מחזור 32: 3-2 על ברצלונה בדרך לאליפות

כנראה שזה היה גול

https://x.com/BarcaSpaces/status/1782143495605522517

ברור שזה היה גול אבל לא יכלו להוכיח את זה מהמצלמות של המגרש. ניצלנו, תודה רבה, עכשיו אפשר לשתות את הדמעות של אוהדי ברצלונה בהנאה.

1. חייב להגיד שמאוד נהניתי מהצהוב של קונדה. הפעם ויני בצד המעצבן ולא המתעצבן, שינוי מרענן.
  2. ויני וג’וד היו גמורים מעייפות וזה בלט מאוד.

לא נעים לי לבאס אבל אנחנו עדיין בתוככי המאניטיים.
סוסיאדד בשישי וארבעה ימים אחר כך באיירן. שני המשחקים בחוץ.
אני חושש שזו טחינה אחת יותר מדי.

איך לא בחרו את לוקאס ואסקז כמצטיין ? גם סחט פנדל, גם הבקיע וגם בישל…בנוסף בצד שלו 0 התקפות מסוכנות, סגר את קנסלו ולא נתן לו לנשום.

פשוט בושה !

שיקחו ללאמין ימאל שער כל קלאסיקו ויתנו לו את השחקן המצטיין. אני קונה.

סוסיאדד? אחרי ינואר? יותר טיול בפארק מטיול בפארק.

לא הגיוני. מי קיבל?

מאד הזכיר לי את ה2-3 ההוא שמסי תלה כביסה אצלנו בבית.
היום שחקן העל שעושה את ההבדל משחק אצלנו ועושה את זה בפעם השנייה בקלאסיקו העונה, מדהים.

ימאל

העדפה מתקנת למהגרים.

אני חושב שרף הציפיות פה עושה לנו ולקבוצה עוול. מצפים לנצח ולתת הצגה במשחק שהוא די לפרוטוקול אחרי מלחמת ההתשה מול סיטי.

נכון, ברצלונה בעונות משבר, ואנחנו יותר טובים מהם למרות שאנצ’לוטי רחוק מלמצות את הפוטנציאל של הסגל, אבל ברצלונה היא קבוצת ליגה טובה ותמיד מתעלה מולנו.
עם כל העייפות והשכונה המטורפת בהכנה למשחק (קרנות, לאמין) שיחקנו טוב לפרקים ואיימנו הרבה יותר.
3/3 על בארסה זה מדהים וקונה כל שנה.

אגב, לראות את בארסה נגדנו אחרי ההתמדדות מול סיטי, זה כמו לשחק פיפה על רמת מתחילים בלי לשים לב. אילו מרווחים ואיזו רכות באמצע.

בלינגהאם וואלורדה חייבים לנוח לפני שייפצעו ויפה שעה אחת קודם.

אני לא ציפיתי להצגה, רק לקצת פחות זלזול. ההרכב היה זלזול, הגול הראשון היה על גבול השחצנות. הם קבוצה רעה ביחס לציפיות מהם, באופן אובייקטיבי עדיין אחת מ10 הקבוצות הטובות ביבשת. עלינו למשחק כאילו זה נגד ראיו.

אנצ’לוטי בתגובה

מפה לשם בתוך 4 ימים העפנו את סיטי והבטחנו את האליפות מול ברצלונה אחרי שהיינו בפיגור בדקה ה70. עכשיו אפשר לבקר את הקבוצה כמה שרוצים :upside_down_face:

Hala Madrid

אגב, בשני משחקי הקלאסיקו בליגה העונה, ג’וד ניצח את המשחק בדקה ה92.

לאורך רוב המשחק רציתי שננצח בהפרש של כמה שערים טובים - גם כי אני חושב שזה משקף הכי נכון את הפרשי הרמות והאיכות בין שני הסגלים, אבל גם בגלל שידעתי שגם אם ננצח בסוף, אבל על הקשקש - ישימו לנו כוכבית על הניצחון, בגלל השיפוט.

אבל אתם יודעים מה?
שיתפוצצו.
שצ’אבי ילך לבכות בריאיונות, שלאפורטה יפיץ קונספירציות על שחיתויות, ושאוהדי בארסה יאכלו את עצמם על זה שלוקאס עשה מטעמים מהרגל של קובארסי ברחבה ועל שער הרפאים.
נכון שזאת לא מאניטה, אבל יש משהו מתוק במיוחד בלנצח בצורה כזאת, בדקה ה-90, דווקא כשאני יודע על כל היללות שבצד השני.

על האליפות שלנו זה לא ישפיע ולא ילכלך בשום צורה. אנחנו נזכה בה בצורה הכי ראויה שיש, ואף-אחד לא יוכל לקחת את זה ממנו.

ככה הם אוהבים את זה.

איזה שבוע מטורף עבר עלינו, יאללה, כמה אוויר השתחרר, איזה אושר. שבוע שלקח אותי לקיצון, כלומר אני תמיד מתנהג כמו ילד בדברים האלה אבל הפעם יותר מכל רגע אחר.

