שוב אלופי אירופה! האלה מדריד ו-A Por La 14!

יכול להיות נראה את מודריץ’ בימין, איסקו בשמאל ומערך 442. זה לא מעודד יותר אבל לפחות לא היהלום הלא קשור…

זה בהגנה קווים ובהתקפה איסקו ינסה להיכנס בין הקווים

המחצית הזאת התחלקה לשניים. עם סלאח, ואחרי הפציעה שלו.

לפני הפציעה של סלאח קרה הכל בדיוק מה שחשבתי שיקרה אם נפתח עם איסקו. הם ישבו עלינו, לא יהיו לנו שחקנים מהירים לרוץ קדימה למתפרצת והם יוכלו בכיף לעשות לחץ על בנזמה ורונאלדו ולשלוח את מרבית השחקנים שלהם קדימה, שינטרלו את הקישור שלנו.

אחרי הפציעה של סלאח למעשה התוכניות של ליברפול התפרקה. הם לא איבדו רק את השחקן הכי טוב שלהם אלא בעיקר את מערך המשחק. מה שקרה שההתקפות המתפרצות שלהם הרבה פחות אפקטיביות מאז היציאה שלו, מה שמאפשר למניעי הכדור שלנו, איסקו, מודריץ’ קרוס ובנזמה, אפקטיביות הרבה יותר משמעותית מלפני הפציעה של המצרי.

30 דקות גדולות של וראן מנעו מבוכה מאוד גדולה במשחק הזה. הבחור הזה כל כל אנדרייטד.

חבל מאוד, רציתי לנצח אותם בלי הנחות. הלב עם סאלח וקרבחאל שבטח חושבים על המונדיאל (קרבחאל פספס גם את היורו הקודם בגלל פציעה, איזה חוסר מזל).

מאז שהמצרי יצא השתלטנו לחלוטין על המשחק, חבל כי מי יודע איך המשחק היה מתפתח אילו היה נשאר.

זה כמעט פשע שבייל בכושר הזה לא פתח בהרכב. אני יודע שעוד שלושה חודשים כשהוא ייפצע אני אתחרט על זה, אבל כרגע אני לא מוותר עליו בחיים. רונאלדו בסוף, בייל צריך להיות שם.

גול משוגע
קבוצה משוגעת

ורונאלדו יותר מרומז עכשיו שהוא עוזב :open_mouth:

האלה מדריד!

בייל זה חילוף מהבית, הכל הסתדר לנו בול לפי התוכנית.
איזה ווינרים.

וגם בייל מצייץ שישב עם סוכנו כי הוא לא שחקן הרכב

למה עכשיו צריכים את הדיבורים האלה על עזיבות? לא הבנתי את הקטע. זכינו בפעם השלישית ברציפות בפאקינג צ’מפיונס, בשביל מה להעכיר את האווירה?

עם אמירות שכאלה, הולך להיות לנו חתיכת קיץ, תכינו את הציפורניים חברים.

עסקת חיים, בייל ימכר עכשיו לכל המרבה במחיר. ויש מספיק מטומטמים שיפלו בפח…

אבל מצד שני להפרד גם ממנו וגם מרונאלדו בקיץ אחד זה בלאגן אחד שלם. צריכים אשכרה למצוא שני מחליפים בקאליבר גבוה, כשגם חלוצים רציניים על הכוונת (למישהו יש ספק שבסופו של דבר נשאר עם בנזמה?), להחליף התקפה שלמה בקיץ אחד זו בעיה לא פשוטה.

ההצהרה של רונאלדו זה אחד הדברים הכי מפתיעים שזכורים לי. מאיפה זה הגיע ?

אשכרה מרגיש לי כמו משחק ליגה רגיל…
הייתי נותן לסיכום את הכותרת-

Bailout Bale out

בייל וקריוס מצילים אותנו ממשחק זוועתי.
כל הקישור היה רע לרבות קסאמירו שנתן את אחד המשחקים הגרועים שלו העונה.
וראן (מהמצטיינים) מציל אותנו מתבוסה במחצית הראשונה יחד עם מרסלו שהפך להיות קשר אמצע לאור האנמיות של הקישור.

