Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

@Gev, כמובן שאתה צודק, ואפשר להתווכח הרבה על הדרך, או בפרמטרים בהם אותם מצטיינים נמדדים, מצד שני ההסטוריה זוכרת את הזוכים ומספר התאריך של אותו זוכה, ללא תלות באם זה מוצדק או לא, או עם סיבות מקלות.

זה שההיסטוריה זוכרת את הזוכים זה ברור, השאלה מה האסטרטגיה שאתה בוחר - ואין לזה שום קשר

בדיוק, דווקא בגלל שההיסטוריה זוכרת מנצחים צריך לתת תארים אישיים לשחקן שבאופן אישי היה הכי טוב והכי מצליח. כמובן שלרוב יהיה שחקן שהעונה הטובה שלו הביאה לתארים, אבל שחקן שסחב קבוצה בינונית לגמר אלופות והפסיד בפנדלים בגלל חברו לקבוצה חתום על עונה אישית טובה לא פחות משל שחקן שעשה אותו דבר בקבוצה הזוכה. לטעמי באותה שנה גם אותו שחקן מדובר (גריזמן) היה הכי טוב בעולם.

ההיסטוריה זוכרת תכלס ולכן את התואר הזה צריך לתת לשחקן שהיה הכי טוב כדי שגם הוא יזכר כי תואר אישי זה סוג של תכלס.

מה אומרים בארגנטינה על ההקלטה של אנסאלדי?
אמיתי/זיוף? תובנות נוספות?

עוד שעה למשחק מול ניגריה. לא מעט שינויים בהרכב של סמפאולי: מאחורה רוחו לצד אוטמנדי כשטליאפיקו ומרקדו ממשיכים לקבל קרדיט באגפים, בקישור באנגה לצד פרס ומסצ’רנו, ובהתקפה - מסי-היגוואין-די מאריה (אם אני מבין נכון את המערך).

נראה יותר טוב מהזוועה מול קרואטיה. מה דעתכם? יש סיכוי לראות קצת כדורגל?

מה קרה שהחליטו שם בארגנטינה לעלות עם מערך כל כך מוזר 4-3-3? ומי אלה לעזאזל אבר באנגה ואנחל די מריה? לא שמענו עליהם מעולם. יוחזרו אקוניה ומצה לאלתר!!

ציון 10 לסמפאולי על כך שההרכב “לא מחריד”. היה חייב להכניס את פרז, כי הוא לא יכול לעשות משהו טוב. לא בהכרח שיהיה 4-3-3. אולי יהיה 4-4-2. לא בטוח מה יותר טוב.

נראה שמסי מנסה לקבל כדור באזור יותר מסוכן. חיובי

לא מבין למה הוא לא בודק

איזה גרוע די מאריה

די מריה היה מצויין מחצית ראשונה. במחצית השניה כל ארגנטינה על הפנים.

כואב לי על רמי וייץ חחח

הייתי מוציא את מסצ’רנו, מכניס את אגוארו, ומעביר את די מריה לאמצע המגרש. הם חייבים יותר מסה התקפית.

ליאור, הוא לא בדק כי כנראה בvar אמרו לו שהפנדל מוצדק ולא צריך לבטל את ההחלטה. הוא סימן כמה פעמים שהוא בקשר איתם דרך האוזניה.

ממלכתי תמורת גיף פרייסלס של מראדונה עושה זין לעולם כולו

חגןגחגןןגןאןאןאחכחבחגחבןרחכחבןרחכהןןאחהןהלרםכםקןכ

לדעתי הכי גרוע על המגרש בפער. נבחרת בינונית מאד, לא שווים ניצחון בשמינית נגד צרפת. לפחות נמנע ביזיון היסטורי

ארגנטינה נראית כמו אשפה אבל צריך להגיד, היא קופחה בענק היום עם הפנדל השערורייתי הזה שניגריה קיבלה.
אם היא לא הייתה עולה וואי וואי מה שהיה הולך בארגנטינה נגד פיפא

רק בעיה אחת עם התזה הזו…

בכל אופן מראדונה מתאר היטב מה אני חושב על השופט

אני מקנא בשביט (@Mendieta ) ובאייל (@eyal1708 ). יש להם חתיכת לילה שיצרב להם בהיסטוריה. חלום!

כל הכבוד למראדונה כל מה שאני חושב בתמונה אחת.

כבר עשרים שנה אנחנו מגיעים פייבוריטים למונדיאל וחוזרים עם הזנב בין הרגליים. יפים צודקים ומפסידים. הפעם זה פשוט נראה רע אז אולי הפעם זאת הפעם?