Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

יש שמועות חזקות שעד יום שלישי סאמפולי לא היה על הקוים יותר. מקווה שזה נכון.

בהתחשב בכך שההתאחדות תצטרך לשלם לו פיצויי ענק על שבירת חוזה במקרה של פיטורים, אני בספק.

ואם כן מי יהיה במקומו? אני לא יודע אם בורוצ’אגה הגדול היה אי פעם מאמן, ואם כן האם הוא יכול לאמן בלי לדפוק חשבון למסי ושות’ ?

סאמפולי דופק לכוכבים שלו חשבון?

אני לא ישקר, סאמפולי עשה עבודה נהדרת בצילה ובסביליה. הוא אכזבה קשה עבורי. אבל אני כרגע מעדיף את מוטי איוניר על פניו, שכבר בדקה השלישית של המשחק עלה על כל הפגמים בשיטה של סאמפולי.

אולי מוטב להאחז בתקווה קלושה מאשר היאוש העמוק, הלואי ננצח וקרואטיה לא יפתחו רגליים…

האמת שכרגע הסיכויים עם ארגנטינה.
קרואטיה הנבחרת הכי חזקה בבית, זאת אומרת שסיכוי שאיסלנד תפתיע הוא קטן, הפעם תיקו לא יספיק לה.
ארגנטינה פייבוריטית מול ניגריה, אם היא תנצח (וקרואטיה ככל הנראה לא תפסיד) אז ארגנטינה בשמינית.
ואם ארגנטינה לא תנצח אז לא מגיע להם הצאנס מתנה שהם קיבלו פה עם הניצחון של ניגריה

אני לא מסכים. אל תשכח שאיסלנד תבוא להילחם על החיים כשקרואטיה הרבה יותר רגועה ונינוחה.

אני גם לא מבין מאיפה הביטחון של אנשים שארגנטינה כזאת פייבוריטית נגד ניגריה (שכרגע הסיכויים הכי גבוהים להעפיל מבין השלוש הם בכלל שלה).

לנבחרת הזו של ארגנטינה יש תכלית אחת: לעשות שברון לב. בואו נקווה שלפחות תעשה את זה בסטייל.

שיעלו הבני זונות ברבאק בסנט פטרסבורג כי אמרו לי שהעיר הזאת הכי יפה וחבל כי אני וכל הארגנטינאים בהחלט מוכנים לשרוף אותה עם הנבחרת ומסי ביחד. יש פה משפחה שפאקינג מכרה את הבית שלה בשביל החרא הזה. שיעיפו את סמפאולי הביתה!!!

ותודה לניגריה שעשתה לי נסיעה בהחלט מחוייכת לפטרסבורג. החלום חי, רק רק אל תבזו אותנו!

החלום חי!!! שביט צודק!!! ארבע שנים חיכיתי אז כל בדל של חלום שעדיין בועט ואני אופטימי כמו מפגר.

השאלה היא מה עושים עם החלום. בהינתן שסמפאולי עוד איתנו והמזומנים שזומנו זומנו והלא מזומנים שלא זומנו לא זומנו ובטח היו סופרמנים. בהינתן שמסי לא צריך שהנבחרת תעזור לו אלא שפשוט תהיה נבחרת ושהוא יעזור לה. כי זה בתאכלס מה שהוא יודע לעשות: לבוא למשהו שעובד ולהפוך אותו לגאוני. בהינתן כל אלה - איזה מערך ואיזה הרכב מעניין את הסבתא שלי!

שיעלו הבני זונות בראבק!!! שביט צודק!!! שוב!!! שיעלו הבני זונות בראבק לה קונצ’ה דה טו מדרה!!! כי ככה משחקים בארחנטינה - ברבאק. זה מה שהפך אותנו למה שאנחנו ולא לחבורת אירופאים מנומנמים שחיים על 1-0 וגניבת שערי מזל או הסתמכות על שופטים איטלקים בני סונות. שיעלו ברבאק כי ככה עשינו תמיד.

אם השתמע מדברי שכל מה שצריך זה לחימה אז אני רוצה לציין משהו שציינתי בדיון אחר-הארגנטינאים כמו המאמן שלהם תקועים בגישה של שנות ה80 שכל מה שצריך זה מס’ 10 שיעשה הכל. לא הבינו שהכדורגל התפתח. מקווה שסמפאולי יעוף, כי באמת נראה שכל מאמן, אשכרה כל מאמן, אפילו אתה ליאור עם הנטיות האובדניות שלך תעשה עבודה יותר טובה מהאידיוט הזה.

ברור שביט אבל בשלב הזה כשהמשחק הבא הוא בעוד ארבעה ימים אתה מן הסתם לא יכול לבצע שום שינוי משמעותי. כל מה שנשאר לך זה להילחם ולקוות לנס.

מי ישמע יש שיטה שרצים איתה כבר שנים ואי אפשר להחליף תוך 4 ימים.
הדבר הטוב היחיד בחרא שסמפאולי העלה, זה שאי אפשר לחרבן את זה יותר מזה.
לאור הנ"ל (:sunglasses:), הייתי רוצה לראות מערך סמטרי "נורמאלי“ של 4231 ולא עוד אלתורים של 3142 או השד יודע מה ניסה לעשות ובלי שמות שאף אחד בחיים לא שמע עליהם.

המערך שלי ;
שוער
רוחו פאציו אוטמנדי מרקאדו
לוצ’לסו מסצ’ראנו
פאבון דיבאלה מסי
אגוארו

נ.ב. על מי אני עובד, הרכבת הרים תמשיך להוריד לי שנים מהחיים, איסלנד יפסידו, ואנחנו נספוג שער שוויון דק’ 89…

אהבתי. זה אומר כל דבר שהוא לא קבאז’רו? :grin:

מצידי לויס סוארז בשער עדיף עליו.

