מחזור 32: 3-2 על ברצלונה בדרך לאליפות

לונין אומנם אשם ישיר אבל כל הקבוצה לא קיימת.
ברצלונה ב2 מסירות מגיעה לרחבה מול הגנה דלילה וזה שאנחנו בכלל לא תוקפים

סעמק עכשיו צריך לשמוע את צ׳אבי שוב מתבכיין כמו ילדה

יאמאל is a problem! בן 16 ונראה עם יכולות על כבר עכשיו. אפשר לזלזל שזה לא שחקן שזאת העמדה הטבעית שלו והכול אבל בפועל קאמבינגה הוא לא שחקן שקל לעבור באחד על אחד בשום מקום על המגרש והוא עושה ממנו פורפרה.

בעונה שעברה התוכנית משחק של סיטי באתיחאד הייתה לתקוף אותו, והיא עבדה(פפ אמר בעצמו). המיקום שלו כשהוא מגן בשמאל גרוע מאוד ומשאיר הרבה שטחים אותם ימאל מנצל.

גם מול סיטי וגם עכשיו, כל ה"סילונים" שלנו איטיים יותר משחקני היריבה.
מה אני מפספס?

בסוף העונה, כשנזכה באליפות - זה יהיה כמו מוזיקה לאוזניים שלנו. וצ’אבי יוכל ללכת לחפש את עצמו מחדש בקטאר

הייתי ציני כמובן
בנאדם מאוס

אחד האוהדים צריך לרדת לספסל של בארסה, לתפוס את צ׳אבי מהקוצים ולזרוק אותו ישר לפח זבל. בכיין כזה לא ראיתי בחיים שלי. בלתי נסבל

זה היה ברור לכולם עם פירסום הרכבים.
אבל כשאנחנו לא עם הכדור, הפערים והחורים בקישור פשוט אדירים ומונעים מאיתנו להרוויח כדורים.

ברגע שהלחץ הראשוני נשבר(והקבוצה לא מאומנת טוב לכן הוא נשבר בקלות) הם יכולים לטייל בקלילות עד הרחבה. כי יש כמויות שטחים גם כשחוזרים למבנה ההגנתי.

וניסיוס כבר עם החמצה נוראית שלישית, אי אפשר ככה וזה לא משתפר.

טוב מאוד קל לבקר את הקבוצה עכשיו אבל רואים מי מהשחקנים שיחק 120 דקות מול סיטי לפני כמה ימים. קמא, ויני, ג’וד, פשוט נראים עייפים.

שיחקנו לא טוב נגד מנצ’סטר סיטי באיתיחאד לפחות התקפית - או.קיי, הטרבליסטית, משחק חוץ, הקבוצה הטובה בעולם, “לגיטימי” - הרי הובלנו והם אשפי הכדור וכדומה. ומה התירוץ לעליבות שלנו עכשיו? ויניסיוס ג’וניור השחקן היחיד על הפאלנטה שבמצב של 1:1 יחפש את האלגנטיות עאלק ובמקום להבקיע עכשיו ולהוריד אותנו ליתרון 1:2 שממש לא מגיע לנו - יעשה איזה עקב מטופש וינסה למסור לרודריגו. לוקה מודריץ’ הכי טוב אצלנו לדעתי. חבל שהבעיטה לשער כמו תמיד - דרד’לה.

לגבי השיפוט - זה חד משמעית מריח לי גול של ברצלונה. האחרונים שיכולים להתלונן על משהו וכו’ וגם בקלאסיקוס (כותב את זה כאן אצלנו ‘בבית’ ולא אצלהם). פפה 2011, כריסטיאנו והאדום 2017, האדום של ראמוס ב-2014 ואני יכול להמשיך…

מישהו יכול להסביר לי את הבית בושת עם העקבים? אנחנו בפאקינג 1-1, הרבה בזכות מזל ושופט. חלאס עם השכונה הזאת כבר.

יצרנו הרבה יותר הזדמנויות מהם ואנחנו שווים יותר משער, בטח בנטרול הקרנות.

לדעתי התכוננו טוב לגונדואן ורפיניה אבל למין עושה מה שהוא רוצה רואים שקמא זה לא מנדי.

הגנתית ובמיוחד נגד שחקן כמו ימאל לא, אבל התקפית עולם אחר, אבל בכל מקרה אנחנו מפסידים קישור סופר אתלטי ולא מרוויחים כלום הגנתית עם ההצבה של קמא כמגן.

איך יכול להיות שהוא הכי טוב אצלנו כשהקישור שלנו רך כמו חמאה בגלל שהוא משחק…

כרגיל אנצ’לוטי מנטרל את כל היתרונות שלנו וגורם לברצלונה להיראות כמו קבוצה מסוכנת.

זמן קצת לברהים, לחוסלו, צריך להחליף את השחקנים העייפים. לא שווה להמשיך לסכן אותם עם פציעות גם.

לא עייפות, פשוט חרא הרכב וחרא הכנה.

2015 all over again.

הפעולות כבדות. רק לוקה באמת שולט בקצב.

אגב

בינתיים הכל עובד לפי הסקריפט.

בעונה שעברה היה דיון רציני האם קמאבינגה יכול להיות מגן שמאלי- אם הוא לא, אם מנדי כשיר הוא חייב להיכנס לאמין עושה לקמה בית ספר.
לונין בעייתי מאד בכדורי הגובה, הייתי שמח גם לראות בהמשך את דני וברהים.