מחזור 32: 3-2 על ברצלונה בדרך לאליפות

בטוח שקונדה קרא לויני קוף שחור בגלל זה ויני התעצבן עליו

אם ללונין הגיע להיות גיבור הערב ביום רביעי,
אז ללוקאס הכי מגיע בעולם להיות גיבור הערב היום.
קבוצה שבה כל אחד עשוי להיות גיבור.

בערב שאנחנו (בינתיים) סוחטים 2-2 בבית אין גיבורים

ויניסיוס הזה פשוט תופעה בלתי נסבלת, גם במשחק שהוא עם שער ובישול בא לך לזרוק אותו מהקבוצה

רק 5 החמצות מזעזעות של ויני היום.

קרלו לא לומד כלום אעה?

והוא עוד מתלונן בפני המיסטר. בן אדם מאוס. ומהצד השני, איזה שחקן ובן אדם מיותר פראן. כמעט כמו מוראטה. רק שלא יגיע אלינו.

לוקאס פאקינג ואסקז מבשל עוד שער

אמרתי לכם הוא חזר.
בין שלושת המשחקים הטובים ביותר שלו אצלינו.

לוקאס, איזה שחקן.

ג’וד פשוט אדיר היום.

חוסלו ניסה לעשות פראן או סוארז?

תגידו מה שתגידו - זו חתיכת קבוצה !
11 נק פער בפסגה
אין שחקן אחד מעל כולם העונה.
יש חצי גמר אחרי שהעפנו קבוצה בחסות מדינה.
פשוט עונה להנות ממנה ואסור לנו לקטר!

הוא עשה חוסלו, בדיוק מה שצריכים, כמו חלוץ אמיתי הוא מושך 2 הבלמים אליו מה שאומר שג’וד חופשי, וכשג’וד חופשי קורים דברים טובים.

ולשאלתך, עשה פראן :rofl:

אז תוך שבוע העפנו את הסיטי ולקחנו אליפות אחרי ניצחון שלישי העונה על בארסה. לא רע.

אין כמו שער ניצחון של ג’וד בדקה ה90 כדי למחוק משחק זוועות…
קניתי.

היה משחק אחד העונה שבה חוסלו שיחק ולא נראינו טוב יותר? אני באמת לא זוכר.

מדהים שעם מאמן אחר אנחנו ב-1-5.

ברוך בורא הג׳וד.

רגע של פיפא:
איך ידעו דווקא היום להוציא קלף פוט לייב לואסקז של 91? עשיתי את זה תוך כדי הקלאסיקו מרוב שהוא היה טוב. פשוט אדיר.

קל לדבר היום על לוקאס ואסקז (וכמה שמגיע לו!) או על ג’וד, אבל אני רוצה דווקא להגן על ויני. שחקן שמאוד קשה לי איתו, ההחמצות המזעזעות שלו, קבלת החלטות שלוקה בחסר והשטויות שלא נגמרות. אבל דווקא היום אני רוצה לפרגן לו (למרות ההחמצות וקבלת ההחלטות) - ויני כמו הרבה אחרים בקבוצה גמור פיזית אחרי המשחק במנצ’סטר וזה היה ניכר. מעבר לזה, גם במשחק כזה הוא מצליח לצאת עם שער ובישול וזה משהו שלא היה קורה בעונות הקודמות שלו. נכון שהוא היה יכול לסיים עם לפחות עוד גול \בישול אבל יש פה התקדמות. מתסכלת אומנם, אבל התקדמות. וגם את זה צריך להגיד.

אנצ’לוטי עשה כל טעות אפשרית, לונין עשה כל טעות אפשרית, ויני עשה כל טעות אפשרית, אבל כשה goat על המגרש אין מה לדאוג.

הסגל שלנו עולה על שלהם בכמה רמות וחבל מאוד שלא רואים את הפער הזה על המגרש בגלל המאמן.

ראיתם כשמודריץ’ משחק 50/50 צד שמאל איך הוא בא לעשות הגנה על ימאל ולא מפקיר את המגן שלו כמו קרוס ? איך שאני אתגעגע לשחקן הזה

בתחילת המשחק אמרתי לעצמי שחרר מג׳וד הסקורר זאת הייתה אנומליה הקצב כיבושים שלו בתחילת העונה, פשוט תנסה להנות מכדורגלן העל שהוא, והוא וואחד כדורגלן על.

אז אומנם שיחררתי מג׳וד הסקורר אבל קיבלתי את ג׳וד הווינר!! איזה אופי איזה ואיזה דרייב היו לו בסיום המשחק !
הוא רצה את זה כל כך ולא ויתר לרגע אחד.
האיש בשר מבשרה של ריאל מדריד הDNA שלו לבן מלידה, זכינו.

וכמובן כמובן איש המשחק האמיתי לוקאס פאקינג ואסקז, באמת ששחקן כזה בסגל שלך זאת זכות עצומה מכל הבחינות, איזה כיף שהוא זכה לערב כזה אין ראוי ממנו.
מבחינתי הוא צריך להיות המגן הימני הפותח שלנו.