקפה כבר אמרתי. לוקה מודריץ’ שהפך לסמרטוט התורן פה בפורום היה טוב מאוד התקפית בתחילת המשחק אגב.

אני בטוח שהנהלת ברצלונה מתחרטת עכשיו על זה שלא שילמה את ה-1.90 ₪ בתחילת השנה כדי להשאיר את טכנולוגיית קו השער.

וצחוק בצד - בושה שבמשחק שמתיימר להיות הגדול ביותר בעולם, הטכנולוגיה הזאת לא קיימת בגלל עסקנות וקמצנות.

זה פשוט ביזיון שלנו. לונין חייב להתאפס על החיים שלו