דווקא אחרי סיום בחיוך וצרחה בבית וגם ‘חגיגת בלינגהאם’ משלי עם החולצה שלו שלבשתי לפני המשחק - חבל שאין פרק בפודיום השבוע - כל פעם שמרתי את החולצה של ג’וד כי אמרתי שזה נדוש לבוא איתה הוא כל כך טוב - אני רוצה לדבר על משהו שמפריע לי. אני מחכה ליום שנבוא במשחק כזה וניתן בראש, נכתיב את הקצב, נבהיר מי בעלת הבית, נהיה קבוצה טובה, לאו דווקא דורסת. הגישה. שברצלונה תסבול. לא ראיתי כאן שיש קבוצה אחת שזוממת על דאבל וקבוצה אחרת ששבורה ומרוסקת אחרי ההדחה מאירופה והולכת לים. וחבל. זה קצת השחקנים והרבה המאמנים. אני לא חושב שהדרישות מוגזמות. לא אמרתי מאניטה. שלא יהיו דקות עם רווח כל כך גדול באמצע. אם נמשיך ככה אז נתרפס גם נגד באיירן מינכן כאילו הם הקבוצה המדהימה של 2013-2017 וממש חבל. יש לנו מאמן שלא מסוגל לשנות “בפנים” בשלב מוקדם.

תבינו בקלאסיקו אין דבר כזה משחק לא חשוב. בטח כשריאל סוסיאדד בחוץ רגע לפני באיירן מינכן זה מוקש. גם ברצלונה שיחקה במשחק לא פשוט השבוע והייתה בעשרה שחקנים. ניצחון היום=רגל בסיבלס. זה לא משחק נגד חטאפה. היו מעט מדי מהלכים של ללקק את האצבעות כמו הבעיטה החלשה של לוקה מודריץ’ למשל.

אסור לשכוח שהיה שער ככל הנראה חוקי שנפסל לברצלונה וזה כמובן משנה מומנטום וכדומה. ועוד יותר פשע - פתיחת המשחק שלנו. רק ריאל מסוגלת לפתוח ככה משחק בית. עצם הקרן האומללה שברצלונה קיבלו - מתנה לחג פסח מה שנקרא, במקום שאני עובד נתנו לי תלושים במאה שקל. למה הנדיבות הזו? מתי נהיה מרוכזים לעזאזל?

שובו של המלך ג’וד שהכריע את המשחק הראשון, ידעתי שנצטרך את הגולים שלו, עשה את זה כמו גדול ובכלל הופעה מעולה גם בלי שער הניצחון. רק ככה היינו יכולים לנצח. זה פשוט שחקן היסטורי. מה לעשות שאני נותן משקל עצום למשחקים האלה, זה שווה יותר מעוד חמישה שערים נגד האתלטיק בילבאו ואוססונות ואז היה פותח פער מארטם דובביק.

כולם ידברו על לוקאס ואסקס ואחזור אליו בהמשך יותר נכון את הטוב שומרים לסוף. אני רוצה להחמיא לפראן גארסיה שהציג מהירות מסחררת וקור רוח גם בהגנה כמו במהלך על פרמין לופס - אשכרה הוא כמעט לא שיחק איזה חצי שנה ועדיין בפורמה - שאפו. כמובן שזה גם שלאמין ימאל התעייף - עזר לו. עוד גיבור הוא לוקה מודריץ’ עם 90 דקות גדולות לטעמי, גם בפעולות קלות בהגנה אפילו הפאול שהקריב, כמובן ניהול המשחק החכם, רק הבעיטה דרד’לה. זלזלו בו לחינם.

לוקאס נתן את כל מה שוויניסיוס ג’וניור הרס, פעולה אחת טובה שלו עם הפאלש וזהו-זה. בלתי מתקבל על הדעת איבוד הכדור שלו שאילץ את טוני קרוס לשלוח לקרן. לא הגיוני גם שהוא מוסר עקב כזה טיפשי לרודריגו במצב של 1:1 כשחברו בכלל לא ציפה זה, במקום להבקיע. כאילו הוא מקבל את ההחלטה הכי גרועה בכוונה. וזה לא ויני בן ה-19 של 2019. הוא כבר משחק שש עונות במועדון הגדול בעולם ופתח את השנה בסערה. גם חוסר הפרגון לברהים דיאס היה מגעיל. נמאס באמת היום רציתי שיוציא אותו.

כמה גדול אתה לוקאס, מי שעוקב אחרי הפייסבוק של האתר שנסגר - כתבתי ביום שישי פוסט שאני מאמין בו. גם ציירתי אותו בהרכב שלי. מנוע - התקפית הוא בכמה דרגות על דני קרבחאל. הוא לא פראייר. רץ בלי סוף, עם ביטחון, מעבר לסחיטת הפנדל הערמומית - השער שהבקיע היה בעמדה לא נוחה בכלל. איפה הוא ואיפה ז’ואאו קאנסלו החור המהלך שגם התקפית לא תרם. נכס למועדון, שחקן שתמיד אהבתי, כמה אני אוהב אותו. פארטידזו.