מודריץ’ כבר סחוט והחרדות שלי לגבי סוף תקופת בעל הבית הכי משמעותי שלנו כאילו אבר מתחילות להתגבר…
איסקו היה בסדר אבל היה תקוע יותר מדי בשמאל.

בייל שחקן ענק לאף אחד אין ספק אבל כולנו בפה אחד הסכמנו שהחוסר יציבות שלו בעיקר מגזרת הפציעות סללו את דרכו החוצה למרות היכולת בסוף העונה.

אני לא מבין איך נוכל למלא חלל של שני קראקים מובילים כשבנזמה גם מתקרב לקיצו כחלוץ בריאל.

הלסת שלי נתפסה מהמספרת של בייל אבל מחשבות על העונה הבאה מאחיזות בי בעתה.
אם שני שחקנים מובילים מודיעים על עתידם ברגע הכי מאושר בקריירה של שחקן גם לי מותר.
ותאמינו לי אני שמח. שמח מאד.

קאריוס עשה את הבלתי יאומן וכנראה שהצליח להשכיח את אולריך. איזה מסכן. גם סאלח, עד הפציעה שלו ליברפול היתה מדהימה. אבל גם אילולא הפציעה, היינו בסרט כזה גם מול באיירן וגם מול פאריז, ופשוט יש לנו קרח בורידים.

בנזמה הבנאדם הכי מזליסט בעולם. להבקיע שני גולים כאלה?! בחצי ובגמר?! זה כל כך קארים (בלי לגרוע מהמשחק הבאמת נמרץ וטוב שלו)
שני השחקנים הכי מושמצים העונה ניצחו לנו את הגמר.

בייל יצא קצת חצוף. רונאלדו הימם. אבל בסדר, זה הזמן לרענון ובנייה מחדש. כל טיפת מיץ הוצאנו מהסגל הזה.

• רונאלדו לא יכל לסבול את העובדה שבייל גנב לו את כל הפוקוס במשחק. זו תהיה רעידת אדמה אבל העובדה שהוא היה מחריד בגמר הזה מזכירה את היכולת שלו ברוב הזמן ולא את המספרים שהוא מעמיד באלופות. אם כבר פרידה ולהתחיל בנייה מחדש אז עכשיו.
  • בכלל, הייתה אווירה של משחק אחרון של ריאל מדריד הנוכחית. הרגשה שאלה היו אדי הדלק האחרונים. כאילו השחקנים באו בגישה של “נדפוק עוד יום במשרד, נשבור עוד כמה שיאים שתיזכרו כמה גדולים היינו, תודה לכולם, we are out”.
  • גם בייל מחליט לעשות פוזות.
  • רק בנזמה חתם אצלנו קביעות כאילו אנחנו ההסתדרות. הוא כבר היה עם רגל וחצי בחוץ. ארורים אתם אולריך וקריוס.
  • כואב הלב על דני.
  • וראן ומודריץ’ המצטיינים.
  • מקווה שאילנה דיין הספרדייה לא תפרסם תחקיר עוד 40 שנה על פלורנטינו וקריוס.

כשהכל הולך אז הכל הולך.
וואו איזה טירוף!
3 זכיות רצופות. 4 ב5 שנים. אנחנו עדים לקבוצה היסטורית. לכו תדעו מתי הישג כזה ישוחזר.

מודה ומתוודה שלא האמנתי שננצח. הכנתי את עצמי לגרוע מכל.

בסופו של דבר מה שניצח לנו את המשחק זה שילוב של הפציעה של סלאח, שינוי המערך מ4-4-2 יהלום ל4-3-3 עם בייל והטעויות של קריוס. מספיק שאחד מהאלמנטים האלה לא מתקיים ולכו תדעו איך המשחק היה נגמר. אבל מה זה חשוב, בסופו של דבר גביע שלישי רצוף וזה באמת בלתי נתפס. אני זוכר איך 6 שנים רצוף לא הצלחנו לעבור את השמינית גמר… איזה תקופה להיות אוהד ריאל. לא להאמין.