אני יודע שזה ישמע לא פופולארי, אבל מה שכדאי לעשות במצבים כאלה של קריסה טוטאלית, זה לחזור למשהו מוכר.

אתם צריכים לחזור להרכב שרץ פחות או יותר מ2012 עד 2016. שהשחקנים יצליחו להיאחז במשהו שהם יודעים לעשות. לא הייתי חוזר אל ה4-2-4, כי אסור לכם לספוג, אז אני חושב שהכי חכם זה לעלות עם משהו כזה:
מסי היגוואין אגוארו
ביגליה באנגה מסצ’ראנו
מארקדו אוטמנדי פאציו רוחו

אני מאוד מקווה שסמפאולי יתפטר כבר לפני המשחק של ניגריה, כי הוא מטורף, ועשה עבודה מזעזעת בנבחרת. אם רק הייתה לכם אפשרות לקבל את צ’ולו להמשך הטורניר הזה…

הכי חשוב לכם מול ניגריה זה לא לספוג. אם אתם תצטרכו להתחיל לרוץ אחריהם, בכל שלב של המשחק, כשגם תיקו טוב להם כדי להעפיל - אתם תעופו. גם 1-0 זה ניצחון, ואתם צריכים לקוות שמישהו יעביר את זה לשחקנים, כי עם כמות הלחץ שיש שם, אני לא חושב שמישהו זוכר את זה.

תגידו פיטרו פעם מאמן באמצע מונדיאל?

זה לא בהכרח נכון - אם גם איסלנד תנצח, ארגנטינה צריכה לנצח בתוצאה גבוהה יותר. המשחקים ישוחקו במקביל מן הסתם ככה שלא ניתן יהיה לדעת את זה מראש. יותר מזה, בגלל שיטת ההעפלה עדיף ניצחון רב שערים על ניצחון דל בשערים באותו הפרש.

אגב, אם נקבל מצב שבו הפרשי השערים זהים (לא רק בהפרש, אלא במס’ שערי הזכות והחובה בנפרד), למשל ארגנטינה מנצחת 2-0 ואיסלנד 1-0, נקבל הכרעה על סמך מס’ הכרטיסים של שתי הקבוצות. לארגנטינה כרגע יש 3 צהובים, לאיסלנד יש 0. שיטת הניקוד לפי כרטיסים (מויקיפידה):

first yellow card: minus 1 point;
indirect red card (second yellow card): minus 3 points;
direct red card: minus 4 points;
yellow card and direct red card: minus 5 points;
(only one of these deductions shall be applied to a player in a single match)

לטעמי צריך לחזור פחות או יותר להרכב ששיחק מול איסלנד, עם שינויים קלים.
הניגרים יעשו הגנה פחות טוב מהאיסלנדים ובמקביל יעשו התקפות מעבר הרבה יותר טוב מהם. יש הגיון בלהחזיר את ביגליה להרכב, מסצ׳ה לבדו לא יספיק (כלומר, זה מספיק ב 95% מהמשחק, השאלה מה יקרה באותו רגע שהם יחטפו כדור ויטוסו קדימה)

הנבחרת האיסלנדית האימתנית הוכיחה את עצמה בינתיים עם שער בודד בשני המשחקים עד כה. אני חושב שקרואטיה גם בהרכב שני לא תפסיד להם.

בכל אופן, להתחרע על ניגריה מהדקה הראשונה כדי להשיג 5-0 ולעלות בטוח זו שיטה לא חכמה. גם 1-0 דקה 80 ישאיר את הניגרים חשופים מאחור, עם אפשרות ארגנטינית לעקוץ.

ברור לי שביום שאם מסי בא בgod mod הכל הולך לפח ואתם יכולים לדפוק להם שלישייה בקלות, אבל עם הקטסטרופה שהנבחרת הזאת נראית כרגע עדיף לא ללכת לשם מלכתחילה.

הזילזול שלך באיסלנדים הוא לא במקום, הם נבחרת מאוד חזקה הגנתית, שבנויה לשחק על היתרונות שלה, משמע ההגנה שלה. ותקנו אותי, אם אני טועה, אבל האיסלנדים ניצחו את הקרואטים במוקדמות פעמיים.

לאיסלנדים יש בעיה אחת גדולה וזה נובע ממשחק ההגנה הנהדר שלהם והעובדה שהם נבחרת “אנדרדוג”, קשה להם ליזום ומאוד קשה להם לבוא לא בעמדת האנדרדוג. זה לא באמת, הפתעה שבמשחק הראשון הם הציגו כדורגל ממשומע ויציב אבל במשחק השני הפסידו לניגריה. במשחק הראשון, הם היו האנדרדוג והם עלו לשחק בלי לחץ, לעומת זאת במשחק השני נגד הניגרים הם היו תחת לחץ והיו צריכים ליזום. (על מנת לנצח ולהבטיח את העלייה שלהם).

יחד עם זאת, לצערי, אני לא מאמין שקרואטיה תבוא לשחק כדורגל. לדעתי, הם יפסידו הפסד מינימלי. הלואי שאני טועה.

נ.ב - אם אני צרפת אני מתפלל שארגנטינה תעלה ולא איסלנד. לצרפת נגד הבדיחה שנקראת הגנה ארגנטינאית יהיה הרבה יותר קל… (כן אני זוכר שבאירו הם הביסו אותם, לדעתי היום איסלנד נבחרת הרבה יותר מנוסה מאז)