קרלו היה צריך להגיב לפני ה-2:1 שלהם. בכל פעם בוחר בהרכב לא מספיק טוב ואז מבצע חילופים מאוחרים ובגלל האיכות שיש לנו אז הכל מסתדר ואז מחמיאים לו שהוא גאון. לא שיחקנו היום נגד מנצ’סטר סיטי. ו-ויני לא ילמד לעולם גם אם הוציאו אותו בקלאסיקו. ברהים דיאס היה צריך להיכנס כבר אחרי העקב האומללה זה. ברהים השתחרר נפלא ודחף קדימה - אני קצת חושש ממצב בו חוסלו האיטי על המגרש ואין את הברזילאיים, רק שהיה קצת רחוק מהשער.

תסתכלו שוב על שער הניצחון, אין מצב שהוא מגיע עם ויני על המגרש. ברהים השתחרר שם מכמה שחקנים באומנות וחיכה לפעולה הנכונה, לוקאס גם בדקה ה-120 היה יכול להיות לו אוויר לתקוף, כדור הרוחב שלו מעולה, חוסלו השאיר במתכוון לג’וד וניטרל את שחקן ההגנה והסיומת של האנגלי זה ציון מאה - בא בתנופה, הריח את המצב הזה, סיים כמו גדול עם הרגל החלשה, לא איזה דרד’לה.

שוב אני אומר גם נניח אם היה שער חוקי - צ’אבי שגם היה שחקן ברצלונה - הוא האחרון שיכול לבכות על שיפוט. וזה לא קשור בכלל לגול שפסלנו לבלינגהאם אחרת הם היו אוכלים לים מזמן (אני מדבר על המאסטייה). אפילו אם אין קשר למקרה נגריירה. שני הקלאסיקוס בצ’מפיונס ב-2010-11 - האדום ההזוי של פפה וגם שער חוקי של גונסאלו היגואין בגומלין - נפסל| אדום לראמוס ב-2014| אדום לכריסטיאנו ב-2017 בסופרקופה| פנדל של אלף אחוז שלא נשרק למרסלו ב-2017/18| שני פנדלים שרפאל ואראן עושים לו אי-פון ברחבה ויש VAR ואין פנדל ב-2020.

די כבר!
תנו להם לבכות, תנו להם להתלונן, תנו להם לדמיין שרק בגלל השופט ואך ורק בגלל השופט הפער הוא 11 נקודות. איזה מביכים בחיי…איפה הם היו בגניבת המאה מול סבילה…בכיינים בדיוק כמו המאמן שלהם

כיף שניצחנו, אבל פשוט לא מבין את קרלו.
הקבוצה שלך גמורה, ראו את זה מהדקה הראשונה, למה להתעקש לפתוח עם אותם שחקנים ששיחקו מול סיטי?
קרלו היה חייב לראות את 2 הבעיות העיקריות שלנו מההתחלה, העייפות של הקשרים. לכן, במקום להתעקש על כל העייפים למיניהם, למה לא לפתוח על קרוס על הספסל ולהכניס אותו בדקה 60 במקומו של מודריץ׳ (שגם ככה לא יכול לרוץ יותר מ60 דקות).
לטעמי קרלו היה חייב להחליט על מי מבין מיליטאו וגרסיה הוא הכי סומך ולתת להם לשחק (ואז טשואמני או קמא היו עוברים לקישור).
גם לא מבין למה בראהים לא פתח? הוא משחק נהדר העונה וכמעט תמיד מספק את הסחורה. רודריגו וויניסיוס היו עייפים והיה אפשר לתת לרודריגו לפתוח על הספסל ואז גם היינו מקבלים הרכב רענן יותר וגם את רודריגו כאופציה מהספסל.

קרלו כאילו מצא לעצמו את ה13 שחקנים שלו ופשוט מתעקש עליהם. הבאים בתור צריכים ממש ש3 מאותם 13 לא יפתחו כדי לשחק. אני בטוח שגם ואסקז לא היה משחק אם קרבאחל היה כשיר מספיק.

חייב מילה על ויניסיוס. סיים עם שער ובישול אבל הרס כל סיכוי להתקפה. כל כדור שקיבל איבד ועשה פעולות רעות. המון התקפות מתפרצות הלכו לפח בגלל מסירה רעה או דריבל מיותר. אף אחד לא ידבר על זה כי רוב המצבים הללו לא היו מצבי הבקעה (היו בקלות מתפתחים לכאלה) והוא גם סיים בסוף עפ גול ובישול, אבל הוא פשוט חירב לנו את המשחק.

חייב גם מילה על ואסקז. איזה מלך! פשוט מלך!
כיף שבלינגהם חזר לכבוש, וגם היה טוב היום. חשוב מאוד לקבל אותו חזרה ביכולת של תחילת העונה למשלקים החשובים שעומדים לפנינו בליגת האלופות.