אני מבין את התסכול של בייל, הוא היה צריך לפתוח היום וההחלטה להושיב אותו על הספסל לא הייתה מקצועית. הוא הרוויח ביושר את העקיצה לזידאן. שוב פעם בייל הוכיח שהוא ווינר אמיתי למי שהיה בכלל ספק. שחקן כזה בגמר חייב לשחק גם כשהוא לא בכושר ובייל בכושר של החיים שלו. איסקו מנגד שוב לא התעלה בגמר כמו בשנה שעברה. בשני הגמרים השתפרנו אחרי שהוא יצא.

לרונאלדו היה עדיף להיות דיפלומט הערב בראיון אחרי המשחק. מילא משחק לא טוב, קורה, אבל לרמוז על עזיבה שניות אחרי הגמר? מזכיר את יוסי בניון. מיותר מאוד. ברור גם שזה הכל כסף, הוא רוצה שפלורנטינו ישלם לו את הקנס למס הכנסה וחוזה חדש. מסי וניימאר מרוויחים יותר ממנו ומבחינתו לא בצדק.

שלושה גמרים וקרוס לא התעלה באף אחד מהם. עם כל הכבוד ל95% אחוזי דיוק במסירות זה לא אומר הרבה כשהכל לרוחב. היה איזה מהלך שבייל נתן ריצה לשטח ריק מאחורי כל ההגנה של ליברפול וקרוס כרגיל לא שם לב. היה יכול לסדר לבייל שער קל אבל הוא העדיף עוד מסירה סתמית לרוחב. שחקן טוב אבל לא מהווה אקס פקטור.

מקווה מאוד שהשער הזה של בנזמה לא מסדר לו עוד כמה שנים בהרכב שלנו. אסור לחזור על הטעויות של הקיץ שעבר.

איך אפשר להירדם עכשיו עם כל האדרנלין בגוף…

משחק מעולה של המושמצים שלנו גראת’ בייל וכרים בנזמה. בנזמה היה היום יוצא מן הכלל ולטעמי מספר אחד על המגרש היום; שחרר המון לחץ ועזר להניע את הכדור בצורה טובה. יחד עם זאת, מאד היה חסר שחקן נוסף שיאיים על השער בנוסף לרונאלדו ( שהיה במשחק נפל). בייל היה נפלא ומעבר לשערים שלו אני זוכר מסירת רוחב ענקית שלו לבנזמה.

אנחנו עדים להיסטוריה. וככל הנראה זה היה משחקה האחרון של הקבוצה הזו בגלגולה הנוכחי. כריס ובייל עוזבים כנראה ומודריץ וראמוס לא נהיים צעירים יותר. ללא ספק הולך להיות לנו קיץ מעניין.

אגב, הייתי בהקרנה שארגנו מדרידיסטה וחייב לציין שממש התאכזבתי. רוב האוהדים לא ידעו אפילו שיר אחד של ריאל (ראבאק לא צריך לדעת ספרדית לזה), ואפילו את הנפת הגביע לא הראו. בקיצור אכזבה.

זהו חברים תהנו מהתקופה הזאת, כי ללא ספק לא תחזור בקרוב. HALA MADRID!

לא להאמין. שלוש זכיות ברצף!

יום אחרי הזכייה המדהימה הדבר שמעניין זאת כמובן ההתבטאות של רונאלדו.
אני מקווה מאוד שאכן הצדדים יפרדו. האמת שמיציתי. לרונאלדו לא מגיע חוזה כמו ניימאר ומסי ובלי קשר הגיע הזמן לרענן את החלק הקדמי.
אין לי ספק ששחקנים אחרים יכולים לתרום לא פחות ממנו.

התייאשתי מלנסות להבין מה הולך פה בשנים האחרונות. טירוף מוחלט!

לא רק שבנזמה כבש בחצי גמר ובגמר, הוא גם ביסס את מעמדו כחלוץ שלא מוותר על אף כדור, גם כשזה נראה אבוד. אוי האירוניה.

מזל טוב, קרח בוורידים מוביל לקרח בשמפניות ועוד גביע לארון.

יש רק קבוצה אחת שיכולה לעצור אותכם :wink:

תבורכו!!