מחזור 34: Campeones!| מנצחים 0:4 את אספניול עם צמד של רודריגו. אסנסיו ובנזמה הוסיפו

חד משמעית. שים את מסי בשיאו שחקן כנף שמאל פרופר רגל צמודה לקו והוא לא נותן רבע מהתפוקה שלו בשיאו. לא שאני משווה ברמות אבל לצורך הדוגמא.

רואים שארסנל המהלכים של רודריגו מגוון ושלם הרבה יותר בשמאל. בימין יש לו מוב אחד וזה לזרוק את הכדור לצד ולהתחיל לרוץ ומהר מאוד מגינים קוראים אותו. לדעתי חובה להריץ אותו קצת בצד שמאל לכו תדעו אולי נגלה שחקן אפילו טוב יותר מויניסיוס.

אני חושב שהייתי מנסה להחליף בין ויני לרודריגו במשחקים שנשארו בליגה.

דווקא לויני יש פוטנציאל בימין, כי הוא יותר מהיר.

בבקשה שמודריץ’ יצא.

דווקא לאור ההגעה של אמבפה ומעבר ויניסיוס ימינה, לדעתי רודריגו יקבל יותר הזדמנויות בשמאל כמחליף ראשון. קשה לדעת איך תהיה ההתאקלמות של ויני לימין ולאילו רמות בדיוק יגיעו שניהם, אבל אני חושב שכבר הגענו לשלב שניתן לומר בוודאות ששניהם במינימום שחקני סגל לגיטימיים בריאל מדריד.
גם במקרה הרע בו ההתפתחות של רודריגו תעצר והוא כרגע כבר מוצר מוגמר, מדובר באחלה חילוף ראשון ל2 עמדות בהתקפה.
לא זכור לי מחליף באגף שלנו ברמה של רודריגו. ואסקז, חסה, קאייחון, פדרו ליאון, רייס?
אין ספק ששניהם רכישות מצויינות של פלו.

עם מריאנו (הכי טוב באספניול, יותר מרפקים מאשר בעיטות למסגרת, לא עושה את המינימום) אצלם וראול דה תומאס אצלנו זה כבר 0:4. אחלה גולים של רודריגו שכמה נוח לו ברחבה. הנגיעה הנוספת לפני הבעיטה בגול הראשון הייתה קריטת. כאפיים לקהל גם על המחווה לכריסטיאנו בדקה השביעית האגדית.
מבחינתי עד לסיום המשחק חסר רק שער של מרסלו (בישול שני העונה) שלא כבש כבר הרבה זמן - מאז ה-1:3 על אייבר ביוני 2020. כמה שהברנבאו רוצה לראות אותו כובש.
הנה החולצה שלקח עבדכם הנאמן לצפייה במשחק בבר היום. ריספקט לאגדה.

אתם מציעים את המעבר של ויני ימינה, השאלה היא האם יש מישהו ששוקל מהלך כזה במדריד. אני חושב שהמעמד שלו בקבוצה כרגע בטוח מדיי.
מה שכן כשהם משחקים ביחד אפשר לעשות יותר חילופי מקומות, זה יתרום לשניהם.

למה מודריץ על המגרש?

עריכה: למה בנזמה מתחמם?

קרלו רוצה לתת זמן לצעירים…

פפ בטח מבסוט כשהוא רואה את מודריץ׳ מתרוצץ על הדשא כאשר הבטחנו את האליפות בשבוע שעבר.

שמעו קמא היום נותן משחק מדהים. גם סבאיוס, מי היה מאמין. שניהם ביחד מביאים המון אינטנסיביות שחסרה לקישור שלנו.
עכשיו קרלו הוריד אותו להיות בלם, נראה איך זה יעבוד.

למה זה נבדל לעזאזל?!?
דייגו לופז ראה את הכדור לאורך כל המהלך ורודריגו לא השפיע בשום צורה על השער.

נבדל פסיבי צריך להשרק כשזה באמת הסיבה לגול:
כשהשוער לא רואה בגלל שחקן בנבדל, כשמסירה לא חוקית שלא מגיעה ליעד מורחקת רע. לא כשבועטים כדור ויש שחקן אחר בנבדל בלי קשר למהלך

רודריגו עומד כמה סנטימטרים מלפניו ועושה רושם שהוא מסתיר את הכדור, גם התגובה של לופז מוזרה משהו. לא יודע מהם חוקי נבדל הפאסיבי אבל נראה לי פייר.

ואייחו במשחק מושלם,אולי הוא בעצם בלם לא רע בכלל? אני באמת שואל כי כמעט ולא ראיתי אותו משחק.

שמע, לא אבכה על זה כשאנחנו מובילים 3-0.
אבל שהראו את הזוית של השוער ראו שהוא רואה את איסקו והכדור לאורך כל המהלך ושהוא זינק בזמן.

הוא באמת טוב, העניין הוא שכבר כמה פעמים כשהלחץ היה עליו (היום זה משחק חסר חשיבות כשאין עליו שום משקל אמיתי) הוא פשוט שקשק ופישל.
חוץ מזה, שעם ההגעה של רודיגר אין בו צורך, מעמדו ירד לבלם חמישי כי נאצ׳ו עדיף עליו.

עם כמה שזה מצחיק אני זוכר שממש התרשמתי ממני כשצפיתי בו בזמנו בפרנקפורט, ובכלל רוב הטעויות שלו אצלנו היו די נקודתיות- רק בגרנאדה אני חושב שהוא פישל לאורך זמן.

ויניסיוס מהספסל- השחקן הטוב בעולם.

המשחק הזה הוכיח מעבר לכל ספק שיש מקום לרוטציה ויש לנו מספיק שחקנים שיכולים לעלות מול נמושות הליגה ולתת גיבוי לא רע להרכב הראשון, במיוחד כאשר קרלו מסתמך על לא מעט שחקנים מעל גיל 30, למזלו זה הסתיים באליפות די קלה.

יום רביעי מלחמת עולם.

איך סבאיוס לא שיחק כמעט בכלל העונה??

הקישור שלנו היה כל כך אנמי בחודשים האחרונים כשהפתרונות היו ממש מתחת לאף. קמא, פדה וסבאיוס, עם הופעות מושלמות. סבאיוס שחקן שאף פעם לא הערכתי אבל הוא חזר הרבה יותר בשל מאנגליה, והוא מביא איתו הרבה מהאינטנסיביות שמאפיינת את הליגה שלהם.

מפה לשם הרווחנו עוד שחקן סגל לגיטימי לעונה הבאה.

לא רוצה להיות נגטיבי בערב כזה אבל קרוס היה מזעזע היום.

בלי קרוס יש סיכוי לעבור את סיטי עם קרוס אין סיכוי לעבור את סיטי זאת המשוואה מבחינתי. כל שחקני הקישור שלנו עדיפים עליו אחד אחד למעט איסקו.

לדעתי המשחק הזה הוא לא קנה מידה לכלום. זה לא באמת מאבק על שום דבר

מאז שחזר אני כותב שאני אוהב את סבאיוס, אני אוהב שחקנים שלא מפחדים מהכדור בשטחים צפופים(לא מפחדים כי הם סופר טכניים וטובים כמובן ולא בגלל שהם מטומטמים), עושה המון תנועה וגם נותן תחת בהגנה, אני שמח שהוא מקבל את ההזדמנויות שלו ומקווה שישאר שחקן סגל עונה הבאה.